Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (4/23/18)
[ All times EDT ]
NBA
717 PHI 106 FINAL
718 MIA 102
EAST 1ST ROUND - GAME 4
719 POR 123 FINAL
720 NOK 131
WEST 1ST ROUND - GAME 4
721 HOU 105 FINAL
722 MIN 121
WEST 1ST ROUND - GAME 3
723 OKC 102 FINAL
724 UTA 115
WEST 1ST ROUND - GAME 3
501 BOS 102 FINAL
502 MIL 104
EAST 1ST ROUND - GAME 4
503 GST 90 FINAL
504 SAN 103
WEST 1ST ROUND - GAME 4
505 TOR 98 FINAL
506 WAS 106
EAST 1ST ROUND - GAME 4
507 CLE 104 FINAL
508 IND 100
EAST 1ST ROUND - GAME 4
MLB
965 TOR 1 FINAL
966 NYY 9
967 KAN 4 FINAL
968 DET 12
951 CIN 3 FINAL
952 STL 4
969 CLE 4 FINAL
970 BAL 0
953 PIT 2 FINAL
954 PHI 6
971 MIN 1 FINAL
972 TAM 10
973 HOU 10 FINAL
974 CWS 1
955 MIA 5 FINAL
956 MIL 6
957 NYM 3 FINAL
958 ATL 4
959 CUB 2 FINAL
960 COL 5
961 SDG 2 FINAL
962 ARI 6
977 BOS 0 FINAL
978 OAK 3
979 SFO 3 FINAL
980 LAA 4
963 WAS 0 FINAL
964 LOS 4
975 SEA 9 FINAL
976 TEX 7
917 CLE 7 FINAL
918 BAL 3
915 TOR 1 FINAL
916 NYY 5
919 KAN 8 FINAL
920 DET 5
921 MIN 6 FINAL
922 TAM 8
901 PIT 2 FINAL
902 PHI 3
923 HOU 7 FINAL
924 CWS 1
905 MIA 2 FINAL
906 MIL 4
907 CIN 2 FINAL
908 STL 9
903 NYM   POSTPONED
904 ATL
925 SEA 4 FINAL
926 TEX 7
909 CUB 9 FINAL
910 COL 7
927 BOS 1 FINAL
928 OAK 4
929 SFO 4 FINAL
930 LAA 2
911 SDG 2 FINAL
912 ARI 4
913 WAS 3 FINAL
914 LOS 4
NHL
65 NJD 1 FINAL
66 TAM 3
Eastern Conference - 1st Round - Game 5
69 CBS 3 FINAL
70 WAS 4
Eastern Conference - 1st Round - Game 5
67 TOR 4 FINAL
68 BOS 3
Eastern Conference - 1st Round - Game 5
73 PIT 8 FINAL
74 PHI 5
Eastern Conference - 1st Round - Game 6
75 NSH 5 FINAL
76 COL 0
Western Conference - 1st Round - Game 6
SOC
207945 BRSP 4 FINAL
207946 KBUK 1
207953 OSMN 3 FINAL
207954 GENC 0
201985 GET 1 FINAL
201986 EIBR 0
HEID 1 FINAL
UBER 1
DARM 1 FINAL
SDHN 1
SPAU 1 FINAL
JREG 3
SLTS 3 FINAL
LUCH 0
200021 LIV 2 FINAL
200022 WBR 2
VRYA 0 FINAL
LSOF 2
Championship Round
201205 ROM 3 FINAL
201206 RNDE 0
ASCO 2 FINAL
CREM 1
AVEL 0 FINAL
PAL 3
BARI 1 FINAL
FOGG 1
CRPI 1 FINAL
PAR 2
CES 0 FINAL
BRSC 0
CITT 3 FINAL
SALE 1
PVRC 2 FINAL
VIRT 3
VENZ 3 FINAL
NOV 1
207941 SIVA 2 FINAL
207942 TRAB 0
GOML 1 FINAL
DMIN 2
204005 ROS 1 FINAL
204006 RUB 1
PSZC 0 FINAL
PGIL 0
Relegation Round
200009 CRYS 0 FINAL
200010 WATF 0
205113 HRSN 1 FINAL
205114 COP 4
Championship Round
207529 OREB 2 FINAL
207530 OSND 0
LUSH 1 FINAL
KOMP 2
GJIR 2 FINAL
VLLZ 0
201965 VLC 1 FINAL
201966 CVG 1
LRAZ 4 FINAL
BPLV 2
Championship Round
SAKH 0 FINAL
HKS 2
Relegation Round
HAIF 1 FINAL
PTIK 0
Relegation Round
206665 BLEN 1 FINAL
206666 PFER 1
MNSK 1 FINAL
ZHOD 2
VLNT 1 FINAL
CCHI 0
Relegation Round
AEL 2 FINAL
ONIC 1
Championship Round
DOXA 1 FINAL
NSAL 4
Relegation Round
204193 USO 1 FINAL
204194 ANZ 0
201393 FIR 0 FINAL
201394 SASS 1
206361 STAB 0 FINAL
206362 BRAN 3
204749 MOUS 1 FINAL
204750 OHLN 3
UEFAEL Playoffs
207937 GAL 3 FINAL
207938 ALAY 2
PLCK 1 FINAL
GZBR 0
Championship Round
RIGA 1 FINAL
JELG 0
PAPH 1 FINAL
ERMI 0
Relegation Round
208041 LNS 1 FINAL
208042 SMSJ 1
208037 VLZ 4 FINAL
208038 TMPR 2
200401 TOT 1 FINAL
200402 MUN 2
Semifinal
ACRE 2 FINAL
ASHK 0
Relegation Round
OSIJ 0 FINAL
RIJK 1
CSOF 1 FINAL
BSZG 1
Championship Round
206689 VGUI 1 FINAL
206690 FEIR 2
BYTA 0 FINAL
MTA 2
Championship Round
SBUC 2 FINAL
VCON 2
Championship Round
204753 LIER 1 FINAL
204754 WAAS 0
UEFAEL Playoffs
204757 EUPN 3 FINAL
204758 STRU 2
UEFAEL Playoffs
GBRW 0 FINAL
SMT 3
208045 GLPL 0 FINAL
208046 TLRS 2
BRWN 2 FINAL
NCHC 0
204761 ANDR 1 FINAL
204762 GNK 2
Championship
JAGI 3 FINAL
KOKL 0
Championship Round
201217 BNEV 1 FINAL
201218 ACM 0
208241 SNT 0 FINAL
208242 BHIA 1
202201 SEV 5 FINAL
202202 BAR 0
Final
206673 BENF 2 FINAL
206674 ESTP 1
LARA 0 FINAL
ARAG 1
ECAR 1 FINAL
ANZO 1
LGUA 1 FINAL
CRCS 2
EQUI 0 FINAL
PATR 0
Apertura
208049 GDY 1 FINAL
208050 BNF 1
AFEB 1 FINAL
CPOR 3
Apertura
208245 AMI 0 FINAL
208246 FLA 2
MLLN 0 FINAL
TOLM 1
Apertura
208053 CJUN 0 FINAL
208054 SLZ 1
INDM 4 FINAL
BUCA 2
Apertura
LBRT 2 FINAL
GUAR 0
Apertura
OCAL 0 FINAL
ANAC 1
Apertura
CAFE 2 FINAL
SNLO 0
Clausura - Semifinal (1st Leg)
204177 DIN 1 FINAL
204178 EKHA 0
ADEL 1 FINAL
MVIC 2
Elimination Finals
201981 ESPY 2 FINAL
201982 GRNA 0
205117 SLKB 0 FINAL
205118 HLSG 0
Relegation Round
OSA 0 FINAL
ALCO 0
STUM 1 FINAL
ZALG 1
RGAS 6 FINAL
VALM 0
201209 BGN 0 FINAL
201210 CAG 0
204189 ZEN 3 FINAL
204190 ATUL 3
NGRD 1 FINAL
TRPM 0
ANKA 2 FINAL
TRIG 2
MPOL 1 FINAL
ZORY 3
Championship Round
KARP 2 FINAL
ODON 0
Relegation Round
INGL 0 FINAL
DUS 3
DYND 1 FINAL
KSR 0
DBRG 3 FINAL
ERZG 1
HMID 1 FINAL
RNGR 2
2nd Phase
205121 LYNG 0 FINAL
205122 ODNS 3
Relegation Round
SAMT 0 FINAL
CSCH 0
VNTS 2 FINAL
SJRM 1
LEVT 3 FINAL
PLNN 1
200017 WHM 1 FINAL
200018 ARS 4
200013 BRNY 1 FINAL
200014 STC 1
RALA 1 FINAL
SALZ 3
203329 MNT 0 FINAL
203330 NCE 1
201221 CROT 2 FINAL
201222 UDI 1
201225 INT 2 FINAL
201226 CHV 1
201201 SAMP 0 FINAL
201202 LAZ 4
201389 TRNO 1 FINAL
201390 ATA 2
207533 HMRB 2 FINAL
207534 HACK 2
207537 SNVL 2 FINAL
207538 DKRD 2
TERN 3 FINAL
PRUG 2
207965 GOZT 1 FINAL
207966 AKHI 1
207969 KASI 0 FINAL
207970 KONY 2
PLKW 1 FINAL
BIDV 1
PYUN 0 FINAL
ALSH 0
GNDZ 0 FINAL
BNNT 1
VAPS 2 FINAL
MHMN 2
KEMI 0 FINAL
ROPS 3
PBIT 0 FINAL
RABO 4
ZARI 0 FINAL
PCUB 3
SFIN 0 FINAL
MLSM 1
KPAZ 1 FINAL
SEBL 1
DDS 3 FINAL
ZILN 2
Championship Round
202537 FSV 0 FINAL
202538 AUGS 2
204001 AMK 2 FINAL
204002 TOSN 0
204181 KRA 1 FINAL
204182 CSK 2
GDYN 1 FINAL
SNDC 3
Relegation Round
208057 HURC 2 FINAL
208058 TGR 0
208269 COR 4 FINAL
208270 PRAN 0
200405 SOU 0 FINAL
200406 CHE 2
Semifinal
205125 MIDT 3 FINAL
205126 ALBG 3
Championship Round
RAY 3 FINAL
BARB 2
ABOY 2 FINAL
LAND 2
ZUR 1 FINAL
LZRN 2
BASL 2 FINAL
SION 2
LAUS 1 FINAL
YNG 4
FENX 1 FINAL
ATNA 3
Apertura
CEFN 0 FINAL
BNGR 1
2nd Phase
KUKE 0 FINAL
LACI 0
GDYA 0 FINAL
ISLC 0
TEPL 1 FINAL
KARV 1
AKAP 2 FINAL
SKPJ 0
SHKU 0 FINAL
SHKE 2
RNVA 0 FINAL
SKRT 1
VRDR 0 FINAL
PBDA 2
KIV 4 FINAL
VERE 1
Championship Round
201973 SOC 0 FINAL
201974 MALA 2
ADWC 1 FINAL
RVA 4
VITO 2 FINAL
PIRN 2
Relegation Round
OLJB 1 FINAL
CELJ 1
203333 TRO 1 FINAL
203334 STE 2
206685 AVES 0 FINAL
206686 TNDL 3
206669 PRTI 1 FINAL
206670 CHAV 2
CURI 2 FINAL
OHIG 2
ZAG 2 FINAL
HJDS 1
SBRI 0 FINAL
SJEV 2
Championship Round
GOSK 2 FINAL
STUZ 1
Relegation Round
DUTO 2 FINAL
STIR 5
SPER 1 FINAL
ZIMB 1
GMME 3 FINAL
JBUC 0
Relegation Round
MACV 1 FINAL
BNKA 1
Relegation Round
MLUC 2 FINAL
BCAC 0
Relegation Round
SLBR 3 FINAL
TRNN 1
Championship Round
QRAB 1 FINAL
SMGT 0
QBAL 0 FINAL
NEF 1
AYR 1 FINAL
ALOA 2
200025 SCY 0 FINAL
200026 MCH 5
207545 GTBG 0 FINAL
207546 AIK 2
207541 KALM 1 FINAL
207542 TREL 0
SPEZ 2 FINAL
PES 3
202541 SH4 2 FINAL
202542 KOL 2
204185 UFA 0 FINAL
204186 LOK 0
205129 SNDJ 0 FINAL
205130 RDRS 3
Relegation Round
206381 STRT 0 FINAL
206382 ROSE 2
206365 STRM 0 FINAL
206366 HAUG 1
206373 RANH 1 FINAL
206374 LSTR 0
206369 SNFJ 1 FINAL
206370 TROM 4
206377 BODO 1 FINAL
206378 KSND 1
SPG 0 FINAL
CADZ 0
LHYL 1 FINAL
LUGO 1
FYN 3 FINAL
AZA 0
Final
204765 SLGE 4 FINAL
204766 BRUG 4
Championship
207961 YENI 1 FINAL
207962 BES 3
LVAD 0 FINAL
ATHN 2
TRIP 3 FINAL
KERK 1
OLYM 0 FINAL
APOL 1
PLTN 1 FINAL
ATRM 4
XANT 1 FINAL
PAOK 2
LMIA 0 FINAL
PNET 1
PKOS 3 FINAL
PANI 0
ALFC 0 FINAL
GIAN 0
LWAR 1 FINAL
KRAK 0
Championship Round
SMLV 2 FINAL
DBRS 2
SPRG 0 FINAL
SLBR 0
TORK 0 FINAL
SABU 2
SUBO 2 FINAL
VOJV 0
Championship Round
FAMA 1 FINAL
APOL 3
Championship Round
NIC 3 FINAL
LARN 1
Championship Round
208061 RAC 2 FINAL
208062 ROSC 0
201977 ALAV 4 FINAL
201978 LPLM 0
209217 VCRZ 0 FINAL
209218 TOL 3
Clausura
OAXA 1 FINAL
UGUA 1
Clausura - Semifinal (1st Leg)
206681 RAVE 1 FINAL
206682 MREN 2
QUIT 1 FINAL
MACA 0
Primera Etapa
GUAS 1 FINAL
SRAT 1
Clausura
TDUR 1 FINAL
FVLR 3
ETAR 0 FINAL
DRUS 1
Relegation Round
CUKA 1 FINAL
PTZ 2
Championship Round
RVEL 0 FINAL
DOMZ 3
BESH 5 FINAL
MNET 1
Championship Round
ISTA 0 FINAL
LOKO 0
FLND 1 FINAL
ALMG 2
CCN 1 FINAL
IASI 1
Championship Round
205133 BNBY 4 FINAL
205134 FCN 3
Championship Round
206385 MOLD 0 FINAL
206386 VALE 0
LNSA 3 FINAL
GRA 3
204769 BSCH 2 FINAL
204770 OOST 2
UEFAEL Playoffs
UCHL 1 FINAL
ULAC 6
208065 USF 0 FINAL
208066 TCMN 0
MRON 0 FINAL
VDEL 3
204773 GENT 1 FINAL
204774 RCHR 2
Championship
UTC 2 FINAL
CMRC 1
Torneo de Verano
OPRF 1 FINAL
YPIE 2
201989 BTS 0 FINAL
201990 ATLM 0
201397 NAP 1 FINAL
201398 JUV 0
208249 VIT 1 FINAL
208250 AMG 2
208261 VAS 1 FINAL
208262 CHPC 1
208257 CRU 0 FINAL
208258 FLU 1
208265 SAO 0 FINAL
208266 CEA 0
208253 ITR 0 FINAL
208254 PALM 1
203345 PSG 1 FINAL
203346 BRX 0
NACF 1 FINAL
PENL 1
Apertura
PROG 2 FINAL
BRIV 3
Apertura
AHUI 3 FINAL
ENVG 0
Apertura
UNVR 0 FINAL
JWIL 7
Apertura
BLMG 3 FINAL
NPOT 4
Apertura
JUAZ 0 FINAL
ABC 1
SALG 0 FINAL
CONF 3
206657 BVIS 0 FINAL
206658 LISB 1
VENZ 0 FINAL
MTRO 1
209905 MSTA 1 FINAL
209906 SEA 3
MITR 0 FINAL
GJUJ 0
BUNI 1 FINAL
QUI 1
EMLC 1 FINAL
DELF 3
Primera Etapa
TACH 1 FINAL
EMER 2
MONG   POSTPONED
ACPC
AUDX 0 FINAL
UCAT 1
208069 RIV 3 FINAL
208070 ADS 0
DCAL 0 FINAL
JAGC 1
Apertura
SROS 1 FINAL
ALIL 3
Torneo de Verano
AURR 2 FINAL
SANJ 3
Apertura
DRAG 1 FINAL
ALIA 2
Clausura
STEC 2 FINAL
LMEN 1
Clausura
CHLT 1 FINAL
ISMN 2
Clausura
PASQ 0 FINAL
SONS 3
Clausura
FAS 0 FINAL
AGUI 1
Clausura
LAF 1 FINAL
AUDZ 2
Clausura
AGRP 1 FINAL
IACC 1
ACRE 1 FINAL
SCRZ 3
MCPL 0 FINAL
SUCH 0
Clausura
209909 NYFC 0 FINAL
209910 POR 3
208273 APR 0 FINAL
208274 GRM 0
JBRQ 2 FINAL
ACAL 2
Apertura
CUEN 0 FINAL
BCLA 2
Primera Etapa
208073 NEW 1 FINAL
208074 BOC 3
209221 PUM 2 FINAL
209222 LAG 1
Clausura
RNEG 0 FINAL
APET 2
Apertura
SLQ 0 FINAL
ANTO 1
ZAMR 3 FINAL
PRTG 0
RPAR 2 FINAL
DSTY 0
Apertura
LNES 1 FINAL
INDS 2
Apertura
AFL
381 BAL 49 FINAL
382 PHI 54

