Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (11/11/19)
[ All times EDT ]
NFL
273 SEA   8:15 PM
274 SF
NBA
549 MIN   7:05 PM
550 DET
551 DAL   7:35 PM
552 BOS
553 MEG   7:35 PM
554 SAN
555 HOU   8:05 PM
556 NOK
559 TOR   10:35 PM
560 LAC
557 UTA   10:35 PM
558 GST
CFB
301 EMU   6:00 PM
302 AKR
303 WMU   6:30 PM
304 OHIO
CBB
727 CP 67 FINAL
728 NDSU 74
731 DRKE   7:00 PM
732 CINN
307257 SCUS   7:00 PM
307258 NCCU
307259 KENN   7:00 PM
307260 MER
FARM 42 2nd  (1:05)
STON 91
307255 BGSU   7:00 PM
307256 JAC
307263 PRE   7:00 PM
307264 VMI
ANDR 55 FINAL
IUPU 72
AVET 44 2nd  (7:56)
UNCG 82
SPARTAN INVITATIONAL
733 KENT   7:00 PM
734 TOWS
NAZA 72 FINAL
BUFF 109
307261 FGC   7:00 PM
307262 DART
307265 GASO   7:00 PM
307266 UNF
737 SAM   7:30 PM
738 BEL
735 ELON   7:30 PM
736 GT
SNNO 11 2nd  (15:08)
MCNS 67
741 ULM   8:00 PM
742 TA&M
307267 AMCC   8:00 PM
307268 VAN
729 FAU   8:00 PM
730 ALA
307269 AAMU   8:00 PM
307270 UAB
739 DEP   8:00 PM
740 IOWA
GAVITT TIPOFF GAMES
XAVL 17 HALF
SELA 36
HPAY 29 1st  (1:35)
UTRG 53
307271 COOK   8:30 PM
307272 NEBO
743 YALE   9:00 PM
744 USF
307273 WIN   9:00 PM
307274 SMC
307275 FAMU   9:30 PM
307276 SDAK
OUTRIGGER HOTELS RAINBOW CLASSIC
745 PAC   11:59 PM
746 HAW
OUTRIGGER HOTELS RAINBOW CLASSIC
NHL
15 ARI   7:05 PM
16 WAS
17 OTT   7:05 PM
18 CAR
SOC
DRUS 2 FINAL
TSRK 1
LMIA 3 FINAL
ALFC 0
DEFB 0 FINAL
RSTR 0
ERZG 1 FINAL
KRLS 1
LENS 2 FINAL
RODZ 1
CRSD 0 FINAL
LRNE 0
PMTH 2 FINAL
HARR 1
1st Round
GDAZ 1 FINAL
LBRT 3
Clausura
TGR 3 FINAL
CJUN 0
208349 AVA 0 FINAL
208350 BOTO 2
OLMP 1 FINAL
SNTI 0
Clausura
SBOY   POSTPONED
RPAR
Clausura
AMI 1 1st  (45)
CUIA 0
BREC   2:45 PM
ANAN
APET   6:00 PM
ACAL
Clausura - Quadrangular
JBRQ   6:00 PM
CUCU
Clausura - Quadrangular
INDS   6:00 PM
DCAL
Clausura - Quadrangular
ANAC   6:00 PM
TOLM
Clausura - Quadrangular
TACH   6:00 PM
MTRO
Clausura - Quarterfinal (1st Leg)
CRCS   6:00 PM
ARAG
Clausura - Quarterfinal (1st Leg)
LLAN   6:00 PM
LARA
Clausura - Quarterfinal (1st Leg)
LGUA   6:00 PM
TRUJ
Clausura - Quarterfinal (1st Leg)

Soccer Schedule

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
11/11/19
11/11/19
16:15
Chacarita Juniors
 
Tigre
11/11/19
13:30
CD Riestra
 
Defensores Belgrano
11/11/19
18:30
Royal Pari FC
 
Sport Boys Warnes
11/11/19
18:00
Botafogo (RJ)
 
Avaí
Engenhão (46,931)
11/11/19
20:00
Cuiabá EC
 
América (MG)
11/11/19
10:30
FC Tsarsko Selo Sofia
 
FC Dunav Ruse
11/11/19
14:45
Harrogate Town FC
 
Portsmouth
CNG Stadium (3,800)
11/11/19
14:45
Rodez Aveyron
 
RC Lens
11/11/19
14:30
Karlsruher SC
 
FC Erzgebirge Aue
11/11/19
12:30
AEL 1964 FC
 
AS Lamia
AEL FC Arena (16,118)
11/11/19
14:45
Larne FC
 
Crusaders FC
Inver Park (3,000)
11/11/19
16:00
Club Libertad
 
Club General Díaz FBC
11/11/19
18:00
Deportivo Santaní
 
Club Olimpia
11/12/19
11/12/19
18:30
Ponte Preta
 
Figueirense FC
11/12/19
19:30
Botafogo FC (SP)
 
Sport Recife
Ribeirão (50,000)
11/12/19
17:15
Vila Nova FC
 
Guarani FC
11/12/19
19:30
Paraná Clube
 
EC São Bento
11/12/19
18:30
Criciúma EC
 
Londrina EC
11/12/19
17:15
Brasil de Pelotas
 
Coritiba FBC
11/12/19
17:15
EC Vitória
 
CRB
11/12/19
18:00
América de Cali
 
Alianza Petrolera
11/12/19
18:00
Cúcuta Deportivo
 
Junior de Barranquilla
11/12/19
18:00
AC Deportivo Cali
 
Independiente Santa Fe
11/12/19
18:00
Deportes Tolima
 
Atlético Nacional
11/12/19
14:45
Yeovil Town FC
 
Hartlepool United FC
Huish Park (9,665)
11/12/19
16:00
CS Luqueño
 
Club River Plate
11/12/19
18:00
CD Capiatá
 
Club Sol de América
11/12/19
14:45
Annan Athletic FC
 
Brechin City FC
11/12/19
18:00
Metropolitanos FC
 
Deportivo Táchira FC
11/12/19
18:00
Aragua FC
 
Caracas FC
11/12/19
18:00
CD Lara
 
Llaneros FC
11/12/19
18:00
Trujillanos FC
 
Deportivo La Guaira
11/13/19
11/13/19
19:30
Flamengo
 
CR Vasco de Gama
11/13/19
17:15
Oeste FC
 
Goianiense
Arena Barueri (35,000)
11/13/19
19:30
Operário Ferroviário
 
CA Bragantino
11/14/19
11/14/19
6:00
Turkmenistan
 
Korea DPR
11/14/19
10:00
Yemen
 
Palestine
11/14/19
5:30
Myanmar
 
Tajikistan
11/14/19
6:00
Maldives
 
Philippines
11/14/19
7:00
Hong Kong
 
Bahrain
11/14/19
7:45
Malaysia
 
Thailand
11/14/19
8:00
Lebanon
 
Korea Republic
11/14/19
7:00
Uzbekistan
 
Saudi Arabia
11/14/19
8:00
Vietnam
 
United Arab Emirates
11/14/19
9:00
Afghanistan
 
India
Pamir Stadium (24,000)
11/14/19
9:00
Syria
 
China PR
11/14/19
6:15
Kyrgyzstan
 
Japan
11/14/19
10:00
Oman
 
Bangladesh
11/14/19
9:00
Iraq
 
Iran
11/14/19
11:00
Kuwait
 
Chinese Taipei
11/14/19
11:00
Jordan
 
Australia
11/14/19
18:00
River Plate
 
CA Estudiantes
11/14/19
18:00
Central Córdoba (SDE)
 
Lanús
11/14/19
18:00
Guarani FC
 
Operário Ferroviário
11/14/19
18:00
CA Bragantino
 
Criciúma EC
11/14/19
18:00
EC São Bento
 
Brasil de Pelotas
11/14/19
18:00
Goianiense
 
Paraná Clube
11/14/19
18:00
Coritiba FBC
 
Oeste FC
11/14/19
18:00
Londrina EC
 
Botafogo FC (SP)
11/14/19
18:00
Figueirense FC
 
Cuiabá EC
11/14/19
18:00
América (MG)
 
