Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (11/25/20)
[ All times EDT ]
CBB
697 ETSU 8 1st  (15:45)
698 ABIL 6
Gulf Coast Showcase
307001 SFA  
307002 URI
Bubbleville
FCOL   11:30 AM
USF
307011 MCNS   12:00 PM
307012 NEB
LBC   12:00 PM
JMU
307003 GW   12:00 PM
307004 NAVY
Veterans Classic
307005 MSM   12:00 PM
307006 MORG
603 OAK   12:00 PM
604 XAV
Xavier Invitational
307009 RAD   12:00 PM
307010 VT
UFL   12:00 PM
FIU
LIME   12:00 PM
JMU
307013 STET   POSTPONED
307014 MIA
KEEN   1:00 PM
UNH
FNTL   1:00 PM
GASO
605 UND   1:00 PM
606 M-OH
307015 PV   1:00 PM
307016 UALR
Wade Houston Tipoff Classic
DREX   1:00 PM
PSU
307017 STON   1:00 PM
307018 BRY
NGEO   1:00 PM
MER
CUH   1:00 PM
LIP
307023 ME   1:30 PM
307024 UVA
Bubbleville
MGST   2:00 PM
TROY
ILST   2:00 PM
OSU
699 AKR  
700 MTU
Gulf Coast Showcase
307021 CARK   2:00 PM
307022 MISS
Justin Reed Ole Miss Classic
615 FAIR   2:00 PM
616 PROV
BELU   POSTPONED
CHAT
611 DRKE   2:00 PM
612 KSU
Little Apple Classic
SWLN   2:00 PM
SCUS
307019 APP   2:00 PM
307020 SCST
613 ODU   2:00 PM
614 MD
307027 NCAT   2:00 PM
307028 ILL
701 PEAY   2:00 PM
702 NEBO
Gulf Coast Showcase
821 SMC   2:00 PM
822 MEM
Bad Boy Mowers Crossover Classic
  2:00 PM
CHAT
307025 LAM   3:00 PM
307026 HOU
PIED   3:00 PM
CIT
617 TOL   3:00 PM
618 BRAD
Xavier Invitational
713 USF  
714 LSU
Golden Window Classic
CHAD   3:00 PM
NEV
Golden Window Classic
307029 ALCN   3:30 PM
307030 UAB
USF  
SFA
Bubbleville
307033 NCCU   4:00 PM
307034 IOWA
609 WCU   4:00 PM
610 UNCW
CARV   4:00 PM
KENN
307031 DSU   4:00 PM
307032 WAKE
Mako Medical Wake Forest Classic
SBON  
TOWS
Bubbleville
623 BGSU   4:00 PM
624 MICH
307037 UMBC   4:00 PM
307038 GTWN
619 OKST   4:00 PM
620 UTA
621 EVAN   4:00 PM
622 LOU
Wade Houston Tipoff Classic
TUSC   4:00 PM
FUR
CLVR   4:00 PM
UMKC
MASL   4:00 PM
TOWS
Bubbleville
GANN   4:30 PM
BUFF
307035 FDU   4:30 PM
307036 QUIN
FLA   4:30 PM
MASL
Bubbleville
TA&M  
WVU
Bad Boy Mowers Crossover Classic
823 WKU   4:30 PM
824 UNI
Bad Boy Mowers Crossover Classic
CLBS   5:00 PM
UGA
IUPU   5:00 PM
CHS
IDHO   POSTPONED
SEA
U.S. Bank Pilot Invitational
307041 JKST   5:00 PM
307042 ARST
Justin Reed Ole Miss Classic
UCRV   5:00 PM
PAC
UVU   5:00 PM
STAN
SIMP   5:00 PM
SJSU
307039 EKY   5:30 PM
307040 UNF
Mako Medical Wolfpack Invitational
WJSP   6:00 PM
FRES
COFC   6:00 PM
UNC
MORE   6:00 PM
UK
Bluegrass Showcase
EMU   6:00 PM
MSU
BALL   6:00 PM
NKU
607 WMU   6:00 PM