Soccer Schedule

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
4/24/18
4/24/18
18:00
KS Lushnja
 
FK Partizani
4/24/18
18:00
KF Skënderbeu Korçë
 
FK Kukësi
4/24/18
18:00
KS Luftëtari Gjirokastër
 
KS Flamurtari Vlorë
4/24/18
18:00
KS Teuta Durrës
 
KS Kamza
4/24/18
18:00
KF Vllaznia Shkodër
 
KF Laçi
4/24/18
20:30
Fortaleza EC
 
CRB
4/24/18
18:15
Goianiense
 
Guarani FC
4/24/18
18:00
América de Cali
 
Alianza Petrolera
4/24/18
18:00
Atlético Huila
 
Jaguares de Córdoba
4/24/18
18:15
CD Lara
 
Millonarios FC
4/24/18
20:30
Santos FC
 
Estudiantes La Plata
4/24/18
20:30
Atlético Nacional
 
FC Bolívar
4/24/18
14:45
Derby County FC
 
Cardiff
4/24/18
14:45
Nottingham Forest
 
Barnsley FC
4/24/18
14:45
Bristol Rovers
 
Wigan Athletic
4/24/18
14:45
Oldham Athletic AFC
 
Southend United FC
Boundary Park (10,638)
4/24/18
14:45
Rochdale AFC
 
Plymouth Argyle
4/24/18
14:45
Shrewsbury Town FC
 
Peterborough United
4/24/18
14:45
Bradford City
 
Milton Keynes Dons
4/24/18
14:45
Doncaster Rovers
 
Blackburn
4/24/18
14:45
Coventry City
 
Lincoln City FC
Ricoh Arena (32,609)
4/24/18
14:45
Newport County AFC
 
Accrington Stanley FC
4/24/18
14:45
Yeovil Town FC
 
Forest Green Rovers
Huish Park (9,665)
4/24/18
14:45
Morecambe
 
Cambridge United FC
Globe Arena (6,476)
4/24/18
14:45
Bromley FC
 
Barrow AFC
4/24/18
14:45
Gateshead FC
 
Ebbsfleet United
4/24/18
14:45
Torquay United
 
Guiseley AFC
4/24/18
14:45
Leyton Orient
 
Maidenhead United FC
4/24/18
14:45
Tranmere Rovers
 
Solihull Moors FC
Prenton Park (16,567)
4/24/18
14:00
Valenciennes FC
 
FC Sochaux
4/24/18
14:00
Tours FC
 
US Quevilly
4/24/18
14:00
US Orléans
 
FC Bourg-Péronnas
4/24/18
14:00
Chamois Niortais FC
 
GFC Ajaccio
4/24/18
14:00
Nîmes Olympique
 
FC Lorient
4/24/18
14:00
Le Havre AC
 
AS Nancy-Lorraine
Stade Océane (25,178)
4/24/18
14:00
Stade Brestois 29
 
Clermont Foot
4/24/18
14:00
Paris FC
 
LB Châteauroux
4/24/18
14:00
AJ Auxerre
 
Stade de Reims
4/24/18
14:00
AC Ajaccio
 
RC Lens
4/24/18
11:00
FK Palanga
 
FK Sūduva Marijampolė
4/24/18
13:00
FK Trakai
 
FK Kauno Žalgiris
LFF Stadium (5,500)
4/24/18
13:30
Ajax Cape Town
 
Baroka FC
4/24/18
13:30
Bloemfontein Celtic FC
 
Chippa United FC
4/24/18
13:30
Golden Arrows FC
 
Kaizer Chiefs FC
4/24/18
14:45
Livingston FC
 
Inverness Caledonian Thistle
4/24/18
14:45
Berwick Rangers FC
 
Stenhousemuir FC
4/24/18
18:00
FK Crvena Zvezda
 
FK Čukarički
4/24/18
18:00
FK Radnik Surdulica
 
FK Bačka Palanka
4/24/18
18:00
FK Mačva Şabac
 
FK Rad Beograd
4/24/18
18:00
FK Zemun
 
FK Borac Čačak
4/24/18
18:00
FK Mladost Lučani
 
FK Javor Ivanjica
4/24/18
14:45
Liverpool
 
AS Roma
Anfield (45,522)
4/24/18
14:45
Prestatyn Town FC
 
Barry Town United FC
Bastion Road (2,300)
4/25/18
4/25/18
21:00
Junior de Barranquilla
 
Atlético Nacional
4/25/18
21:30
Guadalajara
 
Toronto
Estadio AKRON (45,500)
4/25/18
18:15
Nacional (UR)
 
Real Garcilaso
4/25/18
18:15
CA Tucumán
 
Club The Strongest
4/25/18
20:45
Independiente Santa Fe
 
Flamengo
4/25/18
20:45
Boca Juniors
 
Palmeiras
La Bombonera (49,000)
4/25/18
20:45
Monagas SC
 
Defensor Sporting
4/25/18
12:30
RoPS
 
FC Lahti
4/25/18
12:30
Vaasan Palloseura
 
FC Ilves
4/25/18
12:30
FC Inter Turku
 
HJK
4/25/18
13:00
IFK Mariehamn
 
Kuopion Palloseura
4/25/18
12:45
SM Caen
 
Toulouse FC
4/25/18
14:00
CD Marquense
 
Antigua GFC
4/25/18
18:00
St Kitts and Nevis
 
Jamaica
4/25/18
6:00
Consadole Sapporo
 
Yokohama F Marinos
4/25/18
6:00
Kashima Antlers FC
 
Vissel Kobe
4/25/18
6:00
Kashiwa Reysol
 
Urawa Red Diamonds
4/25/18
6:00
FC Tokyo
 
Sanfrecce Hiroshima
4/25/18
6:00
Shonan Bellmare
 
Gamba Osaka
4/25/18
6:00
Júbilo Iwata
 
V-Varen Nagasaki
4/25/18
6:00
Nagoya Grampus Eight
 
Shimizu S-Pulse
4/25/18
6:00
Cerezo Osaka
 
Vegalta Sendai
4/25/18
6:00
Sagan Tosu
 
Kawasaki Frontale
4/25/18
6:30
Jeonnam Dragons FC
 
FC Seoul
4/25/18
6:30
Ulsan Hyundai FC
 
Incheon United
4/25/18
6:30
Suwon Samsung Bluewings
 
Gyeongnam FC
4/25/18
6:30
Pohang Steelers
 
Jeju United FC
4/25/18
6:30
Daegu FC
 
Sangju Sangmu FC
Daegu Stadium (66,422)
4/25/18
7:00
Gangwon FC
 
Jeonbuk Hyundai Motors FC
4/25/18
11:00
FK Atlantas
 
FK Jonava
4/25/18
10:00
KF Shkupi 1927
 
FK Pobeda
4/25/18
10:00
FK Renova
 
FK Skopje
Ecolog Arena (15,000)
4/25/18
10:00
Fudbalska Akademija Pandev
 
FK Shkëndija
4/25/18
10:00
FK Pelister Bitola
 
FK Sileks Kratovo
4/25/18
10:00
FK Vardar
 
FK Rabotnički
4/25/18
12:30
Ranheim Fotball
 
Brann FK
EXTRA Arena (2,000)
4/25/18
12:30
Stabæk IF
 
IK Start
4/25/18
13:30
Polokwane City FC
 
Cape Town City FC
4/25/18
13:30
SuperSport United FC
 
Free State Stars FC
4/25/18
13:30
Maritzburg United FC
 
Mamelodi Sundowns FC
4/25/18
13:30
Platinum Stars FC
 
AmaZulu FC
4/25/18
13:30
Orlando Pirates FC
 
Bidvest Wits FC
4/25/18
12:00
FK Spartak Subotica
 
FK Napredak Kruševac
4/25/18
12:00
FK Voždovac
 
FK Vojvodina Novi Sad
4/25/18
11:00
NK Aluminij Kidričevo
 
NK Krško
4/25/18
14:45
FC Bayern München
 
Real Madrid
Allianz Arena (69,000)
4/26/18
4/26/18
18:00
Zirə FK
 
Qarabağ FK
4/26/18
19:00
CD La Equidad
 
Independiente Santa Fe
4/26/18
18:15
River Plate
 
ES Emelec
4/26/18
18:15
Cruzeiro
 
Club Universidad de Chile
Mineirão (69.000)
4/26/18
20:30
CR Vasco de Gama
 
Racing Club (ARG)
4/26/18
20:30
Junior de Barranquilla
 
Alianza Lima
4/26/18
20:30
CA Peñarol
 
Club Libertad
4/26/18
11:00
CSMS Iaşi
 
FC Astra Giurgiu
4/26/18
12:00
FK Partizan
 
FK Radnički Niš
4/26/18
15:05
Arsenal
 
Atlético Madrid
4/26/18
15:05
Marseille
 
FC Salzburg
4/27/18
4/27/18
18:00
KS Luftëtari Gjirokastër
 
FK Partizani
4/27/18
18:00
KS Teuta Durrës
 
FK Kukësi
4/27/18
18:00
KS Lushnja
 
KF Skënderbeu Korçë
4/27/18
18:00
KF Vllaznia Shkodër
 
KS Kamza
4/27/18
18:00
KS Flamurtari Vlorë
 
KF Laçi
4/27/18
18:00
Chacarita Juniors
 
CA Temperley
4/27/18
20:15
Godoy Cruz
 
San Martín de San Juan
4/27/18
18:00
CA Boca Unidos
 
Sarmiento de Junín
4/27/18
18:00
CSD Flandria
 
Instituto
4/27/18
18:00
CSA Guillermo Brown
 
Club Almagro
4/27/18
18:00
CA Brown
 
San Martín de Tucumán
4/27/18
18:00
Ferro Carril Oeste
 
CA Nueva Chicago
4/27/18
18:00
CS Independiente Rivadavia
 
CSD Santamarina
4/27/18
18:00
CA Aldosivi
 
CS Estudiantes (San Luis)
4/27/18
18:00
All Boys
 
CD Riestra
4/27/18
18:00
CA Mitre
 
CA Los Andes
4/27/18
18:00
Club Deportivo Morón
 
Gimnasia de Jujuy
4/27/18
18:00
Atlético Rafaela
 
Club Villa Dálmine
4/27/18
18:00
Club Argentino Agropecuario
 
Juventud Unida (Gualeguaychú)
4/27/18
11:00
FC Gandzasar
 
Alashkert FC
4/27/18
18:00
İnter Baku PIK
 
Neftçi Baku PFK
Inter Arena (8,125)
4/27/18
18:00
Qəbələ FK
 
Kapaz PFK
4/27/18
14:30
Genk
 
Club Brugge
Luminus Arena (21,500)
4/27/18
10:30
FC Minsk
 
FC Dinamo Brest
4/27/18
12:45
FC Gomel
 
FK Isloch Minsk
4/27/18
18:00
Santos FC
 
CR Vasco de Gama
4/27/18
18:15
Figueirense FC
 
Boa EC
4/27/18
19:30
CS Alagoano
 
Oeste FC
Trapichão (20,551)
4/27/18
20:30
Coritiba FBC
 
Criciúma EC
4/27/18
18:00
Santa Cruz FC
 
ABC FC
4/27/18
18:00
Globo FC
 
Salgueiro AC
4/27/18
18:00
Atlético Acreano
 
Náutico
4/27/18
18:00
Botafogo (PB)
 