EC Vitória
11/14/19
18:00
Sport Recife
 
Vila Nova FC
11/14/19
18:00
CRB
 
Ponte Preta
Trapichão (20,551)
11/14/19
18:30
Curaçao
 
Costa Rica
11/14/19
20:00
Martinique
 
Honduras
11/14/19
14:00
Saint Kitts and Nevis
 
Grenada
11/14/19
18:00
Belize
 
French Guiana
FFB Field (5,000)
11/14/19
15:00
Turks and Caicos Islands
 
Sint Maarten
11/14/19
19:00
Bahamas
 
Virgin Islands (British)
11/14/19
12:00
Turkey
 
Iceland
11/14/19
14:45
Serbia
 
Luxembourg
11/14/19
14:45
England
 
Montenegro
11/14/19
14:45
Albania
 
Andorra
11/14/19
14:45
Portugal
 
Lithuania
11/14/19
14:45
Czech Republic
 
Kosovo
11/14/19
14:45
France
 
Moldova
11/14/19
18:00
Chile
 
Bolivia
11/14/19
20:30
Perú
 
Colombia
11/14/19
12:00
Bulgaria
 
Paraguay
11/14/19
12:00
Ukraine
 
Estonia
11/14/19
14:45
Republic of Ireland
 
New Zealand
Aviva Stadium (71,700)
11/14/19
19:00
Ecuador
 
Trinidad and Tobago
11/14/19
10:00
Akwa Starlets FC
 
Kano Pillars FC
11/15/19
11/15/19
18:00
CA Mitre
 
CA Platense
11/15/19
18:00
CA Temperley
 
Independiente Rivadavia
11/15/19
18:00
Club Deportivo Morón
 
CA Atlanta
11/15/19
18:00
CA Barracas Central
 
Ferro Carril Oeste
11/15/19
18:00
Agropecuario
 
Estudiantes de Río Cuarto
11/15/19
18:00
San Martín de San Juan
 
CA Nueva Chicago
11/15/19
18:00
CA Estudiantes
 
CSA Guillermo Brown
11/15/19
18:00
Belgrano de Córdoba
 
CA Alvarado
11/15/19
18:00
Gimnasia Mendoza
 
Instituto
11/15/19
18:00
CSD Santamarina
 
San Martín de Tucumán
11/15/19
18:00
Gimnasia de Jujuy
 
Club Almagro
11/15/19
18:00
All Boys
 
Club Villa Dálmine
11/15/19
18:00
Atlético Rafaela
 
Sarmiento de Junín
11/15/19
18:00
Quilmes
 
CD Riestra
11/15/19
18:00
Defensores Belgrano
 
Chacarita Juniors
11/15/19
18:00
Tigre
 
CA Brown
11/15/19
16:30
Audax Italiano
 
CD Cobresal
11/15/19
14:00
CD Palestino
 
Club Unión Española
11/15/19
19:00
United States
 
Canada
11/15/19
21:00
Panama
 
Mexico
11/15/19
14:00
St Vincent and the Grenadines
 
Nicaragua
11/15/19
19:00
Antigua and Barbuda
 
Jamaica
11/15/19
19:30
Suriname
 
Dominica
11/15/19
20:00
Guyana
 
Aruba
11/15/19
12:00
Armenia
 
Greece
11/15/19
12:00
Finland
 
Liechtenstein
11/15/19
14:45
Romania
 
Sweden
11/15/19
12:00
Norway
 
Faroe Islands
11/15/19
14:45
Bosnia and Herzegovina
 
Italy
11/15/19
14:45
Switzerland
 
Georgia
swissporarena (17,800)
11/15/19
14:45
Denmark
 
Gibraltar
11/15/19
14:45
Spain
 
Malta
11/15/19
12:00
Brazil
 
Argentina
Engenhão (46,931)
11/15/19
13:00
Hungary
 
Uruguay
11/15/19
20:00
Colombia
 
Perú
11/15/19
7:15
Padideh Khorasan FC
 
Gol Gohar Sirjan FC
11/15/19
18:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
RSB Berkane
11/15/19
18:00
Ittihad Riadhi de Tanger
 
OC de Khouribga
11/15/19
18:00
Wydad Casablanca
 
FAR Rabat
11/15/19
18:00
Difaâ Hassani d'El Jadida
 
Raja de Beni Mellal
11/15/19
18:00
FUS Rabat
 
CR Khemis Zemamra
Stade du FUS (15,000)
11/15/19
18:00
Rapide Club Oued Zem
 
Raja Casablanca
11/15/19
18:00
Hassania US d'Agadir
 
Moghreb Tétouan
11/15/19
18:00
CA Youssoufia Berrechid
 
Olympique Club de Safi
11/15/19
14:00
FC Eindoven
 
MVV Maastricht
11/15/19
14:00
FC Oss
 
FC Volendam
11/15/19
14:00
FC Dordrecht
 
Roda JC Kerkrade
11/15/19
14:45
Carrick Rangers FC
 
Crusaders FC
11/15/19
15:30
Ayacucho FC
 
Molinos El Pirata FC
11/15/19
20:00
Alianza Lima
 
Sport Huancayo
11/15/19
14:45
Raith Rovers FC
 
Elgin City FC
Stark's Park (10,104)
11/15/19
18:00
Rangers FC U21
 
Wrexham FC
11/15/19
15:00
Bala Town FC
 
Airbus UK Broughton FC
Maes Tegid (3,000)
11/16/19
11/16/19
1:00
Central Coast Mariners
 