608 BUT
717 LIB   6:00 PM
718 PUR
Space Coast Challenge
307043 COPP   6:00 PM
307044 MRSH
BWPK   6:00 PM
WOF
715 WKU  
716 NEV
Golden Window Classic
COKR   6:30 PM
SCAR
UCI   6:30 PM
PEPP
OKWD   6:30 PM
NALA
UMMA   6:30 PM
ARMY
GB   7:00 PM
MINN
UIC   7:00 PM
NIU
HOFS   7:00 PM
MONM
307007 SHU   7:00 PM
307008 RUTG
IDST   7:00 PM
SCU
Bronco Invitational
307045 NWST   7:00 PM
307046 TTU
NAU   7:00 PM
ARIZ
NCWE   7:00 PM
ELON
SANW   7:00 PM
VMI
FAU   7:00 PM
USA
South Alabama Tournament
307049 SFPA   7:00 PM
307050 PITT
307051 SELA   7:00 PM
307052 IPFW
UMHB   7:00 PM
TXST
307053 HP   7:00 PM
307054 DAV
307047 FAMU   7:00 PM
307048 FGC
ORU   7:00 PM
MIZZ
SPC   7:00 PM
SJU
The Lapchick Tournament
XAVL  
ULL
TXPB   7:00 PM
UTEP
SDST  
CREI
Bad Boy Mowers Crossover Classic
WMNT   7:00 PM
CSN
709 CREI  
710 SDST
Bad Boy Mowers Crossover Classic
CCGA   7:00 PM
JAC
725 SIUE   7:00 PM
726 SLU
Biliken Classic
729 WKU  
730 SDST
727 CSU  
728 CAL
731 USF  
732 TOWS
Bubbleville
825 WVU   7:00 PM
826 SDST
Bad Boy Mowers Crossover Classic
ASU   7:00 PM
URI
2K Empire Classic
FLAG   7:00 PM
FIU
307055 MVSU   7:30 PM
307056 ARK
307061 SHSU   8:00 PM
307062 SMU
JVST   8:00 PM
ALA
307057 HBU   8:00 PM
307058 TCU
WEBB   8:00 PM
DUKE
CHAR   8:00 PM
TENN
Volunteer Classic
UTRG   8:00 PM
TEX
MMET   8:00 PM
SAM
DALC   8:00 PM
TARL
307065 CHSO   8:00 PM
307066 NCST
Mako Medical Wolfpack Invitational
BRES   8:00 PM
MURR
703 INST  
704 ECU
Gulf Coast Showcase
TNTC   8:00 PM
IND
SDAK   8:00 PM
COLO
Little Apple Classic
UTSA   8:00 PM
OKLA
WSTU   8:00 PM
BYU
SUU   8:00 PM
LMU
CUH   8:00 PM
LIP
COCN   8:00 PM
DEN
307059 CCSU   8:00 PM
307060 CONN
719 CLEM   8:30 PM
720 MSST
Space Coast Challenge
TXIN   8:30 PM
AMCC
CBAP   9:00 PM
USC
307063 GRAM   9:00 PM
307064 GCAN
EWU   9:00 PM
ORE
307067 TXSO   9:00 PM
307068 WSU
DET   9:00 PM
RICH
Bluegrass Showcase
ADAM   9:00 PM
WEB
GAST   9:00 PM
GT
723 ASU  
724 BAY
2K Empire Classic
MTST   9:30 PM
UNLV
721 VILL   9:30 PM
722 BC
2K Empire Classic
827 USU  
828 WICH
Bad Boy Mowers Crossover Classic
VCU   9:30 PM
USU
Bad Boy Mowers Crossover Classic
307069 NICH   10:00 PM
307070 UCD
Bronco Invitational
EIU   10:00 PM
WIS
307071 ARPB   10:00 PM
307072 MARQ
BTHS   10:05 PM
CSUS
UCLA   10:30 PM
SDSU
PRST   11:00 PM
WASH
Husky Classic
SEA   11:00 PM
PORT
U.S. Bank Pilot Invitational
  12:00 AM
Space Coast Challenge
  12:00 AM
Space Coast Challenge
ALST   12:00 AM
WAKE
Mako Medical Wake Forest Classic
