Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (10/23/18)
[ All times EDT ]
NFL
451 TEN 19 FINAL
452 LAC 20
453 NE 38 FINAL
454 CHI 31
461 BUF 5 FINAL
462 IND 37
457 DET 32 FINAL
458 MIA 21
465 MIN 37 FINAL
466 NYJ 17
459 CAR 21 FINAL
460 PHI 17
455 CLE 23 FINAL
456 TB 26
467 HOU 20 FINAL
468 JAX 7
469 NO 24 FINAL
470 BAL 23
471 DAL 17 FINAL
472 WAS 20
473 LAR 39 FINAL
474 SF 10
463 CIN 10 FINAL
464 KC 45
475 NYG 20 FINAL
476 ATL 23
NBA
701 ATL 133 FINAL
702 CLE 111
703 SAC 131 FINAL
704 OKC 120
705 GST 98 FINAL
706 DEN 100
707 HOU 112 FINAL
708 LAC 115
503 ORL 93 FINAL
504 BOS 90
501 CHN 106 FINAL
502 TOR 127
507 NYK 113 FINAL
508 MIL 124
505 IND 91 FINAL
506 MIN 101
509 CHI 109 FINAL
510 DAL 115
511 MEG 92 FINAL
512 UTA 84
513 WAS 125 FINAL
514 POR 124
517 PHX 103 FINAL
518 GST 123
515 SAN 143 FINAL
516 LAL 142
NHL
51 CGY 4 FINAL
52 NYR 1
53 TAM 6 FINAL
54 CHI 3
55 BUF 4 FINAL
56 ANA 2
1 COL 4 FINAL
2 PHI 1
3 CAR 3 FINAL
4 DET 1
5 STL 4 FINAL
6 WPG 5
7 WAS 5 FINAL
8 VAN 2
SOC
TULE 1 FINAL
LEVT 2
TTAR 2 FINAL
NOMM 2
RNGR 4 FINAL
HACD 1
1st Phase
UTC 0 FINAL
SCRS 1
Clausura
CMRC 0 FINAL
DEPM 1
Clausura
MELG 1 FINAL
ALIL 0
Clausura
AMJL 1 FINAL
CHIN 4
Apertura
MNGA 2 FINAL
JVTS 1
Apertura
TRIP 2 FINAL
ATRM 3
GZBR 0 FINAL
CRVA 2
TRNA 0 FINAL
FVLR 1
GOML 0 FINAL
LUCH 1
MBOL 1 FINAL
SPRG 4
OROK 1 FINAL
PAPH 0
205145 ODNS 1 FINAL
205146 BNBY 1
207473 GTBG 2 FINAL
207474 BMPK 0
207869 ERZU 0 FINAL
207870 TRAB 0
BSZG 2 FINAL
VITO 1
MOGH 0 FINAL
OCS 1
MNET 2 FINAL
HAIF 0
TWN 6 FINAL
UTII 1
DURE 1 FINAL
DBUC 1
201349 SASS 0 FINAL
201350 SAMP 0
SPAU 1 FINAL
DBRG 0
AJAC 0 FINAL
LENS 5
DERY 1 FINAL
BRAY 2
BOHM 1 FINAL
SLIG 1
200141 LEIC 1 FINAL
200142 ARS 3
201921 GRNA 0 FINAL
201922 SOC 0
LIVN 0 FINAL
BNEV 1
RCOZ 1 FINAL
FUSR 1
208041 BNF 1 FINAL
208042 BELG 1
INDP 1 FINAL
LBRT 2
Clausura
208217 SNT 2 FINAL
208218 ITR 2
AHUI 0 FINAL
DPAS 0
Clausura
208037 SMSJ 1 FINAL
208038 SLZ 2
DSTY 0 FINAL
BLMG 1
Clausura
INJT 2 FINAL
TECU 0
Segunda Etapa
GUAD 1 FINAL
SCRL 2
Apertura

Soccer Schedule

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
10/24/18
10/24/18
6:00
Suwon Samsung Bluewings
 
Kashima Antlers FC
10/24/18
18:30
Estudiantes La Plata
 
Newell's Old Boys
10/24/18
18:15
Club Universitario
 
Oriente Petrolero
10/24/18
15:00
Royal Pari FC
 
Club Aurora
10/24/18
20:00
FC Bolívar
 
CD San José
10/24/18
20:30
Real Potosí
 
Sport Boys Warnes
10/24/18
20:30
Club Jorge Wilstermann
 
Club The Strongest
10/24/18
18:30
Cruzeiro
 
Ceará
Mineirão (69.000)
10/24/18
20:45
Boca Juniors
 
Palmeiras
La Bombonera (49,000)
10/24/18
18:30
Fluminense FC
 
Nacional (UR)
10/24/18
20:45
EC Bahia
 
Atlético Paranaense
10/24/18
14:45
Bristol City
 
Hull City
10/24/18
14:45
Preston North End
 
Brentford FC
Deepdale (24,500)
10/24/18
14:45
Leeds United
 
Ipswich Town
Elland Road (37,697)
10/24/18
15:00
Bolton
 
Nottingham Forest
10/24/18
15:00
West Bromwich Albion
 
Derby County FC
The Hawthorns (26,484)
10/24/18
13:00
Rayo Vallecano
 
Athletic Bilbao
10/24/18
11:05
Al-Fayha FC
 
Al-Raed SFC
10/24/18
11:00
VMFD Žalgiris Vilnius
 
FK Atlantas
LFF Stadium (5,500)
10/24/18
11:00
FK Sūduva Marijampolė
 
FK Kauno Žalgiris
10/24/18
11:00
FK Palanga
 
FC Stumbras Kaunas
10/24/18
21:30
Cruz Azul
 
Club León
Estadio Azteca (105,000)
10/24/18
21:00
Academia Deportiva Cantolao
 
Sporting Cristal
10/24/18
16:30
UTC
 
Alianza Lima
10/24/18
14:00
CD Unión Comercio
 
Sport Huancayo
10/24/18
16:30
Ayacucho FC
 
Deportivo Binacional FC
10/24/18
13:30
Free State Stars FC
 
Golden Arrows FC
10/24/18
17:30
Pasaquina FC
 
CD Sonsonate
10/24/18
17:15
CD Audaz
 
Jocoro FC
10/24/18
12:55
PSV Eindhoven
 
Tottenham
10/24/18
12:55
Club Brugge
 
AS Monaco FC
10/24/18
15:00
Paris Saint-Germain
 
Napoli
10/24/18
15:00
Liverpool
 
FK Crvena Zvezda
Anfield (45,522)
10/24/18
15:00
Galatasary
 
FC Schalke 04
10/24/18
15:00
Borussia Dortmund
 
Atlético Madrid
10/24/18
15:00
FC Barcelona
 
Internazionale
10/24/18
15:00
Lokomotiv Moskva
 
FC Porto
RZD Arena (28,800)
10/25/18
10/25/18
18:15
Club Destroyers
 
CA Nacional Potosí
10/25/18
20:30
CD Guabirá
 
Club Blooming
10/25/18
20:45
Junior de Barranquilla
 
Defensa y Justicia
10/25/18
8:45
Zob Ahan CSC
 
Paykan FC
10/25/18
9:00
FC Nassaji Mazandaran
 
Gostaresh Foolad Tabriz FC
10/25/18
9:30
Naft Masjed Soleyman FC
 
Padideh Khorasan FC
10/25/18
10:40
Al-Ettifaq FC
 
Al-Hazem FC
10/25/18
11:30
Al-Ahli Saudi SFC
 
Al-Fateh SC
10/25/18
13:30
Al-Hilal FC (Riyadh)
 
Al-Ittihad FC
10/25/18
21:00
FBC Melgar
 
CCD Municipal
10/25/18
21:30
Alianza FC (SLV)
 
CD Municipal Limeño
10/25/18
12:55
RB Leipzig
 
Celtic
10/25/18
12:55
FC Zürich
 
Bayer 04 Leverkusen
10/25/18
12:55
Anderlecht
 
Fenerbahçe
10/25/18
12:55
FC Spartak Tnrava
 
Dinamo Zagreb
10/25/18
12:55
Qarabağ FK
 
FC Vorskla Poltava
10/25/18
12:55
F91 Dudelange
 
Olympiakos
10/25/18
12:55
AC Milan
 
Real Betis
10/25/18
12:55
Sporting Portugal
 
Arsenal
10/25/18
12:55
FC København
 
SK Slavia Praha
10/25/18
12:55
Zenit St Petersburg
 
Bordeaux
10/25/18
12:55
FC Salzburg
 
Rosenborg BK
10/25/18
12:55
AEK Larnaca FC
 
PFC Ludogorets Razgrad
10/25/18
15:00
PAOK FC
 
Videoton FC
10/25/18
15:00
FK Baumit Jablonec
 
FC Astana
10/25/18
15:00
Sarpsborg 08
 
Malmö FF
10/25/18
15:00
Sevilla FC
 
Akhisar Belediyespor
10/25/18
15:00
Villarreal
 
Rapid Wien
10/25/18
15:00
Eintracht Frankfurt
 
Apollon Limassol
10/25/18
15:00
Beşiktaş JK
 
Genk
10/25/18
15:00
Marseille
 
Lazio
10/25/18
15:00
Rangers FC
 
Spartak Moskva
Ibrox Stadium (51,082)
10/25/18
15:00
Standard Liège
 
FK Krasnodar
10/25/18
15:00
Stade Rennais FC
 
FC Dynamo Kyiv
10/25/18
15:00
Chelsea
 
Bate Borisov
10/26/18
10/26/18
18:00
Tigre
 
Lanús
10/26/18
20:00
CA Huracán
 
CA Colón
10/26/18
4:50
Adelaide United
 
Newcastle Jets FC
10/26/18
14:30
KAA Gent
 
R Charleroi SC
10/26/18
11:00
FC Dnepr Mogilev
 
FC Slutsk
10/26/18
8:00
FK Isloch Minsk
 
FC Minsk
KFP Minsk (2,000)
10/26/18
20:30
CR Vasco de Gama
 
Internacional
10/26/18
18:30
EC Vitória
 
São Paulo
Barradão (35,632)
10/26/18
19:30
EC Juventude
 
Sampaio Corrêa
10/26/18
19:30
Fortaleza EC
 
Ponte Preta
10/26/18
20:30
Goiás EC
 
Avaí
10/26/18
18:15
Londrina EC
 
Vila Nova FC
10/26/18
10:30
PFC Cherno More Varna
 
FC Dunav Ruse
Ticha Stadium (12,500)
10/26/18
12:45
PFC Levski Sofia
 
PFC Vereya Stara Zagora
10/26/18
19:00
CD Univ de Concepcíon
 
Club Unión Española
10/26/18
19:00
Boyacá Chicó FC
 
Deportivo Pasto
10/26/18
12:00
NK Rudeš Zagreb
 
NK Lokomotiva
10/26/18
12:00
FK Teplice
 
FC Baník Ostrava
10/26/18
13:00
SønderjyskE
 
Odense BK
Sydbank Park (10,000)
10/26/18
21:00
Deportivo Cuenca
 
CD El Nacional
10/26/18
14:45
Queens Park Rangers
 
Aston Villa
Loftus Road (18,360)
10/26/18
15:00
Real Valladolid
 
Espanyol
10/26/18
15:00
Sporting Gijón
 
Córdoba CF
El Molinón (29,538)
10/26/18
12:30
Nõmme Kalju FC
 
Paide Linnameeskond
10/26/18
14:45
Nîmes Olympique
 
AS Saint-Étienne
10/26/18
14:00
GFC Ajaccio
 
AS Béziers
10/26/18
14:00
AJ Auxerre
 
Paris FC
10/26/18
14:00
LB Châteauroux
 
AC Ajaccio
10/26/18
14:00
Grenoble Foot 38
 
Troyes
10/26/18
14:00
FC Lorient
 
FC Metz
10/26/18
14:00
Red Star FC
 
US Orléans
10/26/18
14:00
FC Sochaux
 
Chamois Niortais FC
10/26/18
14:00
Valenciennes FC
 
AS Nancy-Lorraine
10/26/18
7:00
FC Metalurgi Rustavi
 
FC Chikhura Sachkhere
10/26/18
14:30
SC Freiburg
 
Borussia Mönchengladbach
10/26/18
12:30
SV Darmstadt 98
 
SpVgg Greuther Fürth
10/26/18
12:30
1. FC Magdeburg
 
Hamburger SV
MDCC-Arena (27,250)
10/26/18
22:00
CD Petapa
 
CSyD Cobán Imperial
10/26/18
14:45
Bohemians FC
 
Dundalk FC
10/26/18
14:45
Cork City FC
 
Bray Wanderers AFC
10/26/18
14:45
St Patrick's Athletic FC
 
Derry City FC
10/26/18
14:45
Sligo Rovers FC
 
Shamrock Rovers
10/26/18
14:45
Waterford FC
 
Limerick FC
10/26/18
8:30
Tractor Sazi Tabriz FC
 
Sepidrood Rasht SC
10/26/18
9:15
Esteghlal FC
 
Foolad Mobarakeh Sepahan FC
Azadi Stadium (84,412)
10/26/18
9:15
FC Pars Jonoubi Jam
 
Sanat Naft FC
10/26/18
9:30
Foolad Khuzestan FC
 
Esteghlal Khuzestan FC
Ghadir Stadim (50,199)
10/26/18
15:00
Palermo
 
Venezia
10/26/18
18:00
FC Zhetysu Taldykorgan
 
FC Atyrau
10/26/18
11:25
Ohod Club
 
Al-Wehda Club
10/26/18
11:10
Al-Batin FC
 
Al Taawon FC
10/26/18
11:05
Al-Shabab FC
 
Al-Qadsiah FC
10/26/18
12:45
Al-Fayha FC
 
Al-Nassr FC
10/26/18
13:00
Moghreb Tétouan
 
RSB Berkane
10/26/18
18:00
Moghreb Tétouan
 
Wydad Casablanca
10/26/18
15:00
Difaâ Hassani d'El Jadida
 
Olympique Club de Safi
10/26/18
18:00
Raja Casablanca
 
RSB Berkane
10/26/18
20:00
Santos Laguna
 
Monterrey
10/26/18
22:00
Tiburones Rojos de Veracruz
 
Pachuca
10/26/18
21:08
Correcaminos UAT
 
FC Juárez
10/26/18
23:30
Cimarrones de Sonora FC
 
UA Estado de México
10/26/18
21:00
Alebrijes de Oaxaca
 
Atlético San Luis
10/26/18
14:00
FC Emmen
 
vvv-Venlo
10/26/18
14:00
Sparta Rotterdam
 
SC Telstar
10/26/18
14:00
FC Volendam
 
Ajax II
Kras Stadion (6,984)
10/26/18
14:00
RKC Waalwijk
 
FC Utrecht II
10/26/18
14:00
PSV II
 
FC Dordrecht
10/26/18
14:00
Go Ahead Eagles
 
SC Cambuur
10/26/18
14:00
FC Den Bosch
 
FC Eindoven
10/26/18
14:00
NEC Nijmegen
 
FC Oss
10/26/18
14:00
Twente Enschede
 
Almere City FC
10/26/18
14:00
Helmond Sport
 
MVV Maastricht
10/26/18
14:00
AZ II
 
Roda JC Kerkrade
10/26/18
21:00
CD Árabe Unido
 
Independiente (PAN)
10/26/18
21:00
Costa del Este FC
 
Sporting San Miguelito
10/26/18
14:30
Jagiellonia Bialystok SSA
 
Legia Warszawa
10/26/18
12:00
MKS Miedź Legnica
 
Śląsk Wroclaw
10/26/18
16:15
Vitória de Guimarães
 
Sporting Braga
10/26/18
14:00
CD Nacional
 
Portimonense SC
Choupana (5,132)
10/26/18
14:00
FC Astra Giurgiu
 
CS Universitatea Craiova
10/26/18
11:00
CSMS Iaşi
 
AFC Hermannstadt
10/26/18
14:00
Bidvest Wits FC
 
Highlands Park FC
10/26/18
18:00
CD Luis Ángel Firpo
 
CD FAS
10/26/18
18:00
CD Sonsonate
 
CD Municipal Limeño
10/26/18
18:00
CD Chalatenango
 
Santa Tecla FC
10/26/18
18:00
Pasaquina FC
 
Jocoro FC
10/26/18
18:00
CD Águila
 
CD Audaz
10/26/18
18:00
Alianza FC (SLV)
 