Adelaide United
11/16/19
3:30
Western United FC
 
Newcastle Jets FC
GMHBA Stadium (34,074)
11/16/19
15:00
Santos FC
 
São Paulo
11/16/19
17:00
Fluminense FC
 
Atlético MG
11/16/19
13:00
Club Univ de Chile
 
CD Everton
11/16/19
10:30
CD Curicóo Unido
 
Deportes Antofagasta
11/16/19
15:30
CD Univ de Concepcíon
 
CD Unión La Calera
11/16/19
18:00
Atlético Nacional
 
Junior de Barranquilla
11/16/19
18:00
Independiente Santa Fe
 
Alianza Petrolera
11/16/19
18:00
Cúcuta Deportivo
 
Deportes Tolima
11/16/19
18:00
América de Cali
 
AC Deportivo Cali
11/16/19
18:00
Saint Lucia
 
Dominican Republic
11/16/19
22:00
El Salvador
 
Montserrat
11/16/19
15:00
Saint Martin
 
Barbados
11/16/19
19:30
Cayman Islands
 
Virgin Islands (US)
11/16/19
20:00
Guatemala
 
Puerto Rico
11/16/19
10:00
Blackpool
 
AFC Wimbledon
11/16/19
10:00
Bolton
 
Milton Keynes Dons
11/16/19
10:00
Bristol Rovers
 
Sunderland
11/16/19
10:00
Burton Albion FC
 
Southend United FC
11/16/19
10:00
Coventry City
 
Rochdale AFC
St Andrew's (30,016)
11/16/19
10:00
Doncaster Rovers
 
Shrewsbury Town FC
11/16/19
10:00
Gillingham FC
 
Lincoln City FC
11/16/19
10:00
Oxford United
 
Ipswich Town
11/16/19
10:00
Portsmouth
 
Fleetwood Town FC
Fratton Park (21,100)
11/16/19
10:00
Rotherham United
 
Accrington Stanley FC
11/16/19
10:00
Colchester United FC
 
Bradford City
11/16/19
10:00
Crawley Town FC
 
Morecambe
11/16/19
10:00
Exeter City FC
 
Cheltenham Town FC
11/16/19
10:00
Forest Green Rovers
 
Plymouth Argyle
The New Lawn (5,147)
11/16/19
10:00
Grimsby Town FC
 
Newport County AFC
11/16/19
10:00
Leyton Orient
 
Scunthorpe United FC
11/16/19
10:00
Macclesfield Town FC
 
Mansfield Town
11/16/19
10:00
Northampton Town FC
 
Crewe Alexandra
11/16/19
10:00
Port Vale FC
 
Carlise United
Vale Park (19,052)
11/16/19
10:00
Salford City FC
 
Swindon Town
11/16/19
10:00
Stevenage FC
 
Oldham Athletic AFC
11/16/19
10:00
Walsall FC
 
Cambridge United FC
11/16/19
10:00
Barnet FC
 
Stockport County FC
The Hive (5,176)
11/16/19
10:00
Boreham Wood FC
 
Maidenhead United FC
11/16/19
10:00
Bromley FC
 
Harrogate Town FC
11/16/19
10:00
Chesterfield FC
 
Chorley FC
11/16/19
10:00
Dagenham Redbridge
 
Aldershot Town FC
11/16/19
10:00
Eastleigh FC
 
Wrexham FC
Ten Acres (3,500)
11/16/19
10:00
Ebbsfleet United
 
Hartlepool United FC
11/16/19
10:00
Notts County FC
 
Barrow AFC
Meadow Lane (20,229)
11/16/19
10:00
Solihull Moors FC
 
AFC Fylde
Damson Park (3,050)
11/16/19
10:00
Torquay United
 
Sutton United FC
11/16/19
10:00
Woking FC
 
FC Halifax Town
11/16/19
12:20
Yeovil Town FC
 
Dover Athletic FC
Huish Park (9,665)
11/16/19
12:30
Elche CF
 
UD Almería
11/16/19
10:00
Extremadura UD
 
Deportivo La Coruña
11/16/19
7:00
CF Fuenlabrada
 
SD Huesca
11/16/19
12:30
CD Numancia
 
Rayo Vallecano
11/16/19
15:00
Real Zaragoza
 
Albacete Balompié
11/16/19
6:00
Pärnu JK Vaprus
 
FC Kuressaare
11/16/19
9:00
Cyprus
 
Scotland
11/16/19
12:00
Russia
 
Belgium
11/16/19
12:00
San Marino
 
Kazakhstan
11/16/19
12:00
Slovenia
 
Latvia
11/16/19
12:00
Azerbaijan
 
Wales
11/16/19
15:45
Austria
 
North Macedonia
11/16/19
15:45
Northern Ireland
 
Netherlands
11/16/19
15:45
Israel
 
Poland
11/16/19
15:45
Germany
 
Belarus
11/16/19
15:45
Croatia
 
Slovakia
11/16/19
10:00
Cliftonville
 
Ballymena United FC
11/16/19
10:00
Dungannon Swifts FC
 
Larne FC
11/16/19
10:00
Glentoran FC
 
Glenavon FC
The Oval (26,556)
11/16/19
8:00
Institute FC
 
Linfield FC
11/16/19
10:00
Warrenpoint Town FC
 
Coleraine FC
11/16/19
18:00
CA Chiriquí
 
Alianza FC
11/16/19
18:00
Tauro FC
 
CD Árabe Unido
11/16/19
18:00
San Francisco FC
 
CD Universitario
11/16/19
18:00
Costa del Este FC
 
CD Plaza Amador
11/16/19
20:00
Sporting San Miguelito
 
Independiente
11/16/19
17:45
Academia Cantolao
 
CD Carlos A Mannucci
11/16/19
20:00
Sport Boys
 
Deportivo Binacional FC
11/16/19
10:00
Ayr United FC
 
Dunfermliine Athletic FC
Somerset Park (10,243)
11/16/19
10:00
Dundee United FC
 
Queen of the South FC
11/16/19
10:00
Greenock Morton FC
 
Arbroath FC
11/16/19
10:00
Partick Thistle FC
 
Alloa Athletic FC
11/16/19
10:00
Dumbarton FC
 
Falkirk FC
11/16/19
10:00
East Fife FC
 
Clyde FC
11/16/19
10:00
Peterhead FC
 
Montrose FC
11/16/19
10:00
Raith Rovers FC
 
Forfar Athletic FC
Stark's Park (10,104)
11/16/19
10:00
Stranraer FC
 
Airdrieonians FC
Stair Park (5,600)
11/16/19
10:00
Cove Rangers FC
 
Brechin City FC
11/16/19
10:00
Cowdenbeath FC
 
Queen's Park FC
11/16/19
10:00
Edinburgh City FC
 
Albion Rovers FC
11/16/19
10:00
Stirling Albion FC
 
Annan Athletic FC
11/16/19
10:00
Inverness CT
 
Clyde FC
11/16/19
10:00
Stenhousemuir FC
 
Partick Thistle FC
11/16/19
18:00
CA River Plate
 
Defensor Sporting
11/16/19
18:00
Cerro Largo FC
 
Racing Club
11/16/19
18:00
CA Boston River
 
Wanderers FC
11/16/19
18:00
Danubio FC
 
Liverpool FC
11/16/19
18:00
Club Plaza Colonia
 
CA Juventud
11/16/19
18:00
CA Cerro
 
Rampla Juniors FC
11/16/19
18:00
Nacional
 
CA Peñarol
11/16/19
18:00
CA Fénix
 
CA Progreso
11/16/19
18:00
Deportivo Táchira FC
 
Metropolitanos FC
11/16/19
18:00
Caracas FC
 
Aragua FC
11/16/19
18:00
Llaneros FC
 
CD Lara
11/16/19
18:00
Deportivo La Guaira
 
Trujillanos FC
11/16/19
9:30
Cardiff Metro Univ
 
Carmarthen Town AFC
11/16/19
9:30
Cefn Druids AFC
 
Barry Town United FC
The Rock (3,000)
11/16/19
9:30
Pen-y-Bont FC
 
Caernarfon Town FC
11/17/19
11/17/19
2:30
Sydney FC
 
Melbourne Victory FC
11/17/19
0:00
Brisbane Roar
 
Melbourne Heart FC
11/17/19
16:00
CD Guabirá
 
Sport Boys Warnes
11/17/19
15:00
CA Nacional Potosí
 
Club Jorge Wilstermann
11/17/19
15:00
Club The Strongest
 
FC Bolívar
11/17/19
15:00
Club Aurora
 
Real Potosí
11/17/19
15:00
CD San José
 
Club Always Ready
11/17/19
15:00
Club Blooming
 
Club Destroyers
11/17/19
14:00
Atlético Paranaense
 
Botafogo (RJ)
11/17/19
14:00
Grêmio
 
Flamengo
11/17/19
17:00
Fortaleza EC
 
CS Alagoano
11/17/19
14:00
Corinthians
 
Internacional
11/17/19
16:00
Chapecoense AF
 
Ceará
Arena Condá (15,00)
11/17/19
14:00
EC Bahia
 
Palmeiras
11/17/19
13:00
CD Iquique
 
CD Huachipato
11/17/19
15:15
Coquimbo Unido
 
O'Higgins FC
11/17/19
10:00
CD Univ Católica
 
CSD Colo-Colo
11/17/19
18:00
Costa Rica
 
Haiti
11/17/19
19:00
Grenada
 
Belize
11/17/19
20:00
Honduras
 
Trinidad and Tobago
11/17/19
17:00
French Guiana
 
Saint Kitts and Nevis
11/17/19
15:00
Bonaire
 
Bahamas
11/17/19
18:00
Guadeloupe
 
Turks and Caicos Islands
11/17/19
7:00
Tranmere Rovers
 
Wycombe Wanderers
Prenton Park (16,567)
11/17/19
8:00
AD Alcorcón
 
Málaga
11/17/19
12:30
CD Lugo
 
Racing Santander
11/17/19
12:30
CD Mirandés
 
UD Las Palmas
11/17/19
6:00
SD Ponferradina
 
Girona FC
El Toralín (8,800)
11/17/19
10:00
Real Oviedo
 
Sporting Gijón
11/17/19
15:00
CD Tenerife
 
Cádiz CF
11/17/19
9:00
Luxembourg
 
Portugal
11/17/19
12:00
Kosovo
 
England
11/17/19
12:00
Bulgaria
 
Czech Republic
11/17/19
14:45
Moldova
 
Iceland
11/17/19
14:45
Andorra
 
Turkey
DEVK-Arena (1,000)
11/17/19
14:45
Albania
 
France
11/17/19
10:00
Serbia
 
Ukraine
11/17/19
9:00
Lithuania
 
New Zealand
11/17/19
18:00
Argentina
 
Uruguay
11/17/19
6:15
SC Telstar
 
Go Ahead Eagles
11/17/19
8:30
FC Den Bosch
 
Excelsior
11/17/19
10:45
SC Cambuur
 
Almere City FC
11/17/19
10:00
Plateau United FC
 
Wikki Tourists FC
11/17/19
10:00
Delta Force FC
 
Jigawa Golden Stars FC
11/17/19
10:00
Kano Pillars FC
 
Lobi Stars FC
11/17/19
10:00
Heartland FC
 
Akwa Starlets FC
11/17/19
10:00
FC Ifeanyi Uba
 
Rivers United FC
11/17/19
10:00
Enugu Rangers FC
 
Mtn of Fire & Miracles
11/17/19
10:00
Warri Wolves FC
 
Adamawa United FC
11/17/19
10:00
Abia Warriors FC
 
Sunshine Stars FC
11/17/19
10:00
Enyimba International
 
Akwa United FC
11/17/19
10:00
Katsina United FC
 
Nasarawa United FC
11/17/19
11:00
Sporting Cristal
 
Alianza Universidad
11/17/19
13:00
CCD Municipal
 
Univ San Martín
11/17/19
18:30
Univ César Vallejo
 
FBC Melgar
11/17/19
15:30
UTC
 
Universitario de Deportes
11/17/19
19:30
Louisville City FC
 
Real Monarchs SLC
11/18/19
11/18/19
18:00
Cruzeiro
 
Avaí
Mineirão (69.000)
11/18/19
17:30
CR Vasco de Gama
 
Goiás EC
11/18/19
15:00
Dominica
 
St Vincent and the Grenadines
11/18/19
18:00
Aruba
 
Antigua and Barbuda
11/18/19
20:00
Jamaica
 
Guyana
11/18/19
22:00
Nicaragua
 
Suriname
11/18/19
14:45
Liechtenstein
 
Bosnia and Herzegovina
11/18/19
14:45
Republic of Ireland
 
Denmark
Aviva Stadium (71,700)
11/18/19
14:45
Gibraltar
 
Switzerland
11/18/19
14:45
Sweden
 
Faroe Islands
Friends Arena (51,100)
11/18/19
14:45
Spain
 
Romania
11/18/19
14:45
Malta
 
Norway
11/18/19
14:45
Italy
 
Armenia
11/18/19
15:45
Greece
 
Finland
11/18/19
18:00
Montenegro
 
Belarus
11/18/19
18:00
Panama
 
United Arab Emirates
11/18/19
18:00
Panama
 
Bolivia
11/18/19
18:00
Saudi Arabia
 
Paraguay
11/18/19
15:30
Real Garcilaso
 
CD Unión Comercio
11/19/19
11/19/19
6:00
Maldives
 
Guam
11/19/19
7:00
Kuwait
 
Nepal
11/19/19
6:00
Turkmenistan
 
Sri Lanka
11/19/19
7:45
Malaysia
 
Indonesia
11/19/19
7:00
Uzbekistan
 
Palestine
11/19/19
8:00
Vietnam
 
Thailand
11/19/19
9:00
Kyrgyzstan
 
Tajikistan
11/19/19
9:00
Syria
 
Philippines
11/19/19
9:00
Afghanistan
 
Qatar
Pamir Stadium (24,000)
11/19/19
10:00
Oman
 
India
11/19/19
10:00
Iraq
 
Bahrain
11/19/19
11:00
Jordan
 
Chinese Taipei
11/19/19
12:00
Lebanon
 
Korea DPR
11/19/19
7:00
Hong Kong
 
Cambodia
11/19/19
10:00
Yemen
 
Singapore
11/19/19
5:30
Myanmar
 
Mongolia
11/19/19
18:00
AC Deportivo Cali
 
América de Cali
11/19/19
18:00
Junior de Barranquilla
 
Atlético Nacional
11/19/19
18:00
Deportes Tolima
 
Cúcuta Deportivo
11/19/19
18:00
Alianza Petrolera
 
Independiente Santa Fe
11/19/19
19:30
Cuba
 
United States
11/19/19
22:00
Mexico
 
Bermuda
Estadio Azteca (105,000)
11/19/19
19:00
Saint Lucia
 
Montserrat
11/19/19
17:00
El Salvador
 
Dominican Republic
11/19/19
19:00
Montserrat
 
Saint Lucia
11/19/19
15:00
Puerto Rico
 
Anguilla
11/19/19
15:00
Virgin Islands (US)
 
