Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (1/28/20)
[ All times EDT ]
NBA
539 NYK   7:05 PM
540 CHN
541 GST   7:05 PM
542 PHI
545 NOK   7:35 PM
546 CLE
547 ATL   7:35 PM
548 TOR
543 BOS   8:00 PM
544 MIA
549 DEN   8:05 PM
550 MEG
551 WAS   8:05 PM
552 MIL
553 PHX   8:35 PM
554 DAL
555 LAC   10:05 PM
556 LAL
CBB
601 VILL 79 FINAL
602 SJU 59
603 TA&M 63 FINAL
604 TENN 58
607 BUFF   7:00 PM
608 AKR
623 BALL   7:00 PM
624 BGSU
605 MSST 78 FINAL
606 FLA 71
625 CMU   7:00 PM
626 M-OH
619 RICH 68 FINAL
620 VCU 87
617 URI 78 FINAL
618 GMU 64
611 SYR   7:00 PM
612 CLEM
613 FSU   7:00 PM
614 UVA
621 SMU 43 FINAL
622 CINN 65
615 MICH   7:00 PM
616 NEB
609 KENT 83 FINAL
610 TOL 70
MHSE 43 2nd  (7:23)
GT 70
631 OHIO   8:00 PM
632 NIU
627 PUR   8:00 PM
628 RUTG
629 VT   8:00 PM
630 MIA
633 UGA   8:30 PM
634 MIZZ
637 AUB   9:00 PM
638 MISS
635 FRES   9:00 PM
636 AFA
641 BUT   9:00 PM
642 GTWN
639 PITT   9:00 PM
640 DUKE
643 USU   11:00 PM
644 WYO
NHL
83 OTT   7:08 PM
84 BUF
85 STL   9:08 PM
86 CGY
SOC
KDAH 1 FINAL
SEUL 4
Playoffs
CERE 0 FINAL
TOKY 2
Playoffs
MVIC 1 FINAL
KASH 0
Playoffs
TUNS   6:00 AM
CHEB
SFAX   6:00 AM
SAHL
QUDS 0 FINAL
SUR 0
Playoff Round
BUNY 0 FINAL
AAIN 1
Playoffs
PDID 0 FINAL
SLYA 0
Playoffs
ESTG 5 FINAL
RYYN 0
Playoffs
BCHM 0 FINAL
ABEL 2
ZAML 1 FINAL
WDEG 1
203605 MNT 4 FINAL
203606 BELF 5
Round of 16
203601 STR 5 FINAL
203602 ANGR 4
Round of 16
203609 DIJ 2 FINAL
203610 LMON 1
Round of 16
ISTQ 0 FINAL
AHLI 1
Playoffs
FYN 1 FINAL
FSIT 1
Round of 16
H96 0 FINAL
JREG 1
SPAU 0 FINAL
SGF 3
ERZG 0 FINAL
WSBN 1
200217 QPR 1 FINAL
200218 BLK 2
200221 NOTT 1 FINAL
200222 BFRD 0
200225 WBR 1 FINAL
200226 CDF 2
200233 HUDT 2 FINAL
200234 HULL 1
200237 MWL 2 FINAL
200238 LEED 3
200241 DRBY 2 FINAL
200242 LTNT 3
200257 SHEF 1 FINAL
200258 WIG 2
BALB 2 FINAL
WMBN 2
PBU 2 FINAL
ACCR 0
STHE 1 FINAL
DONC 3
CVNT 0 FINAL
FWDT 0
PMTH 2 FINAL
LNCL 0
RCHD 1 FINAL
MLKY 2
IPSW 0 FINAL
RTHH 1
BPOL 1 FINAL
WYCM 2
CTWN 1 FINAL
BRDC 1
SALF 4 FINAL
CAMB 0
SWIN 1 FINAL
CLCH 3
LEYT 0 FINAL
CALX 2
CARU 4 FINAL
FGRV 1
STVG 1 FINAL
GRIM 3
MACT 0 FINAL
NEWP 1
SCUN 0 FINAL
NTWN 3
MNSF 1 FINAL
OLDH 3
CRWT 2 FINAL
PARG 2
EXCT 1 FINAL
PVLE 3
MRCM 2 FINAL
WALS 0
LNFD 1 FINAL
LRNE 3
GLNV 0 FINAL
GLNT 4
DOVR 2 FINAL
HFAX 4
WOKG 1 FINAL
EBBS 2
BARR 0 FINAL
SHUL 0
BWOD   POSTPONED
BRNT
ALDT 0 FINAL
ETLG 0
200613 LEIC 1 FINAL
200614 ASV 2
Semifinal (2nd Leg)
ARBR 0 FINAL
FALK 2
4th Round Replay
DUND 2 FINAL
HIBE 4
4th Round Replay
201613 TRNO 2 FINAL
201614 ACM 4
Quarterfinal
203613 STE 1 FINAL
203614 MNCO 0
Round of 16
200249 BCIT 1 FINAL
200250 REA 0
BROV 1 FINAL
BTN 1
202201 ATH 4 FINAL
202202 TNRF 2
Round of 16
206641 GVIC 1 FINAL
206642 FCP 2
BUCA 1 FINAL
OCAL 1
Apertura
LSER 0 FINAL
CURI 1
MDUR 1 FINAL
BOVA 3
Taça Guanabara - Group Stage
RNEG 1 FINAL
INDM 2
Apertura
PLES 0 FINAL
CLCL 3
224613 CRBB   7:30 PM
224614 UDEP
1st Round
ALS 2 2nd  (54)
TOL 1
Round of 16 (2nd Leg)
VDOS 0 2nd  (51)
UCA 1
Round of 16 (2nd Leg)
JBRQ 0 1st  (45)
DCAL 0
Apertura
GUA   10:10 PM
SNLO
Round of 16 (2nd Leg)
ASLS   10:10 PM
TJA
Round of 16 (2nd Leg)
DFEN   3:30 AM
PARO
1st Preliminary Round
LALE   3:30 AM
PSM
Playoff Round
HKS   12:00 PM
RAAN
MTA   1:15 PM
BESH
BOLV   2:00 PM
RPAR
Apertura
204701 BRUG   2:30 PM
204702 RCHR
ASNT   2:30 PM
SNDR
200081 LIV   2:45 PM
200082 WHM
ROSS   2:45 PM
RNGR
1st Phase
CEL   2:45 PM
STJN
1st Phase
JICA   4:00 PM
GRCA
Clausura
LIMN   4:00 PM
UCRA
Clausura
UPNF   4:00 PM
RSOC
Clausura
XEL   4:30 PM
SRAT
Clausura
SLCZ   4:30 PM
SRAT
Clausura
BTFG   5:15 PM
ITUA
OEST   5:15 PM
PALM
RPOT   5:15 PM
STRG
Apertura
PLMF   5:15 PM
NPOT
Apertura
SAO   7:30 PM
FROV
ARED   7:30 PM
BLMG
Apertura
MCPL   8:00 PM
MIXC
Clausura
IZTA   8:00 PM
COBN
Clausura
PLAT   8:00 PM
OLPA
Clausura
MOTG   8:15 PM
VIDA
Clausura
RESP   8:15 PM
HOND
Clausura
ANTG   9:00 PM
MTEC
Clausura
GUAS   9:00 PM
COMC
Clausura
MPZ   9:00 PM
CRTG
Clausura
HRDO   9:00 PM
GUAD
Clausura
ALAJ   9:00 PM
SCRL
Clausura
SGUA   9:00 PM
SAPR
Clausura

Soccer Schedule

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
1/28/20
1/28/20
2:00
Shanghai SIPG FC
 