AD Confiança
Almeidão (40,000)
4/27/18
18:00
SD Juazeirense
 
Clube do Remo
4/27/18
18:00
Botafogo FC (SP)
 
Cuiabá EC
Ribeirão (50,000)
4/27/18
18:00
Volta Redonda FC
 
Ypiranga FC (Erechim)
4/27/18
18:00
Tupi FC
 
Operário Ferroviário EC
4/27/18
18:00
Luverdense EC
 
Tombense FC
4/27/18
18:00
Joinville EC
 
CA Bragantino
4/27/18
18:00
PFC Vereya Stara Zagora
 
PFC Ludogorets Razgrad
4/27/18
18:00
PFC Botev Plovdiv
 
PFC CSKA Sofia
4/27/18
18:00
PFC Beroe Stara Zagora
 
PFC Levski Sofia
Beroe Stadium (15,000)
4/27/18
18:00
FK Vitosha Bistritsa
 
PFC Cherno More Varna
4/27/18
18:00
PFC Slavia Sofia
 
OFK Pirin Blagoevgrad
4/27/18
18:00
SFC Etar Veliko Tarnovo
 
PFC Lokomotiv Plovdiv
4/27/18
18:00
PFC Septemvri Sofia
 
FC Dunav Ruse
4/27/18
18:00
SK Slavia Praha
 
1. FC Slovácko
Eden Aréna (21,000)
4/27/18
18:00
FC Viktoria Plzeň
 
MFK Karviná
Doosan Aréna (11.700)
4/27/18
18:00
FC Dukla Praha
 
FC Zbrojovka Brno
4/27/18
18:00
FK Teplice
 
SK Sigma Olomouc
4/27/18
18:00
FK Baumit Jablonec
 
FC Slovan Liberec
4/27/18
18:00
FC Baník Ostrava
 
Sparta Praha
Bazaly (17,372)
4/27/18
18:00
FC Vysočina Jihlava
 
FK Mladá Boleslav
4/27/18
18:00
FC FASTAV Zlín
 
Bohemians 1905
4/27/18
13:00
AC Horsens
 
FC København
Casa Arena (10,400)
4/27/18
20:15
Deportivo Cuenca
 
Guayaquil City FC
4/27/18
14:45
Fulham
 
Sunderland
4/27/18
15:00
Levante
 
Sevilla FC
4/27/18
12:30
Nõmme Kalju FC
 
JK Narva Trans
4/27/18
14:45
Montpellier HSC
 
AS Saint-Étienne
4/27/18
14:00
FC Sochaux
 
FC Lorient
4/27/18
14:00
Stade de Reims
 
Chamois Niortais FC
4/27/18
14:00
US Quevilly
 
Valenciennes FC
4/27/18
14:00
AS Nancy-Lorraine
 
Tours FC
4/27/18
14:00
RC Lens
 
Paris FC
4/27/18
14:00
Le Havre AC
 
AC Ajaccio
Stade Océane (25,178)
4/27/18
14:00
GFC Ajaccio
 
US Orléans
4/27/18
14:00
Clermont Foot
 
Nîmes Olympique
4/27/18
14:00
LB Châteauroux
 
AJ Auxerre
4/27/18
14:00
FC Bourg-Péronnas
 
Stade Brestois 29
4/27/18
14:30
1899 Hoffenheim
 
Hannover 96
4/27/18
18:00
Videoton FC
 
Szombathelyi Haladás
Pancho Arena (4,500)
4/27/18
18:00
Ferencvárosi TC
 
Vasas SC
4/27/18
18:00
Paksi SE
 
Budapest Honvéd FC
Stadion PSE (5,000)
4/27/18
18:00
Debreceni VSC
 
Diósgyőri VTK
4/27/18
18:00
Mezőkövesd-Zsóry SE
 
Balmazújvárosi FC
4/27/18
18:00
Újpest FC
 
Puskás Akadémia FC
4/27/18
14:45
Bray Wanderers AFC
 
Limerick FC
4/27/18
14:45
Cork City FC
 
Dundalk FC
4/27/18
14:45
Derry City FC
 
Shamrock Rovers
4/27/18
14:45
St Patrick's Athletic FC
 
Bohemians FC
4/27/18
14:45
Waterford FC
 
Sligo Rovers FC
4/27/18
20:00
Morelia
 
Club Necaxa
4/27/18
22:00
Club Tijuana
 
Toluca
4/27/18
18:00
FK Iskra Danilovgrad
 
OFK Petrovac
4/27/18
18:00
FK Sutjeska Nikšić
 
FK Zeta
4/27/18
18:00
FK Kom Podgorica
 
FK Mladost Podgorica
4/27/18
18:00
FK Budućnost Podgorica
 
OFK Grbalj
4/27/18
18:00
FK Dečić
 
FK Rudar Pljevlja
4/27/18
19:45
Club Sol de América
 
Cerro Porteño
4/27/18
17:30
Independiente (PAR)
 
Club General Díaz FBC
4/27/18
12:00
Wisła Płock SA
 
KGHM Zagłębie Lubin
4/27/18
14:30
Legia Warszawa
 
Korona Kielce
4/27/18
15:30
Vitória de Guimarães
 
Moreinense FC
4/27/18
18:00
FC Voluntari
 
SC Juventus Bucureşti
4/27/18
18:00
ACS Poli Timişoara
 
CS Concordia Chiajna
4/27/18
18:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
 
FC Dinamo Bucureşti
4/27/18
18:00
CS Gaz Metan Mediaş
 
FC Botoşani
4/27/18
14:45
Aberdeen FC
 
Heart of Midlothian FC
4/27/18
18:00
CD Luis Ángel Firpo
 
Alianza FC (SLV)
4/27/18
18:00
CD Dragón
 
CD Municipal Limeño
4/27/18
18:00
Santa Tecla FC
 
AD Isidro Metapán
4/27/18
18:00
CD Chalatenango
 
CD Sonsonate
4/27/18
18:00
Pasaquina FC
 
CD Águila
4/27/18
18:00
CD FAS
 
CD Audaz
4/27/18
18:00
NK Domžale
 
NK Ankaran
4/27/18
18:00
NK Rudar Velenje
 
NK Maribor
OB Jezeru (2,500)
4/27/18
18:00
NK Triglav Kranj
 
NK Krško
4/27/18
18:00
NK Aluminij Kidričevo
 
NK Olimpija Ljubljana
4/27/18
18:00
ND Gorica
 
NK Celje
4/27/18
13:00
AIK Solna
 
IK Sirius
Friends Arena (51,100)
4/27/18
13:00
Göztepe AŞ
 
Kardemir Karabükspor
4/27/18
18:00
FC Vorskla Poltava
 
FC Dynamo Kyiv
4/27/18
18:00
FC Mariupol'
 
FC Shakhtar Donetsk
4/27/18
18:00
FC Zorya Luhansk
 
FC Veres Rivne
4/27/18
18:00
FC Karpaty Lviv
 
FC Oleksandria
4/27/18
18:00
FC Zirka Kirovohrad
 
FC Olimpik Donetsk
Stadion Zirka (14,268)
4/27/18
18:00
FC Stal Kamianske
 
FC Chornomorets Odessa
4/27/18
18:00
Wanderers FC
 
CA Cerro
4/27/18
18:00
CA River Plate (UR)
 
Liverpool FC (UR)
4/27/18
18:00
Racing Club (UR)
 
CCD El Tanquey Sisley
4/27/18
18:00
Defensor Sporting
 
CA Boston River
4/27/18
18:00
CA Progreso
 
CA Peñarol
4/27/18
18:00
Nacional (UR)
 
CA Atenas de San Carlos
4/27/18
18:00
CA Fénix (UR)
 
Danubio FC
4/27/18
18:00
Rampla Juniors FC
 
CA Torque
4/27/18
18:00
CA Cerro
 
Rampla Juniors FC
4/27/18
18:00
CA Torque
 
CA Fénix (UR)
4/27/18
18:00
Danubio FC
 
Nacional (UR)
4/27/18
18:00
CA Atenas de San Carlos
 
CA Progreso
4/27/18
18:00
CA Peñarol
 
Defensor Sporting
4/27/18
18:00
CA Boston River
 
Racing Club (UR)
4/27/18
18:00
CCD El Tanquey Sisley
 
CA River Plate (UR)
4/27/18
18:00
CA River Plate (UR)
 
Wanderers FC
4/27/18
22:30
Vancouver
 
Real Salt Lake
4/27/18
14:30
Aberystwyth Town FC
 
Newtown AFC
4/27/18
14:30
Bala Town FC
 
Bangor City FC
Maes Tegid (3,000)
4/27/18
14:30
Barry Town United FC
 
Carmarthen Town AFC
Jenner Park (3,500)
4/27/18
14:30
Cefn Druids AFC
 
Gap Connah's Quay Nomads FC
The Rock (3,000)
4/27/18
14:30
Prestatyn Town FC
 
Llandudno FC
Bastion Road (2,300)
4/27/18
14:30
The New Saints
 
Cardiff Metropolitan University FC
4/28/18
4/28/18
18:00
River Plate
 
Estudiantes La Plata
4/28/18
12:15
Defensa y Justicia
 
CA Rosario Central
4/28/18
12:15
Vélez Sarsfield
 
Banfield
4/28/18
14:30
Newell's Old Boys
 
Independiente (ARG)
4/28/18
16:45
Lanús
 
Argentinos Juniors
4/28/18
19:00
CA Huracán
 
CA Tucumán
4/28/18
9:00
FC Ararat Yerevan
 
FC Banants
4/28/18
12:30
FK Austria Wien
 
SV Mattersburg
4/28/18
12:30
SC Rheindorf Altach
 
LASK Linz
4/28/18
12:30
Vfb Admira Wacker Mödling
 
Wolfsberger AC
BSFZ-Arena (12,000)
4/28/18
18:00
Sumgayıt FC
 
Səbail FK
4/28/18
14:30
Sint-Truiden VV
 
KV Oostende
Stayen (12,125)
4/28/18
12:00
Royal Mouscron-Péruwelz
 
SV Zulte Waregem
4/28/18
14:00
Oud-Heverlee Leuven
 
Waasland-Beveren
4/28/18
14:00
KV Kortrijk
 
Lierse SK
4/28/18
14:00
KAS Eupen
 
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
4/28/18
10:30
NK GOŠK Gabela
 
NK Čelik Zenica
Podavala (3,000)
4/28/18
11:00
FK Sloboda Tuzla
 
NK Vitez
4/28/18
10:00
Bate Borisov
 
FC Slutsk
Borisov Arena (13,126)
4/28/18
13:45
FK Luch Minsk
 
FC Dnepr Mogilev
4/28/18
8:00
FC Shakhtyor Salihorsk
 
FK Tarpeda Minsk
4/28/18
12:00
FC Neman Grodno
 
FC Dinamo Minsk
4/28/18
18:00
Real Potosí
 
Club Jorge Wilstermann
4/28/18
18:00
Club Destroyers
 
CD Guabirá
4/28/18
18:00
FC Bolívar
 
Oriente Petrolero
4/28/18
18:00
Club Aurora
 
CA Nacional Potosí
4/28/18
18:00
Club Universitario
 
CD San José
4/28/18
18:00
Sport Boys Warnes
 
Royal Pari FC
4/28/18
15:00
Botafogo (RJ)
 