AD Isidro Metapán
10/26/18
18:00
FK Vojvodina Novi Sad
 
FK Dinamo Vranje
10/26/18
18:00
FK Radnik Surdulica
 
FK Čukarički
10/26/18
18:00
FK Partizan
 
FK Napredak Kruševac
10/26/18
18:00
FK Mladost Lučani
 
FK Spartak Subotica
10/26/18
18:00
FK Zemun
 
FK Voždovac
10/26/18
18:00
FK Rad Beograd
 
FK Radnički Niš
10/26/18
18:00
FK Mačva Şabac
 
FK Crvena Zvezda
10/26/18
18:00
FK Bačka Palanka
 
FK Proleter Novi Sad
10/26/18
13:00
Trelleborgs FF
 
IF Elfsborg
Vångavallen (10,000)
10/26/18
13:00
IFK Göteborg
 
GIF Sundsvall
Gamla Ullevi (18,800)
10/26/18
13:00
Bursapor
 
Alanyaspor
Timsah Arena (43,977)
10/26/18
14:45
Caernarfon Town FC
 
Gap Connah's Quay Nomads FC
10/26/18
14:45
Llandudno FC
 
Cefn Druids AFC
10/26/18
14:45
Llanelli Town AFC
 
Aberystwyth Town FC
10/27/18
10/27/18
8:00
KS Kamza
 
KF Tirana
10/27/18
11:00
KS Flamurtari Vlorë
 
KS Teuta Durrës
10/27/18
19:30
Unión de Santa Fe
 
Godoy Cruz
10/27/18
16:15
Gimnasia La Plata
 
Boca Juniors
10/27/18
19:30
CA Talleres
 
San Martín de Tucumán
10/27/18
14:00
River Plate
 
CA Aldosivi
10/27/18
7:00
FC Ararat Yerevan
 
Artsakh FC
10/27/18
10:00
FC Gandzasar
 
Ararat-Armenia FC
10/27/18
2:35
Central Coast Mariners
 
Melbourne Heart FC
10/27/18
4:50
Sydney FC
 
Western Sydney
10/27/18
11:00
SV Mattersburg
 
SC Rheindorf Altach
Pappelstadion (17,100)
10/27/18
11:00
FC Wacker Innsbruck
 
FK Austria Wien
Tivoli-Neu (17,400)
10/27/18
11:00
TSV Hartberg
 
SK Sturm Graz
10/27/18
8:00
Sabah FK
 
Zirə FK
10/27/18
10:00
Sumgayıt FC
 
Qəbələ FK
Dalga Arena (6,500)
10/27/18
14:00
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
 
KV Oostende
10/27/18
14:30
Sint-Truiden VV
 
Club Brugge
Stayen (12,125)
10/27/18
14:00
Cercle Brugge KSV
 
KV Kortrijk
10/27/18
12:00
SV Zulte Waregem
 
Royal Mouscron-Péruwelz
10/27/18
10:00
HŠK Zrinjski Mostar
 
NK Čelik Zenica
10/27/18
10:30
FK Sloboda Tuzla
 
FK Tuzla City
10/27/18
8:30
FK Mladost Doboj Kakanj
 
FK Krupa na Vrbasu
10/27/18
8:30
FK Radnik Bijeljina
 
NK Široki Brijeg
10/27/18
7:00
FK Tarpeda Minsk
 
FC Vitebsk
10/27/18
9:00
FC Gorodeya
 
FK Smolevichy
10/27/18
11:00
FC Neman Grodno
 
FK Luch Minsk
10/27/18
16:00
Royal Pari FC
 
Sport Boys Warnes
10/27/18
15:30
Santos FC
 
Fluminense FC
10/27/18
18:00
Corinthians
 
EC Bahia
10/27/18
15:30
Grêmio
 
Sport Recife
10/27/18
18:00
Flamengo
 
Palmeiras
10/27/18
18:00
Chapecoense AF
 
América (MG)
Arena Condá (15,00)
10/27/18
21:00
Atlético Paranaense
 
Botafogo (RJ)
10/27/18
21:00
Cruzeiro
 
Paraná Clube
Mineirão (69.000)
10/27/18
15:30
Guarani FC
 
Oeste FC
10/27/18
15:30
EC São Bento
 
CRB
10/27/18
15:30
Figueirense FC
 
Criciúma EC
10/27/18
15:30
Boa EC
 
Goianiense
Melão (15,471)
10/27/18
17:30
Paysandu SC
 
Coritiba FBC
10/27/18
10:30
POFC Botev Vratsa
 
PFC Botev Plovdiv
10/27/18
8:00
PFC Beroe Stara Zagora
 
PFC CSKA Sofia
Beroe Stadium (15,000)
10/27/18
5:30
PFC Lokomotiv Plovdiv
 
FK Vitosha Bistritsa
10/27/18
11:00
Club Universidad de Chile
 
CD Universidad Católica
10/27/18
14:00
CD Unión La Calera
 
San Luis de Quillota
10/27/18
19:00
CD Huachipato
 
O'Higgins FC
Estadio CAP (10,500)
10/27/18
3:30
Beijing Renhe FC
 
Jiangsu Sainty FC
10/27/18
3:30
Changchun Yatai FC
 
Chongqing Dangdai Lifan FC
10/27/18
7:35
Hebei China Fortune FC
 
Dalian Yifang FC
10/27/18
7:35
Guangzhou R&F
 
Tianjin Quanjian FC
10/27/18
19:00
Millonarios FC
 
Deportes Tolima
10/27/18
15:00
Leones FC
 
Independiente Santa Fe
10/27/18
21:00
CD Once Caldas
 
Atlético Nacional
10/27/18
19:00
Rionegro Águilas
 
Alianza Petrolera
10/27/18
17:00
AC Deportivo Cali
 
Jaguares de Córdoba
10/27/18
11:30
NK Istra 1961
 
NK Osijek
10/27/18
9:00
NK Inter Zaprešić
 
HNK Gorica
10/27/18
10:00
AC Omonia Nicosia
 
Paphos FC
10/27/18
12:00
Alki Oroklini
 
Apoel Nicosia
10/27/18
11:00
FC FASTAV Zlín
 
Sparta Praha
10/27/18
9:00
MFK Karviná
 
SK Sigma Olomouc
10/27/18
9:00
FK Mladá Boleslav
 
Bohemians 1905
10/27/18
9:00
SFC Opava
 
1. FK Příbram
10/27/18
10:00
AC Horsens
 
FC Nordsjælland
Casa Arena (10,400)
10/27/18
17:00
CD Univ Católica
 
Delfín SC
10/27/18
19:30
Guayaquil City FC
 
Técnico Universitario
10/27/18
12:30
Leicester City
 
West Ham United
10/27/18
10:00
Watford
 
Huddersfield Town
Vicarage Road (17,477)
10/27/18
10:00
Southampton
 
Newcastle United
10/27/18
10:00
Liverpool
 
Cardiff
Anfield (45,522)
10/27/18
10:00
Fulham
 
AFC Bournemouth
10/27/18
10:00
Brighton & Hove
 
Wolverhampton
The Amex (27,350)
10/27/18
10:00
Preston North End
 
Rotherham United
Deepdale (24,500)
10/27/18
10:00
Birmingham City
 
Sheffield Wednesday
St Andrew's (30,016)
10/27/18
12:30
Leeds United
 
Nottingham Forest
Elland Road (37,697)
10/27/18
10:00
Sheffield United
 
Wigan Athletic
Bramall Lane (32,702)
10/27/18
10:00
Millwall
 
Ipswich Town
The Den (20,146)
10/27/18
10:00
Bolton
 
Hull City
10/27/18
7:30
Middlesbrough FC
 
Derby County FC
10/27/18
10:00
Norwich City
 
Brentford FC
Carrow Road (27,033)
10/27/18
10:00
West Bromwich Albion
 
Blackburn
The Hawthorns (26,484)
10/27/18
10:00
Swansea City
 
Reading
10/27/18
10:00
Bristol City
 
Stoke City
10/27/18
10:00
AFC Wimbledon
 
Luton Town FC
10/27/18
10:00
Accrington Stanley FC
 
Portsmouth
Wham Stadium (5,057)
10/27/18
10:00
Barnsley FC
 
Bristol Rovers
Oakwell (23,009)
10/27/18
10:00
Burton Albion FC
 
Peterborough United
10/27/18
10:00
Coventry City
 
Doncaster Rovers
Ricoh Arena (32,609)
10/27/18
10:00
Fleetwood Town FC
 
Blackpool
10/27/18
10:00
Gillingham FC
 
Bradford City
10/27/18
10:00
Oxford United
 
Shrewsbury Town FC
10/27/18
10:00
Rochdale AFC
 
Charlton Athletic
10/27/18
10:00
Scunthorpe United FC
 
Plymouth Argyle
10/27/18
10:00
Sunderland
 
Southend United FC
10/27/18
10:00
Walsall FC
 
Wycombe Wanderers FC
10/27/18
10:00
Cambridge United FC
 
Macclesfield Town FC
10/27/18
10:00
Carlise United
 
Yeovil Town FC
Brunton Park (17,001)
10/27/18
10:00
Cheltenham Town FC
 
Stevenage FC
10/27/18
10:00
Colchester United FC
 
Lincoln City FC
10/27/18
10:00
Crewe Alexandra
 
Grimsby Town FC
10/27/18
10:00
Exeter City FC
 
Forest Green Rovers
10/27/18
10:00
Mansfield Town
 
Milton Keynes Dons
10/27/18
10:00
Newport County AFC
 
Morecambe
10/27/18
10:00
Northampton Town FC
 
Oldham Athletic AFC
10/27/18
10:00
Notts County FC
 
Swindon Town
Meadow Lane (20,229)
10/27/18
10:00
Port Vale FC
 
Bury FC
Vale Park (19,052)
10/27/18
10:00
Tranmere Rovers
 
Crawley Town FC
Prenton Park (16,567)
10/27/18
10:00
Barrow AFC
 
Barnet FC
10/27/18
10:00
Boreham Wood FC
 
Bromley FC
10/27/18
10:00
Braintree Town FC
 
Dover Athletic FC
10/27/18
10:00
Chesterfield FC
 
Wrexham FC
10/27/18
10:00
Dagenham & Redbridge
 
Harrogate Town FC
10/27/18
10:00
FC Halifax Town
 
Eastleigh FC
The Shay (14,061)
10/27/18
10:00
Gateshead FC
 
Aldershot Town FC
10/27/18
10:00
Hartlepool United FC
 
Sutton United FC
10/27/18
10:00
Leyton Orient
 
Havant & Waterlooville FC
10/27/18
10:00
Maidenhead United FC
 
AFC Fylde
York Road (4,000)
10/27/18
10:00
Maidstone United FC
 
Solihull Moors FC
10/27/18
10:00
Salford City FC
 
Ebbsfleet United
10/27/18
12:30
Levante
 
CD Leganés
10/27/18
14:45
Atlético Madrid
 
Real Sociedad
10/27/18
10:15
Athletic Bilbao
 
Valencia
10/27/18
12:30
Celta Vigo
 
SD Eibar
Balaídos (31,800)
10/27/18
7:00
Girona FC
 
Rayo Vallecano
10/27/18
10:00
Deportivo La Coruña
 
CF Reus Deportiu
10/27/18
14:30
CD Tenerife
 
AD Alcorcón
10/27/18
12:00
Granada
 
UD Almería
10/27/18
14:30
CD Lugo
 
Cádiz CF
10/27/18
12:00
Mallorca
 
UD Las Palmas
10/27/18
6:00
FC Flora
 
FC Kuressaare
10/27/18
6:00
JK Tallinna Kalev
 
Pärnu JK Vaprus
10/27/18
9:00
JK Viljanki Tulevik
 
JK Narva Trans
10/27/18
8:00
FC Lahti
 
PS Kemi Kings
10/27/18
8:00
RoPS
 
FC Ilves
10/27/18
8:00
FC Honka
 
Vaasan Palloseura
10/27/18
8:00
Seinäjoen Jalkapallokerho
 
FC Inter Turku
10/27/18
8:00
TPS
 
HJK
10/27/18
8:00
IFK Mariehamn
 
KuPS
10/27/18
14:00
EA Guingamp
 
RC Strasbourg
10/27/18
14:00
AS Monaco FC
 
Dijon FCO
10/27/18
14:00
Amiens SC
 
FC Nantes
10/27/18
14:00
Toulouse FC
 
Montpellier HSC
10/27/18
14:00
Lille
 
SM Caen
10/27/18
11:00
Angers SCO
 
Lyon
10/27/18
9:00
Le Havre AC
 
RC Lens
Stade Océane (25,178)
10/27/18
12:00
ASM Belfortaine FC
 
FC Montceau Bourgogne
10/27/18
12:00
FC Dila Gori
 
FC Saburtalo Tbilisi
10/27/18
7:00
FC Kolkheti-1913 Poti
 
FC Sioni Bolnisi
10/27/18
10:00
FC Samtredia
 
FC Dinamo Tbilisi
10/27/18
9:30
Borussia Dortmund
 
Hertha Berlin
10/27/18
12:30
1899 Hoffenheim
 
Vfb Stuttgart
10/27/18
9:30
FSV Mainz 05
 
FC Bayern München
Opel Arena (33,500)
10/27/18
9:30
Hannover 96
 
FC Augsburg
HDI-Arena (49,000)
10/27/18
9:30
Fortuna Düsseldorf
 
Vfl Wolfsburg
ESPRIT arena (54,500)
10/27/18
7:00
FC Köln
 
1. FC Heidenheim 1846
10/27/18
7:00
FC Erzgebirge Aue
 
DSC Arminia Bielefeld
10/27/18
7:00
SC Paderborn 07
 
SV Sandhausen
10/27/18
10:15
AEL 1964 FC
 
OFI Crete
AEL FC Arena (16,118)
10/27/18
12:00
AS Lamia
 
Levadiakos FC
10/27/18
23:00
Xelajú MC
 
Deportivo Sanarate
10/27/18
15:00
Deportivo Iztapa
 
CSD Municipal
10/27/18
21:00
CSD Comunicaciones
 
Siquinalá FC
10/27/18
21:00
RCD España
 
CD Olimpia
10/27/18
21:00
CD Real de Minas
 
CD Honduras
10/27/18
21:15
Platense FC
 
CSD Vida
10/27/18
11:00
Debreceni VSC
 
Puskás Akadémia FC
10/27/18
11:00
Diósgyőri VTK
 
Ferencvárosi TC
10/27/18
8:30
MTK Budapest FC
 
Újpest FC
10/27/18
11:00
Szombathelyi Haladás
 
Budapest Honvéd FC
10/27/18
11:00
Paksi SE
 
Mezőkövesd-Zsóry SE
Stadion PSE (5,000)
10/27/18
9:10
Saipa FC
 
Persepolis FC
10/27/18
11:00
Hapoel Ra'anana AFC
 
Maccabi Petah Tikva FC
10/27/18
12:15
Maccabi Netanya FC
 
Hapoel Be'er Sheva FC
10/27/18
13:30
Beitar Jerusalem FC
 
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
10/27/18
11:00
Ihoud Bnei Sakhnin FC
 