Buriram United FC
1/28/20
5:00
FC Seoul
 
Kedah FA
1/28/20
5:00
FC Tokyo
 
Ceres–Negros FC
1/28/20
5:00
Kashima Antlers FC
 
Melbourne Victory FC
1/28/20
9:40
Al-Ain FC
 
Bunyodkor PFK
1/28/20
10:10
Al-Sailiya SC
 
Padideh Khorasan FC
1/28/20
10:15
Al-Rayyan SC
 
Esteghlal FC
1/28/20
12:30
Al-Ahli Saudi SFC
 
FK Istiqlol
1/28/20
9:30
Sur FC
 
Hilal Al-Quds Club
1/28/20
17:15
Boavista SC
 
Madureira EC
1/28/20
18:30
CSD Colo-Colo
 
CD Palestino
1/28/20
16:00
CD Curicóo Unido
 
CD La Serena
1/28/20
18:05
Independiente Medellín
 
Rionegro Águilas
1/28/20
16:00
CD Once Caldas
 
CA Bucaramanga
1/28/20
20:10
AC Deportivo Cali
 
Junior de Barranquilla
1/28/20
19:30
Universitario de Deportes
 
Carabobo FC
1/28/20
12:30
Wadi Degla SC
 
Zamalek SC
1/28/20
14:45
Blackburn
 
Queens Park Rangers
Ewood Park (31,154)
1/28/20
14:45
Brentford FC
 
Nottingham Forest
Griffin Park (12,219)
1/28/20
14:45
Cardiff
 
West Bromwich Albion
1/28/20
14:45
Hull City
 
Huddersfield Town
KCOM Stadium (25,586)
1/28/20
14:45
Leeds United
 
Millwall
Elland Road (37,697)
1/28/20
14:45
Luton Town FC
 
Derby County FC
1/28/20
15:00
Reading
 
Bristol City
1/28/20
14:45
Wigan Athletic
 
Sheffield Wednesday
DW Stadium (25,138)
1/28/20
14:45
AFC Wimbledon
 
Burton Albion FC
1/28/20
14:45
Accrington Stanley FC
 
Peterborough United
Wham Stadium (5,057)
1/28/20
14:45
Doncaster Rovers
 
Southend United FC
1/28/20
14:45
Fleetwood Town FC
 
Coventry City
1/28/20
14:45
Lincoln City FC
 
Portsmouth
Sincil Bank (10,120)
1/28/20
14:45
Milton Keynes Dons
 
Rochdale AFC
Stadium:MK (22,000)
1/28/20
14:45
Rotherham United
 
Ipswich Town
1/28/20
14:45
Wycombe Wanderers
 
Blackpool
Adams Park (10,284)
1/28/20
15:00
Bolton
 
Bristol Rovers
1/28/20
14:45
Bradford City
 
Cheltenham Town FC
1/28/20
14:45
Cambridge United FC
 
Salford City FC
1/28/20
14:45
Colchester United FC
 
Swindon Town
1/28/20
14:45
Crewe Alexandra
 
Leyton Orient
1/28/20
14:45
Forest Green Rovers
 
Carlisle United
The New Lawn (5,147)
1/28/20
14:45
Grimsby Town FC
 
Stevenage FC
1/28/20
14:45
Newport County AFC
 
Macclesfield Town FC
1/28/20
14:45
Northampton Town FC
 
Scunthorpe United FC
1/28/20
14:45
Oldham Athletic AFC
 
Mansfield Town
Boundary Park (10,638)
1/28/20
14:45
Plymouth Argyle
 
Crawley Town FC
1/28/20
14:45
Port Vale FC
 
Exeter City FC
Vale Park (19,052)
1/28/20
14:45
Walsall FC
 
Morecambe
1/28/20
14:45
FC Halifax Town
 
Dover Athletic FC
The Shay (14,061)
1/28/20
14:45
Ebbsfleet United
 
Woking FC
1/28/20
14:45
Solihull Moors FC
 
Barrow AFC
1/28/20
14:45
Barnet FC
 
Boreham Wood FC
The Hive (5,176)
1/28/20
14:45
Eastleigh FC
 
Aldershot Town FC
Ten Acres (3,500)
1/28/20
14:45
Aston Villa
 
Leicester City
Villa Park (42,788)
1/28/20
15:00
CD Tenerife
 
Athletic Bilbao
1/28/20
12:30
Angers SCO
 
Stade Rennais FC
1/28/20
12:30
ASM Belfortaine FC
 
Montpellier HSC
1/28/20
12:30
FC Limonest
 
Dijon FCO
1/28/20
14:55
AS Monaco FC
 
AS Saint-Étienne
1/28/20
12:30
DSC Arminia Bielefeld
 
Vfl Bochum
Schüco Arena (27,300)
1/28/20
14:30
SSV Jahn Regensburg
 
Hannover 96
1/28/20
14:30
SpVgg Greuther Fürth
 
FC St Pauli
1/28/20
14:30
SV Wehen Wiesbaden
 
FC Erzgebirge Aue
BRITA-Arena (13,500)
1/28/20
14:45
AC Milan
 
Torino
1/28/20
20:00
Toluca
 
Atlas
1/28/20
22:10
CSD Sinaloa
 
Guadalajara
1/28/20
22:10
Club Tijuana
 
Atlético San Luis
1/28/20
20:00
Pachuca
 
Venados FC
1/28/20
14:00
Fortuna Sittard
 
Feyenoord
1/28/20
14:45
Larne FC
 
Linfield FC
Inver Park (3,000)
1/28/20
14:45
Glentoran FC
 
Glenavon FC
The Oval (26,556)
1/28/20
15:15
FC Porto
 
Gil Vicente FC
1/28/20
14:45
Falkirk FC
 
Arbroath FC
1/28/20
14:45
Hibernian FC
 
Dundee United FC
Easter Road (20,421)
1/28/20
6:00
CS Chebba
 
ES de Tunis
1/28/20
6:00
Étoile Sportive du Sahel
 
CS Sfaxien
1/29/20
1/29/20
3:30
Paro FC
 
Defenders FC
1/29/20
3:30
PSM Makassar
 
Lalenok United FC
1/29/20
4:00
Yangon United FC
 
Indera SC
1/29/20
5:00
Master 7 FC
 
Svay Rieng FC
1/29/20
14:30
R Charleroi SC
 
Club Brugge
1/29/20
14:00
Royal Pari FC
 
FC Bolívar
1/29/20
17:15
Club The Strongest
 
Real Potosí
1/29/20
17:15
CA Nacional Potosí
 
Atlético Palmaflor
1/29/20
19:30
Club Blooming
 
Club Always Ready
1/29/20
14:00
Bangú AC
 
Volta Redonda FC
1/29/20
18:30
Flamengo
 
Fluminense FC
1/29/20
18:00
Deportivo Pasto
 
Deportes Tolima
1/29/20
18:10
Boyacá Chicó FC
 
Patriotas FC
1/29/20
16:05
Jaguares de Córdoba
 
América de Cali
1/29/20
20:15
CD La Equidad
 
Atlético Nacional
1/29/20
17:15
Club Guaraní
 
CD San José
1/29/20
19:30
Barcelona SC
 
CA Progreso
1/29/20
21:00
CS Cartaginés
 
Pérez Zeledón
1/29/20
16:00
AD Grecia
 
ADR Jicaral
1/29/20
21:00
Guadalupe FC
 
Herediano
1/29/20
21:00
AD San Carlos
 
LD Alajuelense
1/29/20
21:00
Deportivo Saprissa
 
Santos de Guápiles FC
1/29/20
16:00
Univ de Costa Rica
 
Limón FC
1/29/20
10:00
Al-Masry Club
 
El Gouna FC
1/29/20
12:30
FC Masr
 
Pyramids FC
1/29/20
14:45
West Ham United
 
Liverpool
1/29/20
14:45
Gillingham FC
 
Shrewsbury Town FC
1/29/20
14:45
Tranmere Rovers
 
Sunderland
Prenton Park (16,567)
1/29/20
14:45
Manchester City
 
Manchester United
1/29/20
13:00
Rayo Vallecano
 
Villarreal
1/29/20
13:00
Cultural Leonesa
 
Valencia
1/29/20
15:00
Real Zaragoza
 
Real Madrid
1/29/20
15:00
CD Badajoz
 
Granada
1/29/20
15:00
Real Sociedad
 
Osasuna
Reale Arena (39,500)
1/29/20
12:30
Épinal
 
Lille
1/29/20
12:30
Pau FC
 
Paris Saint-Germain
1/29/20
15:05
Marseille
 
RC Strasbourg
1/29/20
18:00
CE Aimoré
 
SER Caxias do Sul
1/29/20
18:00
Ypiranga FC (Erechim)
 
EC Pelotas
1/29/20
18:00
EC Juventude
 
EC Novo Hamburgo
1/29/20
18:30
Brasil de Pelotas
 
CE Bento Conçalves
1/29/20
19:30
EC São Luiz
 
Internacional
1/29/20
12:30
Vfb Stuttgart
 
1. FC Heidenheim 1846
1/29/20
14:30
Holstein Kiel
 
SV Darmstadt 98
1/29/20
14:30
Dynamo Dresden
 
Karlsruher SC
1/29/20
14:30
Vfl Osnabrück
 
SV Sandhausen
1/29/20
21:00
Malacateco-Coatepeque
 
Antigua GFC
1/29/20
20:00
CSyD Mixco
 
CSD Municipal
1/29/20
16:30
Siquinalá FC
 
Xelajú MC
1/29/20
20:00
CSyD Cobán Imperial
 
Deportivo Iztapa
1/29/20
16:30
Deportivo Sanarate
 
Santa Lucía
1/29/20
21:00
CSD Comunicaciones
 
Deportivo Guastatoya
1/29/20
16:00
CD Real Sociedad
 
Lobos UPNFM
1/29/20
20:00
CD Olimpia
 
Platense FC
1/29/20
20:15
CSD Vida
 
CD Motagua
1/29/20
20:15
CD Honduras
 
RCD España
1/29/20
12:00
Hapoel Ra'anana AFC
 
Hapoel Kiryat Shmona
1/29/20
13:15
Hapoel Be'er Sheva FC
 
Maccabi Tel Aviv
1/29/20
14:45
Inter Milan
 
Fiorentina
1/29/20
22:10
Monterrey
 
Celaya FC
1/29/20
20:00
Morelia
 
Cafetaleros Tapachula
1/29/20
22:10
FC Juárez
 
Querétaro
1/29/20
20:00
Pumas UNAM
 
Santos Laguna
1/29/20
14:30
EC Santo André
 
EC Água Santa
Brunão (18,000)
1/29/20
17:15
Ituano FC
 
Botafogo FC (SP)
1/29/20
17:15
Palmeiras
 
Oeste FC
1/29/20
19:30
Ferroviária
 
São Paulo
1/29/20
15:15
Moreinense FC
 
Sporting Braga
1/29/20
14:45
Rangers FC
 
Ross County FC
Ibrox Stadium (51,082)
1/29/20
14:45
St Johnstone FC
 
Celtic
1/30/20
1/30/20
19:10
Vélez Sarsfield
 
CA Aldosivi
1/30/20
17:30
CD Guabirá
 
Oriente Petrolero
1/30/20
19:30
Club Aurora
 
Club Jorge Wilstermann
1/30/20
19:30
Real Santa Cruz
 
CD San José
1/30/20
17:15
Botafogo (RJ)
 
Resende FC
Engenhão (46,931)
1/30/20
19:30
CR Vasco de Gama
 
AD Cabofriense
1/30/20
18:05
Independiente Santa Fe
 
Envigado FC
1/30/20
20:10
Cúcuta Deportivo
 
Millonarios FC
1/30/20
16:00
Alianza Petrolera
 
Deportivo Pereira SA
1/30/20
10:00
Ismaily SC
 
El Entag El Harby SC
1/30/20
12:30
Al-Ittihad Alexandria
 
Smouha SC
1/30/20
13:00
FC Barcelona
 
CD Leganés
1/30/20
15:00
CD Mirandés
 
Sevilla FC
1/30/20
14:55
OGC Nice
 
Lyon
1/30/20
19:30
Grêmio
 
EC São José
1/30/20
14:30
Hamburger SV
 
FC Nürnberg
1/30/20
16:00
CD Marathón
 
CD Real de Minas
1/30/20
8:00
Damac FC
 
Al-Nassr FC
1/30/20
10:00
Al-Ettifaq FC
 
Al-Wehda Club
1/30/20
21:30
Alebrijes de Oaxaca
 
Cimarrones de Sonora
1/30/20
22:00
Veitongo FC
 
Tupapa Maraerenga
1/30/20
17:15
GE Novorizontino
 
CA Bragantino
1/30/20
17:15
Santos FC
 
AA Internacional de Limeira
1/30/20
19:30
Mirassol FC
 
Guarani FC
Campos Maia (15,000)
1/30/20
19:30
Ponte Preta
 
Corinthians
1/30/20
16:00
Portuguesa FC
 
Mineros de Guayana
1/31/20
1/31/20
19:10
CA Huracán
 
Gimnasia La Plata
1/31/20
3:30
Sydney FC
 
Brisbane Roar
1/31/20
14:30
KV Kortrijk
 
Standard Liège
1/31/20
16:30
Coquimbo Unido
 
Audax Italiano
1/31/20
19:00
CD Unión La Calera
 
Club Unión Española
1/31/20
12:00
NK Inter Zaprešić
 
NK Istra 1961
1/31/20
14:45
Cardiff
 
Reading
1/31/20
14:45
Derby County FC
 
Stoke City
1/31/20
15:00
CD Tenerife
 
Sporting Gijón
1/31/20
14:45
Stade Rennais FC
 
FC Nantes
Roazhon Park (31,127)
1/31/20
14:00
Chamois Niortais FC
 
Paris FC
1/31/20
14:00
Le Mans FC
 
AS Nancy-Lorraine
MM Arena (25,064)
1/31/20
14:00
Troyes
 
Grenoble Foot 38
1/31/20
14:00
FC Chambly-thelle
 
SM Caen
1/31/20
14:00
Rodez Aveyron
 
Valenciennes FC
1/31/20
14:00
EA Guingamp
 
AJ Auxerre
1/31/20
14:00
AC Ajaccio
 
LB Châteauroux
1/31/20
14:00
Clermont Foot
 
US Orléans
1/31/20
14:00
Le Havre AC
 
RC Lens
Stade Océane (25,178)
1/31/20
14:30
Hertha Berlin
 
FC Schalke 04
1/31/20
12:30
SSV Jahn Regensburg
 
SpVgg Greuther Fürth
1/31/20
12:30
FC Erzgebirge Aue
 
DSC Arminia Bielefeld
1/31/20
6:15
FC Pars Jonoubi Jam
 
Gol Gohar Sirjan FC
1/31/20
8:30
Foolad Mobarakeh Sepahan
 
Foolad Khuzestan FC
1/31/20
7:00
FC Nassaji Mazandaran
 
Saipa FC
1/31/20
6:45
Tractor Sazi Tabriz FC
 
Zob Ahan CSC
1/31/20
6:30
Paykan FC
 
Shahin Bushehr FC
1/31/20
15:00
US Cremonese
 
AC Pisa 1909
1/31/20
8:00
Abha Club
 
Al-Hilal FC (Riyadh)
1/31/20
10:25
Al-Hazem FC
 
Al Taawon FC
1/31/20
12:15
Al-Raed SFC
 
Al-Ittihad FC
1/31/20
18:00
Difaâ Hassani d'El Jadida
 
CA Youssoufia Berrechid
1/31/20
18:00
Wydad Casablanca
 
FUS Rabat
1/31/20
18:00
RSB Berkane
 
Olympique Club de Safi
1/31/20
18:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
Hassania US d'Agadir
1/31/20
18:00
Ittihad Riadhi de Tanger
 