Grêmio
Engenhão (46,931)
4/28/18
18:00
Ponte Preta
 
Londrina EC
4/28/18
20:00
EC São Bento
 
Goiás EC
4/28/18
15:30
EC Juventude
 
Avaí
4/28/18
15:30
Vila Nova FC
 
Sampaio Corrêa
4/28/18
15:30
Paysandu SC
 
Brasil de Pelotas
Mangueirão (45,007)
4/28/18
18:00
Millonarios FC
 
Atlético Huila
4/28/18
18:00
Boyacá Chicó FC
 
Envigado FC
4/28/18
18:00
Independiente Medellín
 
Deportivo Pasto
4/28/18
18:00
AC Deportivo Cali
 
CA Bucaramanga
4/28/18
18:00
Rionegro Águilas
 
Jaguares de Córdoba
4/28/18
18:00
Junior de Barranquilla
 
Alianza Petrolera
4/28/18
18:00
CD Once Caldas
 
América de Cali
4/28/18
18:00
CD La Equidad
 
Atlético Nacional
4/28/18
18:00
Leones FC
 
Patriotas FC
4/28/18
18:00
Deportes Tolima
 
Independiente Santa Fe
4/28/18
13:00
Dinamo Zagreb
 
HNK Rijeka
4/28/18
13:00
NK Osijek
 
NK Lokomotiva
4/28/18
13:00
NK Istra 1961
 
NK Inter Zaprešić
4/28/18
13:00
NK Rudeš Zagreb
 
HNK Cibalia
4/28/18
13:00
NK Slaven Belupo
 
HNK Hajduk Split
4/28/18
12:00
Anorthosis Famagusta FC
 
AEL Limassol
4/28/18
10:00
Doxa Katokopia FC
 
Ermis Aradippou
4/28/18
17:00
CD Univ Católica
 
CSD Macará
4/28/18
19:00
CSD Independiente
 
Delfín SC
4/28/18
18:00
CD El Nacional
 
Técnico Universitario
4/28/18
18:00
SD Aucas
 
ES Emelec
4/28/18
18:00
Guayaquil City FC
 
Deportivo Cuenca
4/28/18
18:00
Barcelona SC
 
LDU Quito
4/28/18
18:00
CSD Macará
 
CD Univ Católica
4/28/18
18:00
Delfín SC
 
CSD Independiente
Estadio Jocay (15,000)
4/28/18
7:30
Liverpool
 
Stoke City
Anfield (45,522)
4/28/18
10:00
Southampton
 
AFC Bournemouth
4/28/18
10:00
Newcastle United
 
West Bromwich Albion
4/28/18
10:00
Huddersfield Town
 
Everton
4/28/18
10:00
Crystal Palace
 
Leicester City
Selhurst Park (26,309)
4/28/18
10:00
Burnley FC
 
Brighton & Hove
Turf Moor (22,546)
4/28/18
12:30
Swansea City
 
Chelsea
4/28/18
10:00
Nottingham Forest
 
Bristol City
4/28/18
10:00
Queens Park Rangers
 
Birmingham City
Loftus Road (18,360)
4/28/18
10:00
Reading
 
Ipswich Town
4/28/18
10:00
Sheffield United
 
Preston North End
Bramall Lane (32,702)
4/28/18
10:00
Wolverhampton
 
Sheffield Wednesday
4/28/18
10:00
Norwich City
 
Leeds United
Carrow Road (27,033)
4/28/18
10:00
Aston Villa
 
Derby County FC
Villa Park (42,788)
4/28/18
10:00
Barnsley FC
 
Brentford FC
Oakwell (23,009)
4/28/18
10:00
Burton Albion FC
 
Bolton
4/28/18
10:00
Hull City
 
Cardiff
KCOM Stadium (25,586)
4/28/18
12:30
Middlesbrough FC
 
Millwall
4/28/18
10:00
Blackpool
 
Shrewsbury Town FC
4/28/18
10:00
Bradford City
 
Southend United FC
4/28/18
10:00
Bristol Rovers
 
Gillingham FC
4/28/18
10:00
Bury FC
 
Portsmouth
JD Stadium (11,840)
4/28/18
10:00
Charlton Athletic
 
Blackburn
The Valley (27,111)
4/28/18
10:00
Milton Keynes Dons
 
Scunthorpe United FC
Stadium:MK (22,000)
4/28/18
10:00
Oldham Athletic AFC
 
Doncaster Rovers
Boundary Park (10,638)
4/28/18
10:00
Oxford United
 
Rochdale AFC
4/28/18
10:00
Peterborough United
 
Fleetwood Town FC
ABAX Stadium (15,315)
4/28/18
10:00
Plymouth Argyle
 
Rotherham United
4/28/18
10:00
Walsall FC
 
Northampton Town FC
4/28/18
10:00
Wigan Athletic
 
AFC Wimbledon
DW Stadium (25,138)
4/28/18
10:00
Accrington Stanley FC
 
Lincoln City FC
Wham Stadium (5,057)
4/28/18
10:00
Cheltenham Town FC
 
Coventry City
4/28/18
10:00
Chesterfield FC
 
Wycombe Wanderers FC
4/28/18
10:00
Colchester United FC
 
Swindon Town
4/28/18
10:00
Crawley Town FC
 
Crewe Alexandra
4/28/18
10:00
Grimsby Town FC
 
Notts County FC
4/28/18
10:00
Luton Town FC
 
Forest Green Rovers
4/28/18
10:00
Morecambe
 
Barnet FC
Globe Arena (6,476)
4/28/18
10:00
Newport County AFC
 
Cambridge United FC
4/28/18
10:00
Port Vale FC
 
Carlise United
Vale Park (19,052)
4/28/18
10:00
Stevenage FC
 
Exeter City FC
4/28/18
10:00
Yeovil Town FC
 
Mansfield Town
Huish Park (9,665)
4/28/18
10:00
Boreham Wood FC
 
Guiseley AFC
4/28/18
10:00
Gateshead FC
 
Leyton Orient
4/28/18
10:00
Macclesfield Town FC
 
Dagenham & Redbridge
4/28/18
10:00
Maidenhead United FC
 
Bromley FC
York Road (4,000)
4/28/18
10:00
Barrow AFC
 
Chester FC
4/28/18
10:00
Maidstone United FC
 
FC Halifax Town
4/28/18
10:00
Wrexham FC
 
AFC Fylde
4/28/18
10:00
Solihull Moors FC
 
Eastleigh FC
Damson Park (3,050)
4/28/18
10:00
Sutton United FC
 
Aldershot Town FC
4/28/18
10:00
Torquay United
 
Ebbsfleet United
4/28/18
10:00
Tranmere Rovers
 
Hartlepool United FC
Prenton Park (16,567)
4/28/18
10:00
Woking FC
 
Dover Athletic FC
4/28/18
14:45
Villarreal
 
Celta Vigo
4/28/18
10:15
Real Sociedad
 
Athletic Bilbao
4/28/18
7:00
Espanyol
 
UD Las Palmas
RCDE Stadium (40,500)
4/28/18
12:30
Real Madrid
 
CD Leganés
4/28/18
18:00
SD Huesca
 
Granada
4/28/18
18:00
Sporting Gijón
 
Albacete Balompié
El Molinón (29,538)
4/28/18
18:00
CF Reus Deportiu
 
Real Zaragoza
4/28/18
18:00
La Hoya Lorca CF
 
Gimnàstic de Tarragona
4/28/18
18:00
Osasuna
 
CD Lugo
4/28/18
18:00
CD Numancia
 
Real Oviedo
4/28/18
18:00
Cultural Leonesa
 
Córdoba CF
4/28/18
18:00
Rayo Vallecano
 
CD Tenerife
4/28/18
18:00
Real Valladolid
 
Cádiz CF
4/28/18
18:00
Sevilla FC II
 
AD Alcorcón
4/28/18
18:00
UD Almería
 
FC Barcelona B
4/28/18
6:00
Paide Linnameeskond
 
FC Flora
4/28/18
6:00
FC Kuressaare
 
JK Tallinna Kalev
4/28/18
9:00
FC Levadia Tallinn
 
JK Tammeka Tartu
4/28/18
11:00
TPS
 
RoPS
4/28/18
11:00
FC Honka
 
FC Inter Turku
4/28/18
11:00
Lyon
 
FC Nantes
4/28/18
14:00
Bordeaux
 
Dijon FCO
4/28/18
14:00
Lille
 
FC Metz
4/28/18
14:00
Troyes
 
SM Caen
4/28/18
14:00
AS Monaco FC
 
Amiens SC
4/28/18
14:00
RC Strasbourg
 
OGC Nice
4/28/18
9:30
Vfl Wolfsburg
 
Hamburger SV
4/28/18
9:30
FC Schalke 04
 
Borussia Mönchengladbach
Veltins Arena (61,673)
4/28/18
9:30
SC Freiburg
 
FC Köln
4/28/18
9:30
Hertha Berlin
 
FC Augsburg
4/28/18
9:30
FC Bayern München
 
Eintracht Frankfurt
Allianz Arena (69,000)
4/28/18
12:30
Bayer 04 Leverkusen
 
Vfb Stuttgart
BayArena (30,210)
4/28/18
18:00
Antigua GFC
 
Deportivo Sanarate
4/28/18
18:00
CD Malacateco-Coatepeque
 
Siquinalá FC
4/28/18
18:00
CSD Municipal
 
CD Marquense
4/28/18
18:00
Deportivo Guastatoya
 
CD Petapa
4/28/18
18:00
CD Suchitepéquez
 
CSyD Cobán Imperial
4/28/18
18:00
Xelajú MC
 
CSD Comunicaciones
4/28/18
13:30
Ferencvárosi TC
 
Szombathelyi Haladás
4/28/18
11:00
Paksi SE
 
Videoton FC
Stadion PSE (5,000)
4/28/18
11:00
Debreceni VSC
 
Vasas SC
4/28/18
11:00
Mezőkövesd-Zsóry SE
 
Budapest Honvéd FC
4/28/18
11:00
Újpest FC
 
Diósgyőri VTK
4/28/18
11:00
Puskás Akadémia FC
 
Balmazújvárosi FC
Pancho Arena (4,500)
4/28/18
18:00
Antigua and Barbuda
 
Jamaica
4/28/18
13:30
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
 
Hapoel Be'er Sheva FC
4/28/18
10:45
Hapoel Acre FC
 
Maccabi Petah Tikva FC
4/28/18
11:00
Maccabi Haifa
 
Hapoel Kiryat Shmona
4/28/18
13:00
Ihoud Bnei Sakhnin FC
 
Hapoel Ra'anana AFC
4/28/18
14:45
Internazionale
 
Juventus
4/28/18
12:00
AS Roma
 
Chievo Verona
4/28/18
9:00
Carpi
 
Avellino
4/28/18
9:00
US Salernitana
 
Brescia
Stadio Arechi (37,245)
4/28/18
9:00
Spezia Calcio 1906
 
US Cremonese
4/28/18
9:00
AS Cittadella
 
Foggia Calcio
4/28/18
9:00
Cesena
 
Frosinone Calcio
4/28/18
9:00
Empoli FC
 
Novara
4/28/18
9:00
Venezia
 
Palermo
4/28/18
9:00
FC Pro Vercelli 1892
 
Parma
4/28/18
9:00
Ascoli Calcio 1898
 
AC Perugia
4/28/18
9:00
Ternana Calcio SPA
 
Pescara
4/28/18
9:00
AS Bari
 
Virtus Entella
4/28/18
0:00
V-Varen Nagasaki
 
Sanfrecce Hiroshima
4/28/18
1:00
Vegalta Sendai
 
Consadole Sapporo
4/28/18
1:00
Shimizu S-Pulse
 
Kashiwa Reysol
4/28/18
2:00
FC Tokyo
 
Nagoya Grampus Eight
4/28/18
2:00
Júbilo Iwata
 
Cerezo Osaka
4/28/18
3:00
Urawa Red Diamonds
 
Shonan Bellmare
4/28/18
3:00
Vissel Kobe
 
Kawasaki Frontale
4/28/18
6:00
Yokohama F Marinos
 
Kashima Antlers FC
4/28/18
1:00
Daegu FC
 
Jeju United FC
Daegu Stadium (66,422)
4/28/18
3:00
FC Seoul
 
Sangju Sangmu FC
4/28/18
3:00
Ulsan Hyundai FC
 
Jeonnam Dragons FC
4/28/18
6:00
FK Jonava
 
FK Sūduva Marijampolė
4/28/18
8:00
FK Palanga
 
VMFD Žalgiris Vilnius
4/28/18
8:00
FS Metta
 
Valmiera Glass FK
4/28/18
6:00
FK Rīgas Futbola skola
 
FK Spartaks Jūrmala
4/28/18
8:00
CSF Speranţa Nisporeni
 
CS Petrocub Hînceşti
4/28/18
8:00
FC Zaria Bălţi
 
FC Milsami-Ursidos
4/28/18
18:00
Lobos BUAP
 
Puebla
4/28/18
20:00
UANL Tigres
 
Monterrey
4/28/18
20:06
Pachuca
 
Atlas
4/28/18
22:00
América
 
Santos Laguna
Estadio Azteca (105,000)
4/28/18
22:06
Guadalajara
 
Club León
Estadio AKRON (45,500)
4/28/18
13:45
FC Dordrecht
 
NEC Nijmegen
4/28/18
13:45
Go Ahead Eagles
 
FC Den Bosch
4/28/18
13:45
Fortuna Sittard
 
PSV II
4/28/18
13:45
Ajax II
 
MVV Maastricht
4/28/18
13:45
FC Oss
 
FC Eindoven
4/28/18
13:45
Almere City FC
 
FC Volendam
4/28/18
13:45
SC Telstar
 
SC Cambuur
4/28/18
13:45
Helmond Sport
 
RKC Waalwijk
4/28/18
13:45
FC Emmen
 
FC Utrecht II
4/28/18
13:45
AZ II
 
De Graafschap
4/28/18
12:00
Ranheim Fotball
 
Våleranga IF
EXTRA Arena (2,000)
4/28/18
20:30
Auckland City FC
 
Team Wellington FC
4/28/18
23:30
Marist FC
 
Lautoka FC
4/28/18
20:00
Tauro FC
 
Sporting San Miguelito
4/28/18
20:00
Santa Gema FC
 
CA Veragüense
4/28/18
20:00
CD Árabe Unido
 
San Francisco FC
4/28/18
20:00
Alianza FC (PAN)
 
Chorrillo FC
4/28/18
17:00
Club Atletico 3 de Febrero
 
Club Nacional
4/28/18
19:10
CD Capiatá
 
Club Guaraní
4/28/18
14:30
Lech Poznań
 
KS Górnik Zabrze
INEA Stadion (43,629)
4/28/18
9:30
Arka Gdynia 1929
 
Gliwicki Klub Sportowy Piast Gilwice
Stadion GOSiR (15,139)
4/28/18
12:00
MKS Pogón Szczecin
 