Saint Martin
11/19/19
19:00
Barbados
 
Cayman Islands
11/19/19
13:00
Al Ahly SC
 
Al-Masry Club
11/19/19
13:00
Tala'ea El Gaish SC
 
El Entag El Harby SC
11/19/19
13:00
Pyramids FC
 
Aswan FC
11/19/19
14:45
Wales
 
Hungary
11/19/19
14:45
Netherlands
 
Estonia
11/19/19
14:45
Germany
 
Northern Ireland
11/19/19
14:45
Slovakia
 
Azerbaijan
11/19/19
14:45
Poland
 
Slovenia
11/19/19
14:45
Latvia
 
Austria
11/19/19
14:45
North Macedonia
 
Israel
11/19/19
14:45
Belgium
 
Cyprus
11/19/19
14:45
San Marino
 
Russia
11/19/19
14:45
Scotland
 
Kazakhstan
Hampden Park (52,063)
11/19/19
14:45
Croatia
 
Georgia
11/19/19
6:20
Japan
 
Venezuela
11/19/19
8:30
Brazil
 
Korea Republic
11/19/19
20:00
Ecuador
 
Colombia
11/19/19
20:30
Perú
 
Chile
11/19/19
18:00
CD Sonsonate
 
CD Once Municipal
11/19/19
18:00
CD FAS
 
CD Chalatenango
11/19/19
18:00
CD El Vencedor
 
Jocoro FC
11/19/19
18:00
AD Isidro Metapán
 
Santa Tecla FC
11/19/19
18:00
Independiente FC
 
CD Municipal Limeño
11/19/19
18:00
CD Águila
 
Alianza FC
11/20/19
11/20/19
21:00
LD Alajuelense
 
ADR Jicaral
11/20/19
21:00
Guadalupe FC
 
AD San Carlos
11/20/19
21:00
Limón FC
 
CS Cartaginés
11/20/19
21:00
Pérez Zeledón
 
Herediano
11/20/19
21:00
Deportivo Saprissa
 
AD Grecia
11/20/19
20:00
CD Honduras
 
CD Marathón
11/20/19
20:00
CD Motagua
 
CD Real de Minas
11/20/19
20:00
Platense FC
 
RCD España
11/20/19
20:00
Lobos UPNFM
 
CD Real Sociedad
11/20/19
20:00
CSD Vida
 
CD Olimpia
11/20/19
10:00
Wikki Tourists FC
 
Delta Force FC
11/20/19
10:00
Jigawa Golden Stars FC
 
Kano Pillars FC
11/20/19
10:00
Lobi Stars FC
 
Heartland FC
11/20/19
10:00
Akwa Starlets FC
 
FC Ifeanyi Uba
11/20/19
10:00
Rivers United FC
 
Enugu Rangers FC
11/20/19
10:00
Mtn of Fire & Miracles
 
Warri Wolves FC
11/20/19
10:00
Adamawa United FC
 
Abia Warriors FC
11/20/19
10:00
Sunshine Stars FC
 
Enyimba International
11/20/19
10:00
Akwa United FC
 
Katsina United FC
11/20/19
10:00
Nasarawa United FC
 
Plateau United FC
11/20/19
14:45
Gap Connah's Quay
 
Newtown AFC
11/20/19
14:45
The New Saints
 
Aberystwyth Town FC
11/21/19
11/21/19
18:00
Sumgayıt FC
 
Qarabağ FK
11/21/19
14:30
Royal Antwerp FC
 
KAA Gent
Bosuilstadion (16,649)
11/21/19
18:00
Botafogo FC (SP)
 
Cuiabá EC
Ribeirão (50,000)
11/21/19
18:00
EC São Bento
 
Londrina EC
11/21/19
18:00
Vila Nova FC
 
Oeste FC
11/21/19
18:00
Coritiba FBC
 
CA Bragantino
11/21/19
18:00
Operário Ferroviário
 
EC Vitória
11/21/19
18:00
Criciúma EC
 
Paraná Clube
11/21/19
18:00
Brasil de Pelotas
 
Goianiense
11/21/19
18:00
Sport Recife
 
Ponte Preta
11/21/19
18:00
CRB
 
Figueirense FC
Trapichão (20,551)
11/21/19
14:00
Guatemala
 
Antigua and Barbuda
11/21/19
7:00
Gol Gohar Sirjan FC
 
Gostaresh Foolad Tabriz
11/21/19
7:45
Saipa FC
 
Shahin Bushehr FC
11/21/19
9:00
Zob Ahan CSC
 
Foolad Khuzestan FC
11/21/19
9:15
FC Pars Jonoubi Jam
 
Paykan FC
11/21/19
7:00
Makedonija GjP
 
FK Rabotnički
11/21/19
7:00
FK Borec Veles
 
FK Sileks Kratovo
11/21/19
7:00
FK Shkëndija
 
FK Renova
Ecolog Arena (15,000)
11/21/19
7:00
Akademija Pandev
 
FC Struga
11/21/19
7:00
FK Vardar
 
KF Shkupi 1927
11/22/19
11/22/19
18:00
KF Skënderbeu Korçë
 
KF Tirana
11/22/19
18:00
KF Vllaznia Shkodër
 
KS Teuta Durrës
11/22/19
18:00
FK Partizani
 
KF Laçi
11/22/19
18:00
FK Kukësi
 
KF Bylis Ballsh
11/22/19
18:00
KS Flamurtari Vlorë
 
KS Luftëtari Gjirokastër
11/22/19
18:00
Belgrano de Córdoba
 
CA Mitre
11/22/19
18:00
CA Alvarado
 
CA Estudiantes
11/22/19
18:00
CSA Guillermo Brown
 
San Martín de San Juan
11/22/19
18:00
CA Nueva Chicago
 
Agropecuario
11/22/19
18:00
Estudiantes de Río Cuarto
 
CA Barracas Central
11/22/19
18:00
Ferro Carril Oeste
 
Club Deportivo Morón
11/22/19
18:00
CA Atlanta
 
CA Temperley
11/22/19
18:00
Independiente Rivadavia
 
CA Platense
11/22/19
18:00
Tigre
 
Gimnasia Mendoza
11/22/19
18:00
CA Brown
 
Defensores Belgrano
11/22/19
18:00
Chacarita Juniors
 
Quilmes
11/22/19
18:00
CD Riestra
 
Atlético Rafaela
11/22/19
18:00
Sarmiento de Junín
 
All Boys
11/22/19
18:00
Club Villa Dálmine
 
Gimnasia de Jujuy
11/22/19
18:00
Club Almagro
 
CSD Santamarina
11/22/19
18:00
San Martín de Tucumán
 
Instituto
11/22/19
3:00
FC Yerevan
 
FC Pyunik
11/22/19
3:00
Shirak FC
 
Alashkert FC
11/22/19
3:00
FC Ararat Yerevan
 
FC Gandzasar
11/22/19
3:00
FC Banants
 
FC Noah
11/22/19
3:00
Lori FC
 
Ararat-Armenia FC
11/22/19
3:30
Western Sydney
 
Melbourne Heart FC
11/22/19
18:00
Səbail FK
 
Sabah FK
11/22/19
14:30
Club Brugge
 
KV Oostende
11/22/19
18:00
FC Neman Grodno
 
FC Energetyk-BDU
11/22/19
18:00
FK Tarpeda Minsk
 
FC Slutsk
11/22/19
18:00
FC Gorodeya
 
FC Gomel
11/22/19
18:00
FC Minsk
 
FC Shakhtyor Salihorsk
11/22/19
18:00
FC Slavia-Mozyr
 
FK Isloch Minsk
11/22/19
18:00
FC Dinamo Brest
 
FC Vitebsk
11/22/19
18:00
Bate Borisov
 
FC Dinamo Minsk
Borisov Arena (13,126)
11/22/19
18:00
FK Dnyapro MCHZ
 
FC Torpedo-Belaz Zhodino
11/22/19
18:00
Internacional
 
Fortaleza EC
11/22/19
18:00
Atlético MG
 
Atlético Paranaense
11/22/19
18:00
Ceará
 
São Paulo
11/22/19
18:00
Palmeiras
 
Grêmio
11/22/19
18:00
Santos FC
 
Cruzeiro
11/22/19
18:00
Botafogo (RJ)
 