Rapide Club Oued Zem
1/31/20
18:00
Raja de Beni Mellal
 
CR Khemis Zemamra
1/31/20
18:00
FAR Rabat
 
Raja Casablanca
1/31/20
18:00
OC de Khouribga
 
Moghreb Tétouan
Complexe OCP (11,000)
1/31/20
20:00
Atlético San Luis
 
Guadalajara
1/31/20
22:00
Atlas
 
Club Tijuana
1/31/20
20:00
Mineros de Zacatecas
 
Venados FC
1/31/20
20:00
Atlante
 
CSD Sinaloa
1/31/20
14:00
AZ Alkmaar
 
RKC Waalwijk
AFAS Stadion (17,023)
1/31/20
14:00
FC Eindoven
 
De Graafschap
1/31/20
14:00
FC Volendam
 
Helmond Sport
Kras Stadion (6,984)
1/31/20
14:00
MVV Maastricht
 
PSV II
De Geusselt (10,000)
1/31/20
14:00
Excelsior
 
NAC Breda
1/31/20
14:00
NEC Nijmegen
 
SC Cambuur
1/31/20
14:00
FC Oss
 
Roda JC Kerkrade
1/31/20
14:00
FC Den Bosch
 
AZ II
1/31/20
14:00
Almere City FC
 
SC Telstar
1/31/20
19:00
Costa del Este FC
 
Independiente
1/31/20
21:00
San Francisco FC
 
CD Plaza Amador
1/31/20
14:00
Benfica
 
CF OS Belenenses
1/31/20
16:15
Rio Ave
 
FC Famalicão
1/31/20
13:00
Universitatea Craiova
 
CS Gaz Metan Mediaş
1/31/20
13:00
Maritzburg United FC
 
Cape Town City FC
1/31/20
14:05
Partick Thistle FC
 
Ayr United FC
1/31/20
12:00
İstanbul Başakşehir FK
 
Gençlerbirliği SK
2/01/20
2/01/20
19:45
Argentinos Juniors
 
Racing Club
2/01/20
15:35
Independiente
 
CA Rosario Central
2/01/20
17:40
Estudiantes La Plata
 
Unión de Santa Fe
2/01/20
17:40
CA Tucumán
 
Defensa y Justicia
2/01/20
1:00
Newcastle Jets FC
 
Western United FC
2/01/20
3:30
Adelaide United
 
Melbourne Heart FC
2/01/20
5:45
Perth Glory FC
 
Melbourne Victory FC
HBF Park (20,441)
2/01/20
8:30
Neftçi Baku PFK
 
Sumgayıt FC
Bakcell Arena (15,000)
2/01/20
6:00
Zirə FK
 
Sabah FK
2/01/20
12:00
Genk
 
R Charleroi SC
Luminus Arena (21,500)
2/01/20
14:00
KAS Eupen
 
Cercle Brugge KSV
2/01/20
14:00
KV Oostende
 
Sint-Truiden VV
2/01/20
14:30
KV Mechelen
 
KAA Gent
2/01/20
8:00
TP Mazembe
 
ZESCO United FC
2/01/20
14:00
Étoile Sportive du Sahel
 
FC Platinum
2/01/20
14:00
Al-Hilal FC
 
Al Ahly SC
2/01/20
8:00
USM Alger
 
Petróleos Luanda
2/01/20
8:00
Mamelodi Sundowns FC
 
Wydad Casablanca
2/01/20
11:00
Raja Casablanca
 
AS Vita Club
2/01/20
11:00
JS Kabylie
 
ES de Tunis
2/01/20
8:00
CD 1º de Agosto
 
Zamalek SC
2/01/20
14:00
Madureira EC
 
Bangú AC
2/01/20
17:00
Fluminense FC
 
Boavista SC
2/01/20
10:00
CD Univ de Concepcíon
 
Santiago Wanderers
2/01/20
15:30
CD Palestino
 
CD Huachipato
2/01/20
18:00
Club Univ de Chile
 
CD Curicóo Unido
2/01/20
20:15
Atlético Nacional
 
Jaguares de Córdoba
2/01/20
18:10
Junior de Barranquilla
 
Independiente Medellín
2/01/20
16:05
CA Bucaramanga
 
Deportes Tolima
2/01/20
9:00
NK Lokomotiva
 
HNK Rijeka
2/01/20
11:30
NK Slaven Koprivnica
 
Dinamo Zagreb
2/01/20
10:00
Anorthosis Famagusta
 
Doxa Katokopia FC
2/01/20
10:00
Ethnikos Achna FC
 
Paphos FC
2/01/20
12:00
Olympiakos Nicosia FC
 
AC Omonia Nicosia
2/01/20
13:00
Zamalek SC
 
Misr Lel Makasa SC
2/01/20
13:00
Al-Masry Club
 
Ismaily SC
2/01/20
13:00
Aswan FC
 
FC Masr
Aswan Stadium (20,000)
2/01/20
13:00
Smouha SC
 
Al Mokawloon Al Arab SC
2/01/20
13:00
Tala'ea El Gaish SC
 
ENPPI SC
2/01/20
13:00
El Gouna FC
 
Al-Ittihad Alexandria
2/01/20
13:00
El Entag El Harby SC
 
Al Ahly SC
2/01/20
13:00
Wadi Degla SC
 
Haras El Hodoud SC
2/01/20
13:00
Pyramids FC
 
Tanta SC
2/01/20
7:30
Leicester City
 
Chelsea
2/01/20
10:00
AFC Bournemouth
 
Aston Villa
2/01/20
10:00
Crystal Palace
 
Sheffield United
Selhurst Park (26,309)
2/01/20
10:00
Liverpool
 
Southampton
Anfield (45,522)
2/01/20
10:00
Newcastle United
 
Norwich City
2/01/20
10:00
Watford
 
Everton
Vicarage Road (17,477)
2/01/20
10:00
West Ham United
 
Brighton & Hove
2/01/20
12:30
Manchester United
 
Wolverhampton
Old Trafford (75,957)
2/01/20
7:30
Hull City
 
Brentford FC
KCOM Stadium (25,586)
2/01/20
10:00
Birmingham City
 
Nottingham Forest
St Andrew's (30,016)
2/01/20
10:00
Charlton Athletic
 
Barnsley FC
The Valley (27,111)
2/01/20
10:00
Fulham
 
Huddersfield Town
2/01/20
10:00
Leeds United
 
Wigan Athletic
Elland Road (37,697)
2/01/20
10:00
Middlesbrough FC
 
Blackburn
2/01/20
10:00
Preston North End
 
Swansea City
Deepdale (24,500)
2/01/20
10:00
Queens Park Rangers
 
Bristol City
2/01/20
10:00
Sheffield Wednesday
 
Millwall
2/01/20
10:00
West Bromwich Albion
 
Luton Town FC
The Hawthorns (26,484)
2/01/20
10:00
Accrington Stanley FC
 
AFC Wimbledon
Wham Stadium (5,057)
2/01/20
10:00
Bolton
 
Tranmere Rovers
2/01/20
10:00
Bristol Rovers
 
Coventry City
2/01/20
10:00
Fleetwood Town FC
 
Doncaster Rovers
2/01/20
10:00
Ipswich Town
 
Peterborough United
Portman Road (30,311)
2/01/20
10:00
Milton Keynes Dons
 
Wycombe Wanderers
Stadium:MK (22,000)
2/01/20
10:00
Oxford United
 
Blackpool
2/01/20
10:00
Portsmouth
 
Sunderland
Fratton Park (21,100)
2/01/20
10:00
Rochdale AFC
 
Shrewsbury Town FC
2/01/20
10:00
Rotherham United
 
Burton Albion FC
2/01/20
10:00
Southend United FC
 
Lincoln City FC
Roots Hall (12,392)
2/01/20
10:00
Cambridge United FC
 
Colchester United FC
2/01/20
10:00
Cheltenham Town FC
 
Morecambe
2/01/20
10:00
Crawley Town FC
 
Scunthorpe United FC
2/01/20
10:00
Grimsby Town FC
 
Forest Green Rovers
2/01/20
10:00
Macclesfield Town FC
 
Northampton Town FC
2/01/20
10:00
Mansfield Town
 
Carlisle United
2/01/20
10:00
Oldham Athletic AFC
 
Bradford City
Boundary Park (10,638)
2/01/20
10:00
Plymouth Argyle
 
Newport County AFC
2/01/20
10:00
Port Vale FC
 
Salford City FC
Vale Park (19,052)
2/01/20
10:00
Stevenage FC
 
Leyton Orient
2/01/20
10:00
Swindon Town
 
Exeter City FC
2/01/20
10:00
Walsall FC
 
Crewe Alexandra
2/01/20
10:00
AFC Fylde
 
Boreham Wood FC
Mill Farm (6,000)
2/01/20
10:00
Aldershot Town FC
 
Harrogate Town FC
2/01/20
10:00
Barnet FC
 
Hartlepool United FC
The Hive (5,176)
2/01/20
10:00
Barrow AFC
 
Torquay United
2/01/20
10:00
Eastleigh FC
 
Woking FC
Ten Acres (3,500)
2/01/20
10:00
Ebbsfleet United
 
Sutton United FC
2/01/20
10:00
FC Halifax Town
 
Bromley FC
The Shay (14,061)
2/01/20
12:20
Notts County FC
 
Chesterfield FC
Meadow Lane (20,229)
2/01/20
10:00
Solihull Moors FC
 
Maidenhead United FC
2/01/20
10:00
Stockport County FC
 
Dover Athletic FC
Edgeley Park (10,841)
2/01/20
10:00
Wrexham FC
 
Dagenham Redbridge
2/01/20
10:00
Yeovil Town FC
 
Chorley FC
Huish Park (9,665)
2/01/20
10:00
Real Madrid
 
Atlético Madrid
2/01/20
15:00
Valencia
 
Celta Vigo
2/01/20
7:00
Granada
 
Espanyol
2/01/20
12:30
Mallorca
 
Real Valladolid
2/01/20
12:15
Deportivo La Coruña
 
UD Las Palmas
2/01/20
15:00
Elche CF
 
Málaga
2/01/20
10:00
Extremadura UD
 
CD Lugo
2/01/20
12:15
SD Ponferradina
 
SD Huesca
El Toralín (8,800)
2/01/20
14:00
Dijon FCO
 
Stade Brestois 29
2/01/20
14:00
Nîmes Olympique
 
AS Monaco FC
2/01/20
11:30
Paris Saint-Germain
 
Montpellier HSC
2/01/20
14:00
Angers SCO
 
Stade de Reims
2/01/20
14:00
RC Strasbourg
 
Lille
2/01/20
14:00
Amiens SC
 
Toulouse FC
2/01/20
9:30
FC Sochaux
 
FC Lorient
2/01/20
17:00
Ypiranga FC (Erechim)
 