Hapoel Kiryat Shmona
10/27/18
14:30
Torino
 
Fiorentina
10/27/18
9:00
Atalanta
 
Parma
10/27/18
12:00
Empoli FC
 
Juventus
10/27/18
9:00
Benevento Calcio
 
US Cremonese
10/27/18
9:00
Brescia
 
Cosenza Calcio
10/27/18
9:00
Foggia Calcio
 
Lecce
10/27/18
12:00
Hellas Verona FC
 
AC Perugia
10/27/18
9:00
AS Livorno
 
Ascoli Calcio 1898
10/27/18
9:00
Padova
 
Spezia Calcio 1906
10/27/18
9:00
Pescara
 
AS Cittadella
10/27/18
6:30
FC Akzhayik
 
FC Kaysar Kyzylorda
10/27/18
7:00
FC Aktobe
 
FC Kyzyl-Zhar SK
10/27/18
5:00
FC Kairat Almaty
 
FC Irtysh Pavlodar
10/27/18
6:00
FC Ordabasy
 
FC Shakhter Karagandy
10/27/18
1:00
Pohang Steelers
 
Jeju United FC
10/27/18
3:00
FC Seoul
 
Gangwon FC
10/27/18
0:00
Jeonnam Dragons FC
 
Sangju Sangmu FC
10/27/18
13:00
Rapide Club Oued Zem
 
CA Youssoufia Berrechid
10/27/18
11:00
Chabab Rif Al Hoceima
 
Kawkab Marrakech
10/27/18
11:00
FAR Rabat
 
Olympique Club de Khouribga
10/27/18
8:00
FC Zaria Bălţi
 
CS Petrocub Hînceşti
10/27/18
8:00
CSF Speranţa Nisporeni
 
FC Zimbru Chişinău
10/27/18
8:00
FC Dinamo-Auto
 
FC Sheriff Tiraspol
10/27/18
8:00
FC Sf&icicr;ntul Gheorghe
 
FC Milsami-Ursidos
10/27/18
18:00
Club Necaxa
 
Atlas
10/27/18
21:00
Guadalajara
 
Morelia
Estadio AKRON (45,500)
10/27/18
21:00
UANL Tigres
 
Lobos BUAP
10/27/18
22:06
Club Tijuana
 
Pumas UNAM
10/27/18
22:00
Cruz Azul
 
América
Estadio Azul (35,000)
10/27/18
18:00
CA Zacatepec
 
CD Mineros de Zacatecas
10/27/18
21:00
Cafetaleros de Tapachula
 
Celaya FC
10/27/18
23:00
CSD Sinaloa
 
Jaibos Tampico Madero
10/27/18
7:30
FK Lovćen Cetinje
 
FK Budućnost Podgorica
10/27/18
7:30
FK Mornar Bar
 
OFK Petrovac
10/27/18
7:30
FK Sutjeska Nikšić
 
FK Rudar Pljevlja
10/27/18
7:30
OFK Grbalj
 
FK Iskra Danilovgrad
10/27/18
7:30
FK Zeta
 
OFK Titograd Podgorica
10/27/18
12:30
ADO Den Haag
 
NAC Breda
10/27/18
13:45
De Graafschap
 
Excelsior
De Vijverberg (12,600)
10/27/18
13:45
FC Groningen
 
PSV Eindhoven
10/27/18
14:45
PEC Zwolle
 
SC Heracles Almelo
10/27/18
10:00
Ballymena United FC
 
Crusaders FC
10/27/18
10:00
Coleraine FC
 
Cliftonville
10/27/18
10:00
Dungannon Swifts FC
 
Linfield FC
10/27/18
12:00
Glenavon FC
 
Newry City AFC
10/27/18
10:00
Glentoran FC
 
Ards FC
The Oval (26,556)
10/27/18
10:00
Warrenpoint Town FC
 
Institute FC
10/27/18
12:00
Strömsgodset IF
 
Våleranga IF
10/27/18
19:00
CD Universitario
 
Alianza FC (PAN)
10/27/18
19:00
Santa Gema FC
 
San Francisco FC
10/27/18
21:00
Tauro FC
 
CD Plaza Amador
10/27/18
16:45
Independiente (PAR)
 
Club Sol de América
10/27/18
19:00
CS Luqueño
 
Club General Díaz FBC
10/27/18
14:00
Sporting Cristal
 
Univ San Martín
10/27/18
16:30
CSDyC Comerciantes Unidos
 
CD Unión Comercio
10/27/18
21:00
Sport Boys
 
Universitario de Deportes
10/27/18
18:45
CD Sport Rosario de Huaraz
 
Ayacucho FC
10/27/18
12:00
Lechia Gdańsk
 
Arka Gdynia 1929
10/27/18
14:30
MKS Pogón Szczecin
 
Lech Poznań
10/27/18
9:30
Wisła Płock SA
 
Gliwicki Klub Sportowy Piast Gilwice
10/27/18
13:00
Rio Ave
 
GD Chaves
10/27/18
15:30
CF OS Belenenses
 
Benfica
10/27/18
10:30
CD Aves
 
CD Santa Clara
10/27/18
11:00
FC Botoşani
 
FC Viitorul Constanţa
10/27/18
14:00
FC Steaua Bucureşti
 
FC Voluntari
10/27/18
9:30
Polokwane City FC
 
Maritzburg United FC
10/27/18
9:30
Orlando Pirates FC
 
Kaizer Chiefs FC
10/27/18
14:15
Cape Town City FC
 
AmaZulu FC
10/27/18
14:15
Chippa United FC
 
Mamelodi Sundowns FC
10/27/18
7:00
Ural Sverdlovsk
 
FC Ufa
10/27/18
9:30
FC Arsenal-Tula
 
FC Orenburg
10/27/18
12:00
FK Rostov-na-Donu
 
Anzhi Makhachkala
10/27/18
10:00
Kilmarnock FC
 
Hamilton Academical FC
Rugby Park (18,128)
10/27/18
10:00
St Johnstone FC
 
St Mirren FC
10/27/18
10:00
Alloa Athletic FC
 
Inverness Caledonian Thistle
10/27/18
10:00
Partick Thistle FC
 
Ayr United FC
10/27/18
10:00
Queen of the South FC
 
Falkirk FC
10/27/18
10:00
Dunfermliine Athletic FC
 
Dundee United FC
East End Park (11,380)
10/27/18
10:00
Ross County FC
 
Greenock Morton FC
10/27/18
10:00
Brechin City FC
 
Montrose FC
Glebe Park (3,960)
10/27/18
10:00
Forfar Athletic FC
 
Raith Rovers FC
10/27/18
10:00
Airdrieonians FC
 
Stenhousemuir FC
10/27/18
10:00
Dumbarton FC
 
East Fife FC
10/27/18
10:00
Stranraer FC
 
Arbroath FC
Stair Park (5,600)
10/27/18
10:00
Albion Rovers FC
 
Queen's Park FC
10/27/18
10:00
Clyde FC
 
Peterhead FC
10/27/18
10:00
Berwick Rangers FC
 
Cowdenbeath FC
10/27/18
10:00
Stirling Albion FC
 
Edinburgh City FC
10/27/18
10:00
Elgin City FC
 
Annan Athletic FC
10/27/18
13:00
Grasshopper Club Zürich
 
FC Basel
10/27/18
13:00
Young Boys
 
FC Sion
10/27/18
11:00
FK Senica
 
ŠKF Sereď
10/27/18
10:00
ŽP Šport Podbrezová
 
ŠK Slovan Bratislava
ZELPO Aréna (6,500)
10/27/18
11:00
MFK Zemplín Michalovce
 
FK DAC 1904 Dunajská
10/27/18
11:00
FC Nitra
 
MŠK Žilina
10/27/18
7:45
MFK Ružomberok
 
FK AS Trenčín
10/27/18
10:45
NK Maribor
 
NK Olimpija Ljubljana
10/27/18
8:00
NK Triglav Kranj
 
NK Celje
10/27/18
8:00
Dalkurd FF
 
BK Häcken
Gavlevallen (6,500)
10/27/18
9:30
AS Gabès
 
Stade Gabèsien
Stade du Zrig (15,000)
10/27/18
9:30
Club Africain
 
CA Bizertin
10/27/18
9:30
JS Kairouanaise
 
US Tataouine
10/27/18
6:30
BB Erzurumspor
 
Kasimpaşa SK
10/27/18
9:00
Torku Konyaspor
 
İstanbul Başakşehir FK
10/27/18
12:00
Antalyaspor
 
Trabzonspor
10/27/18
10:00
FC Zorya Luhansk
 
FC Oleksandria
10/27/18
7:00
SFC Desna Chernihiv
 
FC Mariupol'
10/27/18
10:00
FC Arsenal Kyiv
 
FC Shakhtar Donetsk
10/27/18
17:30
CA Peñarol
 
CA Progreso
10/27/18
15:30
CA Torque
 
Rampla Juniors FC
10/27/18
18:00
CA River Plate (UR)
 
CCD El Tanquey Sisley
10/27/18
9:30
Bala Town FC
 
Barry Town United FC
Maes Tegid (3,000)
10/27/18
9:30
Newtown AFC
 
The New Saints
Latham Park (5,000)
10/28/18
10/28/18
9:00
KF Laçi
 
FK Kukësi
10/28/18
9:00
KS Kastrioti Krujë
 
KS Luftëtari Gjirokastër
10/28/18
19:00
CA Tucumán
 
Independiente (ARG)
10/28/18
10:00
Patronato de Paraná
 
CA Rosario Central
10/28/18
14:30
Vélez Sarsfield
 
Belgrano de Córdoba
10/28/18
12:15
Banfield
 
Estudiantes La Plata
10/28/18
16:45
Racing Club (ARG)
 