Corinthians
Engenhão (46,931)
11/22/19
18:00
Avaí
 
Chapecoense AF
Ressacada (15,000)
11/22/19
18:00
Goiás EC
 
EC Bahia
11/22/19
18:00
CS Alagoano
 
Fluminense FC
Trapichão (20,551)
11/22/19
18:00
Guarani FC
 
América (MG)
11/22/19
10:30
FK Arda Kardzhali
 
FK Vitosha Bistritsa
Arena Arda (15,000)
11/22/19
7:35
Shanghai Shenhua FC
 
Beijing Guoan FC
11/22/19
7:35
Henan Jianye FC
 
Tianjin Quanjian FC
11/22/19
7:35
Shandong Luneng
 
Chongqing Dangdai Lifan
11/22/19
18:00
NK Inter Zaprešić
 
HNK Rijeka
11/22/19
18:00
Dinamo Zagreb
 
HNK Hajduk Split
11/22/19
18:00
NK Osijek
 
NK Istra 1961
11/22/19
18:00
HNK Gorica
 
NK Varaždin
11/22/19
18:00
NK Slaven Koprivnica
 
NK Lokomotiva
11/22/19
18:00
AEL Limassol
 
Olympiakos Nicosia FC
11/22/19
18:00
Enosis Neon Paralimni
 
AC Omonia Nicosia
11/22/19
18:00
Apoel Nicosia
 
Paphos FC
11/22/19
18:00
Doxa Katokopia FC
 
Apollon Limassol
11/22/19
18:00
Nea Salamis Famagusta FC
 
AEK Larnaca FC
11/22/19
18:00
Anorthosis Famagusta
 
Ethnikos Achna FC
11/22/19
18:00
LDU Quito
 
CD Univ Católica
11/22/19
15:00
Levante
 
Mallorca
11/22/19
18:00
Toulouse FC
 
Marseille
11/22/19
18:00
Paris Saint-Germain
 
Lille
11/22/19
18:00
Bordeaux
 
AS Monaco FC
11/22/19
18:00
FC Metz
 
Stade de Reims
11/22/19
18:00
AS Saint-Étienne
 
Montpellier HSC
11/22/19
18:00
Amiens SC
 
RC Strasbourg
11/22/19
18:00
Angers SCO
 
Nîmes Olympique
11/22/19
18:00
Dijon FCO
 
Stade Rennais FC
11/22/19
14:00
Paris FC
 
AJ Auxerre
11/22/19
14:00
SM Caen
 
Le Mans FC
11/22/19
14:00
Troyes
 
FC Chambly-thelle
11/22/19
14:00
Grenoble Foot 38
 
AS Nancy-Lorraine
11/22/19
14:00
AC Ajaccio
 
Clermont Foot
11/22/19
14:00
LB Châteauroux
 
FC Lorient
11/22/19
14:00
Chamois Niortais FC
 
Rodez Aveyron
11/22/19
14:00
US Orléans
 
Valenciennes FC
11/22/19
18:00
Borussia Dortmund
 
SC Paderborn 07
11/22/19
18:00
RB Leipzig
 
FC Köln
11/22/19
18:00
Bayer 04 Leverkusen
 
SC Freiburg
BayArena (30,210)
11/22/19
18:00
Eintracht Frankfurt
 
Vfl Wolfsburg
11/22/19
18:00
SV Werder Bremen
 
FC Schalke 04
11/22/19
18:00
1899 Hoffenheim
 
FSV Mainz 05
PreZero Arena (30,150)
11/22/19
18:00
Fortuna Düsseldorf
 
FC Bayern München
11/22/19
18:00
FC Augsburg
 
Hertha Berlin
WWK Arena (30,660)
11/22/19
18:00
1. FC Union Berlin
 
Borussia M'gladbach
11/22/19
12:30
Vfl Bochum
 
Vfl Osnabrück
11/22/19
12:30
FC Erzgebirge Aue
 
FC St Pauli
11/22/19
18:00
Budapest Honvéd FC
 
Paksi SE
11/22/19
18:00
Újpest FC
 
Diósgyőri VTK
11/22/19
18:00
Fehérvár FC
 
Puskás Akadémia FC
11/22/19
18:00
Mezőkövesd-Zsóry SE
 
Kaposvári Rákóczi FC
11/22/19
18:00
Ferencvárosi TC
 
Zalaegerszegi TE
11/22/19
18:00
Kisvárda FC
 
Debreceni VSC
11/22/19
9:00
Persepolis FC
 
Naft Masjed Soleyman FC
Azadi Stadium (84,412)
11/22/19
6:45
FC Nassaji Mazandaran
 
Esteghlal FC
11/22/19
7:00
Tractor Sazi Tabriz FC
 
Padideh Khorasan FC
11/22/19
9:30
Sanat Naft FC
 
Foolad Mobarakeh Sepahan
11/22/19
18:00
Vissel Kobe
 
Cerezo Osaka
11/22/19
9:30
Abha Club
 
Al-Fateh SC
11/22/19
9:55
Al-Hazem FC
 
Al-Raed SFC
11/22/19
11:40
Al-Shabab FC
 
Al-Fayha FC
11/22/19
12:00
VMFD Žalgiris Vilnius
 
FK Atlantas
LFF Stadium (5,500)
11/22/19
18:00
FUS Rabat
 
Hassania US d'Agadir
Stade du FUS (15,000)
11/22/19
18:00
RSB Berkane
 
CA Youssoufia Berrechid
11/22/19
18:00
OC de Khouribga
 
Mouloudia Club d'Oujda
Complexe OCP (11,000)
11/22/19
18:00
FAR Rabat
 
Ittihad Riadhi de Tanger
11/22/19
18:00
Raja de Beni Mellal
 
Wydad Casablanca
11/22/19
18:00
CR Khemis Zemamra
 
Difaâ Hassani d'El Jadida
11/22/19
18:00
Raja Casablanca
 
FUS Rabat
11/22/19
18:00
Moghreb Tétouan
 
Rapide Club Oued Zem
11/22/19
18:00
Olympique Club de Safi
 
Hassania US d'Agadir
11/22/19
18:00
OC de Khouribga
 
FAR Rabat
Complexe OCP (11,000)
11/22/19
18:00
RSB Berkane
 
Raja de Beni Mellal
11/22/19
18:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
CR Khemis Zemamra
11/22/19
18:00
Ittihad Riadhi de Tanger
 