Internacional
2/01/20
16:30
EC Pelotas
 
EC Juventude
2/01/20
9:30
FC Augsburg
 
SV Werder Bremen
WWK Arena (30,660)
2/01/20
9:30
Borussia Dortmund
 
1. FC Union Berlin
2/01/20
9:30
1899 Hoffenheim
 
Bayer 04 Leverkusen
PreZero Arena (30,150)
2/01/20
9:30
Fortuna Düsseldorf
 
Eintracht Frankfurt
2/01/20
9:30
FSV Mainz 05
 
FC Bayern München
Opel Arena (33,500)
2/01/20
12:30
RB Leipzig
 
Borussia M'gladbach
2/01/20
7:00
Hannover 96
 
SV Wehen Wiesbaden
HDI-Arena (49,000)
2/01/20
7:00
FC St Pauli
 
Vfb Stuttgart
2/01/20
7:00
Karlsruher SC
 
Holstein Kiel
2/01/20
10:15
Volos NFC
 
AS Lamia
2/01/20
12:30
Olympiakos
 
Skoda Xanthi FC
2/01/20
10:15
OFI Crete
 
AEL 1964 FC
2/01/20
21:00
Xelajú MC
 
Deportivo Sanarate
2/01/20
16:00
CSD Municipal
 
Siquinalá FC
2/01/20
20:00
RCD España
 
Platense FC
2/01/20
20:00
Lobos UPNFM
 
CSD Vida
2/01/20
11:00
Kisvárda FC
 
Ferencvárosi TC
2/01/20
11:00
Budapest Honvéd FC
 
Mezőkövesd-Zsóry SE
2/01/20
13:30
Újpest FC
 
Fehérvár FC
2/01/20
11:00
Diósgyőri VTK
 
Kaposvári Rákóczi FC
2/01/20
11:00
Paksi SE
 
Zalaegerszegi TE
Stadion PSE (5,000)
2/01/20
11:00
Puskás Akadémia FC
 
Debreceni VSC
Pancho Arena (4,500)
2/01/20
15:55
United States
 
Costa Rica
2/01/20
6:30
Sanat Naft FC
 
Persepolis FC
2/01/20
6:45
Padideh Khorasan FC
 
Gostaresh Foolad Tabriz
2/01/20
8:30
Esteghlal FC
 
Naft Masjed Soleyman FC
Azadi Stadium (84,412)
2/01/20
12:50
Hapoel Tel Aviv
 
Hapoel Haifa FC
2/01/20
8:00
FC Ashdod
 
Maccabi Netanya FC
2/01/20
11:30
Hapoel Hadera FC
 
Sektzia Nes Tziona FC
2/01/20
10:30
Maccabi Haifa
 
Hapoel Kfar Saba FC
2/01/20
9:00
Bologna
 
Brescia
2/01/20
12:00
Cagliari
 
Parma
2/01/20
14:45
US Sassuolo
 
AS Roma
Mapei Stadium (14,138)
2/01/20
9:00
AS Livorno
 
Ascoli Calcio 1898
2/01/20
9:00
Trapani Calcio
 
AS Cittadella
2/01/20
12:00
Empoli FC
 
FC Crotone
2/01/20
9:00
Spezia Calcio 1906
 
Pordenone Calcio SSD
2/01/20
9:00
Frosinone Calcio
 
Virtus Entella
2/01/20
7:25
Al-Adalah FC
 
Al-Ahli Saudi SFC
2/01/20
10:15
Al-Shabab FC
 
Al-Fateh SC
2/01/20
12:15
Al-Fayha FC
 
Al-Faisaly FC
2/01/20
18:00
Morelia
 
Club León
2/01/20
18:00
Monterrey
 
Querétaro
2/01/20
22:00
América
 
FC Juárez
Estadio Azteca (105,000)
2/01/20
20:00
Pachuca
 
UANL Tigres
2/01/20
18:00
Club Necaxa
 
Puebla
2/01/20
22:00
Santos Laguna
 
Pumas UNAM
2/01/20
20:00
CA Zacatepec
 
Celaya FC
2/01/20
22:00
Correcaminos UAT
 
Cafetaleros Tapachula
2/01/20
18:00
CD Walter Ferretti
 
Juventus FC
2/01/20
20:00
Real Estelí FC
 
CD Ocotal
2/01/20
20:00
Diriangén FC
 
Deportivo Las Sabanas
2/01/20
12:30
ADO Den Haag
 
Vitesse Arnhem
2/01/20
13:45
Feyenoord
 
FC Emmen
2/01/20
13:45
Twente Enschede
 
Sparta Rotterdam
2/01/20
14:45
PEC Zwolle
 
FC Groningen
2/01/20
15:00
CD Universitario
 
CA Chiriquí
2/01/20
18:00
Sporting San Miguelito
 
CD Árabe Unido
2/01/20
18:00
Alianza FC
 
Tauro FC
2/01/20
18:00
Cerro Porteño
 
Club Sol de América
2/01/20
18:00
CS Luqueño
 
Guaireña FC
2/01/20
18:00
Club River Plate
 
Club General Díaz FBC
2/01/20
18:00
Club Nacional
 
Club Libertad
2/01/20
18:00
Club Olimpia
 
CS San Lorenzo
2/01/20
18:00
12 de Octubre
 
Club Guaraní
2/01/20
14:30
Oeste FC
 
Ferroviária
Arena Barueri (35,000)
2/01/20
15:30
CD Santa Clara
 
FC Paços de Ferreira
2/01/20
10:30
Portimonense SC
 
CD Tondela
2/01/20
13:00
Vitória de Setúbal
 
FC Porto
2/01/20
6:00
FC Academica Clinceni
 
FC Voluntari
2/01/20
13:00
FC Dinamo Bucureşti
 
FC Astra Giurgiu
2/01/20
8:00
AFC Hermannstadt
 
Sepsi
2/01/20
8:30
Golden Arrows FC
 
SuperSport United FC
2/01/20
8:30
Chippa United FC
 
Orlando Pirates FC
2/01/20
8:30
Highlands Park FC
 
Baroka FC
2/01/20
10:00
Hibernian FC
 
St Mirren FC
Easter Road (20,421)
2/01/20
10:00
Kilmarnock FC
 
Ross County FC
Rugby Park (18,128)
2/01/20
10:00
Livingston FC
 
Motherwell FC
2/01/20
10:00
Rangers FC
 
Aberdeen FC
Ibrox Stadium (51,082)
2/01/20
10:00
St Johnstone FC
 
Heart of Midlothian FC
2/01/20
10:00
Dundee United FC
 
Arbroath FC
2/01/20
10:00
Inverness CT
 
Alloa Athletic FC
2/01/20
10:00
Greenock Morton FC
 
Dundee FC
2/01/20
10:00
Queen of the South FC
 
Dunfermliine Athletic FC
2/01/20
10:00
Airdrieonians FC
 
Raith Rovers FC
2/01/20
10:00
East Fife FC
 
Dumbarton FC
2/01/20
10:00
Forfar Athletic FC
 
Clyde FC
2/01/20
10:00
Montrose FC
 
Peterhead FC
Links Park (4,934)
2/01/20
10:00
Stranraer FC
 
Falkirk FC
Stair Park (5,600)
2/01/20
10:00
Albion Rovers FC
 
Cove Rangers FC
2/01/20
10:00
Annan Athletic FC
 
Stenhousemuir FC
2/01/20
10:00
Brechin City FC
 
Elgin City FC
Glebe Park (3,960)
2/01/20
10:00
Edinburgh City FC
 
Stirling Albion FC
2/01/20
10:00
Queen's Park FC
 
Cowdenbeath FC
Hampden Park (52,063)
2/01/20
13:00
FC Lugano
 
Neuchâtel Xamax
2/01/20
13:00
FC Luzern
 
Young Boys
swissporarena (17,800)
2/01/20
6:00
Antalyaspor
 
Torku Konyaspor
2/01/20
9:00
Çaykur Rizespor
 
Beşiktaş JK
2/01/20
12:00
Trabzonspor
 
Fenerbahçe
2/02/20
2/02/20
11:00
KF Tirana
 
KS Teuta Durrës
2/02/20
11:00
KS Flamurtari Vlorë
 
FK Kukësi
2/02/20
8:00
KS Luftëtari Gjirokastër
 
FK Partizani
2/02/20
15:35
River Plate
 
Central Córdoba (SDE)
2/02/20
17:40
Lanús
 
Godoy Cruz
2/02/20
17:40
CA Colón
 
Banfield
2/02/20
19:45
CA Talleres
 
Boca Juniors
2/02/20
0:00
Central Coast Mariners
 
Western Sydney
2/02/20
6:00
Qəbələ FK
 
Keşlə FK
2/02/20
8:30
Səbail FK
 
Qarabağ FK
2/02/20
8:30
Club Brugge
 
Royal Antwerp FC
2/02/20
12:00
Anderlecht
 
R Mouscron-Péruwelz
Lotto Park (21,845)
2/02/20
14:00
SV Zulte Waregem
 
Waasland-Beveren
2/02/20
15:00
CD San José
 
Royal Pari FC
2/02/20
15:00
FC Bolívar
 
CA Nacional Potosí
2/02/20
15:00
Atlético Palmaflor
 
CD Guabirá
2/02/20
15:00
Oriente Petrolero
 
Club Aurora
2/02/20
15:00
Club Jorge Wilstermann
 
Club Blooming
2/02/20
15:00
Club Always Ready
 
Club The Strongest
2/02/20
15:00
Real Potosí
 
Real Santa Cruz
2/02/20
14:00
FC Nouadhibou
 
Pyramids FC
2/02/20
14:00
Enugu Rangers FC
 
Al-Masry Club
2/02/20
14:00
RSB Berkane
 
Zanaco FC
2/02/20
14:00
DC Motema Pembe
 
Esae FC
2/02/20
11:00
Bidvest Wits FC
 
AA Santa Rita
2/02/20
11:00
Al-Nasr Club
 
Horoya AC
2/02/20
11:00
FC San-Pédro
 
Enyimba International
2/02/20
11:00
Hassania US d'Agadir
 
Paradou AC
2/02/20
14:00
Botafogo (RJ)
 