San Lorenzo
El Cilindro (51,389)
10/28/18
7:00
Lori FC
 
FC Banants
10/28/18
10:00
FC Pyunik
 
Shirak FC
10/28/18
2:00
Brisbane Roar
 
Wellington Phoenix FC
10/28/18
4:00
Melbourne Victory FC
 
Perth Glory FC
AAMI Park (30,050)
10/28/18
9:30
Rapid Wien
 
Vfb Admira Wacker Mödling
10/28/18
12:00
LASK Linz
 
FC Salzburg
TGW Arena (7,152)
10/28/18
9:30
Wolfsberger AC
 
SKN St Pölten
10/28/18
7:00
Səbail FK
 
Keşlə FK
10/28/18
9:00
Neftçi Baku PFK
 
Qarabağ FK
Bakcell Arena (15,000)
10/28/18
15:00
Waasland-Beveren
 
Royal Antwerp FC
10/28/18
9:30
Standard Liège
 
Genk
10/28/18
13:00
KAS Eupen
 
Anderlecht
10/28/18
9:30
NK GOŠK Gabela
 
FK Sarajevo
Podavala (3,000)
10/28/18
11:30
FK željezničar Sarajevo
 
FK Zvijezda 09
10/28/18
10:00
FC Dinamo Minsk
 
FC Dinamo Brest
10/28/18
12:00
FC Gomel
 
Bate Borisov
10/28/18
8:00
FC Torpedo-Belaz Zhodino
 
FC Shakhtyor Salihorsk
10/28/18
16:00
FC Bolívar
 
Club Universitario
10/28/18
17:15
CA Nacional Potosí
 
Oriente Petrolero
10/28/18
15:00
Club Aurora
 
CD San José
10/28/18
19:30
Club Destroyers
 
Club The Strongest
10/28/18
15:00
CD Guabirá
 
Club Jorge Wilstermann
10/28/18
11:30
PFC Septemvri Sofia
 
PFC Ludogorets Razgrad
10/28/18
9:00
SFC Etar Veliko Tarnovo
 
PFC Slavia Sofia
10/28/18
16:30
Audax Italiano
 
CSD Colo-Colo
10/28/18
11:00
CD Palestino
 
CD Iquique
10/28/18
14:00
CD Everton
 
Deportes Antofagasta
10/28/18
19:00
CD Temuco
 
CD Curicóo Unido
10/28/18
3:30
Guizhou Hengfeng FC
 
Guangzhou Evergrande FC
10/28/18
3:30
Tianjin Teda FC
 
Shanghai Shenhua FC
10/28/18
7:35
Henan Jianye FC
 
Beijing Guoan FC
10/28/18
7:35
Shanghai SIPG FC
 
Shandong Luneng Taishan FC
10/28/18
15:00
CD La Equidad
 
Patriotas FC
10/28/18
18:15
Junior de Barranquilla
 
América de Cali
10/28/18
21:00
Independiente Medellín
 
CA Bucaramanga
10/28/18
19:00
Atlético Huila
 
Envigado FC
10/28/18
18:00
Municipal Pérez Zeledón
 
Santos de Guápiles FC
10/28/18
17:05
Limón FC
 
Deportivo Saprissa
10/28/18
17:05
Guadalupe FC
 
CF Universidad de Costa Rica
10/28/18
13:00
CS Cartaginés
 
AD Grecia
10/28/18
15:30
AD Carmelita
 
Herediano
10/28/18
13:05
LD Alajuelense
 
AD San Carlos
10/28/18
12:30
NK Slaven Belupo
 
Dinamo Zagreb
10/28/18
10:00
HNK Hajduk Split
 
HNK Rijeka
10/28/18
13:00
Ermis Aradippou
 
Nea Salamis Famagusta FC
10/28/18
11:00
AEL Limassol
 
Enosis Neon Paralimni
10/28/18
12:00
FK Baumit Jablonec
 
FC Slovan Liberec
10/28/18
10:00
FC Viktoria Plzeň
 
1. FC Slovácko
Doosan Aréna (11.700)
10/28/18
9:00
Randers FC
 
Esbjerg FB
10/28/18
11:00
FC København
 
Aarhus GF
10/28/18
13:00
Aalborg BK
 
Vendsyssel FF
10/28/18
7:00
Hobro IK
 
Vejle Boldklub
DS Arena (6,000)
10/28/18
13:00
SD Aucas
 
ES Emelec
10/28/18
16:00
CSD Independiente
 
LDU Quito
10/28/18
18:30
CSD Macará
 
Barcelona SC
10/28/18
12:00
Manchester United
 
Everton
Old Trafford (75,957)
10/28/18
9:30
Crystal Palace
 
Arsenal
Selhurst Park (26,309)
10/28/18
9:30
Burnley FC
 
Chelsea
Turf Moor (22,546)
10/28/18
11:15
FC Barcelona
 
Real Madrid
10/28/18
7:00
Getafe
 
Real Betis
10/28/18
13:30
Deportivo Alavés
 
Villarreal
Mendizorroza (19,840)
10/28/18
15:45
Sevilla FC
 
SD Huesca
10/28/18
15:30
Elche CF
 
Real Zaragoza
10/28/18
13:00
CF Rayo Majadahonda
 
Osasuna
10/28/18
13:00
Extremadura UD
 
Albacete Balompié
10/28/18
7:00
Gimnàstic de Tarragona
 
Real Oviedo
10/28/18
9:00
JK Tammeka Tartu
 
FC Levadia Tallinn
10/28/18
12:00
Bordeaux
 
OGC Nice
10/28/18
10:00
Stade Rennais FC
 
Stade de Reims
Roazhon Park (31,127)
10/28/18
16:00
Marseille
 
Paris Saint-Germain
10/28/18
9:30
Blanc Mesnil
 
L'Entente SSG
10/28/18
9:30
US Fleury-Mérogis
 
US Lusitanos Saint-Maur
10/28/18
9:30
Hauts Lyonnais SC
 
FC Bourg-Péronnas
10/28/18
9:30
Change
 
Le Mans FC
10/28/18
9:30
Bourges 18
 
Tours FC
10/28/18
9:30
Bourges Foot
 
Romorantinais
10/28/18
10:00
Quimperlé FC
 
AS Vitré
10/28/18
10:00
Stade Briochin
 
US Saint-Malo
10/28/18
10:00
Jarville JF
 
CS Sedan Ardennes
10/28/18
10:00
FCA Troyes
 
Sezanne
10/28/18
7:00
FC Lokomotivi Tblisi
 
FC Torpedo Kutaisi
10/28/18
13:00
SV Werder Bremen
 
Bayer 04 Leverkusen
10/28/18
10:30
RB Leipzig
 
FC Schalke 04
10/28/18
8:30
FC Nürnberg
 
Eintracht Frankfurt
10/28/18
8:30
1. FC Union Berlin
 
Dynamo Dresden
10/28/18
8:30
FC Ingolstadt 04
 
MSV Duisburg
10/28/18
8:30
FC St Pauli
 
Holstein Kiel
10/28/18
13:30
AEK Athens
 
Aris FC
10/28/18
13:00
Panetolikos GFS
 
FC Asteras Tripolis
10/28/18
11:15
Panionios GSS
 
Atromitos FC
10/28/18
15:30
Deportivo Chiantla
 
CD Malacateco-Coatepeque
10/28/18
16:30
Deportivo Guastatoya
 
Antigua GFC
10/28/18
16:00
Juticalpa FC
 
Lobos UPNFM
10/28/18
18:00
CD Motagua
 
CD Marathón
10/28/18
12:00
Kisvárda FC
 
Videoton FC
10/28/18
13:00
Hapoel Hadera FC
 
FC Ashdod
10/28/18
14:30
Hapoel Haifa FC
 
Maccabi Tel Aviv
10/28/18
10:00
Genoa
 
Udinese
10/28/18
10:00
Cagliari
 
Chievo Verona
10/28/18
13:00
AC Milan
 
Sampdoria
10/28/18
7:30
US Sassuolo
 
Bologna
Mapei Stadium (14,138)
10/28/18
10:00
SPAL 2013
 
Frosinone Calcio
10/28/18
15:30
Napoli
 
AS Roma
10/28/18
16:00
FC Crotone
 
US Salernitana
10/28/18
2:00
Nagoya Grampus Eight
 
Consadole Sapporo
10/28/18
6:00
FC Tobol
 
FC Astana
10/28/18
3:00
Jeonbuk Hyundai Motors
 
Suwon Samsung Bluewings
10/28/18
3:00
Ulsan Hyundai FC
 
Gyeongnam FC
10/28/18
1:00
Incheon United
 
Daegu FC
10/28/18
7:00
FK Spartaks Jūrmala
 
FK Rīgas Futbola skola
10/28/18
7:00
FK Jelgava
 
FK Liepāja
10/28/18
9:00
Valmiera Glass FK
 
FS Metta
10/28/18
12:00
Riga FC
 
FK Ventspils
10/28/18
11:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
FUS Rabat
10/28/18
13:00
Hassania Union Sport d'Agadir
 
Ittihad Riadhi de Tanger
10/28/18
14:00
Toluca
 
Querétaro
10/28/18
21:00
Club León
 
Puebla
Estadio León (33,943)
10/28/18
14:00
Univ de Guadalajara
 
Venados FC
10/28/18
8:30
FK Shkëndija
 
FK Makedonija Gjorăe Petrov
Ecolog Arena (15,000)
10/28/18
8:30
FK Vardar
 
FK Renova
10/28/18
8:30
Fudbalska Akademija Pandev
 
FK Belasica Strumica
10/28/18
8:30
FK Pobeda
 
KF Shkupi 1927
10/28/18
8:30
FK Sileks Kratovo
 
FK Rabotnički
10/28/18
7:15
Vitesse Arnhem
 
Fortuna Sittard
Gelredome (26,000)
10/28/18
9:30
Willem II Tilburg
 
FC Utrecht
10/28/18
9:30
Ajax Amsterdam
 
Feyenoord
10/28/18
11:45
AZ Alkmaar
 
Heerenveen
AFAS Stadion (17,023)
10/28/18
13:00
Ranheim Fotball
 
Lillestrøm SK
EXTRA Arena (2,000)
10/28/18
13:00
Sarpsborg 08
 
FK Haugesund
10/28/18
13:00
FK Bodø/Glimt
 
Stabæk IF
10/28/18
13:00
Kristiansund BK
 
Sandefjord Fotball
10/28/18
15:00
Brann FK
 
Rosenborg BK
Brann Stadion (17,317)
10/28/18
13:00
Odds BK
 
Tromsø IL
10/28/18
18:30
Cerro Porteño
 
Club Atletico 3 de Febrero
10/28/18
16:30
CD Capiatá
 
Club Olimpia
10/28/18
17:00
Alianza Lima
 
Academia Deportiva Cantolao
10/28/18
14:30
CCD Municipal
 
UTC
10/28/18
12:00
Deportivo Binacional FC
 
Sport Huancayo
10/28/18
19:15
Real Garcilaso
 
FBC Melgar
10/28/18
13:00
KS Górnik Zabrze
 
KGHM Zagłębie Lubin
Arena Zabrze (32,000)
10/28/18
10:30
Korona Kielce
 
KS Cracovia
10/28/18
11:00
CD Tondela
 
Vitória de Setúbal
10/28/18
11:00
Moreinense FC
 
CS Marítimo
10/28/18
13:30
FC Porto
 
CD Feirense
10/28/18
16:00
Sporting Portugal
 
Boavista (PT)
10/28/18
15:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
 
CFR Cluj-Napoca
10/28/18
8:00
AFC Dunărea Călăraşi
 
CS Gaz Metan Mediaş
10/28/18
10:30
SuperSport United FC
 
Golden Arrows FC
10/28/18
10:30
Bloemfontein Celtic FC
 
Baroka FC
10/28/18
10:30
Black Leopards FC
 
Free State Stars FC
10/28/18
7:00
FK Yenisey Krasnoyarsk
 
Lokomotiv Moskva
10/28/18
9:30
FK Akhmat Grozny
 
Dinamo Moscow
Akhmat-Arena (30,000)
10/28/18
12:00
CSKA Moscow
 
FK Krasnodar
10/28/18
12:30
Aberdeen FC
 
Rangers FC
Hampden Park (52,063)
10/28/18
9:30
Heart of Midlothian FC
 
Celtic
Hampden Park (52,063)
10/28/18
11:00
Neuchâtel Xamax
 
FC Luzern
10/28/18
11:00
FC Lugano
 
FC Thun
10/28/18
11:00
FC St Gallen
 
FC Zürich
Kybunpark (19,694)
10/28/18
12:00
FC ViOn Zlaté Moravce
 
FC Spartak Tnrava
10/28/18
9:00
NK Krško
 
NŠ Mura
10/28/18
13:00
NK Rudar Velenje
 
NK Aluminij Kidričevo
OB Jezeru (2,500)
10/28/18
11:00
NK Domžale
 
ND Gorica
10/28/18
10:00
Hammarby IF
 
Kalmar FF
Tele2 Arena (30,001)
10/28/18
10:00
Örebro SK
 
Djurgårdens IF
Behrn Arena (14,500)
10/28/18
12:30
IFK Norrköping
 
Östersunds FK
10/28/18
12:30
IK Sirius
 
IF Brommapojkarna
10/28/18
9:30
US Monastirienne
 
CS Sfaxien
10/28/18
9:30
Stade Tunisien
 
US de Ben Guerdane
10/28/18
9:30
CS Hammam-Lif
 
ES de Tunis
10/28/18
6:30
Kayserispor
 
Sivasspor
10/28/18
11:00
Yeni Malatyaspor
 
Galatasary
10/28/18
13:30
Fenerbahçe
 
MKE Ankaragücü
10/28/18
8:00
FC Chornomorets Odessa
 
FC Karpaty Lviv
10/28/18
11:00
FC Dynamo Kyiv
 
FC Lviv
10/28/18
13:30
FC Vorskla Poltava
 
FC Olimpik Donetsk
10/28/18
15:30
CA Cerro
 
Wanderers FC
10/28/18
15:30
Liverpool FC (UR)
 
CA River Plate (UR)
10/28/18
15:30
CA Boston River
 
Defensor Sporting
10/28/18
15:00
CA Atenas de San Carlos
 
Nacional (UR)
10/28/18
9:15
Danubio FC
 
CA Fénix (UR)
10/28/18
16:30
Sporting KC
 
Los Angeles FC
10/28/18
16:30
Seattle
 
San Jose
10/28/18
16:30
New England
 
Montreal
10/28/18
16:30
Toronto
 
Atlanta United
BMO Field (21,800)
10/28/18
16:30
LA Galaxy
 
Houston
10/28/18
16:30
Vancouver
 
Portland
10/28/18
16:30
Columbus
 
Minnesota United
10/28/18
16:30
New York RB
 
Orlando City SC
10/28/18
16:30
New York City
 
Philadelphia
10/28/18
16:30
Colorado
 
FC Dallas
10/28/18
16:30
Chicago
 
DC United
10/28/18
16:00
Atlético Venezuela CF
 
Caracas FC
10/28/18
16:00
Zamora FC
 
Aragua FC
10/28/18
16:00
Zulia FC
 
Academia Puerto Cabello
10/28/18
16:00
Deportivo Táchira FC
 
ACCD Mineros de Guayana
10/28/18
16:00
Estudiantes de Caracas SC
 
Estudiantes de Mérida FC
10/28/18
16:00
Deportivo La Guaira
 
Deportivo Anzoátegui
10/28/18
16:00
CD Lara
 
Metropolitanos FC
10/28/18
16:00
Monagas SC
 
Portuguesa FC
10/28/18
16:00
Carabobo FC
 
Trujillanos FC
10/28/18
10:30
Cardiff Metropolitan University FC
 
Carmarthen Town AFC
10/29/18
10/29/18
14:00
FK Partizani
 
KF Skënderbeu Korçë
10/29/18
18:00
Newell's Old Boys
 
Argentinos Juniors
10/29/18
20:00
San Martín de San Juan
 
Defensa y Justicia
10/29/18
20:00
Real Potosí
 
Club Blooming
10/29/18
19:00
Ceará
 
Atlético MG
10/29/18
13:00
Doxa Katokopia FC
 
Apollon Limassol
10/29/18
13:00
Anorthosis Famagusta FC
 
AEK Larnaca FC
10/29/18
13:00
SK Slavia Praha
 
FC Dukla Praha
Eden Aréna (21,000)
10/29/18
14:00
FC Midtjylland
 
Brøndby IF
MCH Arena (11,800)
10/29/18
16:00
Tottenham
 
Manchester City
10/29/18
16:00
Málaga
 
CD Numancia
10/29/18
15:45
Clermont Foot
 
Stade Brestois 29
10/29/18
15:30
Vfl Bochum
 
SSV Jahn Regensburg
10/29/18
13:00
Skoda Xanthi FC
 
PAS Giannina
10/29/18
13:30
Olympiakos
 
GS Apollon Smyrnis
10/29/18
15:30
PAOK FC
 
Panathinaikos
10/29/18
15:00
Hapoel Tel Aviv
 
Maccabi Haifa
10/29/18
15:30
Lazio
 
Internazionale
10/29/18
14:00
IK Start
 
Molde FK
Sør Arena (14,563)
10/29/18
19:00
Club Guaraní
 
Club Libertad
10/29/18
17:00
Deportivo Santaní
 
Club Nacional (PAR)
10/29/18
13:00
Wisła Kraków
 
Zagłębie Sosnowiec
10/29/18
15:00
CS Concordia Chiajna
 
FC Dinamo Bucureşti
10/29/18
13:30
FK Rubin Kazan
 
Spartak Moskva
Kazan Arena (45,105)
10/29/18
11:00
Kryliya Sovetov
 
Zenit St Petersburg
10/29/18
14:00
AIK Solna
 
Malmö FF
Friends Arena (51,100)
10/29/18
13:00
Beşiktaş JK
 
Çaykur Rizespor
10/29/18
13:00
Akhisar Belediyespor
 
Göztepe AŞ
10/30/18
10/30/18
19:00
Keşlə FK
 
Qarabağ FK
ASK Arena (8,125)
10/30/18
15:30
Club Brugge
 
KV Oostende
10/30/18
15:30
Royal Mouscron-Péruwelz
 
KAA Gent
10/30/18
15:30
R Charleroi SC
 
Sint-Truiden VV
10/30/18
19:00
FC Torpedo-Belaz Zhodino
 
FC Dinamo Minsk
10/30/18
19:30
Grêmio
 
River Plate
10/30/18
20:45
AC Deportivo Cali
 
Independiente Santa Fe
10/30/18
19:00
CSD Independiente
 
Guayaquil City FC
10/30/18
15:45
Crewe Alexandra
 
Mansfield Town
10/30/18
15:45
AFC Fylde
 
Gateshead FC
Mill Farm (6,000)
10/30/18
15:45
Aldershot Town FC
 
Boreham Wood FC
10/30/18
15:45
Barnet FC
 
Salford City FC
The Hive (5,176)
10/30/18
15:45
Bromley FC
 
Braintree Town FC
10/30/18
15:45
Dover Athletic FC
 
Dagenham & Redbridge
10/30/18
15:45
Eastleigh FC
 
Leyton Orient
Ten Acres (3,500)
10/30/18
15:45
Ebbsfleet United
 
Maidstone United FC
10/30/18
15:45
Harrogate Town FC
 
Barrow AFC
CNG Stadium (3,800)
10/30/18
15:45
Havant & Waterlooville FC
 
Maidenhead United FC
10/30/18
15:45
Solihull Moors FC
 
FC Halifax Town
Damson Park (3,050)
10/30/18
15:45
Sutton United FC
 
Chesterfield FC
10/30/18
15:45
Wrexham FC
 
Hartlepool United FC
10/30/18
15:45
Leicester City
 
Southampton
10/30/18
15:45
Burton Albion FC
 
Nottingham Forest
10/30/18
15:45
AFC Bournemouth
 
Norwich City
10/30/18
14:30
CD Ebro
 
Valencia
10/30/18
14:30
CD Lugo
 
Levante
10/30/18
15:30
CD Leganés
 
Rayo Vallecano
10/30/18
16:30
UE Sant Andreu
 
Atlético Madrid
10/30/18
16:05
RC Strasbourg
 
Lille
10/30/18
13:45
Montpellier HSC
 
FC Nantes
10/30/18
13:30
BSG Chemie Leipzig
 
SC Paderborn 07
10/30/18
13:30
SSV Ulm 1846
 
Fortuna Düsseldorf
Donaustadion (19,500)
10/30/18
15:45
SV Wehen Wiesbaden
 
Hamburger SV
BRITA-Arena (13,500)
10/30/18
15:45
SV Rödinghausen
 
FC Bayern München
10/30/18
15:45
FC Augsburg
 
FSV Mainz 05
WWK Arena (30,660)
10/30/18
13:30
SV Darmstadt 98
 
Hertha Berlin
10/30/18
13:30
Hannover 96
 
Vfl Wolfsburg
HDI-Arena (49,000)
10/30/18
15:45
1. FC Heidenheim 1846
 
SV Sandhausen
Voith-Arena (10,000)
10/30/18
19:00
CD Malacateco-Coatepeque
 
Deportivo Sanarate
10/30/18
19:00
CSD Municipal
 
CSD Comunicaciones
10/30/18
19:00
Siquinalá FC
 
Deportivo Chiantla
10/30/18
19:00
Antigua GFC
 
CD Petapa
10/30/18
19:00
CSyD Cobán Imperial
 
Deportivo Iztapa
10/30/18
19:00
Deportivo Guastatoya
 
Xelajú MC
10/30/18
16:00
Ascoli Calcio 1898
 
Hellas Verona FC
10/30/18
16:00
Carpi
 
Palermo
10/30/18
16:00
AS Cittadella
 
Foggia Calcio
10/30/18
16:00
Cosenza Calcio
 
Pescara
10/30/18
16:00
US Cremonese
 
Venezia
10/30/18
16:00
AC Perugia
 
Padova
10/30/18
16:00
Spezia Calcio 1906
 
Benevento Calcio
10/30/18
6:00
Júbilo Iwata
 
Shonan Bellmare
10/30/18
13:30
PSV Eindhoven
 
RKC Waalwijk
10/30/18
14:45
Kozakken Boys
 
Almere City FC
10/30/18
14:45
Twente Enschede
 
vv Noordwijk
10/30/18
14:45
SC Cambuur
 
Koninklijke HFC
10/30/18
14:45
Amsterdamsche FC
 
FC Oss
10/30/18
14:45
SV Urk
 
Roda JC Kerkrade
10/30/18
15:45
De Graafschap
 
PEC Zwolle
De Vijverberg (12,600)
10/30/18
15:45
Ballymena United FC
 
Glentoran FC
10/30/18
15:45
Queen of the South FC
 
Greenock Morton FC
10/30/18
15:45
Ayr United FC
 
Alloa Athletic FC
Somerset Park (10,243)
10/30/18
15:45
Inverness Caledonian Thistle
 
