Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (7/6/22)
[ All times EDT ]
NBA
639 CHI 78 FINAL
640 MIN 81
641 WSH   8:00 PM
642 ATL
643 NY   10:00 PM
644 LV
MLB
963 CLE 2 FINAL
964 DET 8
951 CUB 2 FINAL
952 MIL 1
965 MIN 8 FINAL
966 CWS 9
967 TOR 2 FINAL
968 OAK 1
975 LAA   6:40 PM
976 MIA
953 NYM   6:40 PM
954 CIN
977 NYY   7:05 PM
978 PIT
969 TEX   7:05 PM
970 BAL
955 WAS   7:05 PM
956 PHI
971 TAM   7:10 PM
972 BOS
957 STL   7:20 PM
958 ATL
973 KAN   8:10 PM
974 HOU
959 SFO   9:40 PM
960 ARI
961 COL   10:10 PM
962 LOS
SOC
224351 FRNC 0 FINAL
224352 TOBL 0
1st Qualifying Round (1st Leg)
224359 RGAS 0 FINAL
224360 HJK 1
1st Qualifying Round (1st Leg)
224355 KI 0 FINAL
224356 BODO 3
1st Qualifying Round (1st Leg)
224363 TRNA 0 FINAL
224364 DUDE 1
1st Qualifying Round (1st Leg)
SHAB   1:30 PM
MAAN
224205 STIR 0 FINAL
224206 ZMOS 0
1st Qualifying Round (1st Leg)
224209 SHKT 0 FINAL
224210 MRBR 0
1st Qualifying Round (1st Leg)
224367 DBAT 0 FINAL
224368 SLBR 0
1st Qualifying Round (1st Leg)
NPOT   3:00 PM
ARED
Clausura
DNJ   4:00 PM
ARJ
Round of 32
GUAB   6:00 PM
AURR
Clausura
224841 STRG 0 1st  (19)
224842 CEA 0
Round of 16 (2nd Leg)
224637 CPOR 0 1st  (18)
224638 PALM 0
Round of 16 (2nd Leg)
224609 TLRS 0 1st  (20)
224610 CLN 0
Round of 16 (2nd Leg)
INDY   7:00 PM
PRIV
BIRM   7:30 PM
ATL2
HFRD   7:30 PM
DCFC
224849 TACH   8:30 PM
224850 SNT
Round of 16 (2nd Leg)
224845 DCAL   8:30 PM
224846 MELG
Round of 16 (2nd Leg)
224641 TOLM   8:30 PM
224642 FLA
Round of 16 (2nd Leg)
224645 VLZ   8:30 PM
224646 RIV
Round of 16 (2nd Leg)
CRSC   8:30 PM
BLMG
Clausura
RGV   9:00 PM
NMEX
HEBE   5:30 AM
SHNG
MHFC   5:30 AM
BEJG
SHNZ   7:30 AM
CML
GUAN   7:30 AM
HENJ
206245 TROM   POSTPONED
206246 KSND
BOHM   2:45 PM
UCD
OCAL   5:00 PM
UMAG
Clausura
APET   7:05 PM
DPER
Clausura
JBRQ   9:10 PM
PATR
Clausura

Meiji Yasuda J-League Fixtures

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
7/06/22
7/06/22
6:00
Kashima Antlers FC
 
Cerezo Osaka
7/06/22
6:00
Kashiwa Reysol
 
Nagoya Grampus Eight
7/06/22
6:00
FC Tokyo
 
Consadole Sapporo
7/06/22
6:00
Kawasaki Frontale
 
Sagan Tosu
7/06/22
6:00
Yokohama F Marinos
 
Sanfrecce Hiroshima
7/06/22
6:00
Shonan Bellmare
 
Gamba Osaka
7/06/22
6:00
Júbilo Iwata
 
Avispa Fukuoka
7/06/22
6:00
Vissel Kobe
 
Shimizu S-Pulse
7/06/22
6:30
Urawa Red Diamonds
 
Kyoto Sanga FC
7/09/22
7/09/22
6:00
Kawasaki Frontale
 
Gamba Osaka
7/09/22
6:00
Júbilo Iwata
 
Vissel Kobe
7/10/22
7/10/22
1:00
Consadole Sapporo
 
Kashima Antlers FC
7/10/22
5:00
Nagoya Grampus Eight
 
Shimizu S-Pulse
7/10/22
5:00
Sanfrecce Hiroshima
 
Shonan Bellmare
7/10/22
6:00
Urawa Red Diamonds
 
FC Tokyo
7/10/22
6:00
Cerezo Osaka
 
Yokohama F Marinos
7/10/22
6:00
Avispa Fukuoka
 
Kyoto Sanga FC
7/10/22
6:00
Sagan Tosu
 
Kashiwa Reysol
7/16/22
7/16/22
6:00
Nagoya Grampus Eight
 
Kawasaki Frontale
7/16/22
5:00
Kashima Antlers FC
 
Vissel Kobe
7/16/22
5:00
Shimizu S-Pulse
 
Urawa Red Diamonds
7/16/22
6:00
Kashiwa Reysol
 
Consadole Sapporo
7/16/22
6:00
Shonan Bellmare
 
Avispa Fukuoka
7/16/22
6:00
Gamba Osaka
 
Cerezo Osaka
7/16/22
6:00
Sagan Tosu
 
Yokohama F Marinos
7/17/22
7/17/22
5:00
FC Tokyo
 
Júbilo Iwata
7/17/22
5:30
Kyoto Sanga FC
 
Sanfrecce Hiroshima

Return to Top