CR Vasco de Gama
Engenhão (46,931)
2/02/20
14:00
Macaé
 
AD Cabofriense
2/02/20
16:00
Resende FC
 
Flamengo
2/02/20
10:00
CD Cobresal
 
CSD Colo-Colo
2/02/20
16:00
CD Univ Católica
 
O'Higgins FC
2/02/20
18:30
CD Iquique
 
CD Everton
2/02/20
17:20
Millonarios FC
 
CD La Equidad
2/02/20
15:15
Deportivo Pereira SA
 
Cúcuta Deportivo
2/02/20
19:30
América de Cali
 
Boyacá Chicó FC
2/02/20
9:00
NK Varaždin
 
HNK Hajduk Split
2/02/20
11:30
HNK Gorica
 
NK Osijek
2/02/20
11:00
Apoel Nicosia
 
Nea Salamis Famagusta FC
2/02/20
9:00
AEL Limassol
 
Apollon Limassol
2/02/20
9:00
Burnley FC
 
Arsenal
Turf Moor (22,546)
2/02/20
11:30
Tottenham
 
Manchester City
2/02/20
6:00
CD Leganés
 
Real Sociedad
2/02/20
15:00
FC Barcelona
 
Levante
2/02/20
12:30
Sevilla FC
 
Deportivo Alavés
2/02/20
10:00
Athletic Bilbao
 
Getafe
2/02/20
12:30
Villarreal
 
Osasuna
2/02/20
8:00
SD Eibar
 
Real Betis
Ipurúa (6,479)
2/02/20
10:00
Cádiz CF
 
Real Zaragoza
2/02/20
6:00
CF Fuenlabrada
 
Girona FC
2/02/20
12:15
CD Mirandés
 
Rayo Vallecano
2/02/20
12:15
CD Numancia
 
UD Almería
2/02/20
14:30
Real Oviedo
 
Albacete Balompié
2/02/20
14:30
Racing Santander
 
AD Alcorcón
El Sardinero (22,271)
2/02/20
9:00
OGC Nice
 
Lyon
2/02/20
15:00
Bordeaux
 
Marseille
2/02/20
11:00
FC Metz
 
AS Saint-Étienne
2/02/20
17:30
SER Caxias do Sul
 
Brasil de Pelotas
Centenarário (30,822)
2/02/20
14:00
Grêmio
 
CE Bento Conçalves
2/02/20
15:00
EC Novo Hamburgo
 
EC São Luiz
2/02/20
9:30
FC Köln
 
SC Freiburg
2/02/20
12:00
SC Paderborn 07
 
Vfl Wolfsburg
2/02/20
7:30
FC Nürnberg
 
SV Sandhausen
2/02/20
7:30
1. FC Heidenheim 1846
 
Dynamo Dresden
Voith-Arena (10,000)
2/02/20
7:30
SV Darmstadt 98
 
Vfl Osnabrück
2/02/20
8:00
Aris FC
 
Panionios GSS
2/02/20
10:15
FC Asteras Tripolis
 
Panetolikos GFS
2/02/20
10:15
Atromitos FC
 
AEK Athens
2/02/20
12:30
Panathinaikos
 
PAOK FC
2/02/20
13:00
Malacateco-Coatepeque
 
CSyD Cobán Imperial
2/02/20
14:30
Deportivo Iztapa
 
CSD Comunicaciones
2/02/20
15:30
Deportivo Guastatoya
 
CSyD Mixco
2/02/20
12:30
Antigua GFC
 
Santa Lucía
2/02/20
16:00
CD Real de Minas
 
CD Real Sociedad
2/02/20
17:00
CD Olimpia
 
CD Motagua
2/02/20
19:00
CD Honduras
 
CD Marathón
2/02/20
13:15
Beitar Jerusalem FC
 
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
2/02/20
6:30
Juventus
 
Fiorentina
2/02/20
9:00
Atalanta
 
Genoa
2/02/20
9:00
Lazio
 
SPAL 2013
2/02/20
9:00
AC Milan
 
Hellas Verona FC
2/02/20
12:00
Lecce
 
Torino
2/02/20
14:45
Udinese
 
Inter Milan
Dacia Arena (41,652)
2/02/20
9:00
SS Juve Stabia
 
AC Perugia
2/02/20
15:00
Benevento Calcio
 
US Salernitana
2/02/20
9:00
Chievo Verona
 
Venezia
2/02/20
13:00
Toluca
 
Cruz Azul
2/02/20
13:00
Univ de Guadalajara
 
Jaibos Tampico Madero
2/02/20
19:00
Managua FC
 
Chinandega FC
2/02/20
18:00
ART Municipal Jalapa
 
Real Madriz FC
2/02/20
6:15
Willem II Tilburg
 
SC Heracles Almelo
2/02/20
8:30
Fortuna Sittard
 
Heerenveen
2/02/20
8:30
vvv-Venlo
 
FC Utrecht
2/02/20
10:45
Ajax Amsterdam
 
PSV Eindhoven
2/02/20
10:00
Warri Wolves FC
 
Enyimba International
2/02/20
10:00
Enugu Rangers FC
 
Katsina United FC
2/02/20
10:00
FC Ifeanyi Uba
 
Akwa United FC
2/02/20
10:00
Heartland FC
 
Sunshine Stars FC
2/02/20
10:00
Kano Pillars FC
 
Adamawa United FC
2/02/20
10:00
Delta Force FC
 
Mtn of Fire & Miracles
2/02/20
10:00
Plateau United FC
 
Rivers United FC
2/02/20
10:00
Wikki Tourists FC
 
Akwa Starlets FC
2/02/20
10:00
Jigawa Golden Stars FC
 
Lobi Stars FC
2/02/20
10:00
Nasarawa United FC
 
Abia Warriors FC
2/02/20
9:00
EC Água Santa
 
Ituano FC
2/02/20
9:00
Corinthians
 
Santos FC
2/02/20
14:00
CA Bragantino
 
Palmeiras
2/02/20
17:00
Guarani FC
 
EC Santo André
2/02/20
15:00
Sport Boys
 
Deportivo Llacuabamba
2/02/20
15:00
Univ San Martín
 
Ayacucho FC
2/02/20
15:00
FC Carlos Stein
 
CD Carlos A Mannucci
2/02/20
15:00
Sport Huancayo
 
Atlético Grau
2/02/20
15:00
Univ César Vallejo
 
CCD Municipal
2/02/20
15:00
FBC Melgar
 
Universitario de Deportes
2/02/20
15:00
Cusco FC
 
Deportivo Binacional FC
2/02/20
15:00
UTC
 
Sporting Cristal
2/02/20
15:00
Academia Cantolao
 
Club Cienciano
2/02/20
15:00
Alianza Lima
 
Alianza Universidad
2/02/20
10:00
CS Marítimo
 
CD Aves
2/02/20
10:00
Gil Vicente FC
 
Moreinense FC
2/02/20
12:30
Sporting Braga
 
Sporting Portugal
Estádio AXA (30,154)
2/02/20
15:00
Boavista
 
Vitória de Guimarães
2/02/20
13:00
CFR Cluj-Napoca
 
FC Steaua Bucureşti
2/02/20
10:00
AFC Chindia Târgovişte
 
FC Botoşani
2/02/20
8:30
Black Leopards FC
 
Stellenbosch FC
2/02/20
8:30
AmaZulu FC
 
Polokwane City FC
2/02/20
7:30
Hamilton Academical FC
 
Celtic
2/02/20
15:00
AD Isidro Metapán
 
CD Sonsonate
2/02/20
15:00
Alianza FC
 
Independiente FC
2/02/20
15:00
Jocoro FC
 
CD Chalatenango
2/02/20
15:00
CD Once Municipal
 
Santa Tecla FC
2/02/20
15:00
CD Águila
 
CD FAS
2/02/20
15:00
CD El Vencedor
 
CD Municipal Limeño
2/02/20
10:00
FC Basel
 
FC St Gallen
St Jakob Park (38,512)
2/02/20
10:00
Servette FC
 
FC Thun
2/02/20
10:00
FC Sion
 
FC Zürich
2/02/20
5:30
MKE Ankaragücü
 
Kasimpaşa SK
2/02/20
8:00
Gazişehir Gaziantep FK
 
Sivasspor
2/02/20
8:00
Alanyaspor
 
Yeni Malatyaspor
2/02/20
11:00
Galatasary
 
Kayserispor
2/02/20
15:00
Llaneros FC
 
Caracas FC
2/02/20
15:00
CD Lara
 
Zulia FC
2/02/20
15:00
Yaracuyanos FC
 
Atlético Venezuela CF
2/02/20
16:00
Deportivo Táchira FC
 
Academia Puerto Cabello
2/02/20
15:00
Carabobo FC
 
Gran Valencia FC
2/02/20
15:00
Zamora FC
 
Trujillanos FC
2/02/20
15:00
Deportivo La Guaira
 
Estudiantes de Mérida
2/02/20
15:00
Metropolitanos FC
 
Aragua FC
2/02/20
15:00
AC LALA FC
 
Monagas SC
2/03/20
2/03/20
8:00
KF Laçi
 
KF Skënderbeu Korçë
2/03/20
8:00
KF Bylis Ballsh
 
KF Vllaznia Shkodër
2/03/20
19:10
Newell's Old Boys
 
San Lorenzo
2/03/20
17:00
Patronato de Paraná
 
Arsenal de Sarandí
2/03/20
18:00
R Charleroi SC
 
KV Mechelen
2/03/20
14:00
Volta Redonda FC
 
AA Portuguesa (RJ)
2/03/20
17:30
CD La Serena
 
Deportes Antofagasta
2/03/20
18:00
Alianza Petrolera
 
Deportivo Pasto
2/03/20
20:05
Rionegro Águilas
 
Independiente Santa Fe
2/03/20
12:00
Enosis Neon Paralimni
 
AEK Larnaca FC
2/03/20
7:30
Aswan FC
 
Ismaily SC
Aswan Stadium (20,000)
2/03/20
10:00
ENPPI SC
 
Al Mokawloon Al Arab SC
2/03/20
12:30
Smouha SC
 
Misr Lel Makasa SC
2/03/20
10:00
El Entag El Harby SC
 
Al-Ittihad Alexandria
2/03/20
14:45
Grenoble Foot 38
 
Le Havre AC
2/03/20
17:00
EC São José
 
CE Aimoré
2/03/20
14:30
Vfl Bochum
 
Hamburger SV
2/03/20
14:45
Sampdoria
 
Napoli
2/03/20
15:00
Pescara
 
Cosenza Calcio
2/03/20
14:00
FC Utrecht II
 
FC Dordrecht
2/03/20
14:00
Ajax II
 
Go Ahead Eagles
2/03/20
15:00
AA Internacional de Limeira
 
Ponte Preta
Limeirão (5,000)
2/03/20
18:00
Botafogo FC (SP)
 
Mirassol FC
Ribeirão (50,000)
2/03/20
18:00
São Paulo
 
GE Novorizontino
2/03/20
13:00
FC Politehnica Iaşi
 
FC Viitorul Constanţa
2/03/20
12:00
Denizlispor Kulübü
 
Göztepe AŞ
2/04/20
2/04/20
18:00
FC Neftchi
 
Ahal FK
2/04/20
18:00
Ulaanbaatar City FC
 
Taipower FC
2/04/20
20:05
Patriotas FC
 
AC Deportivo Cali
2/04/20
18:00
Envigado FC
 
CD Once Caldas
2/04/20
17:15
Coquimbo Unido
 
Aragua FC
2/04/20
17:15
CA Nacional Potosí
 
FBC Melgar
2/04/20
19:30
Vélez Sarsfield
 
SD Aucas
2/04/20
19:30
Fluminense FC
 
CD Unión La Calera
2/04/20
12:30
Tala'ea El Gaish SC
 
FC Masr
2/04/20
10:00
El Gouna FC
 
Wadi Degla SC
2/04/20
13:00
Ismaily SC
 
Wadi Degla SC
2/04/20
13:00
Al Ahly SC
 
Aswan FC
2/04/20
13:00
Al Mokawloon Al Arab SC
 
El Entag El Harby SC
2/04/20
13:00
Al-Ittihad Alexandria
 
Al-Masry Club
2/04/20
13:00
ENPPI SC
 
Smouha SC
2/04/20
13:00
Tanta SC
 
Haras El Hodoud SC
2/04/20
13:00
Misr Lel Makasa SC
 
El Gouna FC
2/04/20
13:00
Pyramids FC
 
Tala'ea El Gaish SC
2/04/20
13:00
FC Masr
 
Zamalek SC
2/04/20
14:45
Tranmere Rovers
 
Doncaster Rovers
Prenton Park (16,567)
2/04/20
14:45
Cardiff
 
Reading
2/04/20
14:45
Derby County FC
 
Northampton Town FC
2/04/20
14:45
Oxford United
 
Newcastle United
2/04/20
14:45
Birmingham City
 
Coventry City
St Andrew's (30,016)
2/04/20
14:45
Liverpool
 
Shrewsbury Town FC
Anfield (45,522)
2/04/20
18:00
FC Nantes
 
Paris Saint-Germain
2/04/20
18:00
Toulouse FC
 
RC Strasbourg
2/04/20
18:00
AS Saint-Étienne
 
Marseille
2/04/20
18:00
Stade de Reims
 
OGC Nice
2/04/20
18:00
Nîmes Olympique
 
Dijon FCO
2/04/20
18:00
Montpellier HSC
 
FC Metz
2/04/20
18:00
Lille
 
Stade Rennais FC
2/04/20
18:00
AS Monaco FC
 
Angers SCO
2/04/20
18:00
Lyon
 
Amiens SC
2/04/20
18:00
Stade Brestois 29
 
Bordeaux
2/04/20
15:05
Paris FC
 
AC Ajaccio
2/04/20
15:05
SM Caen
 
Chamois Niortais FC
2/04/20
15:05
AJ Auxerre
 
Clermont Foot
2/04/20
15:05
LB Châteauroux
 
FC Chambly-thelle
2/04/20
15:05
RC Lens
 
Troyes
2/04/20
15:05
FC Lorient
 
Le Mans FC
2/04/20
15:05
AS Nancy-Lorraine
 
FC Sochaux
2/04/20
15:05
US Orléans
 
Rodez Aveyron
2/04/20
15:00
Valenciennes FC
 
EA Guingamp
2/04/20
12:30
Eintracht Frankfurt
 
RB Leipzig
2/04/20
14:45
FC Schalke 04
 
Hertha Berlin
Veltins Arena (61,673)
2/04/20
14:45
SV Werder Bremen
 
Borussia Dortmund
2/04/20
12:30
FC Kaiserslautern
 
Fortuna Düsseldorf
2/04/20
21:30
Puebla
 
América
2/04/20
14:45
Linfield FC
 
Dungannon Swifts FC
2/04/20
14:45
Cliftonville
 
Carrick Rangers FC
2/04/20
13:30
Mamelodi Sundowns FC
 
Chippa United FC
2/04/20
13:30
Black Leopards FC
 
Orlando Pirates FC
2/04/20
13:30
Baroka FC
 
Bidvest Wits FC
2/04/20
18:00
ES de Tunis
 
US Monastirienne
2/05/20
2/05/20
6:00
Dhaka Abahani Limited
 
Maziya S&RC
2/05/20
14:45
SV Zulte Waregem
 
Club Brugge
2/05/20
14:30
GE Novorizontino
 
Figueirense FC
2/05/20
17:15
CEOV Operário
 
Santa Cruz FC
2/05/20
18:30
EC São Luiz
 
América FC (RN)
2/05/20
18:30
AA Coruripe
 
EC Juventude
2/05/20
18:30
EC XV de Novembro (SP)
 
Londrina EC
2/05/20
18:30
Palmas Futebol e Regatas
 
Paraná Clube
2/05/20
18:30
AD Bahia de Feira
 
Luverdense EC
2/05/20
18:30
Independente AC (PA)
 
CRB
Navegantão (8,000)
2/05/20
18:30
Alagoinhas Atlético Clube
 
Botafogo (PB)
2/05/20
18:30
Santos FC (AP)
 
América (MG)
2/05/20
18:30
Barbalha FC
 
Operário Ferroviário
2/05/20
19:30
Ríver AC
 
EC Bahia
Albertão (44,200)
2/05/20
19:30
SER Caxias do Sul
 
Botafogo (RJ)
Centenarário (30,822)
2/05/20
19:30
Vilhenense EC
 
Boa EC
2/05/20
19:30
Aquidauanense FC
 
ABC FC
2/05/20
20:30
Nacional Fast Clube
 
Goiás EC
2/05/20
13:00
Friburguense AC
 
Americano FC
2/05/20
13:00
América FC
 
Nova Iguaçu FC
2/05/20
17:15
CA Fénix
 
CD El Nacional
2/05/20
17:15
Mineros de Guayana
 
CS Luqueño
2/05/20
19:30
CR Vasco de Gama
 
Oriente Petrolero
2/05/20
19:30
Atlético Nacional
 
CA Huracán
2/05/20
15:00
LD Alajuelense
 
AD Grecia
2/05/20
15:00
ADR Jicaral
 
CS Cartaginés
2/05/20
15:00
Herediano
 
Univ de Costa Rica
2/05/20
15:00
Limón FC
 
Deportivo Saprissa
2/05/20
15:00
Pérez Zeledón
 
Guadalupe FC
2/05/20
15:00
Santos de Guápiles FC
 
AD San Carlos
2/05/20
12:00
Apoel Nicosia
 
Anorthosis Famagusta
2/05/20
12:30
Zamalek SC
 
Haras El Hodoud SC
2/05/20
14:45
Tottenham
 
Southampton
2/05/20
14:45
FC Bayern München
 
1899 Hoffenheim
Allianz Arena (69,000)
2/05/20
12:30
Bayer 04 Leverkusen
 
Vfb Stuttgart
BayArena (30,210)
2/05/20
14:45
1. FC Saarbrücken
 
Karlsruher SC
2/05/20
12:30
SC Verl
 
1. FC Union Berlin
2/05/20
1:00
CSD Comunicaciones
 
Malacateco-Coatepeque
2/05/20
1:00
Deportivo Sanarate
 
CSD Municipal
2/05/20
1:00
CSyD Cobán Imperial
 
Antigua GFC
2/05/20
1:00
Siquinalá FC
 
Deportivo Guastatoya
2/05/20
1:00
Santa Lucía
 
Xelajú MC
2/05/20
1:00
CSyD Mixco
 
Deportivo Iztapa
2/05/20
18:00
Foolad Khuzestan FC
 
Padideh Khorasan FC
Foolad Arena (30,655)
2/05/20
14:45
Lazio
 
Hellas Verona FC
2/05/20
8:00
Damac FC
 
Al-Adalah FC
2/05/20
10:25
Al Taawon FC
 
Al-Ittihad FC
2/05/20
12:20
Al-Hilal FC (Riyadh)
 
Al-Raed SFC
2/05/20
21:30
Club Necaxa
 
Monterrey
2/05/20
18:00
Deportivo Las Sabanas
 
Real Estelí FC
2/05/20
16:00
Chinandega FC
 
CD Walter Ferretti
2/05/20
20:00
CD Ocotal
 
Real Madriz FC
2/05/20
20:00
Diriangén FC
 
Managua FC
2/05/20
20:00
Juventus FC
 
ART Municipal Jalapa
2/05/20
10:00
Benfica
 
FC Famalicão
2/05/20
10:00
Academico Viseu
 
FC Porto
2/05/20
14:45
Motherwell FC
 
Celtic
2/05/20
14:45
Aberdeen FC
 
St Johnstone FC
2/05/20
14:45
Heart of Midlothian FC
 
Kilmarnock FC
2/05/20
14:45
Rangers FC
 
Hibernian FC
Ibrox Stadium (51,082)
2/05/20
14:45
Ross County FC
 
Livingston FC
2/05/20
14:45
St Mirren FC
 
Hamilton Academical FC
2/05/20
15:00
Independiente FC
 
Jocoro FC
2/05/20
15:00
CD Chalatenango
 
AD Isidro Metapán
2/05/20
15:00
CD Once Municipal
 
CD Águila
2/05/20
15:00
CD FAS
 
CD El Vencedor
2/05/20
15:00
CD Municipal Limeño
 
Alianza FC
2/05/20
15:00
Santa Tecla FC
 
CD Sonsonate
2/06/20
2/06/20
18:00
Standard Liège
 
Club Brugge
2/06/20
18:00
KAA Gent
 
Anderlecht
2/06/20
18:00
R Mouscron-Péruwelz
 
KV Oostende
2/06/20
18:00
Cercle Brugge KSV
 
KV Mechelen
2/06/20
18:00
R Charleroi SC
 
SV Zulte Waregem
2/06/20
18:00
Royal Antwerp FC
 
Genk
Bosuilstadion (16,649)
2/06/20
18:00
Waasland-Beveren
 
KV Kortrijk
2/06/20
18:00
Sint-Truiden VV
 
KAS Eupen
Stayen (12,125)
2/06/20
14:45
KV Kortrijk
 
Royal Antwerp FC
2/06/20
14:30
EC Santo André
 
Criciúma EC
Brunão (18,000)
2/06/20
17:15
Brasiliense FCT
 
Paysandu SC
2/06/20
18:30
Vitória FC (ES)
 