Dunfermliine Athletic FC
10/30/18
15:45
Partick Thistle FC
 
Dundee United FC
10/30/18
15:45
Falkirk FC
 
Ross County FC
10/30/18
19:00
FK Dinamo Vranje
 
FK Proleter Novi Sad
10/30/18
19:00
FK Crvena Zvezda
 
FK Bačka Palanka
10/30/18
19:00
FK Radnički Niš
 
FK Mačva Şabac
10/30/18
19:00
FK Voždovac
 
FK Rad Beograd
10/30/18
19:00
FK Spartak Subotica
 
FK Zemun
10/30/18
19:00
FK Napredak Kruševac
 
FK Mladost Lučani
10/30/18
19:00
FK Čukarički
 
FK Partizan
10/30/18
19:00
FK Vojvodina Novi Sad
 
FK Radnik Surdulica
10/30/18
19:00
IF Elfsborg
 
Dalkurd FF
Borås Arena (14,500)
10/31/18
10/31/18
19:00
Newell's Old Boys
 
CA Rosario Central
10/31/18
19:00
San Lorenzo
 
CA Temperley
10/31/18
6:00
Artsakh FC
 
FC Pyunik
10/31/18
7:00
FC Banants
 
FC Ararat Yerevan
10/31/18
7:00
Shirak FC
 
FC Gandzasar
10/31/18
11:00
Ararat-Armenia FC
 
Alashkert FC
10/31/18
15:30
KV Kortrijk
 
Waasland-Beveren
10/31/18
15:30
KAS Eupen
 
Cercle Brugge KSV
10/31/18
15:30
Royal Antwerp FC
 
Genk
Bosuilstadion (16,649)
10/31/18
14:45
FC Dinamo Brest
 
Bate Borisov
10/31/18
12:30
FC Shakhtyor Salihorsk
 
FC Vitebsk
10/31/18
21:00
Deportes Tolima
 
CD Once Caldas
10/31/18
21:45
Palmeiras
 
Boca Juniors
10/31/18
18:30
Nacional (UR)
 
Fluminense FC
10/31/18
20:45
Atlético Paranaense
 
EC Bahia
10/31/18
13:00
Apoel Nicosia
 
AC Omonia Nicosia
10/31/18
15:45
West Ham United
 
Tottenham
10/31/18
15:45
Chelsea
 
Derby County FC
10/31/18
15:45
Arsenal
 
Blackpool
10/31/18
16:00
Middlesbrough FC
 
Crystal Palace
10/31/18
16:30
Cultural Leonesa
 
FC Barcelona
10/31/18
13:00
Athletic Bilbao
 
SD Huesca
10/31/18
14:30
UD Melilla
 
Real Madrid
10/31/18
15:30
Córdoba CF
 
Getafe
10/31/18
15:30
Deportivo Alavés
 
Girona FC
Mendizorroza (19,840)
10/31/18
15:30
Mallorca
 
Real Valladolid
10/31/18
16:05
Nîmes Olympique
 
AS Saint-Étienne
10/31/18
16:05
Toulouse FC
 
FC Lorient
10/31/18
16:05
Stade de Reims
 
US Orléans
10/31/18
16:05
Dijon FCO
 
SM Caen
10/31/18
16:05
FC Metz
 
Amiens SC
10/31/18
16:05
EA Guingamp
 
Angers SCO
10/31/18
16:05
Le Havre AC
 
Troyes
Stade Océane (25,178)
10/31/18
13:45
OGC Nice
 
AJ Auxerre
10/31/18
12:00
FC Dinamo Tbilisi
 
FC Torpedo Kutaisi
Dinamo Arena (54,549)
10/31/18
13:30
FC Hansa Rostock
 
FC Nürnberg
Ostseestadion (29,000)
10/31/18
13:30
SC Weiche Flensburg 08
 
SV Werder Bremen
10/31/18
13:30
Borussia Dortmund
 
1. FC Union Berlin
10/31/18
15:45
Borussia Mönchengladbach
 
Bayer 04 Leverkusen
10/31/18
13:30
FC Köln
 
FC Schalke 04
10/31/18
15:45
RB Leipzig
 
1899 Hoffenheim
10/31/18
15:45
DSC Arminia Bielefeld
 
MSV Duisburg
Schüco Arena (27,300)
10/31/18
15:45
Holstein Kiel
 
SC Freiburg
10/31/18
21:00
Lobos UPNFM
 
CD Olimpia
10/31/18
15:30
AC Milan
 
Genoa
10/31/18
16:00
Lecce
 
FC Crotone
10/31/18
14:00
US Salernitana
 
AS Livorno
Stadio Arechi (37,245)
10/31/18
6:00
Jeonbuk Hyundai Motors
 
Ulsan Hyundai FC
10/31/18
6:30
Jeju United FC
 
Gyeongnam FC
10/31/18
6:30
Suwon Samsung Bluewings
 
Pohang Steelers
10/31/18
6:00
Gangwon FC
 
Jeonnam Dragons FC
10/31/18
6:30
Incheon United
 
Sangju Sangmu FC
10/31/18
6:30
Daegu FC
 
FC Seoul
Daegu Stadium (66,422)
10/31/18
8:30
FK Renova
 
FK Sileks Kratovo
Ecolog Arena (15,000)
10/31/18
8:30
KF Shkupi 1927
 
Fudbalska Akademija Pandev
10/31/18
8:30
FK Rabotnički
 
FK Pobeda
10/31/18
8:30
FK Belasica Strumica
 
FK Shkëndija
10/31/18
8:30
FK Makedonija Gjorăe Petrov
 
FK Vardar
10/31/18
13:30
SC Heracles Almelo
 
Vitesse Arnhem
10/31/18
14:45
Willem II Tilburg
 
SV Spankenburg
10/31/18
14:45
FC Utrecht
 
ASWH
10/31/18
14:45
FC Emmen
 
HSV ODIN '59
10/31/18
14:45
AZ Alkmaar
 
vvv-Venlo
AFAS Stadion (17,023)
10/31/18
14:45
RKSV Groene Ster
 
Heerenveen
10/31/18
15:45
Ajax Amsterdam
 
Go Ahead Eagles
10/31/18
21:00
San Francisco FC
 
CD Universitario
10/31/18
21:00
Alianza FC (PAN)
 
Costa del Este FC
10/31/18
16:00
Universitario de Deportes
 
Sporting Cristal
10/31/18
16:00
Academia Deportiva Cantolao
 
CCD Municipal
10/31/18
16:00
Univ San Martín
 
Alianza Lima
10/31/18
16:00
Ayacucho FC
 
Sport Boys
10/31/18
16:00
UTC
 
Real Garcilaso
10/31/18
16:00
Sport Huancayo
 
CD Sport Rosario de Huaraz
10/31/18
16:00
FBC Melgar
 
CSDyC Comerciantes Unidos
10/31/18
16:00
CD Unión Comercio
 
Deportivo Binacional FC
10/31/18
15:45
Heart of Midlothian FC
 
Hibernian FC
10/31/18
15:45
Rangers FC
 
Kilmarnock FC
Ibrox Stadium (51,082)
10/31/18
15:45
Livingston FC
 
St Johnstone FC
10/31/18
15:45
Aberdeen FC
 
Hamilton Academical FC
10/31/18
15:45
St Mirren FC
 
Motherwell FC
10/31/18
15:45
Dundee FC
 
Celtic
10/31/18
14:00
GIF Sundsvall
 
Hammarby IF
NP3 Arena (8,500)
10/31/18
14:00
BK Häcken
 
IK Sirius
10/31/18
14:00
Kalmar FF
 
Trelleborgs FF
10/31/18
14:00
Djurgårdens IF
 
IFK Göteborg
Tele2 Arena (30,001)
10/31/18
14:00
IF Brommapojkarna
 
IFK Norrköping
10/31/18
10:30
CS Hammam-Lif
 
Étoile Sportive du Sahel
11/01/18
11/01/18
9:30
Anderlecht
 
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
11/01/18
13:00
SV Zulte Waregem
 
Standard Liège
11/01/18
19:00
Standard Liège
 
Royal Antwerp FC
11/01/18
19:00
KAA Gent
 
KV Kortrijk
11/01/18
19:00
Genk
 
Club Brugge
Luminus Arena (21,500)
11/01/18
19:00
KV Oostende
 
R Charleroi SC
11/01/18
19:00
Cercle Brugge KSV
 
Royal Mouscron-Péruwelz
11/01/18
19:00
KSC Lokeren Oost-Vlaanderen
 
KAS Eupen
11/01/18
19:00
Waasland-Beveren
 
Anderlecht
11/01/18
19:00
Sint-Truiden VV
 
SV Zulte Waregem
Stayen (12,125)
11/01/18
20:30
EC Juventude
 
Brasil de Pelotas
11/01/18
18:15
Criciúma EC
 
Goiás EC
11/01/18
20:45
Defensa y Justicia
 
Junior de Barranquilla
11/01/18
9:00
Haras El Hodoud SC
 
Al Mokawloon Al Arab SC
11/01/18
11:30
Petrojet SC
 
Misr Lel Makasa SC
Suez Stadium (27,000)
11/01/18
14:30
Wadi Degla SC
 
Zamalek SC
11/01/18
15:45
Manchester City
 
Fulham
11/01/18
7:00
Sporting Gijón
 
SD Eibar
El Molinón (29,538)
11/01/18
15:45
Racing Santander
 
Real Betis
El Sardinero (22,271)
11/01/18
11:15
CF Villanovense
 
Sevilla FC
11/01/18
11:15
Celta Vigo
 
Real Sociedad
Balaídos (31,800)
11/01/18
13:30
UD Almería
 
Villarreal
11/01/18
13:30
Cádiz CF
 
Espanyol
11/01/18
19:00
AC Ajaccio
 
GFC Ajaccio
11/01/18
19:00
AS Béziers
 
FC Lorient
11/01/18
19:00
Stade Brestois 29
 
Red Star FC
11/01/18
19:00
RC Lens
 
LB Châteauroux
11/01/18
19:00
FC Metz
 
AJ Auxerre
11/01/18
19:00
AS Nancy-Lorraine
 
Clermont Foot
11/01/18
19:00
Chamois Niortais FC
 
Le Havre AC
11/01/18
19:00
US Orléans
 
Grenoble Foot 38
11/01/18
19:00
Paris FC
 
FC Sochaux
11/01/18
19:00
Troyes
 
Valenciennes FC
11/01/18
19:00
Kawasaki Frontale
 
Kashiwa Reysol
11/01/18
19:00
Shonan Bellmare
 
Shimizu S-Pulse
11/01/18
19:00
Consadole Sapporo
 
Vegalta Sendai
Sapporo Dome (41,484)
11/01/18
19:00
Kashima Antlers FC
 
Cerezo Osaka
11/01/18
19:00
Urawa Red Diamonds
 
Gamba Osaka
11/01/18
19:00
Yokohama F Marinos
 
FC Tokyo
11/01/18
19:00
Júbilo Iwata
 
Sanfrecce Hiroshima
11/01/18
19:00
Nagoya Grampus Eight
 
Vissel Kobe
11/01/18
19:00
Sagan Tosu
 
V-Varen Nagasaki
11/01/18
12:50
Al-Ittihad FC
 
Al-Raed SFC
11/01/18
10:35
Al-Batin FC
 
Al-Hazem FC
11/01/18
11:25
Al-Wehda Club
 
Al-Shabab FC
11/01/18
8:30
Al-Faisaly FC
 
Al-Ettifaq FC
11/01/18
10:35
Al-Fateh SC
 
Al-Fayha FC
11/01/18
13:30
NEC Nijmegen
 
Fortuna Sittard
11/01/18
15:45
Feyenoord
 
ADO Den Haag
11/01/18
21:30
Santa Tecla FC
 
Alianza FC (SLV)
11/01/18
14:00
Malmö FF
 
Örebro SK
11/01/18
14:00
Östersunds FK
 
AIK Solna
11/02/18
11/02/18
19:00
KS Teuta Durrës
 
KF Tirana
11/02/18
19:00
KF Skënderbeu Korçë
 
KS Kastrioti Krujë
11/02/18
19:00
KS Luftëtari Gjirokastër
 
KF Laçi
11/02/18
19:00
FK Kukësi
 
KS Flamurtari Vlorë
11/02/18
19:00
FK Partizani
 
KS Kamza
11/02/18
19:00
Boca Juniors
 
Tigre
La Bombonera (49,000)
11/02/18
19:00
CA Aldosivi
 
Banfield
11/02/18
19:00
Racing Club (ARG)
 
Newell's Old Boys
El Cilindro (51,389)
11/02/18
19:00
Lanús
 
CA Huracán
11/02/18
19:00
Unión de Santa Fe
 
Patronato de Paraná
11/02/18
19:00
Belgrano de Córdoba
 
Gimnasia La Plata
11/02/18
19:00
San Lorenzo
 
CA Talleres
11/02/18
19:00
Argentinos Juniors
 
Independiente (ARG)
11/02/18
19:00
Estudiantes La Plata
 
River Plate
11/02/18
19:00
Defensa y Justicia
 
Vélez Sarsfield
11/02/18
19:00
San Martín de Tucumán
 
San Martín de San Juan
11/02/18
19:00
Godoy Cruz
 
CA Tucumán
11/02/18
19:00
CA Rosario Central
 
CA Colón
11/02/18
4:50
Melbourne Heart FC
 
Sydney FC
AAMI Park (30,050)
11/02/18
19:00
Keşlə FK
 
Neftçi Baku PFK
ASK Arena (8,125)
11/02/18
19:00
NK Čelik Zenica
 
FK Radnik Bijeljina
Bilino Polje (15,292)
11/02/18
19:00
FK Krupa na Vrbasu
 
FK Sloboda Tuzla
11/02/18
19:00
FK Tuzla City
 
NK GOŠK Gabela
11/02/18
19:00
FK Sarajevo
 
FK željezničar Sarajevo
11/02/18
19:00
FK Zvijezda 09
 
HŠK Zrinjski Mostar
11/02/18
19:00
FK Luch Minsk
 
FC Shakhtyor Salihorsk
11/02/18
19:00
Bate Borisov
 
FC Neman Grodno
Borisov Arena (13,126)
11/02/18
19:00
FK Smolevichy
 
FC Gomel
11/02/18
19:00
FC Minsk
 
FC Gorodeya
11/02/18
19:00
FC Dinamo Brest
 
FK Isloch Minsk
11/02/18
19:00
FC Vitebsk
 
FC Dinamo Minsk
11/02/18
19:00
FC Slutsk
 
FK Tarpeda Minsk
11/02/18
19:00
FC Dnepr Mogilev
 
FC Torpedo-Belaz Zhodino
11/02/18
16:00
CD San José
 
CD Guabirá
11/02/18
19:00
Royal Pari FC
 
Club Blooming
11/02/18
19:00
Oriente Petrolero
 
Club The Strongest
11/02/18
19:00
Real Potosí
 
Club Jorge Wilstermann
11/02/18
19:00
Club Universitario
 
CD San José
11/02/18
19:00
Club Destroyers
 
CD Guabirá
11/02/18
19:00
Atlético MG
 
Grêmio
11/02/18
19:00
Paraná Clube
 
EC Vitória
11/02/18
19:00
América (MG)
 