MKS Sandecja Nowy Sącz
4/28/18
11:00
Vitória de Setúbal
 
CD Feirense
4/28/18
15:30
Portimonense SC
 
Sporting Portugal
4/28/18
13:15
Benfica
 
CD Tondela
4/28/18
11:00
FC Astra Giurgiu
 
CSMS Iaşi
4/28/18
11:00
CS Universitatea Craiova
 
FC Viitorul Constanţa
4/28/18
11:00
FC Steaua Bucureşti
 
CFR Cluj-Napoca
4/28/18
9:00
Golden Arrows FC
 
Platinum Stars FC
4/28/18
9:00
Baroka FC
 
Bloemfontein Celtic FC
4/28/18
9:00
Free State Stars FC
 
Polokwane City FC
4/28/18
9:00
Chippa United FC
 
SuperSport United FC
4/28/18
9:00
Kaizer Chiefs FC
 
Maritzburg United FC
4/28/18
9:00
Cape Town City FC
 
Orlando Pirates FC
4/28/18
9:00
Mamelodi Sundowns FC
 
Ajax Cape Town
4/28/18
9:00
Bidvest Wits FC
 
AmaZulu FC
4/28/18
12:30
FC Arsenal-Tula
 
Anzhi Makhachkala
4/28/18
7:30
Hamilton Academical FC
 
Ross County FC
4/28/18
10:00
Hibernian FC
 
Kilmarnock FC
Easter Road (20,421)
4/28/18
10:00
Motherwell FC
 
Dundee FC
4/28/18
10:00
St Johnstone FC
 
Partick Thistle FC
4/28/18
10:00
Greenock Morton FC
 
Inverness Caledonian Thistle
4/28/18
10:00
Dunfermliine Athletic FC
 
Dumbarton FC
East End Park (11,380)
4/28/18
10:00
Dundee United FC
 
Livingston FC
4/28/18
10:00
Brechin City FC
 
Queen of the South FC
Glebe Park (3,960)
4/28/18
10:00
Falkirk FC
 
St Mirren FC
4/28/18
10:00
Ayr United FC
 
Albion Rovers FC
Somerset Park (10,243)
4/28/18
10:00
Raith Rovers FC
 
Alloa Athletic FC
Stark's Park (10,104)
4/28/18
10:00
Airdrieonians FC
 
Forfar Athletic FC
4/28/18
10:00
East Fife FC
 
Stranraer FC
4/28/18
10:00
Queen's Park FC
 
Arbroath FC
Hampden Park (52,063)
4/28/18
10:00
Montrose FC
 
Elgin City FC
Links Park (4,934)
4/28/18
10:00
Stirling Albion FC
 
Stenhousemuir FC
4/28/18
10:00
Clyde FC
 
Berwick Rangers FC
4/28/18
10:00
Cowdenbeath FC
 
Annan Athletic FC
4/28/18
10:00
Peterhead FC
 
Edinburgh City FC
4/28/18
18:00
FK Javor Ivanjica
 
FK Borac Čačak
4/28/18
18:00
FK Napredak Kruševac
 
FK Crvena Zvezda
4/28/18
18:00
FK Čukarički
 
FK Spartak Subotica
4/28/18
18:00
FK Vojvodina Novi Sad
 
FK Partizan
4/28/18
18:00
FK Radnički Niš
 
FK Voždovac
4/28/18
18:00
FK Mačva Şabac
 
FK Radnik Surdulica
4/28/18
18:00
FK Zemun
 
FK Mladost Lučani
4/28/18
18:00
FK Rad Beograd
 
FK Bačka Palanka
4/28/18
13:00
FC Lausanne-Sport
 
Grasshopper Club Zürich
4/28/18
13:00
Young Boys
 
FC Luzern
4/28/18
11:00
FC ViOn Zlaté Moravce
 
1. FC Tatran Prešov
4/28/18
11:00
MFK Zemplín Michalovce
 
FK Senica
4/28/18
11:00
ŽP Šport Podbrezová
 
FC Nitra
ZELPO Aréna (6,500)
4/28/18
11:00
MŠK Žilina
 
MFK Ružomberok
4/28/18
11:00
FK DAC 1904 Dunajská Streda
 
FK AS Trenčín
4/28/18
11:00
ŠK Slovan Bratislava
 
FC Spartak Tnrava
4/28/18
12:45
NK Celje
 
NK Domžale
4/28/18
10:50
NK Maribor
 
NK Triglav Kranj
4/28/18
9:00
NK Ankaran
 
NK Rudar Velenje
4/28/18
10:00
IFK Göteborg
 
BK Häcken
Gamla Ullevi (18,800)
4/28/18
6:30
Kayserispor
 
Alanyaspor
4/28/18
12:00
Kasimpaşa SK
 
Fenerbahçe
4/28/18
9:00
Antalyaspor
 
Trabzonspor
4/28/18
6:30
Sivasspor
 
Gençlerbirliği SK
4/28/18
13:00
Atlanta United
 
Montreal
4/28/18
15:00
Toronto
 
Chicago
BMO Field (21,800)
4/28/18
15:30
Philadelphia
 
DC United
4/28/18
19:30
Columbus
 
San Jose
4/28/18
19:30
New England
 
Sporting KC
4/28/18
20:00
Minnesota United
 
Houston
4/28/18
22:30
LA Galaxy
 
New York RB
4/29/18
4/29/18
10:00
Gimnasia La Plata
 
Boca Juniors
4/29/18
12:15
Patronato de Paraná
 
San Lorenzo
4/29/18
14:30
Belgrano de Córdoba
 
CA Colón
4/29/18
19:00
Racing Club (ARG)
 
Arsenal de Sarandí
El Cilindro (51,389)
4/29/18
11:00
FC Pyunik
 
Shirak FC
4/29/18
10:30
SK Sturm Graz
 
Rapid Wien
Merkur Arena (15,400)
4/29/18
12:30
SKN St Pölten
 
FC Salzburg
NV Arena (8,000)
4/29/18
8:30
KFCO Beerschot-Wilrijk
 
Royal Antwerp FC
4/29/18
12:00
Anderlecht
 
R Charleroi SC
4/29/18
14:30
KAA Gent
 
Standard Liège
4/29/18
14:00
Borac Banja Luka
 
FK Mladost Doboj Kakanj
4/29/18
10:30
FK Smolevichy
 
FC Vitebsk
4/29/18
12:30
FC Gorodeya
 
FC Torpedo-Belaz Zhodino
4/29/18
15:00
Atlético MG
 
Corinthians
4/29/18
15:00
EC Bahia
 
Atlético Paranaense
4/29/18
15:00
Fluminense FC
 
São Paulo
4/29/18
15:00
Ceará
 
Flamengo
4/29/18
15:00
Paraná Clube
 
Sport Recife
4/29/18
18:00
Internacional
 
Cruzeiro
4/29/18
15:00
Palmeiras
 
Chapecoense AF
4/29/18
18:00
CD Curicóo Unido
 
CSD Colo-Colo
4/29/18
18:00
San Luis de Quillota
 
CD Universidad Católica
4/29/18
18:00
CD Huachipato
 
CD Iquique
Estadio CAP (10,500)
4/29/18
18:00
Audax Italiano
 
Deportes Antofagasta
4/29/18
18:00
CD Temuco
 
CD Unión La Calera
4/29/18
18:00
CD Everton
 
Club Unión Española
4/29/18
18:00
CD Palestino
 
O'Higgins FC
4/29/18
18:00
Club Universidad de Chile
 
CD Universidad de Concepcíon
4/29/18
10:00
AEK Larnaca FC
 
AC Omonia Nicosia
4/29/18
12:00
Apoel Nicosia
 
Apollon Limassol
4/29/18
11:00
Nea Salamis Famagusta FC
 
Olympiakos Nicosia FC
4/29/18
8:00
Lyngby Boldklub
 
Randers FC
4/29/18
8:00
SønderjyskE
 
Odense BK
Sydbank Park (10,000)
4/29/18
10:00
FC Midtjylland
 
Aalborg BK
MCH Arena (11,800)
4/29/18
12:00
Brøndby IF
 
FC Nordsjælland
4/29/18
13:30
LDU Quito
 
Barcelona SC
4/29/18
17:00
Técnico Universitario
 
CD El Nacional
4/29/18
9:15
West Ham United
 
Manchester City
4/29/18
11:30
Manchester United
 
Arsenal
Old Trafford (75,957)
4/29/18
14:45
Deportivo La Coruña
 
FC Barcelona
4/29/18
10:15
Deportivo Alavés
 
Atlético Madrid
Mendizorroza (19,840)
4/29/18
6:00
Getafe
 
Girona FC
4/29/18
12:30
Valencia
 
SD Eibar
4/29/18
8:00
JK Viljanki Tulevik
 
Pärnu JK Vaprus
4/29/18
11:00
Vaasan Palloseura
 
HJK
4/29/18
11:00
Kuopion Palloseura
 
FC Lahti
4/29/18
11:00
FC Ilves
 
Seinäjoen Jalkapallokerho
4/29/18
12:00
PS Kemi Kings
 
IFK Mariehamn
4/29/18
9:00
Stade Rennais FC
 
Toulouse FC
Roazhon Park (31,127)
4/29/18
11:00
Angers SCO
 
Marseille
4/29/18
15:00
Paris Saint-Germain
 
EA Guingamp
4/29/18
7:00
FC Samtredia
 
FC Metalurgi Rustavi
4/29/18
7:00
FC Lokomotivi Tblisi
 
FC Dila Gori
4/29/18
7:00
FC Dinamo Tbilisi
 
FC Kolkheti-1913 Poti
Dinamo Arena (54,549)
4/29/18
7:00
FC Torpedo Kutaisi
 
FC Sioni Bolnisi
4/29/18
7:00
FC Chikhura Sachkhere
 
FC Saburtalo Tbilisi
4/29/18
9:30
FSV Mainz 05
 
RB Leipzig
Opel Arena (33,500)
4/29/18
12:00
SV Werder Bremen
 
Borussia Dortmund
4/29/18
7:30
FC Ingolstadt 04
 
Holstein Kiel
4/29/18
7:30
SV Darmstadt 98
 
1. FC Union Berlin
4/29/18
7:30
Dynamo Dresden
 
Fortuna Düsseldorf
4/29/18
7:30
1. FC Heidenheim 1846
 
SV Sandhausen
Voith-Arena (10,000)
4/29/18
7:30
FC St Pauli
 
SpVgg Greuther Fürth
4/29/18
7:30
Vfl Bochum
 
FC Erzgebirge Aue
4/29/18
7:30
FC Nürnberg
 
Eintracht Braunschweig
4/29/18
7:30
DSC Arminia Bielefeld
 
FC Kaiserslautern
Schüco Arena (27,300)
4/29/18
7:30
MSV Duisburg
 
SSV Jahn Regensburg
4/29/18
12:00
Skoda Xanthi FC
 
AEL 1964 FC
4/29/18
12:00
AO Kerkyra
 
AEK Athens
4/29/18
12:00
FC Asteras Tripolis
 
GS Apollon Smyrnis
4/29/18
12:00
AS Lamia
 
PAS Giannina
4/29/18
12:00
Levadiakos FC
 
Atromitos FC
4/29/18
12:00
Olympiakos
 
Panetolikos GFS
4/29/18
12:00
Panathinaikos
 
PAOK FC
4/29/18
12:00
Platanias FC
 
Panionios GSS
4/29/18
14:00
Hapoel Haifa FC
 
Maccabi Tel Aviv
4/29/18
12:30
FC Ashdod
 
Hapoel Ashkelon FC
4/29/18
9:00
Sampdoria
 
Cagliari
4/29/18
9:00
Atalanta
 
Genoa
4/29/18
12:00
Fiorentina
 
Napoli
4/29/18
9:00
Benevento Calcio
 
Udinese
4/29/18
14:45
Torino
 
Lazio
4/29/18
9:00
Hellas Verona FC
 
SPAL 2013
4/29/18
9:00
Bologna
 
AC Milan
4/29/18
6:30
FC Crotone
 
US Sassuolo
4/29/18
3:00
Gamba Osaka
 
Sagan Tosu
4/29/18
1:00
Jeonbuk Hyundai Motors FC
 
Suwon Samsung Bluewings
4/29/18
3:00
Gangwon FC
 
Pohang Steelers
4/29/18
3:00
Incheon United
 
Gyeongnam FC
4/29/18
6:00
FK Kauno Žalgiris
 
FK Atlantas
4/29/18
11:00
FC Stumbras Kaunas
 
FK Trakai
4/29/18
8:00
FK Ventspils
 
Riga FC
4/29/18
8:00
FC Sf&icicr;ntul Gheorghe
 
FC Sheriff Tiraspol
4/29/18
8:00
FC Dinamo-Auto
 
FC Zimbru Chişinău
4/29/18
13:00
Pumas UNAM
 
Querétaro
4/29/18
19:00
Tiburones Rojos de Veracruz
 
Cruz Azul
4/29/18
10:00
FK Sileks Kratovo
 
FK Vardar
4/29/18
10:00
FK Pobeda
 
FK Shkëndija
4/29/18
10:00
FK Rabotnički
 
KF Shkupi 1927
4/29/18
10:00
FK Renova
 
Fudbalska Akademija Pandev
Ecolog Arena (15,000)
4/29/18
10:00
FK Skopje
 
FK Pelister Bitola
4/29/18
10:00
FK Pelister Bitola
 
FK Renova
4/29/18
10:00
FK Shkëndija
 
FK Rabotnički
Ecolog Arena (15,000)
4/29/18
10:00
FK Vardar
 
FK Skopje
4/29/18
10:00
KF Shkupi 1927
 
FK Sileks Kratovo
4/29/18
10:00
Fudbalska Akademija Pandev
 
FK Pobeda
4/29/18
8:30
Vitesse Arnhem
 
Twente Enschede
Gelredome (26,000)
4/29/18
8:30
ADO Den Haag
 
PSV Eindhoven
4/29/18
8:30
Feyenoord
 
Sparta Rotterdam
4/29/18
8:30
Ajax Amsterdam
 
AZ Alkmaar
4/29/18
8:30
SC Heracles Almelo
 
FC Utrecht
4/29/18
8:30
PEC Zwolle
 
Willem II Tilburg
4/29/18
8:30
FC Groningen
 
Excelsior
4/29/18
8:30
NAC Breda
 
Heerenveen
4/29/18
8:30
vvv-Venlo
 
Roda JC Kerkrade
4/29/18
12:00
Sarpsborg 08
 
FK Bodø/Glimt
4/29/18
12:00
IK Start
 
FK Haugesund
Sør Arena (14,563)
4/29/18
12:00
Sandefjord Fotball
 
Brann FK
4/29/18
12:00
Molde FK
 
Odds BK
Aker Stadion (11,800)
4/29/18
12:00
Tromsø IL
 
Kristiansund BK
4/29/18
14:00
Strömsgodset IF
 
Rosenborg BK
4/29/18
17:00
Independiente (PAN)
 