CS Alagoano
2/06/20
19:30
União EC (MT)
 
Goianiense
Caldeirão (18,720)
2/06/20
17:15
Club Blooming
 
ES Emelec
2/06/20
19:30
Unión de Santa Fe
 
Atlético MG
2/06/20
19:30
Millonarios FC
 
Club Always Ready
2/06/20
10:00
Al-Masry Club
 
Tanta SC
2/06/20
12:30
Pyramids FC
 
Al Ahly SC
2/06/20
18:00
AC Ajaccio
 
AJ Auxerre
2/06/20
18:00
Troyes
 
LB Châteauroux
2/06/20
18:00
FC Chambly-thelle
 
Paris FC
2/06/20
18:00
Rodez Aveyron
 
AS Nancy-Lorraine
2/06/20
18:00
EA Guingamp
 
FC Lorient
2/06/20
18:00
Clermont Foot
 
Valenciennes FC
2/06/20
18:00
Le Havre AC
 
SM Caen
Stade Océane (25,178)
2/06/20
18:00
RC Lens
 
Grenoble Foot 38
2/06/20
18:00
Chamois Niortais FC
 
US Orléans
2/06/20
18:00
FC Sochaux
 
Le Mans FC
2/06/20
7:30
Naft Masjed Soleyman FC
 
Foolad Mobarakeh Sepahan
2/06/20
7:00
Persepolis FC
 
Esteghlal FC
Azadi Stadium (84,412)
2/06/20
10:20
Al-Nassr FC
 
Al-Fateh SC
2/06/20
12:20
Al-Ahli Saudi SFC
 
Al-Ettifaq FC
2/06/20
22:15
Atlas
 
Morelia
2/06/20
20:00
Jaibos Tampico Madero
 
Atlante
2/06/20
13:00
FC Voluntari
 
FC Steaua Bucureşti
2/06/20
12:30
Bidvest Wits FC
 
Black Leopards FC
2/06/20
18:00
Caernarfon Town FC
 
Bala Town FC
2/06/20
18:00
The New Saints
 
Newtown AFC
2/06/20
18:00
Airbus UK Broughton FC
 
Cefn Druids AFC
The Airfield (1,600)
2/06/20
18:00
Pen-y-Bont FC
 
Carmarthen Town AFC
2/07/20
2/07/20
19:10
Argentinos Juniors
 
Lanús
2/07/20
17:00
CA Aldosivi
 
Central Córdoba (SDE)
2/07/20
18:00
Instituto
 
Club Villa Dálmine
2/07/20
18:00
CA Estudiantes
 
CA Mitre
2/07/20
18:00
San Martín de San Juan
 
Belgrano de Córdoba
2/07/20
18:00
Agropecuario
 
CA Alvarado
2/07/20
18:00
CA Barracas Central
 
CSA Guillermo Brown
2/07/20
18:00
Club Deportivo Morón
 
CA Nueva Chicago
2/07/20
18:00
CA Temperley
 
Estudiantes de Río Cuarto
2/07/20
18:00
CA Platense
 
Ferro Carril Oeste
2/07/20
18:00
Independiente Rivadavia
 
CA Atlanta
2/07/20
18:00
Defensores Belgrano
 
Gimnasia Mendoza
2/07/20
18:00
Quilmes
 
Tigre
2/07/20
18:00
Atlético Rafaela
 
CA Brown
2/07/20
18:00
All Boys
 
Chacarita Juniors
2/07/20
18:00
Gimnasia de Jujuy
 
CD Riestra
2/07/20
18:00
CSD Santamarina
 
Sarmiento de Junín
2/07/20
18:00
San Martín de Tucumán
 
Club Almagro
2/07/20
4:30
Melbourne Heart FC
 
Melbourne Victory FC
AAMI Park (30,050)
2/07/20
6:45
Perth Glory FC
 
Wellington Phoenix FC
HBF Park (20,441)
2/07/20
18:00
Keşlə FK
 
Səbail FK
ASK Arena (8,125)
2/07/20
18:00
Sabah FK
 
Qəbələ FK
2/07/20
16:30
O'Higgins FC
 
Santiago Wanderers
2/07/20
19:00
CD La Serena
 
CD Cobresal
2/07/20
18:00
NK Osijek
 
NK Inter Zaprešić
2/07/20
18:00
Dinamo Zagreb
 
HNK Gorica
2/07/20
18:00
HNK Rijeka
 
NK Slaven Koprivnica
2/07/20
18:00
HNK Hajduk Split
 
NK Lokomotiva
2/07/20
18:00
NK Istra 1961
 
NK Varaždin
2/07/20
18:00
Anorthosis Famagusta
 
Nea Salamis Famagusta FC
2/07/20
18:00
Doxa Katokopia FC
 
AEK Larnaca FC
2/07/20
18:00
Apoel Nicosia
 
Apollon Limassol
2/07/20
18:00
Enosis Neon Paralimni
 
Paphos FC
2/07/20
18:00
AEL Limassol
 
AC Omonia Nicosia
2/07/20
18:00
Ethnikos Achna FC
 
Olympiakos Nicosia FC
2/07/20
18:00
Stade Rennais FC
 
Stade Brestois 29
Roazhon Park (31,127)
2/07/20
18:00
Paris Saint-Germain
 
Lyon
2/07/20
18:00
Montpellier HSC
 
AS Saint-Étienne
2/07/20
18:00
Dijon FCO
 
FC Nantes
2/07/20
18:00
Angers SCO
 
Lille
2/07/20
18:00
Amiens SC
 
AS Monaco FC
2/07/20
18:00
OGC Nice
 
Nîmes Olympique
2/07/20
18:00
Marseille
 
Toulouse FC
2/07/20
18:00
FC Metz
 
Bordeaux
2/07/20
18:00
RC Strasbourg
 
Stade de Reims
2/07/20
18:00
FC Bayern München
 
RB Leipzig
Allianz Arena (69,000)
2/07/20
18:00
Bayer 04 Leverkusen
 
Borussia Dortmund
BayArena (30,210)
2/07/20
18:00
Borussia M'gladbach
 
FC Köln
2/07/20
18:00
Vfl Wolfsburg
 
Fortuna Düsseldorf
2/07/20
18:00
Eintracht Frankfurt
 
FC Augsburg
2/07/20
18:00
SV Werder Bremen
 
1. FC Union Berlin
2/07/20
18:00
Hertha Berlin
 
FSV Mainz 05
2/07/20
18:00
SC Freiburg
 
1899 Hoffenheim
2/07/20
18:00
FC Schalke 04
 
SC Paderborn 07
Veltins Arena (61,673)
2/07/20
18:00
Debreceni VSC
 
Fehérvár FC
2/07/20
18:00
Mezőkövesd-Zsóry SE
 
Újpest FC
2/07/20
18:00
Ferencvárosi TC
 
Budapest Honvéd FC
2/07/20
18:00
Zalaegerszegi TE
 
Kisvárda FC
ZTE-Aréna (8,990)
2/07/20
18:00
Kaposvári Rákóczi FC
 
Paksi SE
2/07/20
18:00
Puskás Akadémia FC
 
Diósgyőri VTK
Pancho Arena (4,500)
2/07/20
18:00
Újpest FC
 
Ferencvárosi TC
2/07/20
18:00
Fehérvár FC
 
Mezőkövesd-Zsóry SE
2/07/20
18:00
Paksi SE
 
Puskás Akadémia FC
Stadion PSE (5,000)
2/07/20
18:00
Kisvárda FC
 
Kaposvári Rákóczi FC
2/07/20
18:00
Budapest Honvéd FC
 
Zalaegerszegi TE
2/07/20
18:00
Diósgyőri VTK
 
Debreceni VSC
2/07/20
7:30
Shahin Bushehr FC
 
FC Nassaji Mazandaran
2/07/20
6:30
Gostaresh Foolad Tabriz
 
Paykan FC
2/07/20
7:00
Saipa FC
 
FC Pars Jonoubi Jam
2/07/20
7:30
Zob Ahan CSC
 
Sanat Naft FC
2/07/20
8:20
Gol Gohar Sirjan FC
 
Tractor Sazi Tabriz FC
2/07/20
18:00
Maccabi Haifa
 
Hapoel Tel Aviv
2/07/20
18:00
Hapoel Kfar Saba FC
 
Beitar Jerusalem FC
2/07/20
18:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
 
Hapoel Hadera FC
2/07/20
18:00
Sektzia Nes Tziona FC
 
FC Ashdod
2/07/20
18:00
Maccabi Netanya FC
 
Hapoel Be'er Sheva FC
2/07/20
18:00
Maccabi Tel Aviv
 
Hapoel Ra'anana AFC
2/07/20
18:00
Hapoel Kiryat Shmona
 
Hapoel Haifa FC
2/07/20
8:00
Abha Club
 
Al-Wehda Club
2/07/20
10:30
Al-Hazem FC
 
Al-Fayha FC
2/07/20
12:20
Al-Faisaly FC
 
Al-Shabab FC
2/07/20
18:00
CR Khemis Zemamra
 
CA Youssoufia Berrechid
2/07/20
18:00
Ittihad Riadhi de Tanger
 
FUS Rabat
2/07/20
18:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
Rapide Club Oued Zem
2/07/20
18:00
RSB Berkane
 