Raja Casablanca
11/22/19
18:00
Wydad Casablanca
 
Moghreb Tétouan
11/22/19
18:00
Difaâ Hassani d'El Jadida
 
Olympique Club de Safi
11/22/19
18:00
CA Youssoufia Berrechid
 
Rapide Club Oued Zem
11/22/19
20:00
Puebla
 
Club Necaxa
11/22/19
20:00
Club Tijuana
 
Club León
11/22/19
21:00
Diriangén FC
 
Real Estelí FC
11/22/19
14:00
FC Utrecht II
 
AZ II
11/22/19
14:00
NAC Breda
 
Ajax II
11/22/19
14:00
De Graafschap
 
PSV II
De Vijverberg (12,600)
11/22/19
14:00
Helmond Sport
 
NEC Nijmegen
11/22/19
14:00
Excelsior
 
FC Volendam
11/22/19
14:00
FC Dordrecht
 
SC Telstar
11/22/19
14:00
MVV Maastricht
 
FC Oss
De Geusselt (10,000)
11/22/19
14:00
FC Eindoven
 
SC Cambuur
11/22/19
14:00
Go Ahead Eagles
 
Roda JC Kerkrade
11/22/19
14:00
Almere City FC
 
FC Den Bosch
11/22/19
14:45
Glenavon FC
 
Linfield FC
11/22/19
16:00
Club General Díaz FBC
 
CS San Lorenzo
11/22/19
18:00
Club Sol de América
 
Deportivo Santaní
11/22/19
18:00
KS Cracovia
 
KGHM Zagłębie Lubin
11/22/19
18:00
KS Górnik Zabrze
 
Wisła Płock SA
Arena Zabrze (32,000)
11/22/19
18:00
Jagiellonia Bialystok
 
Arka Gdynia 1929
11/22/19
18:00
Korona Kielce
 
Raków Częstochowa
11/22/19
18:00
Lech Poznań
 
GlKS Piast Gilwice
INEA Stadion (43,629)
11/22/19
18:00
Lechia Gdańsk
 
ŁKS Łódź
11/22/19
18:00
MKS Pogón Szczecin
 
Legia Warszawa
11/22/19
18:00
Śląsk Wroclaw
 
Wisła Kraków
11/22/19
18:00
CFR Cluj-Napoca
 
AFC Chindia Târgovişte
11/22/19
18:00
Universitatea Craiova
 
AFC Hermannstadt
11/22/19
18:00
FC Viitorul Constanţa
 
Sepsi
11/22/19
18:00
CS Gaz Metan Mediaş
 
FC Botoşani
11/22/19
18:00
FC Steaua Bucureşti
 
FC Astra Giurgiu
11/22/19
18:00
FC Academica Clinceni
 
FC Dinamo Bucureşti
11/22/19
18:00
FC Politehnica Iaşi
 
FC Voluntari
11/22/19
14:05
Linlithgow Rose FC
 
Falkirk FC
Prestonfield (3,500)
11/22/19
18:00
CD Chalatenango
 
CD Once Municipal
11/22/19
18:00
Jocoro FC
 
CD FAS
11/22/19
18:00
Santa Tecla FC
 
CD El Vencedor
11/22/19
18:00
CD Municipal Limeño
 
AD Isidro Metapán
11/22/19
18:00
Alianza FC
 
Independiente FC
11/22/19
18:00
CD Águila
 
CD Sonsonate
11/22/19
18:00
FK Partizan
 
FK Javor Ivanjica
11/22/19
18:00
FK Inđija
 
FK Mačva Şabac
11/22/19
18:00
FK Vojvodina Novi Sad
 
FK Napredak Kruševac
11/22/19
18:00
FK Čukarički
 
FK Rad Beograd
11/22/19
18:00
FK Spartak Subotica
 
FK Radnik Surdulica
11/22/19
18:00
FK Mladost Lučani
 
FK TSC
11/22/19
18:00
FK Voždovac
 
FK Proleter Novi Sad
11/22/19
18:00
FK Radnički Niš
 
FK Crvena Zvezda
11/22/19
18:00
Servette FC
 
FC Basel
11/22/19
18:00
FC Sion
 
Young Boys
11/22/19
18:00
FC St Gallen
 
Neuchâtel Xamax
Kybunpark (19,694)
11/22/19
18:00
FC Thun
 
FC Lugano
11/22/19
18:00
FC Zürich
 
FC Luzern
11/22/19
18:00
NK Aluminij Kidričevo
 
NK Maribor
11/22/19
18:00
NK Domžale
 
NK Triglav Kranj
11/22/19
18:00
AŠK Bravo Publikum
 
NK Rudar Velenje
11/22/19
18:00
NK Celje
 
NK Olimpija Ljubljana
11/22/19
18:00
NK Tabor Sežana
 
NŠ Mura
11/22/19
6:00
ES de Tunis
 
Club Africain
11/22/19
6:00
CA Bizertin
 
CS Chebba
11/22/19
6:00
US de Ben Guerdane
 
Étoile Sportive du Sahel
11/22/19
6:00
AS Slimane
 
Stade Tunisien
11/22/19
18:00
FC Shakhtar Donetsk
 
FC Lviv
11/22/19
14:45
Barry Town United FC
 
Pen-y-Bont FC
Jenner Park (3,500)
11/23/19
11/23/19
1:00
Wellington Phoenix FC
 
Brisbane Roar
11/23/19
3:30
Adelaide United
 
Melbourne Victory FC
11/23/19
5:45
Perth Glory FC
 
Sydney FC
HBF Park (20,441)
11/23/19
11:00
FC Red Bull Salzburg
 
SKN St Pölten
11/23/19
11:00
SV Mattersburg
 
Wolfsberger AC
Pappelstadion (17,100)
11/23/19
11:00
WSG Swarovski Tirol
 
LASK Linz
Tivoli-Neu (17,400)
11/23/19
18:00
Zirə FK
 
Keşlə FK
11/23/19
18:00
Neftçi Baku PFK
 
Qəbələ FK
Bakcell Arena (15,000)
11/23/19
14:30
R Mouscron-Péruwelz
 
Genk
11/23/19
12:00
KAS Eupen
 
Standard Liège
11/23/19
14:00
KV Mechelen
 
SV Zulte Waregem
11/23/19
14:00
Waasland-Beveren
 
Cercle Brugge KSV
11/23/19
7:00
FK željezničar Sarajevo
 
NK Široki Brijeg
11/23/19
7:00
FK Zvijezda 09
 
FK Sloboda Tuzla
11/23/19
7:00
FK Velež Mostar
 
FK Sarajevo
11/23/19
7:00
Borac Banja Luka
 
HŠK Zrinjski Mostar
11/23/19
7:00
FK Mladost Doboj Kakanj
 
FK Radnik Bijeljina
11/23/19
7:00
FK Tuzla City
 
NK Čelik Zenica
11/23/19
18:30
CD Guabirá
 
Royal Pari FC
11/23/19
10:30
Ludogorets Razgrad
 
PFC Lokomotiv Plovdiv
11/23/19
8:00
POFC Botev Vratsa
 
PFC CSKA Sofia
11/23/19
5:30
PFC Slavia Sofia
 
PFC Cherno More Varna
11/23/19
3:30
Dalian Yifang FC
 
Hebei CFFC
11/23/19
3:30
Beijing Renhe FC
 
Jiangsu Sainty FC
11/23/19
3:30
Tianjin Teda FC
 
Shenzhen FC
11/23/19
3:30
Wuhan Zall FC
 
Guangzhou R&F
11/23/19
7:35
Guangzhou Evergrande
 
Shanghai SIPG FC
11/23/19
18:00
Junior de Barranquilla
 
Cúcuta Deportivo
11/23/19
18:00
Independiente Santa Fe
 
AC Deportivo Cali
11/23/19
18:00
Atlético Nacional
 
Deportes Tolima
11/23/19
18:00
Alianza Petrolera
 
América de Cali
11/23/19
15:00
Flamengo
 
River Plate
11/23/19
11:00
Sparta Praha
 
České BudĔjovice
11/23/19
11:00
1. FC Slovácko
 
FK Baumit Jablonec
11/23/19
11:00
SFC Opava
 
FK Mladá Boleslav
11/23/19
11:00
Bohemians 1905
 
1. FK Příbram
11/23/19
11:00
FK Teplice
 
FC Baník Ostrava
11/23/19
11:00
MFK Karviná
 
FC Viktoria Plzeň
11/23/19
11:00
FC Slovan Liberec
 
FC FASTAV Zlín
11/23/19
11:00
SK Sigma Olomouc
 
SK Slavia Praha
11/23/19
18:00
ES Emelec
 
CSD Macará
11/23/19
18:00
CSD Independiente
 
Delfín SC
11/23/19
18:00
SD Aucas
 
Barcelona SC
11/23/19
10:00
Al Mokawloon Al Arab SC
 
Aswan FC
11/23/19
7:30
Tanta SC
 
Tala'ea El Gaish SC
11/23/19
10:00
Al-Ittihad Alexandria
 
Tanta SC
11/23/19
7:30
Aswan FC
 
Tala'ea El Gaish SC
Aswan Stadium (20,000)
11/23/19
10:00
AFC Bournemouth
 
Wolverhampton
11/23/19
10:00
Arsenal
 
Southampton
11/23/19
10:00
Brighton & Hove
 
Leicester City
The Amex (27,350)
11/23/19
10:00
Crystal Palace
 
Liverpool
Selhurst Park (26,309)
11/23/19
10:00
Everton
 