SOC
GOSK 0 FINAL
KSAK 5
COSK 1 FINAL
OITA 0
SHIM 3 FINAL
YKHM 1
KREY 4 FINAL
KASH 1
SYDN 0 FINAL
JHM 1
Group Stage
VKBE 3 FINAL
GNGZ 1
Group Stage
NACL   5:00 AM
CPAC
3rd Round
VEGL 1 FINAL
STOS 0
HIRO 1 FINAL
SBLL 1
STIR 2 FINAL
SFIN 0
TPUF 2 FINAL
BKFC 2
TMPN 2 FINAL
HOUG 0
CYL 0 FINAL
ANSF 2
HOMU 3 FINAL
GIFC 0
ANSF  
DPMM
DOMZ 1 FINAL
TBOR 1
FLAD 1 FINAL
GHAR 1
BLSH 0 FINAL
TRNA 0
PRTZ 3 FINAL
AFER 0
KRUJ 2 FINAL
SKEN 1
GFTB 0 FINAL
ESTG 1
NMAZ 0 FINAL
SAIP 1
YOKO 1 FINAL
SHAI 0
Group Stage
JDT  
SUWN
Group Stage
MRAF 0 FINAL
ALUM 0
JAHR 0 FINAL
YARM 0
TUBA 2 FINAL
TWAN 0
201605 BRSC   8:30 AM
201606 EMPL
4th Round
201609 CSEN 1 FINAL
201610 PAR 2
4th Round
ZIMB 2 FINAL
SPER 2
MUMB 1 FINAL
GOA 0
MBAL   9:00 AM
JAMC
DOXA   10:00 AM
APEL
APOL   10:15 AM
TRIP
KUWA   10:30 AM
SALM
VLLZ   10:45 AM
TDUR
LACI   10:45 AM
KUKE
SAKH   11:00 AM
HDRA
204605 MOUS 0 1st  (14)
204606 CBRU 0
OSIJ   11:00 AM
ISTA
BHMN   11:00 AM
DCBJ
MRBR   11:00 AM
CELJ
KHLE   11:00 AM
KHLL
201621 HVRN   11:30 AM
201622 CAG
4th Round
201617 FIR   11:30 AM
201618 UDI
4th Round
201613 SPEZ   11:30 AM
201614 BGN
4th Round
MNET   12:00 PM
ASHD
ANTG   12:00 PM
MCPL
Apertura
SLCZ   12:00 PM
COBN
Apertura
LAUS   12:15 PM
BASL
224233 DNSK   12:55 PM
224234 MGL
Group Stage
224237 MCH   12:55 PM
224238 OLYM
Group Stage
203201 NNTS   1:00 PM
203202 LENS
PTIK   1:00 PM
BTAR
MRDS   1:00 PM
LPLM
RAY   1:00 PM
RLZ
SABD   1:00 PM
SPG
200221 DRBY   2:00 PM
200222 MIDD
200217 REA   2:00 PM
200218 MWL
ABDN   POSTPONED
HACD
1st Phase
200225 WATF   2:45 PM
200226 BCIT
200229 CDF   2:45 PM
200230 CVNT
200233 SHEF   2:45 PM
200234 SCY
224245 SALZ   3:00 PM
224246 BYR
Group Stage
224241 LOK   3:00 PM
224242 ATLM
Group Stage
224249 REM   3:00 PM
224250 INT
Group Stage
224253 FCP   3:00 PM
224254 MARS
Group Stage
224261 ATA   3:00 PM
224262 LIV
Group Stage
224257 MIDT   3:00 PM
224258 AJA
Group Stage
LLAC   3:00 PM
DEPM
Clausura
ALIZ   3:00 PM
CHIR
Clausura
ARUN   3:00 PM
CEST
Clausura
MALL   3:30 PM
CRTG
PONF   3:30 PM
FUEN
ALIL   3:30 PM
CMAN
Clausura
209217 VDOS   4:00 PM
209218 MORE
Apertura - Reclasificación
CURI   4:00 PM
CLCL
CRBB   4:00 PM
EMER
PLAT   4:00 PM
RSOC
Apertura
COMC   4:00 PM
XEL
Apertura
ONCE   4:00 PM
LMEN
Apertura - 2nd Phase
LAF   4:00 PM
FAS
Apertura - 2nd Phase
VIT   5:00 PM
NAU
208205 SAO   5:15 PM
208206 CEA
224805 LNS   5:15 PM
224806 BOLV
Round of 16 (1st Leg)
224613 NACF   5:15 PM
224614 INJT