Cruzeiro
11/02/18
19:00
EC Bahia
 
Chapecoense AF
11/02/18
19:00
Fluminense FC
 
CR Vasco de Gama
11/02/18
19:00
Botafogo (RJ)
 
Corinthians
Engenhão (46,931)
11/02/18
19:00
São Paulo
 
Flamengo
11/02/18
19:00
Sport Recife
 
Ceará
11/02/18
19:00
Palmeiras
 
Santos FC
11/02/18
19:00
Internacional
 
Atlético Paranaense
11/02/18
19:30
Oeste FC
 
Figueirense FC
Arena Barueri (35,000)
11/02/18
18:15
Vila Nova FC
 
Paysandu SC
11/02/18
20:30
Sampaio Corrêa
 
CS Alagoano
11/02/18
19:00
FC Dunav Ruse
 
FK Vitosha Bistritsa
11/02/18
19:00
PFC Lokomotiv Plovdiv
 
PFC CSKA Sofia
11/02/18
19:00
PFC Beroe Stara Zagora
 
PFC Slavia Sofia
Beroe Stadium (15,000)
11/02/18
19:00
SFC Etar Veliko Tarnovo
 
PFC Ludogorets Razgrad
11/02/18
19:00
PFC Septemvri Sofia
 
PFC Vereya Stara Zagora
11/02/18
19:00
PFC Levski Sofia
 
PFC Botev Plovdiv
11/02/18
19:00
POFC Botev Vratsa
 
PFC Cherno More Varna
11/02/18
19:00
San Luis de Quillota
 
Club Universidad de Chile
11/02/18
19:00
Deportes Antofagasta
 
CD Universidad Católica
11/02/18
19:00
CD Curicóo Unido
 
CD Unión La Calera
11/02/18
19:00
Club Unión Española
 
CD Everton
11/02/18
19:00
CD Temuco
 
Audax Italiano
11/02/18
19:00
CSD Colo-Colo
 
CD Palestino
11/02/18
19:00
CD Iquique
 
CD Huachipato
11/02/18
19:00
O'Higgins FC
 
CD Univ de Concepcíon
11/02/18
7:35
Guizhou Hengfeng FC
 
Guangzhou R&F
11/02/18
7:35
Shanghai Shenhua FC
 
Henan Jianye FC
11/02/18
7:35
Shandong Luneng Taishan FC
 
Changchun Yatai FC
11/02/18
7:35
Tianjin Quanjian FC
 
Beijing Guoan FC
11/02/18
19:00
AEK Larnaca FC
 
AEL Limassol
11/02/18
19:00
Apollon Limassol
 
Anorthosis Famagusta FC
11/02/18
19:00
Nea Salamis Famagusta FC
 
Doxa Katokopia FC
11/02/18
19:00
AC Omonia Nicosia
 
Ermis Aradippou
11/02/18
19:00
Enosis Neon Paralimni
 
Alki Oroklini
11/02/18
19:00
Paphos FC
 
Apoel Nicosia
11/02/18
19:00
Bohemians 1905
 
FK Teplice
11/02/18
19:00
1. FK Příbram
 
1. FC Slovácko
11/02/18
21:00
FC Baník Ostrava
 
FC Viktoria Plzeň
11/02/18
19:00
FC Dukla Praha
 
FK Baumit Jablonec
11/02/18
19:00
FC Slovan Liberec
 
FK Mladá Boleslav
11/02/18
19:00
Sparta Praha
 
SK Slavia Praha
11/02/18
19:00
SK Sigma Olomouc
 
SFC Opava
11/02/18
19:00
FC FASTAV Zlín
 
MFK Karviná
11/02/18
8:45
El Daklyeh FC
 
Tala'ea El Gaish SC
11/02/18
11:00
El Gouna FC
 
ENPPI SC
11/02/18
11:00
El Entag El Harby SC
 
Smouha SC
11/02/18
14:00
Pyramids FC
 
Al-Ittihad Alexandria
11/02/18
16:00
Albacete Balompié
 
Gimnàstic de Tarragona
11/02/18
13:30
Pärnu JK Vaprus
 
Nõmme Kalju FC
11/02/18
19:00
Paris Saint-Germain
 
Lille
11/02/18
19:00
Aris FC
 
Olympiakos
11/02/18
19:00
FC Asteras Tripolis
 
Skoda Xanthi FC
11/02/18
19:00
Atromitos FC
 
PAOK FC
11/02/18
19:00
Levadiakos FC
 
AEL 1964 FC
11/02/18
19:00
OFI Crete
 
GS Apollon Smyrnis
11/02/18
19:00
Panathinaikos
 
AEK Athens
11/02/18
19:00
Panionios GSS
 
Panetolikos GFS
11/02/18
19:00
PAS Giannina
 
AS Lamia
11/02/18
19:00
Kisvárda FC
 
Budapest Honvéd FC
11/02/18
19:00
Paksi SE
 
Videoton FC
Stadion PSE (5,000)
11/02/18
19:00
Újpest FC
 
Szombathelyi Haladás
11/02/18
19:00
Ferencvárosi TC
 
MTK Budapest FC
11/02/18
19:00
Puskás Akadémia FC
 
Diósgyőri VTK
Pancho Arena (4,500)
11/02/18
19:00
Mezőkövesd-Zsóry SE
 
Debreceni VSC
11/02/18
19:00
Malaysia
 
Maldives
11/02/18
19:00
Maccabi Petah Tikva FC
 
Hapoel Kiryat Shmona
11/02/18
19:00
Maccabi Tel Aviv
 
Ihoud Bnei Sakhnin FC
11/02/18
19:00
FC Ashdod
 
Hapoel Haifa FC
11/02/18
19:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
 
Hapoel Hadera FC
11/02/18
19:00
Maccabi Haifa
 
Beitar Jerusalem FC
11/02/18
19:00
Hapoel Be'er Sheva FC
 
Hapoel Tel Aviv
11/02/18
19:00
Hapoel Ra'anana AFC
 
Maccabi Netanya FC
11/02/18
15:30
Napoli
 
Empoli FC
11/02/18
19:00
Benevento Calcio
 
Ascoli Calcio 1898
11/02/18
19:00
FC Crotone
 
Carpi
11/02/18
19:00
Foggia Calcio
 
Brescia
11/02/18
19:00
Hellas Verona FC
 
US Cremonese
11/02/18
19:00
AS Livorno
 
AC Perugia
11/02/18
19:00
Padova
 
AS Cittadella
11/02/18
19:00
Palermo
 
Cosenza Calcio
11/02/18
19:00
Pescara
 
Lecce
11/02/18
19:00
Venezia
 
US Salernitana
11/02/18
19:00
FC Atyrau
 
FC Aktobe
11/02/18
19:00
FC Kaysar Kyzylorda
 
FC Zhetysu Taldykorgan
11/02/18
19:00
FC Irtysh Pavlodar
 
FC Akzhayik
11/02/18
19:00
FC Astana
 
FC Kairat Almaty
Astana Arena (30,000)
11/02/18
19:00
FC Shakhter Karagandy
 
FC Tobol
11/02/18
19:00
FC Kyzyl-Zhar SK
 
FC Ordabasy
11/02/18
10:35
Al-Qadsiah FC
 
Al-Hilal FC (Riyadh)
11/02/18
8:55
Ohod Club
 
Al Taawon FC
11/02/18
19:00
Rapide Club Oued Zem
 
Mouloudia Club d'Oujda
11/02/18
19:00
FUS Rabat
 
Moghreb Tétouan
Stade du FUS (15,000)
11/02/18
19:00
Wydad Casablanca
 
Difaâ Hassani d'El Jadida
11/02/18
19:00
Olympique Club de Safi
 
Chabab Rif Al Hoceima
11/02/18
19:00
Kawkab Marrakech
 
Hassania Union Sport d'Agadir
11/02/18
19:00
Ittihad Riadhi de Tanger
 
Raja Casablanca
11/02/18
19:00
RSB Berkane
 
FAR Rabat
11/02/18
19:00
CA Youssoufia Berrechid
 
Olympique Club de Khouribga
11/02/18
19:00
Moghreb Tétouan
 
Difaâ Hassani d'El Jadida
11/02/18
19:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
Chabab Rif Al Hoceima
11/02/18
19:00
Rapide Club Oued Zem
 
Hassania Union Sport d'Agadir
11/02/18
19:00
FUS Rabat
 
Raja Casablanca
Stade du FUS (15,000)
11/02/18
19:00
Wydad Casablanca
 
FAR Rabat
11/02/18
19:00
Olympique Club de Safi
 
Olympique Club de Khouribga
11/02/18
19:00
Kawkab Marrakech
 
RSB Berkane
11/02/18
19:00
CA Youssoufia Berrechid
 
Ittihad Riadhi de Tanger
11/02/18
21:00
Morelia
 
UANL Tigres
11/02/18
23:00
Puebla
 
Guadalajara
11/02/18
23:00
Monterrey
 
Tiburones Rojos de Veracruz
11/02/18
21:00
UA Estado de México
 
Correcaminos UAT
11/02/18
22:00
Atlético San Luis
 
Univ de Guadalajara
11/02/18
22:30
Venados FC
 
CSD Sinaloa
11/02/18
23:00
Jaibos Tampico Madero
 
CD Mineros de Zacatecas
11/02/18
19:00
FK Budućnost Podgorica
 
FK Zeta
11/02/18
19:00
OFK Titograd Podgorica
 
OFK Grbalj
11/02/18
19:00
FK Iskra Danilovgrad
 
FK Sutjeska Nikšić
11/02/18
19:00
FK Rudar Pljevlja
 
FK Mornar Bar
11/02/18
19:00
OFK Petrovac
 
FK Lovćen Cetinje
11/02/18
15:00
Excelsior
 
FC Groningen
11/02/18
15:00
FC Dordrecht
 
FC Volendam
11/02/18
15:00
SC Cambuur
 
Ajax II
11/02/18
15:00
MVV Maastricht
 
Sparta Rotterdam
De Geusselt (10,000)
11/02/18
15:00
NEC Nijmegen
 
AZ II
11/02/18
15:00
FC Oss
 
FC Eindoven
11/02/18
15:00
SC Telstar
 
Go Ahead Eagles
11/02/18
15:00
Twente Enschede
 
RKC Waalwijk
11/02/18
15:00
Helmond Sport
 
Almere City FC
11/02/18
15:00
FC Utrecht II
 
Roda JC Kerkrade
11/02/18
19:00
CD Plaza Amador
 
CD Árabe Unido
11/02/18
21:00
Independiente (PAN)
 
Santa Gema FC
11/02/18
21:00
Sporting San Miguelito
 
Tauro FC
11/02/18
19:00
Arka Gdynia 1929
 
MKS Pogón Szczecin
Stadion GOSiR (15,139)
11/02/18
19:00
KS Cracovia
 
MKS Miedź Legnica
11/02/18
19:00
Lech Poznań
 
Lechia Gdańsk
INEA Stadion (43,629)
11/02/18
19:00
Legia Warszawa
 
KS Górnik Zabrze
11/02/18
19:00
Gliwicki Klub Sportowy Piast Gilwice
 
Wisła Kraków
11/02/18
19:00
Śląsk Wroclaw
 
Wisła Płock SA
11/02/18
19:00
KGHM Zagłębie Lubin
 
Korona Kielce
11/02/18
19:00
Zagłębie Sosnowiec
 
Jagiellonia Bialystok SSA
11/02/18
16:30
Benfica
 
Moreinense FC
11/02/18
19:00
FC Steaua Bucureşti
 
FC Astra Giurgiu
11/02/18
19:00
CSMS Iaşi
 
CS Universitatea Craiova
11/02/18
19:00
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
 
AFC Hermannstadt
11/02/18
19:00
FC Botoşani
 
CFR Cluj-Napoca
11/02/18
19:00
AFC Dunărea Călăraşi
 
FC Viitorul Constanţa
11/02/18
19:00
CS Concordia Chiajna
 
CS Gaz Metan Mediaş
11/02/18
19:00
FC Voluntari
 
FC Dinamo Bucureşti
11/02/18
19:00
ASC La Linguère
 
ASC Niarry Tally
11/02/18
19:00
Teungueth FC
 
AS Dakar Sacré Coeur
11/02/18
19:00
ASC Diaraf
 
Mbour Petite-Côte FC
11/02/18
19:00
Sonacos de Diourbel
 
Génération Foot
11/02/18
19:00
US Goréenne
 
Casa Sports
11/02/18
19:00
Stade de Mbour
 
AS Pikine
11/02/18
19:00
AS Douanes (SEN)
 
ASEC Ndiambour
11/02/18
19:00
CD Municipal Limeño
 
CD FAS
11/02/18
19:00
Santa Tecla FC
 
CD Sonsonate
11/02/18
19:00
Jocoro FC
 
CD Chalatenango
11/02/18
19:00
CD Audaz
 
Pasaquina FC
11/02/18
19:00
AD Isidro Metapán
 
CD Águila
11/02/18
19:00
Alianza FC (SLV)
 
CD Luis Ángel Firpo
11/02/18
19:00
FC Basel
 
FC Lugano
St Jakob Park (38,512)
11/02/18
19:00
Grasshopper Club Zürich
 
Young Boys
11/02/18
19:00
FC Luzern
 
FC Zürich
swissporarena (17,800)
11/02/18
19:00
FC Sion
 
FC St Gallen
11/02/18
19:00
FC Thun
 
Neuchâtel Xamax
11/02/18
19:00
NK Triglav Kranj
 
NK Krško
11/02/18
19:00
NK Celje
 
NK Maribor
11/02/18
19:00
NK Olimpija Ljubljana
 
NK Domžale
11/02/18
19:00
ND Gorica
 
NK Rudar Velenje
11/02/18
19:00
NK Aluminij Kidričevo
 
NŠ Mura
11/02/18
19:00
ES de Tunis
 
US Monastirienne
11/02/18
19:00
CS Sfaxien
 
Stade Gabèsien
11/02/18
19:00
AS Gabès
 
Stade Tunisien
Stade du Zrig (15,000)
11/02/18
19:00
US de Ben Guerdane
 
Club Africain
11/02/18
19:00
CA Bizertin
 
JS Kairouanaise
11/02/18
19:00
US Tataouine
 
Étoile Sportive du Sahel
11/02/18
19:00
ES de Métlaoui
 
CS Hammam-Lif
11/02/18
19:00
FC Lviv
 
FC Vorskla Poltava
Stadion SKIF (5,000)
11/02/18
19:00
FC Shakhtar Donetsk
 
FC Dynamo Kyiv
11/02/18
19:00
FC Mariupol'
 
FC Arsenal Kyiv
11/02/18
19:00
FC Oleksandria
 
SFC Desna Chernihiv
11/02/18
19:00
FC Chornomorets Odessa
 
FC Zorya Luhansk
11/02/18
19:00
FC Olimpik Donetsk
 
FC Karpaty Lviv
11/02/18
15:45
Aberystwyth Town FC
 
The New Saints
11/02/18
15:45
Cefn Druids AFC
 
Newtown AFC
The Rock (3,000)
11/03/18
11/03/18
7:00
Alashkert FC
 
Shirak FC
11/03/18
10:00
FC Gandzasar
 
Artsakh FC
11/03/18
2:35
Wellington Phoenix FC
 
Western Sydney
11/03/18
4:50
Newcastle Jets FC
 
Melbourne Victory FC
11/03/18
7:00
Perth Glory FC
 
Brisbane Roar
NIB Stadium (20,441)
11/03/18
12:00
FC Salzburg
 
SV Mattersburg
11/03/18
12:00
SK Sturm Graz
 
FC Wacker Innsbruck
Merkur Arena (15,400)
11/03/18
12:00
Vfb Admira Wacker Mödling
 