Norwich City
Goodison Park (40,157)
11/23/19
10:00
Manchester City
 
Chelsea
11/23/19
10:00
Watford
 
Burnley FC
Vicarage Road (17,477)
11/23/19
10:00
West Ham United
 
Tottenham
11/23/19
10:00
Blackburn
 
Barnsley FC
Ewood Park (31,154)
11/23/19
10:00
Brentford FC
 
Reading
Griffin Park (12,219)
11/23/19
10:00
Bristol City
 
Nottingham Forest
11/23/19
10:00
Charlton Athletic
 
Cardiff
The Valley (27,111)
11/23/19
10:00
Derby County FC
 
Preston North End
11/23/19
10:00
Fulham
 
Queens Park Rangers
11/23/19
10:00
Huddersfield Town
 
Birmingham City
11/23/19
10:00
Luton Town FC
 
Leeds United
11/23/19
10:00
Middlesbrough FC
 
Hull City
11/23/19
10:00
Stoke City
 
Wigan Athletic
11/23/19
10:00
Swansea City
 
Millwall
11/23/19
10:00
West Bromwich Albion
 
Sheffield Wednesday
The Hawthorns (26,484)
11/23/19
10:00
Sunderland
 
Coventry City
11/23/19
10:00
AFC Wimbledon
 
Gillingham FC
11/23/19
10:00
Accrington Stanley FC
 
Bolton
Wham Stadium (5,057)
11/23/19
10:00
Fleetwood Town FC
 
Tranmere Rovers
11/23/19
10:00
Ipswich Town
 
Blackpool
Portman Road (30,311)
11/23/19
10:00
Milton Keynes Dons
 
Rotherham United
Stadium:MK (22,000)
11/23/19
10:00
Peterborough United
 
Burton Albion FC
11/23/19
10:00
Rochdale AFC
 
Portsmouth
11/23/19
10:00
Shrewsbury Town FC
 
Bristol Rovers
11/23/19
10:00
Southend United FC
 
Oxford United
Roots Hall (12,392)
11/23/19
10:00
Wycombe Wanderers
 
Doncaster Rovers
Adams Park (10,284)
11/23/19
10:00
Carlise United
 
Cambridge United FC
Brunton Park (17,001)
11/23/19
10:00
Cheltenham Town FC
 
Colchester United FC
11/23/19
10:00
Crawley Town FC
 
Exeter City FC
11/23/19
10:00
Crewe Alexandra
 
Morecambe
11/23/19
10:00
Leyton Orient
 
Forest Green Rovers
11/23/19
10:00
Newport County AFC
 
Oldham Athletic AFC
11/23/19
10:00
Northampton Town FC
 
Grimsby Town FC
11/23/19
10:00
Plymouth Argyle
 
Bradford City
11/23/19
10:00
Salford City FC
 
Macclesfield Town FC
11/23/19
10:00
Scunthorpe United FC
 
Port Vale FC
11/23/19
10:00
Swindon Town
 
Mansfield Town
11/23/19
10:00
Walsall FC
 
Stevenage FC
11/23/19
10:00
AFC Fylde
 
Dagenham Redbridge
Mill Farm (6,000)
11/23/19
10:00
Aldershot Town FC
 
Notts County FC
11/23/19
10:00
Barrow AFC
 
Barnet FC
11/23/19
10:00
Chorley FC
 
Torquay United
11/23/19
10:00
Dover Athletic FC
 
Solihull Moors FC
11/23/19
10:00
FC Halifax Town
 
Eastleigh FC
The Shay (14,061)
11/23/19
10:00
Harrogate Town FC
 
Chesterfield FC
CNG Stadium (3,800)
11/23/19
10:00
Hartlepool United FC
 
Boreham Wood FC
11/23/19
10:00
Maidenhead United FC
 
Woking FC
11/23/19
10:00
Stockport County FC
 
Ebbsfleet United
Edgeley Park (10,841)
11/23/19
10:00
Sutton United FC
 
Bromley FC
11/23/19
10:00
Wrexham FC
 
Yeovil Town FC
11/23/19
18:00
Real Betis
 
Valencia
11/23/19
18:00
Granada
 
Atlético Madrid
11/23/19
18:00
CD Leganés
 
FC Barcelona
11/23/19
18:00
Real Madrid
 
Real Sociedad
11/23/19
18:00
Albacete Balompié
 
CD Mirandés
11/23/19
18:00
UD Almería
 
CD Numancia
11/23/19
18:00
Cádiz CF
 
CD Lugo
11/23/19
18:00
Deportivo La Coruña
 
AD Alcorcón
11/23/19
18:00
Girona FC
 
CF Fuenlabrada
11/23/19
18:00
SD Huesca
 
SD Ponferradina
11/23/19
18:00
UD Las Palmas
 
Real Oviedo
11/23/19
18:00
Málaga
 
Elche CF
11/23/19
18:00
Racing Santander
 
Extremadura UD
El Sardinero (22,271)
11/23/19
18:00
Rayo Vallecano
 
Real Zaragoza
11/23/19
18:00
Sporting Gijón
 
CD Tenerife
El Molinón (29,538)
11/23/19
6:00
FC Kuressaare
 
Pärnu JK Vaprus
11/23/19
11:30
Lyon
 
OGC Nice
11/23/19
14:00
Stade Brestois 29
 
FC Nantes
11/23/19
9:00
RC Lens
 
FC Sochaux
11/23/19
5:00
FC Dinamo Batumi
 
FC Metalurgi Rustavi
Chele Arena (6,000)
11/23/19
5:00
FC Dila Gori
 
FC Dinamo Tbilisi
11/23/19
5:00
FC Chikhura Sachkhere
 
FC Saburtalo Tbilisi
11/23/19
5:00
FC WIT Georgia
 
FC Torpedo Kutaisi
11/23/19
5:00
FC Sioni Bolnisi
 
FC Lokomotivi Tblisi
11/23/19
18:00
Hamburger SV
 
Dynamo Dresden
11/23/19
18:00
DSC Arminia Bielefeld
 
SV Sandhausen
Schüco Arena (27,300)
11/23/19
18:00
SV Wehen Wiesbaden
 
Holstein Kiel
BRITA-Arena (13,500)
11/23/19
12:30
Panionios GSS
 
Olympiakos
11/23/19
13:00
AS Lamia
 
Skoda Xanthi FC
11/23/19
18:00
CSD Comunicaciones
 
Deportivo Guastatoya
11/23/19
18:00
CSyD Cobán Imperial
 
CSD Municipal
11/23/19
18:00
Santa Lucía
 
Xelajú MC
11/23/19
18:00
CSyD Mixco
 
Deportivo Iztapa
11/23/19
18:00
Deportivo Sanarate
 
Malacateco-Coatepeque
11/23/19
18:00
Siquinalá FC
 
Antigua GFC
11/23/19
18:00
Atalanta
 
Juventus
11/23/19
18:00
Bologna
 
Parma
11/23/19
18:00
Hellas Verona FC
 
Fiorentina
11/23/19
18:00
Lecce
 
Cagliari
11/23/19
18:00
AC Milan
 
Napoli
11/23/19
18:00
AS Roma
 
Brescia
11/23/19
18:00
Sampdoria
 
Udinese
11/23/19
18:00
US Sassuolo
 
Lazio
Mapei Stadium (14,138)
11/23/19
18:00
SPAL 2013
 
Genoa
11/23/19
18:00
Torino
 
Inter Milan
11/23/19
9:00
Ascoli Calcio 1898
 
Cosenza Calcio
11/23/19
9:00
Benevento Calcio
 
FC Crotone
11/23/19
9:00
Chievo Verona
 
Virtus Entella
11/23/19
9:00
AS Cittadella
 
AC Pisa 1909
11/23/19
9:00
Empoli FC
 
Venezia
11/23/19
9:00
SS Juve Stabia
 
US Salernitana
11/23/19
9:00
AS Livorno
 
Trapani Calcio
11/23/19
9:00
Pescara
 
US Cremonese
11/23/19
9:00
Pordenone Calcio SSD
 
AC Perugia
Dacia Arena (41,652)
11/23/19
9:00
Spezia Calcio 1906
 
Frosinone Calcio
11/23/19
0:00
Consadole Sapporo
 
Júbilo Iwata
Sapporo Dome (41,484)
11/23/19
0:00
FC Tokyo
 
Shonan Bellmare
11/23/19
0:00
Matsumoto Yamaga FC
 
Yokohama F Marinos
Sunpro Alwin (20,396)
11/23/19
0:00
Shimizu S-Pulse
 
Oita Trinita
11/23/19
0:00
Nagoya Grampus Eight
 
Sagan Tosu
11/23/19
1:00
Gamba Osaka
 
Vegalta Sendai
11/23/19
0:00
Sanfrecce Hiroshima
 
Kashima Antlers FC
11/23/19
0:00
FC Seoul
 
Pohang Steelers
11/23/19
0:00
Gangwon FC
 
Daegu FC
11/23/19
2:00
Ulsan Hyundai FC
 
Jeonbuk Motors
11/23/19
9:30
Damac FC
 
Al Taawon FC
11/23/19
9:45
Al-Hilal FC (Riyadh)
 