Round of 16 (1st Leg)
224617 PALM   5:15 PM
224618 DELF
Round of 16 (1st Leg)
MRTN   6:00 PM
UPNF
Apertura
TRUJ   7:00 PM
YARA
208213 COR   7:30 PM
208214 COB
208209 BOTO   7:30 PM
208210 AMG
224817 HNCY   7:30 PM
224818 COQU
Round of 16 (1st Leg)
224813 INDP   7:30 PM
224814 FENX
Round of 16 (1st Leg)
224621 BOC   7:30 PM
224622 ITR
Round of 16 (1st Leg)
224625 JWIL   7:30 PM
224626 LBRT
Round of 16 (1st Leg)
STEC   7:30 PM
CHLT
Apertura - 2nd Phase
209413 LEO   8:00 PM
209414 PUE
Apertura - Quarterfinal
MNAS   8:00 PM
RESP
Apertura
AMRT   8:00 PM
SONS
Apertura - 2nd Phase
PLAM   8:00 PM
INDF
Clausura
JCRO   8:15 PM
ALIA
Apertura - 2nd Phase
AGUI   8:30 PM
ISMN
Apertura - 2nd Phase
VIDA   9:00 PM
OLPA
Apertura
209401 AME   10:06 PM
209402 GUA
Apertura - Quarterfinal
LOKT   5:00 AM
TORK
DBAT   5:00 AM
SAMT
TLAV   5:00 AM
MRNI
SABU   5:00 AM
DGOR
DTBI   5:00 AM
CSCH
SHRK   5:30 AM
VAN
RIGA   6:00 AM
RGAS
DPIL   6:00 AM
VALM
METT   6:00 AM
VNTS
TKUM   6:00 AM
LPJA
JELG   6:00 AM
SJRM
HSAI   6:00 AM
LLOK
TORK   8:00 AM
DTBI
REYK  
HAFN
SCM   8:00 AM
CPK
ALSH   9:00 AM
URAR
LOKT   9:00 AM
DBAT
FUJA   9:00 AM
WASL
HATT   9:00 AM
JAZI
JZRA   9:00 AM
AQAB
WAKR   9:30 AM
SLYA
SARE   11:30 AM
SHAB
SHRJ   11:45 AM
KFAK
AJMN   11:45 AM
SAAC
ARBI   11:45 AM
QTAR
ADOH   11:45 AM
RYYN
224497 YNG   12:55 PM
224498 CSOF
Group Stage
224501 ARS   12:55 PM
224502 MOLD
Group Stage
224509 LEIC   12:55 PM
224510 BRAG
Group Stage
224505 ZORY   12:55 PM
224506 ATHN
Group Stage
224517 CEL   12:55 PM
224518 SPPH
Group Stage
224513 ACM   12:55 PM
224514 LIL
Group Stage
224525 VIL   12:55 PM
224526 MTA
Group Stage
224521 SIVA   12:55 PM
224522 QRAB
Group Stage
224529 ANTW   12:55 PM
224530 LINZ
Group Stage
224537 FYN   12:55 PM
224538 CSKM
Group Stage
224533 ZAG   12:55 PM
224534 WOLF
Group Stage
224545 CVEZ   12:55 PM
224546 GENT
Group Stage
224541 HOF   12:55 PM
224542 HOF
Group Stage
STJA  
GRTA
AKRN  
FYLK
VLUR  
KA
HK  
FJOL
VKGR  
BREI
200401 WMBN   2:45 PM
200402 BARR
1st Round
224549 ROM   3:00 PM
224550 CCN
Group Stage
224553 RVA   3:00 PM
224554 DNDK
Group Stage
224561 BESH   3:00 PM
224562 LEV
Group Stage
224557 SLPR   3:00 PM
224558 NCE
Group Stage
224569 LPOZ   3:00 PM
224570 SLGE
Group Stage
224565 BENF   3:00 PM
224566 RNGR
Group Stage
224577 PAOK   3:00 PM
224578 PSV
Group Stage
224573 ONIC   3:00 PM
224574 GRA
Group Stage
224585 RIJK   3:00 PM
224586 NAP
Group Stage
224581 SOC   3:00 PM
224582 AZA
Group Stage