CD Plaza Amador
4/29/18
19:00
Club Libertad
 
Deportivo Santaní
4/29/18
16:50
Club Olimpia
 
CS Luqueño
4/29/18
15:00
Univ San Martín
 
Alianza Lima
4/29/18
15:00
CD Sport Rosario de Huaraz
 
CSDyC Comerciantes Unidos
4/29/18
15:00
UTC
 
Ayacucho FC
4/29/18
15:00
Universitario de Deportes
 
Sporting Cristal
4/29/18
15:00
CD Unión Comercio
 
Academia Deportiva Cantolao
4/29/18
15:00
Sport Huancayo
 
FBC Melgar
4/29/18
15:00
Deportivo Binacional FC
 
Real Garcilaso
4/29/18
15:00
Sport Boys
 
CCD Municipal
4/29/18
12:00
Jagiellonia Bialystok SSA
 
Wisła Kraków
4/29/18
9:30
KS Cracovia
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4/29/18
11:00
Rio Ave
 
GD Chaves
4/29/18
11:00
Boavista (PT)
 
FC Paços de Ferreira
4/29/18
13:00
CS Marítimo
 
FC Porto
4/29/18
15:15
CF OS Belenenses
 
Braga
4/29/18
12:00
FK Rostov-na-Donu
 
FC Tosno
4/29/18
9:30
Zenit St Petersburg
 
CSKA Moscow
4/29/18
7:00
FK Amkar Perm'
 
Spartak Moscow
4/29/18
7:00
Celtic
 
Rangers FC
Celtic Park (60,832)
4/29/18
10:00
FC Basel
 
FC Thun
St Jakob Park (38,512)
4/29/18
10:00
FC Lugano
 
FC St Gallen
4/29/18
10:00
FC Zürich
 
FC Sion
4/29/18
10:50
NK Olimpija Ljubljana
 
ND Gorica
4/29/18
13:00
NK Krško
 
NK Aluminij Kidričevo
4/29/18
9:00
GIF Sundsvall
 
IF Elfsborg
4/29/18
9:00
Djurgårdens IF
 
Hammarby IF
Tele2 Arena (30,001)
4/29/18
11:30
IFK Norrköping
 
Trelleborgs FF
4/29/18
11:30
Kalmar FF
 
Malmö FF
4/29/18
12:00
Galatasary
 
Beşiktaş JK
4/29/18
9:00
Osmanlıspor FK
 
İstanbul Başakşehir FK
4/29/18
6:30
Yeni Malatyaspor
 
Akhisar Belediyespor
4/29/18
16:00
Colorado
 
Orlando City SC
4/29/18
18:30
New York City
 
FC Dallas
4/29/18
21:00
Los Angeles FC
 
Seattle
4/29/18
15:00
Zamora FC
 
Trujillanos FC
4/29/18
15:00
Atlético Venezuela CF
 
Portuguesa FC
4/29/18
15:00
Estudiantes de Caracas SC
 
Metropolitanos FC
4/29/18
15:00
Carabobo FC
 
Deportivo Anzoátegui
4/29/18
15:00
Zulia FC
 
Estudiantes de Mérida FC
4/29/18
15:00
Monagas SC
 
ACCD Mineros de Guayana
4/29/18
15:00
CD Lara
 
Academia Puerto Cabello
4/29/18
15:00
Deportivo La Guaira
 
Aragua FC
4/29/18
15:00
Deportivo Táchira FC
 
Caracas FC
4/30/18
4/30/18
18:00
Unión de Santa Fe
 
CA Talleres
4/30/18
20:15
Olimpo de Bahía
 
Tigre
4/30/18
19:00
América (MG)
 
EC Vitória
4/30/18
18:00
Guarani FC
 
Ponte Preta
4/30/18
18:00
Oeste FC
 
Coritiba FBC
4/30/18
18:00
Brasil de Pelotas
 
Figueirense FC
4/30/18
18:00
Avaí
 
EC São Bento
Ressacada (15,000)
4/30/18
18:00
Criciúma EC
 
CS Alagoano
4/30/18
18:00
Goiás EC
 
Vila Nova FC
4/30/18
18:00
Boa EC
 
EC Juventude
Melão (15,471)
4/30/18
18:00
CRB
 
Goianiense
Trapichão (20,551)
4/30/18
18:00
Londrina EC
 
Fortaleza EC
4/30/18
18:00
Sampaio Corrêa
 
Paysandu SC
4/30/18
12:00
Paphos FC
 
Alki Oroklini
4/30/18
13:00
Hobro IK
 
FC Helsingør
DS Arena (6,000)
4/30/18
13:00
Silkeborg IF
 
Aarhus GF
Mascot Park (10,000)
4/30/18
20:15
ES Emelec
 
SD Aucas
4/30/18
15:00
Tottenham
 
Watford
4/30/18
15:00
Real Betis
 
Málaga
4/30/18
13:00
Stade de Reims
 
Le Havre AC
4/30/18
14:45
Bohemians FC
 
Waterford FC
4/30/18
14:45
Dundalk FC
 
St Patrick's Athletic FC
Oriel Park (4,500)
4/30/18
14:45
Limerick FC
 
Derry City FC
4/30/18
14:45
Sligo Rovers FC
 
Bray Wanderers AFC
4/30/18
15:00
Shamrock Rovers
 
Cork City FC
4/30/18
14:00
Maccabi Netanya FC
 
Beitar Jerusalem FC
4/30/18
10:00
FK Liepāja
 
FK Jelgava
4/30/18
13:00
Stabæk IF
 
Lillestrøm SK
4/30/18
12:00
Śląsk Wroclaw
 
Lechia Gdańsk
4/30/18
15:00
CD Aves
 
GD Estoril Praia
4/30/18
4:30
FC Ufa
 
FC SKA-Energiya Khabarovsk
4/30/18
12:00
FK Krasnodar
 
Lokomotiv Moscow
4/30/18
9:30
FK Akhmat Grozny
 
Ural Sverdlovsk
Akhmat-Arena (30,000)
4/30/18
7:00
Dinamo Moscow
 
FK Rubin Kazan
Arena Khimki (18,636)
4/30/18
10:00
IF Brommapojkarna
 
Östersunds FK
4/30/18
12:00
Örebro SK
 
Dalkurd FF
Behrn Arena (14,500)
4/30/18
13:00
Bursapor
 
Torku Konyaspor
Timsah Arena (43,977)
5/01/18
5/01/18
18:00
Independiente Medellín
 
América de Cali
5/01/18
18:00
AC Deportivo Cali
 
Atlético Nacional
5/01/18
18:00
Millonarios FC
 
Envigado FC
5/01/18
18:15
Grêmio
 
Cerro Porteño
5/01/18
18:15
Real Garcilaso
 
Estudiantes La Plata
5/01/18
20:30
Nacional (UR)
 
Santos FC
5/01/18
14:45
Bradford City
 
Walsall FC
5/01/18
14:45
Doncaster Rovers
 
AFC Wimbledon
5/01/18
14:45
Scunthorpe United FC
 
Plymouth Argyle
5/01/18
14:45
Chesterfield FC
 
Newport County AFC
5/01/18
6:00
JK Tammeka Tartu
 
FC Kuressaare
5/01/18
9:00
JK Narva Trans
 
FC Levadia Tallinn
5/01/18
14:30
Virtus Entella
 
Ascoli Calcio 1898
5/01/18
14:30
Palermo
 
AS Bari
5/01/18
14:30
Pescara
 
Cesena
5/01/18
14:30
Avellino
 
AS Cittadella
5/01/18
14:30
Carpi
 
Empoli FC
5/01/18
14:30
Brescia
 
Frosinone Calcio
5/01/18
14:30
US Cremonese
 
Novara
5/01/18
14:30
AC Perugia
 
US Salernitana
5/01/18
14:30
Foggia Calcio
 
Spezia Calcio 1906
5/01/18
14:30
Parma
 
Ternana Calcio SPA
5/01/18
14:30
FC Pro Vercelli 1892
 
Venezia
5/01/18
18:00
ND Gorica
 
NK Domžale
5/01/18
18:00
NK Celje
 
NK Aluminij Kidričevo
5/01/18
18:00
NK Olimpija Ljubljana
 
NK Triglav Kranj
5/01/18
18:00
NK Krško
 
NK Rudar Velenje
5/01/18
18:00
NK Maribor
 
NK Ankaran
5/01/18
14:45
Real Madrid
 
FC Bayern München
5/02/18
5/02/18
18:15
Junior de Barranquilla
 
Boca Juniors
5/02/18
18:15
CA Tucumán
 
CA Peñarol
5/02/18
20:45
CR Vasco de Gama
 
Cruzeiro
5/02/18
20:45
Delfín SC
 
CSD Colo-Colo
Estadio Jocay (15,000)
5/02/18
20:45
Corinthians
 
Independiente (ARG)
5/02/18
12:00
Pärnu JK Vaprus
 
Paide Linnameeskond
5/02/18
12:00
JK Tallinna Kalev
 
JK Viljanki Tulevik
5/02/18
12:30
FC Flora
 
Nõmme Kalju FC
5/02/18
8:00
FC Dila Gori
 
FC Dinamo Tbilisi
5/02/18
8:00
FC Saburtalo Tbilisi
 
FC Samtredia
5/02/18
8:00
FC Sioni Bolnisi
 
FC Chikhura Sachkhere
5/02/18
8:00
FC Kolkheti-1913 Poti
 
FC Torpedo Kutaisi
5/02/18
8:00
FC Metalurgi Rustavi
 
FC Lokomotivi Tblisi
5/02/18
6:00
Kashima Antlers FC
 
V-Varen Nagasaki
5/02/18
6:00
Kawasaki Frontale
 
Urawa Red Diamonds
5/02/18
6:00
Yokohama F Marinos
 
Júbilo Iwata
5/02/18
6:00
Shonan Bellmare
 
Kashiwa Reysol
5/02/18
6:00
Nagoya Grampus Eight
 
Cerezo Osaka
5/02/18
6:00
Gamba Osaka
 
Vegalta Sendai
5/02/18
6:00
Vissel Kobe
 
FC Tokyo
5/02/18
6:30
Sanfrecce Hiroshima
 
Shimizu S-Pulse
5/02/18
7:00
Sagan Tosu
 
Consadole Sapporo
5/02/18
6:30
Jeonbuk Hyundai Motors FC
 
Daegu FC
5/02/18
6:30
Suwon Samsung Bluewings
 
Ulsan Hyundai FC
5/02/18
6:30
Gyeongnam FC
 
FC Seoul
5/02/18
6:30
Pohang Steelers
 
Incheon United
5/02/18
6:30
Jeju United FC
 
Gangwon FC
5/02/18
6:30
Sangju Sangmu FC
 
Jeonnam Dragons FC
5/02/18
11:00
FK Palanga
 
FK Trakai
5/02/18
13:00
VMFD Žalgiris Vilnius
 
FK Sūduva Marijampolė
LFF Stadium (5,500)
5/02/18
10:00
FK Pelister Bitola
 
Fudbalska Akademija Pandev
5/02/18
10:00
FK Skopje
 
KF Shkupi 1927
5/02/18
10:00
FK Rabotnički
 
FK Pobeda
5/02/18
10:00
FK Renova
 
FK Vardar
Ecolog Arena (15,000)
5/02/18
10:00
FK Sileks Kratovo
 
FK Shkëndija
5/02/18
13:00
IK Sirius
 
AIK Solna
5/02/18
14:45
AS Roma
 
Liverpool
5/03/18
5/03/18
18:00
Kapaz PFK
 
Sumgayıt FC
5/03/18
18:00
FC Slutsk
 
FK Smolevichy
5/03/18
18:00
Al Ahly SC
 
ES de Tunis
5/03/18
18:00
Township Rollers FC
 
Kampala City CA FC
5/03/18
18:00
TP Mazembe
 
ES Sétif
5/03/18
18:00
MC Alger
 
Difaâ Hassani d'El Jadida
5/03/18
18:00
AS Togo-Port
 
Horoya AC
5/03/18
18:00
Mamelodi Sundowns FC
 
Wydad Casablanca
5/03/18
18:00
ZESCO United FC
 
Mbabane Swallows FC
5/03/18
18:00
CD 1º de Agosto
 
Étoile Sportive du Sahel
5/03/18
18:15
Racing Club (ARG)
 
Club Universidad de Chile
El Cilindro (51,389)
5/03/18
20:30
Independiente Santa Fe
 