Al-Adalah FC
11/23/19
11:40
Al-Ahli Saudi SFC
 
Al-Faisaly FC
11/23/19
6:00
FK Riteriai
 
FK Sūduva Marijampolė
LFF Stadium (5,500)
11/23/19
6:00
FK Kauno Žalgiris
 
FK Panevėžys
NFA Stadium (1,000)
11/23/19
18:00
Querétaro
 
Morelia
11/23/19
20:00
Cruz Azul
 
Atlético San Luis
Estadio Azteca (105,000)
11/23/19
20:00
Monterrey
 
Atlas
11/23/19
22:00
Pachuca
 
Pumas UNAM
11/23/19
22:00
Guadalajara
 
Veracruz
Estadio AKRON (45,500)
11/23/19
7:00
FK Zeta
 
OFK Grbalj
11/23/19
7:00
Budućnost Podgorica
 
OFK Titograd Podgorica
11/23/19
7:00
OFK Petrovac
 
FK Sutjeska Nikšić
11/23/19
7:00
FK Kom Podgorica
 
FK Iskra Danilovgrad
11/23/19
7:00
FK Podgorica
 
FK Rudar Pljevlja
DG Arena (1,200)
11/23/19
17:00
ART Municipal Jalapa
 
Managua FC
11/23/19
17:00
Deportivo Las Sabanas
 
CD Walter Ferretti
11/23/19
17:00
Chinandega FC
 
Real Madriz FC
11/23/19
17:00
CD Ocotal
 
Juventus FC
11/23/19
12:30
FC Utrecht
 
AZ Alkmaar
11/23/19
12:30
PSV Eindhoven
 
Heerenveen
11/23/19
13:45
PEC Zwolle
 
Fortuna Sittard
11/23/19
14:45
Ajax Amsterdam
 
SC Heracles Almelo
11/23/19
14:45
ADO Den Haag
 
Willem II Tilburg
11/23/19
10:00
Warrenpoint Town FC
 
Crusaders FC
11/23/19
10:00
Ballymena United FC
 
Institute FC
11/23/19
10:00
Coleraine FC
 
Carrick Rangers FC
11/23/19
10:00
Glentoran FC
 
Dungannon Swifts FC
The Oval (26,556)
11/23/19
10:00
Larne FC
 
Cliftonville
Inver Park (3,000)
11/23/19
18:00
Club Nacional
 
CS Luqueño
11/23/19
16:00
Club River Plate
 
Club Libertad
11/23/19
18:00
CS Luqueño
 
Club General Díaz FBC
11/23/19
18:00
Cerro Porteño
 
Club Libertad
11/23/19
18:00
Deportivo Santaní
 
Club River Plate
11/23/19
18:00
CD Capiatá
 
Club Nacional
11/23/19
18:00
CS San Lorenzo
 
Club Olimpia
11/23/19
18:00
Club Guaraní
 
Club Sol de América
11/23/19
18:00
Univ San Martín
 
Ayacucho FC
11/23/19
18:00
Alianza Universidad
 
Univ César Vallejo
11/23/19
18:00
Deportivo Binacional FC
 
Sporting Cristal
11/23/19
18:00
FBC Melgar
 
Academia Cantolao
11/23/19
18:00
CD Carlos A Mannucci
 
CCD Municipal
11/23/19
18:00
Sport Huancayo
 
Sport Boys
11/23/19
18:00
Universitario de Deportes
 
Real Garcilaso
11/23/19
18:00
Molinos El Pirata FC
 
UTC
11/23/19
18:00
CD Unión Comercio
 
Alianza Lima
11/23/19
18:00
FK Tambov
 
Lokomotiv Moskva
11/23/19
18:00
CSKA Moscow
 
Kryliya Sovetov
11/23/19
18:00
Dinamo Moscow
 
FK Rostov-na-Donu
Arena Khimki (18,636)
11/23/19
18:00
FK Rubin Kazan
 
Zenit St Petersburg
Kazan Arena (45,105)
11/23/19
18:00
FC Arsenal-Tula
 
FK Krasnodar
11/23/19
18:00
FC Ufa
 
PFC Sochi
11/23/19
18:00
Ural Sverdlovsk
 
Spartak Moskva
11/23/19
18:00
FC Orenburg
 
FK Akhmat Grozny
11/23/19
10:00
Celtic
 
Livingston FC
Celtic Park (60,832)
11/23/19
10:00
Hamilton Academical FC
 
Rangers FC
11/23/19
10:00
Hibernian FC
 
Motherwell FC
Easter Road (20,421)
11/23/19
10:00
Kilmarnock FC
 
Heart of Midlothian FC
Rugby Park (18,128)
11/23/19
10:00
St Johnstone FC
 
Aberdeen FC
11/23/19
10:00
St Mirren FC
 
Ross County FC
11/23/19
10:00
Inverness CT
 
Dundee FC
11/23/19
10:00
Auchinleck Talbot FC
 
Arbroath FC
11/23/19
10:00
Stranraer FC
 
Dunfermliine Athletic FC
Stair Park (5,600)
11/23/19
10:00
Dumbarton FC
 
Forfar Athletic FC
11/23/19
10:00
Elgin City FC
 
Alloa Athletic FC
11/23/19
10:00
Greenock Morton FC
 
Brora Rangers FC
11/23/19
10:00
Formartine United FC
 
East Kilbridee FC
11/23/19
10:00
Partick Thistle FC
 
Penicuik Athletic FC
11/23/19
10:00
Albion Rovers FC
 
Airdrieonians FC
11/23/19
10:00
Queen of the South FC
 
Queen's Park FC
11/23/19
10:00
Edinburgh City FC
 
Annan Athletic FC
11/23/19
10:00
Stirling Albion FC
 
Clyde FC
11/23/19
10:00
East Fife FC
 
BSC Glasgow FC
11/23/19
10:00
Inverurie Loco Works
 
Broxburn Athletic FC
Harlaw Park (2,500)
11/23/19
10:00
Bonnyrigg Rose Athletic
 
Montrose FC
11/23/19
10:00
Raith Rovers FC
 
Peterhead FC
Stark's Park (10,104)
11/23/19
8:00
MFK Ružomberok
 
FK Senica
11/23/19
8:00
FK Pohronie
 
FC ViOn Zlaté Moravce
11/23/19
8:00
MFK Zemplín Michalovce
 
FK DAC 1904 Dunajská
11/23/19
8:00
FC Nitra
 
MŠK Žilina
11/23/19
8:00
FK AS Trenčín
 
FC Spartak Tnrava
11/23/19
8:00
ŠK Slovan Bratislava
 
ŠKF Sereď
11/23/19
6:00
CS Sfaxien
 
CS Hammam-Lif
11/23/19
6:00
JS Kairouanaise
 
ES de Métlaoui
11/23/19
6:00
US Tataouine
 
US Monastirienne
11/23/19
18:00
Kasimpaşa SK
 
Gençlerbirliği SK
11/23/19
18:00
Torku Konyaspor
 
Beşiktaş JK
11/23/19
18:00
Galatasary
 
İstanbul Başakşehir FK
11/23/19
18:00
Antalyaspor
 
Gazişehir Gaziantep FK
11/23/19
18:00
MKE Ankaragücü
 
Trabzonspor
11/23/19
18:00
Alanyaspor
 
Göztepe AŞ
11/23/19
18:00
Yeni Malatyaspor
 
Fenerbahçe
11/23/19
18:00
Kayserispor
 
Sivasspor
11/23/19
18:00
Denizlispor Kulübü
 
Çaykur Rizespor
11/23/19
10:00
SC Dnipro-1
 
FC Vorskla Poltava
Dnipro Arena (31,003)
11/23/19
7:00
FC Oleksandria
 
FC Zorya Luhansk
11/23/19
18:00
CA Peñarol
 
Cerro Largo FC
11/23/19
18:00
Defensor Sporting
 
CA Progreso
11/23/19
18:00
Rampla Juniors FC
 
CA Fénix
11/23/19
18:00
CA Juventud
 
Nacional
11/23/19
18:00
Liverpool FC
 
CA River Plate
11/23/19
18:00
Wanderers FC
 
CA Cerro
11/23/19
18:00
Racing Club
 
Club Plaza Colonia
11/23/19
18:00
CA Boston River
 
Danubio FC
11/23/19
9:30
Cardiff Metro Univ
 
Cefn Druids AFC
11/24/19
11/24/19
5:00
Urawa Red Diamonds
 
Al-Hilal FC (Riyadh)
11/24/19
2:00
Central Coast Mariners
 
Western United FC
11/24/19
11:00
Rapid Wien
 
SK Sturm Graz
11/24/19
8:30
Admira Wacker Mödling
 
FK Austria Wien
BSFZ-Arena (12,000)
11/24/19
8:30
TSV Hartberg
 
SC Rheindorf Altach
11/24/19
12:00
Anderlecht
 
KV Kortrijk
Lotto Park (21,845)
11/24/19
8:30
KAA Gent
 
Royal Antwerp FC
11/24/19
14:00
Sint-Truiden VV
 
R Charleroi SC
Stayen (12,125)
11/24/19
14:00
Sport Boys Warnes
 
Oriente Petrolero
11/24/19
10:45
PFC Levski Sofia
 
FC Tsarsko Selo Sofia
11/24/19
8:15
FC Dunav Ruse
 
PFC Beroe Stara Zagora
11/24/19
6:00
FC København
 
Hobro IK
11/24/19
6:00
SønderjyskE
 
Lyngby Boldklub
Sydbank Park (10,000)
11/24/19
6:00
Aalborg BK
 
AC Horsens
11/24/19
6:00
Odense BK
 
FC Midtjylland
11/24/19
6:00
FC Nordsjælland
 
Randers FC
11/24/19
6:00
Aarhus GF
 
Brøndby IF
Ceres Park (20,032)
11/24/19
6:00
Silkeborg IF
 
Esbjerg FB
JYSK park (1,000)
11/24/19
10:00
Ismaily SC
 
Misr Lel Makasa SC
11/24/19
12:30
Zamalek SC
 
Pyramids FC
11/24/19
7:30
Haras El Hodoud SC
 
FC Masr
11/24/19
10:00
El Entag El Harby SC
 
Smouha SC
11/24/19
11:30
Sheffield United
 
Manchester United
Bramall Lane (32,702)
11/24/19
10:00
SD Eibar
 
Deportivo Alavés
Ipurúa (6,479)
11/24/19
6:00
Espanyol
 
Getafe
RCDE Stadium (40,500)
11/24/19
8:00
Osasuna
 
Athletic Bilbao
11/24/19
12:30
Villarreal
 
Celta Vigo
11/24/19
15:00
Real Valladolid
 
Sevilla FC
11/24/19
7:30
Vfb Stuttgart
 
Karlsruher SC
11/24/19
7:30
SSV Jahn Regensburg
 
1. FC Heidenheim 1846
11/24/19
7:30
SpVgg Greuther Fürth
 
FC Nürnberg
11/24/19
12:30
AEK Athens
 
Aris FC
11/24/19
10:15
FC Asteras Tripolis
 
Volos NFC
11/24/19
10:00
Atromitos FC
 
OFI Crete
11/24/19
12:30
Panetolikos GFS
 
Panathinaikos
11/24/19
11:00
PAOK FC
 
AEL 1964 FC
11/24/19
0:00
Seongnam FC
 
Gyeongnam FC
11/24/19
0:00
Incheon United
 
Sangju Sangmu FC
11/24/19
2:00
Jeju United FC
 
Suwon Bluewings
11/24/19
9:30
Al-Ettifaq FC
 
Al-Ittihad FC
11/24/19
11:40
Al-Wehda Club
 
Al-Nassr FC
11/24/19
13:00
Toluca
 
Santos Laguna
11/24/19
19:00
FC Juárez
 
UANL Tigres
11/24/19
7:00
KF Shkupi 1927
 
Akademija Pandev
11/24/19
7:00
FK Sileks Kratovo
 
FK Vardar
11/24/19
7:00
FC Struga
 
FK Shkëndija
11/24/19
7:00
FK Renova
 
Makedonija GjP
Ecolog Arena (15,000)
11/24/19
7:00
FK Rabotnički
 
FK Borec Veles
11/24/19
6:15
FC Groningen
 
Feyenoord
11/24/19
8:30
RKC Waalwijk
 
FC Emmen
11/24/19
8:30
vvv-Venlo
 
Twente Enschede
11/24/19
10:45
Sparta Rotterdam
 
Vitesse Arnhem
11/24/19
10:00
Delta Force FC
 
Plateau United FC
11/24/19
10:00
Kano Pillars FC
 
Wikki Tourists FC
11/24/19
10:00
Heartland FC
 
Jigawa Golden Stars FC
11/24/19
10:00
FC Ifeanyi Uba
 
Lobi Stars FC
11/24/19
10:00
Enugu Rangers FC
 
Akwa Starlets FC
11/24/19
10:00
Warri Wolves FC
 
Rivers United FC
11/24/19
10:00
Abia Warriors FC
 
Mtn of Fire & Miracles
11/24/19
10:00
Enyimba International
 
Adamawa United FC
11/24/19
10:00
Katsina United FC
 
Sunshine Stars FC
11/24/19
10:00
Akwa United FC
 
Nasarawa United FC
11/24/19
12:00
Våleranga IF
 
Molde FK
11/24/19
12:00
Sarpsborg 08
 
FK Haugesund
11/24/19
12:00
Ranheim Fotball
 
Lillestrøm SK
EXTRA Arena (2,000)
11/24/19
12:00
Odds BK
 
Tromsø IL
11/24/19
12:00
FK Bodø/Glimt
 
Kristiansund BK
11/24/19
12:00
Strömsgodset IF
 
Brann FK
11/24/19
12:00
Stabæk IF
 
Mjøndelan IF
11/24/19
12:00
Viking FK
 
Rosenborg BK
SR-Bank Arena (16,300)
11/24/19
17:30
Club Guaraní
 
CD Capiatá
11/24/19
15:00
Club Olimpia
 
Cerro Porteño
11/24/19
10:00
Academico Viseu
 
CD Feirense
11/24/19
10:00
FC Famalicão
 
Académica
11/24/19
10:00
FC Porto
 
Vitória de Setúbal
11/24/19
10:00
FC Paços de Ferreira
 
AD Sanjoanense
11/24/19
10:00
Club Sintra Football
 
AC Marinhense
11/24/19
10:00
Sertanense FC
 
SC Farense
11/24/19
10:00
Sporting Braga
 
Gil Vicente FC
Estádio AXA (30,154)
11/24/19
10:00
ACRJ de Pedras Salgada
 
CF Canelas 2010
11/24/19
10:00
Moreinense FC
 
CD Mafra
11/24/19
10:00
Rio Ave
 
FC Alverca
11/24/19
10:00
FC Vizela
 
Benfica
11/24/19
10:00
SC Espinho
 
FC de Arouca
11/24/19
10:00
Anadia FC
 
Beira-Mar
11/24/19
10:00
Varzim SC
 
GS de Loures
11/24/19
10:00
Leixões SC
 
CD Santa Clara
11/24/19
10:00
GD Chaves
 
CF OS Belenenses
11/24/19
7:00
FC Kolos Kovalivka
 
SFC Desna Chernihiv
11/24/19
7:00
FC Karpaty Lviv
 
FC Olimpik Donetsk
11/24/19
10:00
FC Dynamo Kyiv
 
FC Mariupol'

Return to Top