TSV Hartberg
BSFZ-Arena (12,000)
11/03/18
12:00
FK Austria Wien
 
Wolfsberger AC
11/03/18
12:00
SC Rheindorf Altach
 
Rapid Wien
11/03/18
12:00
SKN St Pölten
 
LASK Linz
NV Arena (8,000)
11/03/18
13:00
Sumgayıt FC
 
Qarabağ FK
ASK Arena (8,125)
11/03/18
19:00
Qəbələ FK
 
Sabah FK
11/03/18
19:00
Zirə FK
 
Səbail FK
11/03/18
19:00
NK Široki Brijeg
 
FK Mladost Doboj Kakanj
11/03/18
15:00
Club The Strongest
 
Real Potosí
11/03/18
19:30
CA Nacional Potosí
 
Royal Pari FC
11/03/18
17:15
Sport Boys Warnes
 
FC Bolívar
11/03/18
20:00
Ponte Preta
 
EC São Bento
11/03/18
15:30
Avaí
 
Londrina EC
Ressacada (15,000)
11/03/18
16:00
Goianiense
 
Fortaleza EC
11/03/18
15:30
CRB
 
Boa EC
Trapichão (20,551)
11/03/18
18:30
Coritiba FBC
 
Guarani FC
11/03/18
3:30
Dalian Yifang FC
 
Beijing Renhe FC
11/03/18
7:35
Jiangsu Sainty FC
 
Hebei China Fortune FC
11/03/18
7:35
Chongqing Dangdai Lifan FC
 
Tianjin Teda FC
11/03/18
7:35
Guangzhou Evergrande FC
 
Shanghai SIPG FC
11/03/18
19:00
Atlético Huila
 
Millonarios FC
11/03/18
19:00
Envigado FC
 
Boyacá Chicó FC
11/03/18
19:00
Deportivo Pasto
 
Independiente Medellín
11/03/18
19:00
CA Bucaramanga
 
AC Deportivo Cali
11/03/18
19:00
Jaguares de Córdoba
 
Rionegro Águilas
11/03/18
19:00
Alianza Petrolera
 
Junior de Barranquilla
11/03/18
19:00
América de Cali
 
CD Once Caldas
11/03/18
19:00
Atlético Nacional
 
CD La Equidad
11/03/18
19:00
Patriotas FC
 
Leones FC
11/03/18
19:00
Independiente Santa Fe
 
Deportes Tolima
11/03/18
19:00
CF Universidad de Costa Rica
 
Limón FC
11/03/18
19:00
Deportivo Saprissa
 
CS Cartaginés
11/03/18
19:00
Santos de Guápiles FC
 
AD San Carlos
11/03/18
19:00
Municipal Pérez Zeledón
 
AD Grecia
11/03/18
19:00
Herediano
 
LD Alajuelense
11/03/18
19:00
Guadalupe FC
 
AD Carmelita
11/03/18
12:00
NK Inter Zaprešić
 
NK Slaven Belupo
11/03/18
12:00
HNK Gorica
 
HNK Hajduk Split
11/03/18
12:00
HNK Rijeka
 
NK Rudeš Zagreb
11/03/18
12:00
NK Lokomotiva
 
NK Istra 1961
11/03/18
12:00
NK Osijek
 
Dinamo Zagreb
11/03/18
19:00
Aarhus GF
 
Randers FC
Ceres Park (20,032)
11/03/18
19:00
Brøndby IF
 
FC København
11/03/18
19:00
Vendsyssel FF
 
SønderjyskE
11/03/18
19:00
FC Nordsjælland
 
Aalborg BK
11/03/18
19:00
Odense BK
 
Hobro IK
11/03/18
19:00
Vejle Boldklub
 
AC Horsens
Vejle Stadion (10,418)
11/03/18
19:00
Esbjerg FB
 
FC Midtjylland
11/03/18
11:00
Al-Masry Club
 
Ismaily SC
11/03/18
14:00
Al Ahly SC
 
Nogoom El Mostakbal FC
11/03/18
11:00
AFC Bournemouth
 
Manchester United
11/03/18
11:00
Arsenal
 
Liverpool
11/03/18
11:00
Cardiff
 
Leicester City
11/03/18
11:00
Chelsea
 
Crystal Palace
11/03/18
11:00
Everton
 
Brighton & Hove
Goodison Park (40,157)
11/03/18
11:00
Huddersfield Town
 
Fulham
11/03/18
11:00
Manchester City
 
Southampton
11/03/18
11:00
Newcastle United
 
Watford
11/03/18
11:00
West Ham United
 
Burnley FC
11/03/18
11:00
Wolverhampton
 
Tottenham
11/03/18
11:00
Aston Villa
 
Bolton
Villa Park (42,788)
11/03/18
11:00
Blackburn
 
Queens Park Rangers
Ewood Park (31,154)
11/03/18
11:00
Brentford FC
 
Millwall
Griffin Park (12,219)
11/03/18
11:00
Derby County FC
 
Birmingham City
11/03/18
11:00
Hull City
 
West Bromwich Albion
KCOM Stadium (25,586)
11/03/18
11:00
Ipswich Town
 
Preston North End
Portman Road (30,311)
11/03/18
11:00
Nottingham Forest
 
Sheffield United
11/03/18
11:00
Reading
 
Bristol City
11/03/18
11:00
Rotherham United
 
Swansea City
11/03/18
11:00
Sheffield Wednesday
 
Norwich City
11/03/18
11:00
Stoke City
 
Middlesbrough FC
11/03/18
11:00
Wigan Athletic
 
Leeds United
DW Stadium (25,138)
11/03/18
11:00
AFC Wimbledon
 
Shrewsbury Town FC
11/03/18
11:00
Barnsley FC
 
Southend United FC
Oakwell (23,009)
11/03/18
11:00
Blackpool
 
Bristol Rovers
11/03/18
11:00
Bradford City
 
Portsmouth
11/03/18
11:00
Charlton Athletic
 
Doncaster Rovers
The Valley (27,111)
11/03/18
11:00
Coventry City
 
Accrington Stanley FC
Ricoh Arena (32,609)
11/03/18
11:00
Gillingham FC
 
Fleetwood Town FC
11/03/18
11:00
Plymouth Argyle
 
Sunderland
11/03/18
11:00
Rochdale AFC
 
Luton Town FC
11/03/18
11:00
Scunthorpe United FC
 
Oxford United
11/03/18
11:00
Walsall FC
 
Burton Albion FC
11/03/18
11:00
Wycombe Wanderers FC
 
Peterborough United
Adams Park (10,284)
11/03/18
11:00
Cambridge United FC
 
Grimsby Town FC
11/03/18
11:00
Carlise United
 
Newport County AFC
Brunton Park (17,001)
11/03/18
11:00
Cheltenham Town FC
 
Mansfield Town
11/03/18
11:00
Colchester United FC
 
Swindon Town
11/03/18
11:00
Crawley Town FC
 
Milton Keynes Dons
11/03/18
11:00
Lincoln City FC
 
Forest Green Rovers
Sincil Bank (10,120)
11/03/18
11:00
Macclesfield Town FC
 
Bury FC
11/03/18
11:00
Morecambe
 
Yeovil Town FC
Globe Arena (6,476)
11/03/18
11:00
Northampton Town FC
 
Crewe Alexandra
11/03/18
11:00
Port Vale FC
 
Notts County FC
Vale Park (19,052)
11/03/18
11:00
Stevenage FC
 
Oldham Athletic AFC
11/03/18
11:00
Tranmere Rovers
 
Exeter City FC
Prenton Park (16,567)
11/03/18
11:00
AFC Fylde
 
Leyton Orient
Mill Farm (6,000)
11/03/18
11:00
Aldershot Town FC
 
Braintree Town FC
11/03/18
11:00
Barnet FC
 
Maidstone United FC
The Hive (5,176)
11/03/18
11:00
Bromley FC
 
Hartlepool United FC
11/03/18
11:00
Dover Athletic FC
 
Maidenhead United FC
11/03/18
11:00
Eastleigh FC
 
Salford City FC
Ten Acres (3,500)
11/03/18
11:00
Ebbsfleet United
 
Barrow AFC
11/03/18
11:00
Harrogate Town FC
 
Chesterfield FC
CNG Stadium (3,800)
11/03/18
11:00
Havant & Waterlooville FC
 
FC Halifax Town
11/03/18
11:00
Solihull Moors FC
 
Boreham Wood FC
Damson Park (3,050)
11/03/18
11:00
Sutton United FC
 
Dagenham & Redbridge
11/03/18
11:00
Wrexham FC
 
Gateshead FC
11/03/18
19:00
Real Betis
 
Celta Vigo
11/03/18
19:00
Real Madrid
 
Real Valladolid
11/03/18
19:00
Real Sociedad
 
Sevilla FC
11/03/18
19:00
SD Eibar
 
Deportivo Alavés
Ipurúa (6,479)
11/03/18
19:00
Espanyol
 
Athletic Bilbao
RCDE Stadium (40,500)
11/03/18
19:00
CD Leganés
 
Atlético Madrid
11/03/18
19:00
Rayo Vallecano
 
FC Barcelona
11/03/18
19:00
SD Huesca
 
Getafe
11/03/18
19:00
Valencia
 
Girona FC
11/03/18
19:00
Villarreal
 
Levante
11/03/18
19:00
CD Numancia
 
CD Tenerife
11/03/18
19:00
AD Alcorcón
 
CF Rayo Majadahonda
11/03/18
19:00
UD Almería
 
Sporting Gijón
11/03/18
19:00
Cádiz CF
 
Elche CF
11/03/18
19:00
Córdoba CF
 
Extremadura UD
11/03/18
19:00
UD Las Palmas
 
Deportivo La Coruña
11/03/18
19:00
Real Zaragoza
 
Granada
11/03/18
19:00
CF Reus Deportiu
 
CD Lugo
11/03/18
19:00
Osasuna
 
Málaga
11/03/18
19:00
Real Oviedo
 
Mallorca
11/03/18
7:00
JK Viljanki Tulevik
 
FC Flora
11/03/18
7:00
JK Tammeka Tartu
 
FC Kuressaare
11/03/18
10:00
JK Narva Trans
 
FC Levadia Tallinn
11/03/18
15:00
Dijon FCO
 
Nîmes Olympique
11/03/18
15:00
SM Caen
 
Stade Rennais FC
11/03/18
12:00
Lyon
 
Bordeaux
11/03/18
15:00
OGC Nice
 
Amiens SC
11/03/18
15:00
Stade de Reims
 
AS Monaco FC
11/03/18
15:00
RC Strasbourg
 
Toulouse FC
11/03/18
10:30
FC Bayern München
 
SC Freiburg
Allianz Arena (69,000)
11/03/18
10:30
FC Schalke 04
 
Hannover 96
Veltins Arena (61,673)
11/03/18
10:30
Bayer 04 Leverkusen
 
1899 Hoffenheim
BayArena (30,210)
11/03/18
10:30
Vfb Stuttgart
 
Eintracht Frankfurt
11/03/18
10:30
Borussia Mönchengladbach
 
Fortuna Düsseldorf
11/03/18
10:30
Hertha Berlin
 
RB Leipzig
11/03/18
10:30
FC Augsburg
 
FC Nürnberg
WWK Arena (30,660)
11/03/18
10:30
FSV Mainz 05
 
SV Werder Bremen
Opel Arena (33,500)
11/03/18
10:30
Vfl Wolfsburg
 
Borussia Dortmund
11/03/18
19:00
Xelajú MC
 
CD Malacateco-Coatepeque
11/03/18
19:00
CSD Comunicaciones
 
CSyD Cobán Imperial
11/03/18
19:00
Deportivo Chiantla
 
CSD Municipal
11/03/18
19:00
CD Petapa
 
Deportivo Guastatoya
11/03/18
19:00
Deportivo Iztapa
 
Antigua GFC
11/03/18
19:00
Deportivo Sanarate
 
Siquinalá FC
11/03/18
17:00
CD Marathón
 
Platense FC
11/03/18
20:00
Lobos UPNFM
 
CD Real de Minas
11/03/18
19:00
Fiorentina
 
AS Roma
11/03/18
19:00
Internazionale
 
Genoa
11/03/18
19:00
Juventus
 
Cagliari
11/03/18
19:00
Udinese
 
AC Milan
Dacia Arena (41,652)
11/03/18
10:55
Al-Nassr FC
 
Al-Ahli Saudi SFC
11/03/18
19:00
Pachuca
 
Club Necaxa
11/03/18
21:00
América
 
Toluca
Estadio Azteca (105,000)
11/03/18
23:00
Lobos BUAP
 
Club Tijuana
11/03/18
0:30
Cimarrones de Sonora FC
 
CA Zacatepec
11/03/18
21:00
Celaya FC
 
Alebrijes de Oaxaca
11/03/18
23:00
FC Juárez
 
Atlante
11/03/18
13:30
NAC Breda
 
SC Heracles Almelo
11/03/18
13:30
Ajax Amsterdam
 
Willem II Tilburg
11/03/18
15:45
AZ Alkmaar
 
De Graafschap
AFAS Stadion (17,023)
11/03/18
15:45
PSV Eindhoven
 
Vitesse Arnhem
11/03/18
11:00
Ards FC
 
Dungannon Swifts FC
11/03/18
11:00
Ballymena United FC
 
Glenavon FC
11/03/18
11:00
Cliftonville
 
Glentoran FC
11/03/18
11:00
Institute FC
 
Coleraine FC
11/03/18
11:00
Linfield FC
 
Warrenpoint Town FC
11/03/18
11:00
Newry City AFC
 
Crusaders FC
11/03/18
11:30
Portimonense SC
 
CF OS Belenenses
11/03/18
14:00
CS Marítimo
 
FC Porto
11/03/18
16:30
Boavista (PT)
 