River Plate
5/03/18
20:30
Alianza Lima
 
Palmeiras
5/03/18
20:30
Club The Strongest
 
Club Libertad
5/03/18
12:30
RoPS
 
FC Honka
5/03/18
12:30
Vaasan Palloseura
 
PS Kemi Kings
5/03/18
12:30
Seinäjoen Jalkapallokerho
 
Kuopion Palloseura
5/03/18
12:30
FC Inter Turku
 
FC Ilves
5/03/18
12:30
HJK
 
FC Lahti
5/03/18
13:00
IFK Mariehamn
 
TPS
5/03/18
11:00
FK Kauno Žalgiris
 
FK Jonava
5/03/18
13:00
FK Atlantas
 
FC Stumbras Kaunas
5/03/18
13:00
Malmö FF
 
Djurgårdens IF
5/03/18
15:05
Atlético Madrid
 
Arsenal
5/03/18
15:05
FC Salzburg
 
Marseille
5/04/18
5/04/18
18:00
KF Laçi
 
KS Lushnja
5/04/18
18:00
KF Skënderbeu Korçë
 
KS Teuta Durrës
5/04/18
18:00
FK Kukësi
 
KS Luftëtari Gjirokastër
5/04/18
18:00
FK Partizani
 
KF Vllaznia Shkodër
5/04/18
18:00
KS Kamza
 
KS Flamurtari Vlorë
5/04/18
9:00
Alashkert FC
 
Shirak FC
5/04/18
18:00
Qəbələ FK
 
İnter Baku PIK
5/04/18
18:00
Səbail FK
 
Zirə FK
5/04/18
14:30
KAA Gent
 
R Charleroi SC
5/04/18
18:00
FC Gorodeya
 
FC Gomel
5/04/18
18:00
FK Tarpeda Minsk
 
FK Luch Minsk
5/04/18
18:00
FC Vitebsk
 
FC Minsk
5/04/18
18:00
Náutico
 
AD Confiança
5/04/18
18:00
ABC FC
 
Botafogo (PB)
Frasqueirão (18,000)
5/04/18
18:00
Clube do Remo
 
Santa Cruz FC
Baenão (17,518)
5/04/18
18:00
Salgueiro AC
 
Atlético Acreano
5/04/18
18:00
SD Juazeirense
 
Globo FC
5/04/18
18:00
Botafogo FC (SP)
 
Volta Redonda FC
Ribeirão (50,000)
5/04/18
18:00
Operário Ferroviário EC
 
Joinville EC
5/04/18
18:00
Tombense FC
 
CA Bragantino
5/04/18
18:00
Cuiabá EC
 
Tupi FC
5/04/18
18:00
Ypiranga FC (Erechim)
 
Luverdense EC
5/04/18
18:00
PFC Beroe Stara Zagora
 
PFC Vereya Stara Zagora
Beroe Stadium (15,000)
5/04/18
18:00
PFC Levski Sofia
 
PFC Botev Plovdiv
5/04/18
18:00
PFC CSKA Sofia
 
PFC Ludogorets Razgrad
5/04/18
18:00
SK Slavia Praha
 
FC Viktoria Plzeň
Eden Aréna (21,000)
5/04/18
18:00
MFK Karviná
 
FC Dukla Praha
5/04/18
18:00
1. FC Slovácko
 
FK Teplice
5/04/18
18:00
FC Zbrojovka Brno
 
FK Baumit Jablonec
5/04/18
18:00
FK Mladá Boleslav
 
FC Baník Ostrava
5/04/18
18:00
FC Slovan Liberec
 
FC Vysočina Jihlava
5/04/18
18:00
Sparta Praha
 
FC FASTAV Zlín
5/04/18
18:00
SK Sigma Olomouc
 
Bohemians 1905
5/04/18
13:00
AC Horsens
 
Aalborg BK
Casa Arena (10,400)
5/04/18
15:00
Brighton & Hove
 
Manchester United
The Amex (27,350)
5/04/18
12:00
JK Narva Trans
 
FC Kuressaare
5/04/18
14:00
Valenciennes FC
 
Stade de Reims
5/04/18
14:00
Tours FC
 
RC Lens
5/04/18
14:00
FC Sochaux
 
Clermont Foot
5/04/18
14:00
US Orléans
 
LB Châteauroux
5/04/18
14:00
Chamois Niortais FC
 
Le Havre AC
5/04/18
14:00
Nîmes Olympique
 
GFC Ajaccio
5/04/18
14:00
FC Lorient
 
FC Bourg-Péronnas
5/04/18
14:00
Stade Brestois 29
 
US Quevilly
5/04/18
14:00
Paris FC
 
AS Nancy-Lorraine
5/04/18
14:00
AJ Auxerre
 
AC Ajaccio
5/04/18
18:00
Budapest Honvéd FC
 
Ferencvárosi TC
5/04/18
18:00
Vasas SC
 
Videoton FC
5/04/18
18:00
Puskás Akadémia FC
 
Mezőkövesd-Zsóry SE
Pancho Arena (4,500)
5/04/18
18:00
Balmazújvárosi FC
 
Debreceni VSC
5/04/18
18:00
Diósgyőri VTK
 
Paksi SE
5/04/18
18:00
Szombathelyi Haladás
 
Újpest FC
5/04/18
14:45
Bray Wanderers AFC
 
Derry City FC
5/04/18
14:45
Cork City FC
 
Limerick FC
5/04/18
14:45
St Patrick's Athletic FC
 
Shamrock Rovers
5/04/18
14:45
Waterford FC
 
Dundalk FC
5/04/18
10:00
Riga FC
 
Valmiera Glass FK
5/04/18
8:00
FK Spartaks Jūrmala
 
FK Liepāja
5/04/18
18:00
OFK Petrovac
 
FK Dečić
5/04/18
18:00
FK Rudar Pljevlja
 
FK Budućnost Podgorica
5/04/18
18:00
OFK Grbalj
 
FK Kom Podgorica
5/04/18
18:00
FK Mladost Podgorica
 
FK Sutjeska Nikšić
5/04/18
18:00
FK Zeta
 
FK Iskra Danilovgrad
5/04/18
12:00
KS Cracovia
 
Śląsk Wroclaw
5/04/18
14:30
Lechia Gdańsk
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
5/04/18
18:00
SC Juventus Bucureşti
 
FC Botoşani
5/04/18
18:00
CS Gaz Metan Mediaş
 
FC Dinamo Bucureşti
5/04/18
18:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
 
CS Concordia Chiajna
5/04/18
18:00
ACS Poli Timişoara
 
FC Voluntari
5/04/18
14:45
Partick Thistle FC
 
Ross County FC
5/04/18
18:00
FK Radnik Surdulica
 
FK Zemun
5/04/18
18:00
FK Crvena Zvezda
 
FK Spartak Subotica
5/04/18
18:00
FK Radnički Niš
 
FK Vojvodina Novi Sad
5/04/18
18:00
FK Partizan
 
FK Napredak Kruševac
5/04/18
18:00
FK Čukarički
 
FK Voždovac
5/04/18
18:00
FK Mladost Lučani
 
FK Mačva Şabac
5/04/18
18:00
FK Bačka Palanka
 
FK Javor Ivanjica
5/04/18
18:00
FK Borac Čačak
 
FK Rad Beograd
5/04/18
18:00
FC Luzern
 
FC Lugano
swissporarena (17,800)
5/04/18
18:00
FC Sion
 
Young Boys
5/04/18
18:00
FC St Gallen
 
FC Basel
Kybunpark (19,694)
5/04/18
18:00
FC Thun
 
Grasshopper Club Zürich
5/04/18
18:00
FC Zürich
 
FC Lausanne-Sport
5/04/18
18:00
NK Domžale
 
NK Maribor
5/04/18
18:00
NK Ankaran
 
NK Krško
5/04/18
18:00
NK Rudar Velenje
 
NK Olimpija Ljubljana
OB Jezeru (2,500)
5/04/18
18:00
NK Triglav Kranj
 
NK Celje
5/04/18
18:00
NK Aluminij Kidričevo
 
ND Gorica
5/04/18
18:00
FC Shakhtar Donetsk
 
FC Zorya Luhansk
5/04/18
18:00
FC Dynamo Kyiv
 
FC Mariupol'
5/04/18
18:00
FC Veres Rivne
 
FC Vorskla Poltava
5/04/18
18:00
FC Olimpik Donetsk
 
FC Stal Kamianske
5/04/18
18:00
FC Oleksandria
 
FC Zirka Kirovohrad
5/04/18
18:00
FC Chornomorets Odessa
 
FC Karpaty Lviv
5/04/18
20:00
Toronto
 
Philadelphia
BMO Field (21,800)
5/05/18
5/05/18
10:00
KF Laçi
 
KF Skënderbeu Korçë
5/05/18
10:00
FK Kukësi
 
KS Lushnja
5/05/18
13:00
FK Partizani
 
KS Teuta Durrës
5/05/18
10:00
KS Kamza
 
KS Luftëtari Gjirokastër
5/05/18
13:00
KS Flamurtari Vlorë
 
KF Vllaznia Shkodër
5/05/18
18:00
Newell's Old Boys
 
Defensa y Justicia
5/05/18
18:00
Independiente (ARG)
 
Gimnasia La Plata
5/05/18
18:00
Boca Juniors
 
Unión de Santa Fe
La Bombonera (49,000)
5/05/18
18:00
CA Talleres
 
CA Huracán
5/05/18
18:00
CA Tucumán
 
Olimpo de Bahía
5/05/18
18:00
Tigre
 
Lanús
5/05/18
18:00
Argentinos Juniors
 
Godoy Cruz
5/05/18
18:00
San Martín de San Juan
 
Vélez Sarsfield
5/05/18
18:00
Banfield
 
Chacarita Juniors
5/05/18
18:00
CA Temperley
 
Patronato de Paraná
5/05/18
18:00
San Lorenzo
 
Belgrano de Córdoba
5/05/18
18:00
CA Colón
 
River Plate
5/05/18
18:00
Estudiantes La Plata
 
Racing Club (ARG)
5/05/18
18:00
Arsenal de Sarandí
 
CA Rosario Central
5/05/18
7:00
Shirak FC
 
FC Banants
5/05/18
11:00
FC Pyunik
 
FC Banants
5/05/18
12:30
FK Austria Wien
 
Vfb Admira Wacker Mödling
5/05/18
12:30
SV Mattersburg
 
SC Rheindorf Altach
Pappelstadion (17,100)
5/05/18
12:30
SKN St Pölten
 
Wolfsberger AC
NV Arena (8,000)
5/05/18
12:30
LASK Linz
 
Rapid Wien
TGW Arena (7,152)
5/05/18
18:00
Qarabağ FK
 
Neftçi Baku PFK
5/05/18
12:00
KV Kortrijk
 
SV Zulte Waregem
5/05/18
14:00
Waasland-Beveren
 
Royal Mouscron-Péruwelz
5/05/18
14:00
Lierse SK
 
Oud-Heverlee Leuven
5/05/18
14:00
KAS Eupen
 
Sint-Truiden VV
5/05/18
14:30
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
 