Hassania US d'Agadir
2/07/20
18:00
OC de Khouribga
 
Olympique Club de Safi
Complexe OCP (11,000)
2/07/20
18:00
FAR Rabat
 
Moghreb Tétouan
2/07/20
18:00
Raja de Beni Mellal
 
Raja Casablanca
2/07/20
18:00
Wydad Casablanca
 
Difaâ Hassani d'El Jadida
2/07/20
22:00
Puebla
 
Santos Laguna
2/07/20
22:10
Club Tijuana
 
Toluca
2/07/20
22:00
Venados FC
 
Celaya FC
2/07/20
20:00
Mineros de Zacatecas
 
Correcaminos UAT
2/07/20
14:00
SC Heracles Almelo
 
Fortuna Sittard
2/07/20
14:00
SC Cambuur
 
MVV Maastricht
2/07/20
14:00
FC Dordrecht
 
Almere City FC
2/07/20
14:00
NAC Breda
 
FC Oss
2/07/20
14:00
Go Ahead Eagles
 
FC Eindoven
2/07/20
14:00
Roda JC Kerkrade
 
FC Den Bosch
2/07/20
14:00
SC Telstar
 
NEC Nijmegen
2/07/20
14:00
Helmond Sport
 
Excelsior
2/07/20
20:00
CD Árabe Unido
 
CD Plaza Amador
2/07/20
17:15
Oeste FC
 
Guarani FC
Arena Barueri (35,000)
2/07/20
19:30
Mirassol FC
 
CA Bragantino
Campos Maia (15,000)
2/07/20
18:00
Arka Gdynia 1929
 
KS Cracovia
Stadion GOSiR (15,139)
2/07/20
18:00
Korona Kielce
 
KS Górnik Zabrze
2/07/20
18:00
Lech Poznań
 
Raków Częstochowa
INEA Stadion (43,629)
2/07/20
18:00
Legia Warszawa
 
ŁKS Łódź
2/07/20
18:00
GlKS Piast Gilwice
 
KGHM Zagłębie Lubin
2/07/20
18:00
Śląsk Wroclaw
 
Lechia Gdańsk
2/07/20
18:00
Wisła Kraków
 
Jagiellonia Bialystok
2/07/20
18:00
Wisła Płock SA
 
MKS Pogón Szczecin
2/07/20
18:00
CS Gaz Metan Mediaş
 
CFR Cluj-Napoca
2/07/20
18:00
FC Steaua Bucureşti
 
FC Academica Clinceni
2/07/20
18:00
FC Voluntari
 
FC Dinamo Bucureşti
2/07/20
18:00
FC Astra Giurgiu
 
AFC Chindia Târgovişte
2/07/20
18:00
FC Botoşani
 
AFC Hermannstadt
2/07/20
18:00
FC Viitorul Constanţa
 
Universitatea Craiova
2/07/20
18:00
Sepsi
 
FC Politehnica Iaşi
2/07/20
18:00
Neuchâtel Xamax
 
FC Luzern
2/07/20
18:00
FC St Gallen
 
Servette FC
Kybunpark (19,694)
2/07/20
18:00
FC Thun
 
FC Lugano
2/07/20
18:00
Young Boys
 
FC Sion
2/07/20
18:00
FC Zürich
 
FC Basel
2/07/20
18:00
ES de Tunis
 
US Tataouine
2/07/20
18:00
Étoile Sportive du Sahel
 
CS Chebba
2/07/20
18:00
CS Sfaxien
 
US Monastirienne
2/07/20
18:00
CS Hammam-Lif
 
CA Bizertin
2/07/20
18:00
Stade Tunisien
 
Club Africain
2/07/20
18:00
US de Ben Guerdane
 
ES de Métlaoui
2/07/20
18:00
AS Slimane
 
JS Kairouanaise
2/07/20
18:00
Barry Town United FC
 
Gap Connah's Quay
Jenner Park (3,500)
2/07/20
18:00
Cardiff Metro Univ
 
Aberystwyth Town FC
2/08/20
2/08/20
18:00
KS Teuta Durrës
 
KS Luftëtari Gjirokastër
2/08/20
18:00
KF Vllaznia Shkodër
 
KF Tirana
2/08/20
18:00
KF Skënderbeu Korçë
 
KF Bylis Ballsh
2/08/20
18:00
FK Kukësi
 
KF Laçi
2/08/20
18:00
FK Partizani
 
KS Flamurtari Vlorë
2/08/20
19:45
Boca Juniors
 
CA Tucumán
La Bombonera (49,000)
2/08/20
15:35
Gimnasia La Plata
 
Patronato de Paraná
2/08/20
17:40
Banfield
 
CA Rosario Central
2/08/20
15:35
Defensa y Justicia
 
CA Colón
2/08/20
17:40
Newell's Old Boys
 
Estudiantes La Plata
2/08/20
18:00
River Plate
 
Banfield
2/08/20
18:00
CA Huracán
 
CA Aldosivi
2/08/20
18:00
Vélez Sarsfield
 
Godoy Cruz
2/08/20
18:00
Independiente
 
Arsenal de Sarandí
2/08/20
18:00
Estudiantes La Plata
 
Defensa y Justicia
2/08/20
18:00
Lanús
 
Newell's Old Boys
2/08/20
18:00
Central Córdoba (SDE)
 