224589 LRAZ   3:00 PM
224590 TOT
Group Stage
SOLA   5:30 PM
CPOR
Clausura
BNGD   6:00 PM
FRFC
Preliminary Round (1st Leg)
SMDB   6:00 PM
ASGB
Preliminary Round (1st Leg)
GMAH   6:00 PM
APR
Preliminary Round (1st Leg)
KARA   6:00 PM
RCDA
Preliminary Round (1st Leg)
MCC   6:00 PM
SDEP
Preliminary Round (1st Leg)
CFGR   6:00 PM
GAZL
Preliminary Round (1st Leg)
ZILI   6:00 PM
JGLX
Preliminary Round (1st Leg)
NGOZ   6:00 PM
YBUF
Preliminary Round (1st Leg)
KAIZ   6:00 PM
PWDB
Preliminary Round (1st Leg)
MRKH   6:00 PM
OTOH
Preliminary Round (1st Leg)
ENYI   6:00 PM
RHIM
Preliminary Round (1st Leg)
AKTK   6:00 PM
NBOU
Preliminary Round (1st Leg)
HILA   6:00 PM
VIPR
Preliminary Round (1st Leg)
ALGR   6:00 PM
BUFF
Preliminary Round (1st Leg)
SFAX   6:00 PM
MLND
Preliminary Round (1st Leg)
NKAN   6:00 PM
BNTU
Preliminary Round (1st Leg)
NSRL   6:00 PM
CRB
Preliminary Round (1st Leg)
PLTM   6:00 PM
CDCS
Preliminary Round (1st Leg)
SMBA   6:00 PM
EDNG
Preliminary Round (1st Leg)
TNGT   6:00 PM
AFOR
Preliminary Round (1st Leg)
FCTZ   6:00 PM
ASK
Preliminary Round (1st Leg)
RFC   6:00 PM
CIKM
Preliminary Round (1st Leg)
USGN   6:00 PM
YEEL
Preliminary Round (1st Leg)
KPIL   6:00 PM
DIAR
Preliminary Round (1st Leg)
HRSD   6:00 PM
IHAD
Preliminary Round (1st Leg)
FKNM   6:00 PM
MNST
Preliminary Round (1st Leg)
ARJ   6:00 PM
NAMU
Preliminary Round (1st Leg)
KGAL   6:00 PM
ORAP
Preliminary Round (1st Leg)
NSFC   6:00 PM
NGAZ
Preliminary Round (1st Leg)
FCBM   6:00 PM
EDC
Preliminary Round (1st Leg)
SLIT   6:00 PM
ASHG
Preliminary Round (1st Leg)
GEAG   6:00 PM
MUSO
Preliminary Round (1st Leg)
BCEL   6:00 PM
MNMA
Preliminary Round (1st Leg)
RIVU   6:00 PM
FKFC
Preliminary Round (1st Leg)
MOKA   6:00 PM
ARTA
Preliminary Round (1st Leg)
KVZ   6:00 PM
ASCA
Preliminary Round (1st Leg)
COTN   6:00 PM
USOK
Preliminary Round (1st Leg)
PRSP   3:30 AM
PSKB

Iraqi Premier League Fixtures

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
11/29/20
11/29/20
6:00
Al-Diwaniya SC
 
Al-Shorta SC
11/30/20
11/30/20
6:00
Al-Talaba SC
 
Zakho SC
11/30/20
6:00
Al-Najaf SC
 
Naft Maysan FC
11/30/20
6:00
Al-Samawa FC
 
Al-Karkh SC
11/30/20
6:00
Al-Quwa Al-Jawiya
 
Amanat Baghdad SC
11/30/20
6:00
Al-Kahrabaa FC
 
Al-Sinaat Al-Kahrabaiya SC
11/30/20
6:00
Naft Al-Janoob SC
 
Al Mina'a SC
11/30/20
6:00
Al-Qasim SC
 
Al-Naft SC
11/30/20
6:00
Al-Hudood SC
 
Al Zawra'a SC
11/30/20
6:00
Naft Al-Wasat SC
 
Erbil SC

Return to Top