Royal Antwerp FC
5/05/18
18:00
FK Isloch Minsk
 
FC Neman Grodno
5/05/18
18:00
FC Dinamo Minsk
 
FC Shakhtyor Salihorsk
5/05/18
18:00
FC Torpedo-Belaz Zhodino
 
FC Dinamo Brest
5/05/18
15:00
CR Vasco de Gama
 
América (MG)
5/05/18
18:00
São Paulo
 
Atlético MG
5/05/18
20:00
Sport Recife
 
EC Bahia
5/05/18
18:00
Independiente Santa Fe
 
Millonarios FC
5/05/18
18:00
Patriotas FC
 
Deportes Tolima
5/05/18
18:00
Atlético Nacional
 
Leones FC
5/05/18
18:00
América de Cali
 
CD La Equidad
5/05/18
18:00
Alianza Petrolera
 
CD Once Caldas
5/05/18
18:00
Jaguares de Córdoba
 
Junior de Barranquilla
5/05/18
18:00
CA Bucaramanga
 
Rionegro Águilas
5/05/18
18:00
Deportivo Pasto
 
AC Deportivo Cali
5/05/18
18:00
Envigado FC
 
Independiente Medellín
5/05/18
18:00
Atlético Huila
 
Boyacá Chicó FC
5/05/18
13:00
NK Rudeš Zagreb
 
HNK Hajduk Split
5/05/18
13:00
NK Slaven Belupo
 
Dinamo Zagreb
5/05/18
13:00
HNK Cibalia
 
NK Istra 1961
5/05/18
13:00
NK Inter Zaprešić
 
NK Osijek
5/05/18
13:00
NK Lokomotiva
 
HNK Rijeka
5/05/18
18:00
CD Univ Católica
 
Guayaquil City FC
5/05/18
18:00
LDU Quito
 
CSD Macará
5/05/18
18:00
CSD Independiente
 
CD El Nacional
5/05/18
18:00
ES Emelec
 
Delfín SC
5/05/18
18:00
Técnico Universitario
 
SD Aucas
5/05/18
18:00
Deportivo Cuenca
 
Barcelona SC
5/05/18
10:00
AFC Bournemouth
 
Swansea City
5/05/18
10:00
Arsenal
 
Burnley FC
5/05/18
10:00
Everton
 
Southampton
Goodison Park (40,157)
5/05/18
10:00
Leicester City
 
West Ham United
5/05/18
10:00
Stoke City
 
Crystal Palace
5/05/18
10:00
Watford
 
Newcastle United
Vicarage Road (17,477)
5/05/18
10:00
West Bromwich Albion
 
Tottenham
The Hawthorns (26,484)
5/05/18
12:30
AFC Wimbledon
 
Bury FC
5/05/18
12:30
Blackburn
 
Oxford United
Ewood Park (31,154)
5/05/18
12:30
Doncaster Rovers
 
Wigan Athletic
5/05/18
12:30
Fleetwood Town FC
 
Walsall FC
5/05/18
12:30
Gillingham FC
 
Plymouth Argyle
5/05/18
12:30
Northampton Town FC
 
Oldham Athletic AFC
5/05/18
12:30
Portsmouth
 
Peterborough United
Fratton Park (21,100)
5/05/18
12:30
Rochdale AFC
 
Charlton Athletic
5/05/18
12:30
Rotherham United
 
Blackpool
5/05/18
12:30
Scunthorpe United FC
 
Bradford City
5/05/18
12:30
Shrewsbury Town FC
 
Milton Keynes Dons
5/05/18
12:30
Southend United FC
 
Bristol Rovers
Roots Hall (12,392)
5/05/18
10:00
Barnet FC
 
Chesterfield FC
The Hive (5,176)
5/05/18
10:00
Cambridge United FC
 
Port Vale FC
5/05/18
10:00
Carlise United
 
Newport County AFC
Brunton Park (17,001)
5/05/18
10:00
Coventry City
 
Morecambe
Ricoh Arena (32,609)
5/05/18
10:00
Crewe Alexandra
 
Cheltenham Town FC
5/05/18
10:00
Exeter City FC
 
Colchester United FC
5/05/18
10:00
Forest Green Rovers
 
Grimsby Town FC
The New Lawn (5,147)
5/05/18
10:00
Lincoln City FC
 
Yeovil Town FC
Sincil Bank (10,120)
5/05/18
10:00
Mansfield Town
 
Crawley Town FC
5/05/18
10:00
Notts County FC
 
Luton Town FC
Meadow Lane (20,229)
5/05/18
10:00
Swindon Town
 
Accrington Stanley FC
County Ground (15,728)
5/05/18
10:00
Wycombe Wanderers FC
 
Stevenage FC
Adams Park (10,284)
5/05/18
18:00
UD Las Palmas
 
Getafe
5/05/18
18:00
Atlético Madrid
 
Espanyol
5/05/18
18:00
CD Leganés
 
Levante
5/05/18
18:00
Villarreal
 
Valencia
5/05/18
18:00
Celta Vigo
 
Deportivo La Coruña
Balaídos (31,800)
5/05/18
18:00
Athletic Bilbao
 
Real Betis
5/05/18
18:00
Girona FC
 
SD Eibar
5/05/18
18:00
Sevilla FC
 
Real Sociedad
5/05/18
18:00
Málaga
 
Deportivo Alavés
5/05/18
18:00
FC Barcelona
 
Real Madrid
5/05/18
18:00
FC Barcelona B
 
CF Reus Deportiu
Mini Estadi (15,276)
5/05/18
18:00
Granada
 
Rayo Vallecano
5/05/18
18:00
Albacete Balompié
 
Cádiz CF
5/05/18
18:00
Córdoba CF
 
SD Huesca
5/05/18
18:00
CD Tenerife
 
UD Almería
5/05/18
18:00
Real Zaragoza
 
Sporting Gijón
5/05/18
18:00
CD Lugo
 
Sevilla FC II
5/05/18
18:00
Gimnàstic de Tarragona
 
Osasuna
5/05/18
18:00
Real Oviedo
 
La Hoya Lorca CF
5/05/18
18:00
AD Alcorcón
 
Cultural Leonesa
5/05/18
18:00
CD Numancia
 
Real Valladolid
5/05/18
12:00
Pärnu JK Vaprus
 
Nõmme Kalju FC
5/05/18
6:00
JK Tallinna Kalev
 
FC Flora
5/05/18
9:00
FC Levadia Tallinn
 
JK Viljanki Tulevik
5/05/18
9:30
Borussia Dortmund
 
FSV Mainz 05
5/05/18
9:30
RB Leipzig
 
Vfl Wolfsburg
5/05/18
9:30
FC Köln
 
FC Bayern München
5/05/18
9:30
SV Werder Bremen
 
Bayer 04 Leverkusen
5/05/18
9:30
Borussia Mönchengladbach
 
SC Freiburg
5/05/18
9:30
Eintracht Frankfurt
 
Hamburger SV
5/05/18
9:30
FC Augsburg
 
FC Schalke 04
WWK Arena (30,660)
5/05/18
9:30
Hannover 96
 
Hertha Berlin
HDI-Arena (49,000)
5/05/18
9:30
Vfb Stuttgart
 
1899 Hoffenheim
5/05/18
18:00
CD Petapa
 
Antigua GFC
5/05/18
18:00
CSD Comunicaciones
 
Deportivo Guastatoya
5/05/18
18:00
CSyD Cobán Imperial
 
CD Malacateco-Coatepeque
5/05/18
18:00
Deportivo Sanarate
 
CSD Municipal
5/05/18
18:00
CD Marquense
 
CD Suchitepéquez
5/05/18
18:00
Siquinalá FC
 
Xelajú MC
5/05/18
11:00
Budapest Honvéd FC
 
Debreceni VSC
5/05/18
11:00
Vasas SC
 
Paksi SE
5/05/18
13:30
Videoton FC
 
Ferencvárosi TC
Pancho Arena (4,500)
5/05/18
11:00
Balmazújvárosi FC
 
Újpest FC
5/05/18
11:00
Diósgyőri VTK
 
Mezőkövesd-Zsóry SE
5/05/18
11:00
Szombathelyi Haladás
 
Puskás Akadémia FC
5/05/18
14:45
Sligo Rovers FC
 
Bohemians FC
5/05/18
11:00
Hapoel Haifa FC
 
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
5/05/18
14:00
Beitar Jerusalem FC
 
Hapoel Be'er Sheva FC
5/05/18
11:00
Hapoel Kiryat Shmona
 
Maccabi Haifa
5/05/18
13:15
Ihoud Bnei Sakhnin FC
 
Hapoel Acre FC
5/05/18
9:00
Ascoli Calcio 1898
 
Avellino
5/05/18
9:00
AS Cittadella
 
Brescia
5/05/18
9:00
Frosinone Calcio
 
Carpi
5/05/18
9:00
Empoli FC
 
US Cremonese
5/05/18
9:00
Venezia
 
Foggia Calcio
5/05/18
9:00
Ternana Calcio SPA
 
Palermo
5/05/18
9:00
Cesena
 
Parma
5/05/18
9:00
AS Bari
 
AC Perugia
5/05/18
9:00
Novara
 
Pescara
5/05/18
9:00
Spezia Calcio 1906
 
FC Pro Vercelli 1892
5/05/18
9:00
US Salernitana
 
Virtus Entella
Stadio Arechi (37,245)
5/05/18
1:00
Consadole Sapporo
 
Gamba Osaka
5/05/18
1:00
Kashiwa Reysol
 
Júbilo Iwata
5/05/18
1:00
Kawasaki Frontale
 
FC Tokyo
5/05/18
2:00
Cerezo Osaka
 
V-Varen Nagasaki
Nagai Stadium (50,000)
5/05/18
4:00
Kashima Antlers FC
 
Urawa Red Diamonds
5/05/18
6:00
Nagoya Grampus Eight
 
Yokohama F Marinos
5/05/18
1:00
Ulsan Hyundai FC
 
Pohang Steelers
5/05/18
1:00
Jeonnam Dragons FC
 
Jeonbuk Hyundai Motors FC
5/05/18
1:00
Incheon United
 
Jeju United FC
5/05/18
1:00
Daegu FC
 
Gyeongnam FC
Daegu Stadium (66,422)
5/05/18
3:00
FC Seoul
 
Suwon Samsung Bluewings
5/05/18
3:00
Sangju Sangmu FC
 
Gangwon FC
5/05/18
8:00
FK Ventspils
 
FK Rīgas Futbola skola
5/05/18
8:00
FC Sheriff Tiraspol
 
FC Zimbru Chişinău
5/05/18
8:00
CS Petrocub Hînceşti
 
FC Dinamo-Auto
5/05/18
8:00
FC Milsami-Ursidos
 
CSF Speranţa Nisporeni
5/05/18
8:00
FC Sf&icicr;ntul Gheorghe
 
FC Zaria Bălţi
5/05/18
12:00
Rosenborg BK
 
Ranheim Fotball
5/05/18
14:30
Wisła Płock SA
 
Lech Poznań
5/05/18
9:30
MKS Sandecja Nowy Sącz
 
Gliwicki Klub Sportowy Piast Gilwice
5/05/18
12:00
MKS Pogón Szczecin
 
Arka Gdynia 1929
5/05/18
18:00
Moreinense FC
 
CD Aves
5/05/18
18:00
Sporting Portugal
 
Benfica
5/05/18
18:00
Braga
 
Boavista (PT)
Estádio AXA (30,154)
5/05/18
18:00
FC Porto
 
CD Feirense
5/05/18
18:00
CD Tondela
 
Vitória de Guimarães
5/05/18
18:00
CF OS Belenenses
 
Portimonense SC
5/05/18
18:00
GD Chaves
 
CS Marítimo
5/05/18
18:00
GD Estoril Praia
 
Vitória de Setúbal
5/05/18
18:00
FC Paços de Ferreira
 
Rio Ave
5/05/18
11:00
CSMS Iaşi
 
FC Steaua Bucureşti
5/05/18
11:00
CFR Cluj-Napoca
 
CS Universitatea Craiova
5/05/18
11:00
FC Viitorul Constanţa
 
FC Astra Giurgiu
5/05/18
7:30
Dundee FC
 
Hamilton Academical FC
5/05/18
10:00
Aberdeen FC
 
Hibernian FC
5/05/18
10:00
Rangers FC
 
Kilmarnock FC
Ibrox Stadium (51,082)
5/05/18
10:00
Motherwell FC
 
St Johnstone FC
5/05/18
11:00
1. FC Tatran Prešov
 
ŽP Šport Podbrezová
5/05/18
11:00
FC Nitra
 
MFK Zemplín Michalovce
5/05/18
11:00
FK Senica
 
FC ViOn Zlaté Moravce
5/05/18
11:00
MFK Ružomberok
 
ŠK Slovan Bratislava
5/05/18
11:00
FC Spartak Tnrava
 
FK DAC 1904 Dunajská Streda
5/05/18
11:00
FK AS Trenčín
 
MŠK Žilina
5/05/18
8:00
Hammarby IF
 
GIF Sundsvall
Tele2 Arena (30,001)
5/05/18
10:00
Östersunds FK
 
IFK Norrköping
5/05/18
18:00
Kardemir Karabükspor
 
Torku Konyaspor
5/05/18
18:00
Fenerbahçe
 
Bursapor
5/05/18
18:00
Akhisar Belediyespor
 
Galatasary
5/05/18
18:00
Alanyaspor
 
Osmanlıspor FK
5/05/18
18:00
Trabzonspor
 
Kasimpaşa SK
5/05/18
18:00
Gençlerbirliği SK
 
Antalyaspor
5/05/18
18:00
İstanbul Başakşehir FK
 
Sivasspor
5/05/18
18:00
Beşiktaş JK
 
Kayserispor
5/05/18
18:00
Göztepe AŞ
 
Yeni Malatyaspor
5/05/18
14:00
New York RB
 
New York City
5/05/18
13:00
Montreal
 
New England
Stade Saputo (20,341)
5/05/18
14:00
Minnesota United
 
Vancouver
5/05/18
16:00
Seattle
 
Columbus
5/05/18
16:00
Los Angeles FC
 
FC Dallas
5/05/18
20:30
Chicago
 
Atlanta United
5/05/18
20:30
Houston
 
LA Galaxy
5/05/18
20:30
Sporting KC
 
Colorado
5/05/18
22:30
San Jose
 
Portland
Avaya Stadium (18,000)
5/06/18
5/06/18
18:00
Al-Sadd SC
 
Al-Ahli Saudi SFC
5/06/18
18:00
Al Jazira SCC
 
Persepolis FC
5/06/18
9:00
FC Ararat Yerevan
 
FC Gandzasar
5/06/18
10:30
FC Salzburg
 
SK Sturm Graz
5/06/18
8:30
Club Brugge
 
Anderlecht
5/06/18
12:00
Standard Liège
 
Genk
5/06/18
14:00
KFCO Beerschot-Wilrijk
 
KV Oostende
5/06/18
18:00
FC Dnepr Mogilev
 
Bate Borisov
5/06/18
15:00
Cruzeiro
 
Botafogo (RJ)
Mineirão (69.000)
5/06/18
15:00
Atlético Paranaense
 
Palmeiras
5/06/18
15:00
Chapecoense AF
 
Paraná Clube
Arena Condá (15,00)
5/06/18
15:00
Flamengo
 
Internacional
5/06/18
10:00
Corinthians
 
Ceará
5/06/18
18:00
Grêmio
 
Santos FC
5/06/18
18:00
O'Higgins FC
 
Club Universidad de Chile
5/06/18
18:00
Club Unión Española
 
San Luis de Quillota
5/06/18
18:00
CSD Colo-Colo
 
CD Everton
5/06/18
18:00
CD Unión La Calera
 
Audax Italiano
5/06/18
18:00
CD Iquique
 
CD Curicóo Unido
5/06/18
18:00
CD Universidad Católica
 
CD Huachipato
5/06/18
18:00
CD Palestino
 
CD Universidad de Concepcíon
5/06/18
18:00
Deportes Antofagasta
 
CD Temuco
5/06/18
12:00
FC København
 
Brøndby IF
5/06/18
11:30
Chelsea
 
Liverpool
5/06/18
8:30
Manchester City
 
Huddersfield Town
5/06/18
7:30
Birmingham City
 
Fulham
St Andrew's (30,016)
5/06/18
7:30
Bolton
 
Nottingham Forest
5/06/18
7:30
Brentford FC
 
Hull City
Griffin Park (12,219)
5/06/18
7:30
Bristol City
 
Sheffield United
5/06/18
7:30
Cardiff
 
Reading
5/06/18
7:30
Derby County FC
 
Barnsley FC
5/06/18
7:30
Ipswich Town
 
Middlesbrough FC
Portman Road (30,311)
5/06/18
7:30
Leeds United
 
Queens Park Rangers
Elland Road (37,697)
5/06/18
7:30
Millwall
 
Aston Villa
The Den (20,146)
5/06/18
7:30
Preston North End
 
Burton Albion FC
Deepdale (24,500)
5/06/18
7:30
Sheffield Wednesday
 
Norwich City
5/06/18
7:30
Sunderland
 
Wolverhampton
5/06/18
14:45
Newport County AFC
 
Forest Green Rovers
5/06/18
8:00
Paide Linnameeskond
 
JK Tammeka Tartu
5/06/18
14:00
Amiens SC
 
Paris Saint-Germain
5/06/18
14:00
SM Caen
 
AS Monaco FC
5/06/18
14:00
Dijon FCO
 
EA Guingamp
5/06/18
14:00
Lyon
 
Troyes
5/06/18
14:00
Marseille
 
OGC Nice
5/06/18
14:00
FC Metz
 
Angers SCO