Boca Juniors
2/08/20
18:00
CA Rosario Central
 
Gimnasia La Plata
2/08/20
18:00
CA Colón
 
Racing Club
2/08/20
18:00
CA Talleres
 
San Lorenzo
2/08/20
18:00
Patronato de Paraná
 
Unión de Santa Fe
2/08/20
18:00
CA Tucumán
 
Argentinos Juniors
2/08/20
2:15
Sydney FC
 
Western Sydney
2/08/20
4:30
Brisbane Roar
 
Adelaide United
2/08/20
18:00
Sumgayıt FC
 
Zirə FK
2/08/20
18:00
Qarabağ FK
 
Neftçi Baku PFK
2/08/20
14:00
Flamengo
 
Madureira EC
2/08/20
13:00
Nova Iguaçu FC
 
Americano FC
2/08/20
13:00
América FC
 
Friburguense AC
2/08/20
10:00
CD Huachipato
 
CD Univ de Concepcíon
Estadio CAP (10,500)
2/08/20
16:00
Club Univ de Chile
 
CD Unión La Calera
2/08/20
18:30
CD Curicóo Unido
 
CD Iquique
2/08/20
18:00
Deportivo Pasto
 
CA Bucaramanga
2/08/20
18:00
Deportes Tolima
 
Envigado FC
2/08/20
18:00
CD Once Caldas
 
Rionegro Águilas
2/08/20
18:00
Independiente Santa Fe
 
Junior de Barranquilla
2/08/20
18:00
Independiente Medellín
 
Patriotas FC
2/08/20
18:00
AC Deportivo Cali
 
América de Cali
2/08/20
18:00
Boyacá Chicó FC
 
Atlético Nacional
2/08/20
18:00
Jaguares de Córdoba
 
Millonarios FC
2/08/20
18:00
CD La Equidad
 
Deportivo Pereira SA
2/08/20
18:00
Cúcuta Deportivo
 
Alianza Petrolera
2/08/20
12:00
AEK Larnaca FC
 
Apoel Nicosia
2/08/20
10:00
Olympiakos Nicosia FC
 
Anorthosis Famagusta
2/08/20
7:30
Al-Ittihad Alexandria
 
Aswan FC
2/08/20
12:30
Misr Lel Makasa SC
 
El Entag El Harby SC
2/08/20
10:00
FC Masr
 
Smouha SC
2/08/20
10:00
Arsenal
 
Newcastle United
2/08/20
10:00
Aston Villa
 
Tottenham
Villa Park (42,788)
2/08/20
10:00
Brighton & Hove
 
Watford
The Amex (27,350)
2/08/20
10:00
Chelsea
 
Manchester United
2/08/20
10:00
Everton
 
Crystal Palace
Goodison Park (40,157)
2/08/20
10:00
Manchester City
 
West Ham United
2/08/20
10:00
Norwich City
 
Liverpool
Carrow Road (27,033)
2/08/20
10:00
Sheffield United
 
AFC Bournemouth
Bramall Lane (32,702)
2/08/20
10:00
Southampton
 
Burnley FC
2/08/20
10:00
Wolverhampton
 
Leicester City
2/08/20
10:00
Barnsley FC
 
Sheffield Wednesday
Oakwell (23,009)
2/08/20
10:00
Blackburn
 
Fulham
Ewood Park (31,154)
2/08/20
10:00
Brentford FC
 
Middlesbrough FC
Griffin Park (12,219)
2/08/20
10:00
Bristol City
 
Birmingham City
2/08/20
10:00
Huddersfield Town
 
Queens Park Rangers
2/08/20
10:00
Luton Town FC
 
Cardiff
2/08/20
10:00
Millwall
 
West Bromwich Albion
The Den (20,146)
2/08/20
10:00
Nottingham Forest
 
Leeds United
2/08/20
10:00
Reading
 
Hull City
2/08/20
10:00
Stoke City
 
Charlton Athletic
2/08/20
10:00
Swansea City
 
Derby County FC
2/08/20
10:00
Wigan Athletic
 
Preston North End
DW Stadium (25,138)
2/08/20
10:00
AFC Wimbledon
 
Fleetwood Town FC
2/08/20
10:00
Blackpool
 
Southend United FC
2/08/20
10:00
Burton Albion FC
 
Gillingham FC
2/08/20
10:00
Coventry City
 
Bolton
Ricoh Arena (32,609)
2/08/20
10:00
Doncaster Rovers
 
Rochdale AFC
2/08/20
10:00
Lincoln City FC
 
Rotherham United
Sincil Bank (10,120)
2/08/20
10:00
Peterborough United
 
Oxford United
2/08/20
10:00
Shrewsbury Town FC
 
Milton Keynes Dons
2/08/20
10:00
Sunderland
 
Ipswich Town
2/08/20
10:00
Tranmere Rovers
 
Portsmouth
Prenton Park (16,567)
2/08/20
10:00
Wycombe Wanderers
 
Bristol Rovers
Adams Park (10,284)
2/08/20
10:00
Bradford City
 
Grimsby Town FC
2/08/20
10:00
Carlisle United
 
Swindon Town
Brunton Park (17,001)
2/08/20
10:00
Colchester United FC
 
Plymouth Argyle
2/08/20
10:00
Crewe Alexandra
 
Oldham Athletic AFC
2/08/20
10:00
Exeter City FC
 
Stevenage FC
2/08/20
10:00
Forest Green Rovers
 
Walsall FC
The New Lawn (5,147)
2/08/20
10:00
Leyton Orient
 
Macclesfield Town FC
2/08/20
10:00
Morecambe
 
Mansfield Town
Globe Arena (6,476)
2/08/20
10:00
Newport County AFC
 
Cambridge United FC
2/08/20
10:00
Northampton Town FC
 
Port Vale FC
2/08/20
10:00
Salford City FC
 
Crawley Town FC
2/08/20
10:00
Scunthorpe United FC
 
Cheltenham Town FC
2/08/20
10:00
Boreham Wood FC
 
FC Halifax Town
2/08/20
10:00
Bromley FC
 
Solihull Moors FC
2/08/20
10:00
Chesterfield FC
 
Wrexham FC
2/08/20
10:00
Chorley FC
 
Eastleigh FC
2/08/20
10:00
Dagenham Redbridge
 
Stockport County FC
2/08/20
10:00
Dover Athletic FC
 
Barrow AFC
2/08/20
10:00
Harrogate Town FC
 
Yeovil Town FC
CNG Stadium (3,800)
2/08/20
10:00
Hartlepool United FC
 
Aldershot Town FC
2/08/20
10:00
Maidenhead United FC
 
Ebbsfleet United
2/08/20
10:00
Sutton United FC
 
AFC Fylde
2/08/20
10:00
Torquay United
 
Notts County FC
2/08/20
10:00
Woking FC
 
Barnet FC
2/08/20
18:00
Deportivo Alavés
 
SD Eibar
Mendizorroza (19,840)
2/08/20
18:00
Atlético Madrid
 
Granada
2/08/20
18:00
Real Betis
 
FC Barcelona
2/08/20
18:00
Celta Vigo
 
Sevilla FC
Balaídos (31,800)
2/08/20
18:00
Espanyol
 
Mallorca
RCDE Stadium (40,500)
2/08/20
18:00
Getafe
 
Valencia
2/08/20
18:00
Levante
 
CD Leganés
2/08/20
18:00
Osasuna
 
Real Madrid
2/08/20
18:00
Real Sociedad
 
Athletic Bilbao
Reale Arena (39,500)
2/08/20
18:00
Real Valladolid
 
Villarreal
2/08/20
18:00
Albacete Balompié
 
SD Ponferradina
2/08/20
18:00
AD Alcorcón
 
Deportivo La Coruña
2/08/20
18:00
UD Almería
 
Racing Santander
2/08/20
18:00
Extremadura UD
 
CD Tenerife
2/08/20
18:00
Girona FC
 
SD Huesca
2/08/20
18:00
UD Las Palmas
 
Cádiz CF
2/08/20
18:00
CD Lugo
 
Elche CF
2/08/20
18:00
Málaga
 
CD Numancia
2/08/20
18:00
Rayo Vallecano
 
Real Oviedo
2/08/20
18:00
Sporting Gijón
 
CD Mirandés
El Molinón (29,538)
2/08/20
18:00
Real Zaragoza
 
CF Fuenlabrada
2/08/20
18:00
Vfb Stuttgart
 
FC Erzgebirge Aue
2/08/20
18:00
Hamburger SV
 
Karlsruher SC
2/08/20
18:00
Holstein Kiel
 
FC St Pauli
2/08/20
18:00
DSC Arminia Bielefeld
 
SSV Jahn Regensburg
Schüco Arena (27,300)
2/08/20
18:00
Dynamo Dresden
 
SV Darmstadt 98
2/08/20
18:00
SpVgg Greuther Fürth
 
Hannover 96
2/08/20
18:00
SV Sandhausen
 
1. FC Heidenheim 1846
2/08/20
18:00
Vfl Osnabrück
 
FC Nürnberg
2/08/20
18:00
SV Wehen Wiesbaden
 
Vfl Bochum
BRITA-Arena (13,500)
2/08/20
20:00
CSyD Cobán Imperial
 
CSD Comunicaciones
2/08/20
16:00
CSD Municipal
 
Santa Lucía
2/08/20
16:00
CD Marathón
 
RCD España
2/08/20
20:15
CSD Vida
 
CD Real de Minas
2/08/20
18:00
Fiorentina
 
Atalanta
2/08/20
18:00
AS Roma
 
Bologna
2/08/20
18:00
Genoa
 
Cagliari
2/08/20
18:00
Hellas Verona FC
 
Juventus
2/08/20
18:00
Parma
 
Lazio
2/08/20
18:00
Napoli
 
Lecce
2/08/20
18:00
Inter Milan
 
AC Milan
2/08/20
18:00
Torino
 
Sampdoria
2/08/20
18:00
SPAL 2013
 
US Sassuolo
2/08/20
18:00
Brescia
 
Udinese
2/08/20
9:00
Cosenza Calcio
 
Benevento Calcio
2/08/20
9:00
AC Pisa 1909
 
Chievo Verona
2/08/20
9:00
FC Crotone
 
US Cremonese
2/08/20
9:00
AS Cittadella
 
Empoli FC
2/08/20
9:00
Venezia
 
Frosinone Calcio
2/08/20
9:00
Ascoli Calcio 1898
 
SS Juve Stabia
2/08/20
9:00
Pordenone Calcio SSD
 
AS Livorno
Dacia Arena (41,652)
2/08/20
9:00
Virtus Entella
 
Pescara
2/08/20
9:00
AC Perugia
 
Spezia Calcio 1906
2/08/20
9:00
US Salernitana
 
Trapani Calcio
Stadio Arechi (37,245)
2/08/20
18:00
Cruz Azul
 
Pachuca
Estadio Azteca (105,000)
2/08/20
20:00
UANL Tigres
 
Guadalajara
2/08/20
22:00
Club León
 
Monterrey
Estadio León (33,943)
2/08/20
22:00
Cimarrones de Sonora
 
CA Zacatepec
2/08/20
18:00
Alebrijes de Oaxaca
 
CSD Sinaloa
2/08/20
20:00
Cafetaleros Tapachula
 
Univ de Guadalajara
2/08/20
19:00
CD Walter Ferretti
 
Diriangén FC
2/08/20
20:00
Real Madriz FC
 
Deportivo Las Sabanas
2/08/20
20:00
Real Estelí FC
 
Managua FC
2/08/20
12:30
FC Groningen
 
Vitesse Arnhem
2/08/20
13:45
PSV Eindhoven
 
Willem II Tilburg
2/08/20
13:45
Heerenveen
 
vvv-Venlo
2/08/20
14:45
RKC Waalwijk
 
PEC Zwolle
2/08/20
10:00
Ballymena United FC
 
Carrick Rangers FC
2/08/20
10:00
Cliftonville
 
Dungannon Swifts FC
2/08/20
10:00
Glenavon FC
 
Crusaders FC
2/08/20
10:00
Glentoran FC
 
Coleraine FC
The Oval (26,556)
2/08/20
10:00
Institute FC
 
Larne FC
2/08/20
10:00
Warrenpoint Town FC
 
Linfield FC
2/08/20
18:00
Independiente
 
Tauro FC
2/08/20
18:00
CA Chiriquí
 
Sporting San Miguelito
2/08/20
18:00
12 de Octubre
 
Cerro Porteño
2/08/20
18:00
Club Guaraní
 
Club Olimpia
2/08/20
18:00
CS San Lorenzo
 
Club Nacional
2/08/20
18:00
Club Libertad
 
Club River Plate
2/08/20
18:00
Club General Díaz FBC
 
CS Luqueño
2/08/20
18:00
Guaireña FC
 
Club Sol de América
2/08/20
13:00
EC Água Santa
 
Ferroviária
2/08/20
17:30
Ponte Preta
 
Palmeiras
2/08/20
18:00
CD Tondela
 
CS Marítimo
2/08/20
18:00
Sporting Braga
 
Gil Vicente FC
Estádio AXA (30,154)
2/08/20
18:00
FC Porto
 
Benfica
2/08/20
18:00
Sporting Portugal
 
Portimonense SC
2/08/20
18:00
FC Famalicão
 
Vitória de Guimarães
2/08/20
18:00
FC Paços de Ferreira
 
Boavista
2/08/20
18:00
CD Aves
 
Rio Ave
2/08/20
18:00
CF OS Belenenses
 
CD Santa Clara
2/08/20
18:00
Moreinense FC
 
Vitória de Setúbal
2/08/20
10:00
Greenock Morton FC
 
Queen of the South FC
2/08/20
10:00
Clyde FC
 
Montrose FC
2/08/20
10:00
Dumbarton FC
 
Airdrieonians FC
2/08/20
10:00
Falkirk FC
 
East Fife FC
2/08/20
10:00
Peterhead FC
 
Forfar Athletic FC
2/08/20
10:00
Stranraer FC
 
Raith Rovers FC
Stair Park (5,600)
2/08/20
10:00
Albion Rovers FC
 
Brechin City FC
2/08/20
10:00
Edinburgh City FC
 
Annan Athletic FC
2/08/20
10:00
Elgin City FC
 
Cove Rangers FC
2/08/20
10:00
Stenhousemuir FC
 
Cowdenbeath FC
2/08/20
10:00
Stirling Albion FC
 
Queen's Park FC
2/08/20
18:00
Fenerbahçe
 
Alanyaspor
2/08/20
18:00
Sivasspor
 
İstanbul Başakşehir FK
2/08/20
18:00
Torku Konyaspor
 
Denizlispor Kulübü
2/08/20
18:00
Yeni Malatyaspor
 
MKE Ankaragücü
2/08/20
18:00
Gençlerbirliği SK
 
Trabzonspor
2/08/20
18:00
Beşiktaş JK
 
Gazişehir Gaziantep FK
2/08/20
18:00
Göztepe AŞ
 
Çaykur Rizespor
2/08/20
18:00
Kasimpaşa SK
 
Galatasary
2/08/20
18:00
Kayserispor
 
Antalyaspor
2/09/20
2/09/20
15:35
San Lorenzo
 
Vélez Sarsfield
2/09/20
17:40
Racing Club
 
Independiente
El Cilindro (51,389)
2/09/20
19:45
Unión de Santa Fe
 
River Plate
2/09/20
1:00
Newcastle Jets FC
 
Central Coast Mariners
2/09/20
15:00
Real Potosí
 
CD San José
2/09/20
15:00
Real Santa Cruz
 
Club Always Ready
2/09/20
15:00
Club The Strongest
 
Club Jorge Wilstermann
2/09/20
15:00
Club Blooming
 
Oriente Petrolero
2/09/20
15:00
Club Aurora
 
Atlético Palmaflor
2/09/20
15:00
CD Guabirá
 
FC Bolívar
2/09/20
15:00
CA Nacional Potosí
 
Royal Pari FC
2/09/20
14:00
Fluminense FC
 
Botafogo (RJ)
2/09/20
14:00
Boavista SC
 
Volta Redonda FC
2/09/20
14:00
AD Cabofriense
 
Resende FC
2/09/20
14:00
Bangú AC
 
Macaé
2/09/20
14:00
AA Portuguesa (RJ)
 
CR Vasco de Gama
2/09/20
10:00
Deportes Antofagasta
 
CD Univ Católica
2/09/20
16:00
Audax Italiano
 
CSD Colo-Colo
2/09/20
18:30
Club Unión Española
 
CD Palestino
2/09/20
15:00
CS Cartaginés
 
AD San Carlos
2/09/20
15:00
Guadalupe FC
 
AD Grecia
2/09/20
15:00
Limón FC
 
Pérez Zeledón
2/09/20
15:00
Santos de Guápiles FC
 
Herediano
2/09/20
15:00
Deportivo Saprissa
 
LD Alajuelense
2/09/20
15:00
Univ de Costa Rica
 
ADR Jicaral
2/09/20
11:00
Paphos FC
 
AEL Limassol
2/09/20
10:00
Apollon Limassol
 
Enosis Neon Paralimni
2/09/20
9:00
AC Omonia Nicosia
 
Ethnikos Achna FC
2/09/20
12:30
Ismaily SC
 
Zamalek SC
2/09/20
10:00
Haras El Hodoud SC
 
El Gouna FC
2/09/20
14:00
CE Bento Conçalves
 
SER Caxias do Sul
2/09/20
14:00
EC Juventude
 
Ypiranga FC (Erechim)
2/09/20
14:00
Internacional
 
EC Novo Hamburgo
2/09/20
14:00
EC São Luiz
 
EC Pelotas
2/09/20
14:00
Brasil de Pelotas
 
EC São José
2/09/20
14:00
CE Aimoré
 
Grêmio
2/09/20
18:00
AEK Athens
 
Panathinaikos
2/09/20
18:00
FC Asteras Tripolis
 
Aris FC
2/09/20
18:00
Atromitos FC
 
Olympiakos
2/09/20
18:00
Panetolikos GFS
 
Volos NFC
2/09/20
18:00
Panionios GSS
 
Skoda Xanthi FC
2/09/20
18:00
PAOK FC
 
OFI Crete
2/09/20
18:00
AS Lamia
 
AEL 1964 FC
2/09/20
1:00
Deportivo Iztapa
 
Siquinalá FC
2/09/20
1:00
Malacateco-Coatepeque
 
CSyD Mixco
2/09/20
1:00
Deportivo Guastatoya
 
Deportivo Sanarate
2/09/20
1:00
Antigua GFC
 
Xelajú MC
2/09/20
15:00
CD Real Sociedad
 
CD Olimpia
2/09/20
17:00
CD Motagua
 
CD Honduras
2/09/20
17:00
Platense FC
 
Lobos UPNFM
2/09/20
13:00
Pumas UNAM
 
Atlético San Luis
2/09/20
19:00
Querétaro
 
América
2/09/20
21:00
FC Juárez
 
Club Necaxa
2/09/20
18:00
ART Municipal Jalapa
 
CD Ocotal
2/09/20
19:00
Juventus FC
 
Chinandega FC
2/09/20
6:15
FC Utrecht
 
Ajax Amsterdam
2/09/20
8:30
Sparta Rotterdam
 
ADO Den Haag
2/09/20
8:30
AZ Alkmaar
 
Feyenoord
AFAS Stadion (17,023)
2/09/20
10:45
FC Emmen
 
Twente Enschede
2/09/20
10:00
Enyimba International
 
Abia Warriors FC
2/09/20
10:00
Katsina United FC
 
Warri Wolves FC
2/09/20
10:00
Akwa United FC
 
Enugu Rangers FC
2/09/20
10:00
Sunshine Stars FC
 
FC Ifeanyi Uba
2/09/20
10:00
Adamawa United FC
 
Heartland FC
2/09/20
10:00
Mtn of Fire & Miracles
 
Kano Pillars FC
2/09/20
10:00
Rivers United FC
 
Delta Force FC
2/09/20
10:00
Akwa Starlets FC
 
Plateau United FC
2/09/20
10:00
Lobi Stars FC
 
Wikki Tourists FC
2/09/20
10:00
Jigawa Golden Stars FC
 
Nasarawa United FC
2/09/20
18:00
Alianza FC
 
San Francisco FC
2/09/20
18:00
Costa del Este FC
 
CD Universitario
2/09/20
14:00
Corinthians
 
AA Internacional de Limeira
2/09/20
14:00
EC Santo André
 
São Paulo
Brunão (18,000)
2/09/20
17:00
GE Novorizontino
 
Ituano FC
2/09/20
15:00
Deportivo Llacuabamba
 
Academia Cantolao
2/09/20
15:00
Ayacucho FC
 
Sport Boys
2/09/20
15:00
CD Carlos A Mannucci
 
Alianza Lima
2/09/20
15:00
Atlético Grau
 
Univ César Vallejo
2/09/20
15:00
CCD Municipal
 
UTC
2/09/20
15:00
Universitario de Deportes
 
Sport Huancayo
2/09/20
15:00
Deportivo Binacional FC
 
FBC Melgar
2/09/20
15:00
Sporting Cristal
 
Cusco FC
2/09/20
15:00
Club Cienciano
 
Univ San Martín
2/09/20
15:00
Alianza Universidad
 
FC Carlos Stein
2/09/20
15:00
CD Águila
 
Santa Tecla FC
2/09/20
15:00
CD El Vencedor
 
CD Once Municipal
2/09/20
15:00
Alianza FC
 
CD FAS
2/09/20
15:00
Jocoro FC
 
CD Municipal Limeño
2/09/20
15:00
AD Isidro Metapán
 
Independiente FC
2/09/20
15:00
CD Sonsonate
 
CD Chalatenango
2/09/20
15:00
Atlético Venezuela CF
 
Metropolitanos FC
2/09/20
15:00
Gran Valencia FC
 
Yaracuyanos FC
2/09/20
15:00
Monagas SC
 
Portuguesa FC
2/09/20
15:00
Estudiantes de Mérida
 
AC LALA FC
2/09/20
16:00
Caracas FC
 
Deportivo La Guaira
2/09/20
15:00
Zulia FC
 
Llaneros FC
2/09/20
15:00
Trujillanos FC
 
CD Lara
2/09/20
15:00
Academia Puerto Cabello
 
Zamora FC
2/09/20
16:00
Aragua FC
 
Deportivo Táchira FC
2/10/20
2/10/20
17:00
Arsenal de Sarandí
 
CA Talleres
2/10/20
19:10
Godoy Cruz
 
CA Huracán
2/10/20
17:30
CD Everton
 
Coquimbo Unido
2/10/20
12:00
Nea Salamis Famagusta FC
 
Doxa Katokopia FC
2/10/20
12:30
Al Ahly SC
 
Tala'ea El Gaish SC
2/10/20
7:30
Tanta SC
 
ENPPI SC
2/10/20
10:00
Wadi Degla SC
 
Al-Masry Club
2/10/20
12:20
Al-Ittihad FC
 
Damac FC
2/10/20
14:00
FC Utrecht II
 
Ajax II
2/10/20
14:00
PSV II
 
De Graafschap
2/10/20
14:00
AZ II
 
FC Volendam
2/10/20
18:00
Santos FC
 
Botafogo FC (SP)
2/10/20
17:00
Mineros de Guayana
 
Carabobo FC

Return to Top