Vitória de Guimarães
11/03/18
19:00
FC Ufa
 
Kryliya Sovetov
11/03/18
19:00
FK Krasnodar
 
FK Rostov-na-Donu
11/03/18
19:00
Anzhi Makhachkala
 
FK Yenisey Krasnoyarsk
11/03/18
19:00
Lokomotiv Moskva
 
FC Arsenal-Tula
RZD Arena (28,800)
11/03/18
19:00
FC Orenburg
 
FK Rubin Kazan
11/03/18
19:00
Spartak Moskva
 
Ural Sverdlovsk
11/03/18
19:00
Dinamo Moscow
 
CSKA Moscow
Arena Khimki (18,636)
11/03/18
19:00
Zenit St Petersburg
 
FK Akhmat Grozny
11/03/18
11:00
Celtic
 
Heart of Midlothian FC
Celtic Park (60,832)
11/03/18
11:00
Kilmarnock FC
 
Aberdeen FC
Rugby Park (18,128)
11/03/18
11:00
St Mirren FC
 
Rangers FC
11/03/18
11:00
Hamilton Academical FC
 
Livingston FC
11/03/18
11:00
Hibernian FC
 
St Johnstone FC
Easter Road (20,421)
11/03/18
11:00
Motherwell FC
 
Dundee FC
11/03/18
11:00
Inverness Caledonian Thistle
 
Ross County FC
11/03/18
11:00
Alloa Athletic FC
 
Dunfermliine Athletic FC
11/03/18
11:00
Falkirk FC
 
Ayr United FC
11/03/18
11:00
Greenock Morton FC
 
Partick Thistle FC
11/03/18
11:00
Dundee United FC
 
Queen of the South FC
11/03/18
11:00
Airdrieonians FC
 
Forfar Athletic FC
11/03/18
11:00
Raith Rovers FC
 
Brechin City FC
Stark's Park (10,104)
11/03/18
11:00
Stenhousemuir FC
 
Stranraer FC
11/03/18
11:00
Montrose FC
 
Dumbarton FC
Links Park (4,934)
11/03/18
11:00
Arbroath FC
 
East Fife FC
11/03/18
11:00
Peterhead FC
 
Albion Rovers FC
11/03/18
11:00
Cowdenbeath FC
 
Elgin City FC
11/03/18
11:00
Queen's Park FC
 
Annan Athletic FC
Hampden Park (52,063)
11/03/18
11:00
Stirling Albion FC
 
Berwick Rangers FC
11/03/18
11:00
Edinburgh City FC
 
Clyde FC
11/03/18
19:00
FK Radnik Surdulica
 
FK Dinamo Vranje
11/03/18
19:00
FK Partizan
 
FK Vojvodina Novi Sad
11/03/18
19:00
FK Mladost Lučani
 
FK Čukarički
11/03/18
19:00
FK Zemun
 
FK Napredak Kruševac
11/03/18
19:00
FK Rad Beograd
 
FK Spartak Subotica
11/03/18
19:00
FK Mačva Şabac
 
FK Voždovac
11/03/18
19:00
FK Bačka Palanka
 
FK Radnički Niš
11/03/18
19:00
FK Proleter Novi Sad
 
FK Crvena Zvezda
11/03/18
12:00
ŠKF Sereď
 
FK AS Trenčín
11/03/18
12:00
MŠK Žilina
 
MFK Ružomberok
11/03/18
12:00
FK DAC 1904 Dunajská
 
FC Nitra
MOL Aréna (3,170)
11/03/18
12:00
ŠK Slovan Bratislava
 
MFK Zemplín Michalovce
11/03/18
12:00
FC Spartak Tnrava
 
ŽP Šport Podbrezová
11/03/18
12:00
FK Senica
 
FC ViOn Zlaté Moravce
11/03/18
19:00
Trelleborgs FF
 
Östersunds FK
Vångavallen (10,000)
11/03/18
19:00
Dalkurd FF
 
Djurgårdens IF
11/03/18
19:00
Kasimpaşa SK
 
Antalyaspor
11/03/18
19:00
Trabzonspor
 
Bursapor
11/03/18
19:00
Göztepe AŞ
 
Çaykur Rizespor
11/03/18
19:00
MKE Ankaragücü
 
Kayserispor
11/03/18
19:00
Sivasspor
 
Torku Konyaspor
11/03/18
19:00
İstanbul Başakşehir FK
 
Beşiktaş JK
11/03/18
19:00
Akhisar Belediyespor
 
BB Erzurumspor
11/03/18
19:00
Alanyaspor
 
Yeni Malatyaspor
11/03/18
19:00
Galatasary
 
Fenerbahçe
11/03/18
19:00
Rampla Juniors FC
 
CA Cerro
11/03/18
19:00
CA Fénix (UR)
 
CA Torque
11/03/18
19:00
Nacional (UR)
 
Danubio FC
11/03/18
19:00
CA Progreso
 
CA Atenas de San Carlos
11/03/18
19:00
Defensor Sporting
 
CA Peñarol
11/03/18
19:00
Racing Club (UR)
 
CA Boston River
11/03/18
19:00
Wanderers FC
 
Liverpool FC (UR)
11/03/18
10:30
Bala Town FC
 
Cardiff Metropolitan University FC
Maes Tegid (3,000)
11/03/18
10:30
Carmarthen Town AFC
 
Caernarfon Town FC
11/03/18
10:30
Gap Connah's Quay Nomads FC
 
Llanelli Town AFC
11/04/18
11/04/18
6:00
FC Ararat Yerevan
 
Lori FC
11/04/18
9:00
FC Pyunik
 
FC Banants
11/04/18
1:00
Central Coast Mariners
 
Adelaide United
11/04/18
16:15
Club Jorge Wilstermann
 
Club Destroyers
11/04/18
19:30
Club Blooming
 
Oriente Petrolero
11/04/18
14:00
Club Universitario
 
Club Aurora
11/04/18
14:00
CD El Nacional
 
CSD Independiente
11/04/18
14:00
LDU Quito
 
Guayaquil City FC
11/04/18
14:00
ES Emelec
 
CD Univ Católica
11/04/18
14:00
Barcelona SC
 
SD Aucas
11/04/18
14:00
Técnico Universitario
 
CSD Macará
11/04/18
14:00
Delfín SC
 
Deportivo Cuenca
Estadio Jocay (15,000)
11/04/18
8:00
Paide Linnameeskond
 
JK Tallinna Kalev
11/04/18
15:00
Montpellier HSC
 
Marseille
11/04/18
9:00
FC Nantes
 
EA Guingamp
11/04/18
11:00
AS Saint-Étienne
 
Angers SCO
11/04/18
7:30
Hamburger SV
 
FC Köln
11/04/18
7:30
Holstein Kiel
 
FC Ingolstadt 04
11/04/18
7:30
DSC Arminia Bielefeld
 
FC St Pauli
Schüco Arena (27,300)
11/04/18
7:30
SSV Jahn Regensburg
 
1. FC Union Berlin
11/04/18
7:30
MSV Duisburg
 
SC Paderborn 07
11/04/18
7:30
SV Darmstadt 98
 
1. FC Magdeburg
11/04/18
7:30
1. FC Heidenheim 1846
 
FC Erzgebirge Aue
Voith-Arena (10,000)
11/04/18
7:30
Dynamo Dresden
 
SV Sandhausen
11/04/18
7:30
SpVgg Greuther Fürth
 
Vfl Bochum
11/04/18
15:00
Juticalpa FC
 
CD Motagua
11/04/18
16:00
CSD Vida
 
RCD España
11/04/18
17:00
CD Olimpia
 
CD Honduras
11/04/18
7:00
Esteghlal Khuzestan FC
 
Naft Masjed Soleyman FC
Ghadir Stadim (50,199)
11/04/18
7:00
Foolad Mobarakeh Sepahan FC
 
Saipa FC
11/04/18
8:10
Paykan FC
 
Tractor Sazi Tabriz FC
11/04/18
12:00
Bologna
 
Atalanta
11/04/18
9:00
Chievo Verona
 
US Sassuolo
11/04/18
6:30
Lazio
 
SPAL 2013
11/04/18
9:00
Parma
 
Frosinone Calcio
11/04/18
9:00
Sampdoria
 
Torino
11/04/18
7:00
FK Rīgas Futbola skola
 
FK Ventspils
11/04/18
7:00
FK Liepāja
 
FK Spartaks Jūrmala
11/04/18
7:00
Valmiera Glass FK
 
Riga FC
11/04/18
7:00
FS Metta
 
FK Jelgava
11/04/18
8:00
FC Sheriff Tiraspol
 
FC Sf&icicr;ntul Gheorghe
11/04/18
8:00
FC Milsami-Ursidos
 
FC Zaria Bălţi
11/04/18
8:00
CS Petrocub Hînceşti
 
CSF Speranţa Nisporeni
11/04/18
8:00
FC Zimbru Chişinău
 
FC Dinamo-Auto
11/04/18
13:00
Pumas UNAM
 
Cruz Azul
11/04/18
17:00
Querétaro
 
Santos Laguna
11/04/18
19:00
Atlas
 
Club León
11/04/18
7:30
FK Vardar
 
FK Belasica Strumica
11/04/18
7:30
FK Shkëndija
 
KF Shkupi 1927
Ecolog Arena (15,000)
11/04/18
7:30
Fudbalska Akademija Pandev
 
FK Rabotnički
11/04/18
7:30
FK Makedonija Gjorăe Petrov
 
FK Renova
11/04/18
7:30
FK Pobeda
 
FK Sileks Kratovo
11/04/18
6:15
Heerenveen
 
FC Emmen
11/04/18
8:30
FC Utrecht
 
ADO Den Haag
11/04/18
8:30
Fortuna Sittard
 
PEC Zwolle
11/04/18
10:45
Feyenoord
 
vvv-Venlo
11/04/18
12:00
Våleranga IF
 
Sarpsborg 08
11/04/18
12:00
FK Haugesund
 
Ranheim Fotball
11/04/18
12:00
Lillestrøm SK
 
FK Bodø/Glimt
11/04/18
12:00
Rosenborg BK
 
Odds BK
11/04/18
12:00
Stabæk IF
 
Kristiansund BK
11/04/18
12:00
Tromsø IL
 
Molde FK
11/04/18
12:00
Brann FK
 
Strömsgodset IF
Brann Stadion (17,317)
11/04/18
12:00
Sandefjord Fotball
 
IK Start
11/04/18
9:00
Club Atletico 3 de Febrero
 
Independiente (PAR)
11/04/18
9:00
Club General Díaz FBC
 
CD Capiatá
11/04/18
9:00
Deportivo Santaní
 
CS Luqueño
11/04/18
9:00
Club Nacional (PAR)
 
Club Libertad
11/04/18
9:00
Club Olimpia
 
Cerro Porteño
11/04/18
9:00
Club Sol de América
 
Club Guaraní
11/04/18
15:00
CCD Municipal
 
Univ San Martín
11/04/18
15:00
FBC Melgar
 
CD Unión Comercio
11/04/18
15:00
Alianza Lima
 
Universitario de Deportes
11/04/18
15:00
Real Garcilaso
 
Academia Deportiva Cantolao
11/04/18
15:00
Sporting Cristal
 
Ayacucho FC
11/04/18
15:00
CSDyC Comerciantes Unidos
 
UTC
11/04/18
15:00
Sport Boys
 
Sport Huancayo
11/04/18
15:00
CD Sport Rosario de Huaraz
 
Deportivo Binacional FC
11/04/18
10:00
CD Santa Clara
 
Sporting Portugal
11/04/18
11:00
CD Feirense
 
CD Tondela
11/04/18
11:00
Sporting Braga
 
Vitória de Setúbal
Estádio AXA (30,154)
11/04/18
11:30
Hammarby IF
 
BK Häcken
Tele2 Arena (30,001)
11/04/18
9:00
IFK Norrköping
 
Örebro SK
11/04/18
9:00
IFK Göteborg
 
Malmö FF
Gamla Ullevi (18,800)
11/04/18
11:30
AIK Solna
 
GIF Sundsvall
Friends Arena (51,100)
11/04/18
9:30
Barry Town United FC
 
Llandudno FC
Jenner Park (3,500)
11/05/18
11/05/18
18:00
Ponte Preta
 
Boa EC
11/05/18
18:00
EC São Bento
 
Coritiba FBC
11/05/18
18:00
Brasil de Pelotas
 
Vila Nova FC
11/05/18
18:00
Figueirense FC
 
Guarani FC
11/05/18
18:00
Fortaleza EC
 
CS Alagoano
11/05/18
18:00
Goiás EC
 
Sampaio Corrêa
11/05/18
18:00
Goianiense
 
Avaí
11/05/18
18:00
CRB
 
EC Juventude
Trapichão (20,551)
11/05/18
18:00
Londrina EC
 
Criciúma EC
11/05/18
18:00
Paysandu SC
 
Oeste FC
11/05/18
13:00
Zamalek SC
 
Haras El Hodoud SC
11/05/18
6:45
Gostaresh Foolad Tabriz FC
 
Esteghlal FC
11/05/18
7:00
Sanat Naft FC
 
Foolad Khuzestan FC
11/05/18
7:30
Padideh Khorasan FC
 
FC Nassaji Mazandaran
11/05/18
8:00
Sepidrood Rasht SC
 
FC Pars Jonoubi Jam
11/05/18
9:00
Persepolis FC
 
Zob Ahan CSC
Azadi Stadium (84,412)
11/05/18
14:00
PSV II
 
FC Den Bosch
11/05/18
16:15
GD Chaves
 
CD Aves
11/05/18
14:00
Rio Ave
 
CD Nacional
11/05/18
13:00
IK Sirius
 
Kalmar FF
11/05/18
13:00
IF Elfsborg
 
IF Brommapojkarna
Borås Arena (14,500)
11/06/18
11/06/18
18:00
KS Kamza
 
KS Teuta Durrës
11/06/18
18:00
KF Tirana
 
FK Kukësi
11/06/18
18:00
KS Flamurtari Vlorë
 
KS Luftëtari Gjirokastër
11/06/18
18:00
KF Laçi
 
KF Skënderbeu Korçë
11/06/18
18:00
KS Kastrioti Krujë
 
FK Partizani
11/06/18
18:00
Independiente (ARG)
 
San Martín de Tucumán
11/06/18
18:00
CD Guabirá
 
Real Potosí
11/06/18
18:00
Club Jorge Wilstermann
 
Oriente Petrolero
11/06/18
18:00
Club The Strongest
 
Royal Pari FC
11/06/18
18:00
Club Blooming
 
FC Bolívar
11/06/18
18:00
CA Nacional Potosí
 
Club Aurora
11/06/18
18:00
Sport Boys Warnes
 
Club Universitario
11/06/18
18:00
Limón FC
 
Guadalupe FC
11/06/18
18:00
AD San Carlos
 
Herediano
11/06/18
18:00
AD Grecia
 
Deportivo Saprissa
11/06/18
18:00
CS Cartaginés
 
Santos de Guápiles FC
11/06/18
18:00
AD Carmelita
 
Municipal Pérez Zeledón
11/06/18
18:00
LD Alajuelense
 
CF Universidad de Costa Rica
11/06/18
8:45
Nogoom El Mostakbal FC
 
Petrojet SC
11/06/18
11:00
Smouha SC
 
El Daklyeh FC
11/06/18
11:00
Tala'ea El Gaish SC
 
El Gouna FC
11/06/18
14:00
Al Mokawloon Al Arab SC
 
El Entag El Harby SC
11/06/18
14:45
Gillingham FC
 
Blackpool
11/06/18
14:45
Walsall FC
 
Charlton Athletic
11/06/18
14:45
Mansfield Town
 
Grimsby Town FC
11/06/18
14:45
Notts County FC
 
Oldham Athletic AFC
Meadow Lane (20,229)
11/06/18
14:45
Sutton United FC
 
Barnet FC
11/06/18
18:00
CD Petapa
 
Xelajú MC
11/06/18
18:00
Deportivo Guastatoya
 
Deportivo Iztapa
11/06/18
18:00
Siquinalá FC
 
CD Malacateco-Coatepeque
11/06/18
18:00
CSD Municipal
 
Deportivo Sanarate
11/06/18
18:00
CSyD Cobán Imperial
 
Deportivo Chiantla
11/06/18
18:00
Antigua GFC
 
CSD Comunicaciones
11/06/18
5:00
Cerezo Osaka
 
Nagoya Grampus Eight
Nagai Stadium (50,000)
11/06/18
9:55
Al-Hilal FC (Riyadh)
 
Al-Ettifaq FC
11/06/18
13:30
Polokwane City FC
 
Orlando Pirates FC
11/06/18
18:00
CD Luis Ángel Firpo
 
CD Municipal Limeño
11/06/18
18:00
CD FAS
 
Santa Tecla FC
11/06/18
18:00
CD Sonsonate
 
Jocoro FC
11/06/18
18:00
CD Chalatenango
 
CD Audaz
11/06/18
18:00
Pasaquina FC
 
AD Isidro Metapán
11/06/18
18:00
CD Águila
 
Alianza FC (SLV)
11/06/18
15:00
Napoli
 
Paris Saint-Germain
11/06/18
15:00
Atlético Madrid
 
Borussia Dortmund
11/06/18
15:00
Internazionale
 
FC Barcelona
11/06/18
15:00
FC Porto
 
Lokomotiv Moskva
11/06/18
12:55
AS Monaco FC
 
Club Brugge
11/06/18
12:55
FK Crvena Zvezda
 
Liverpool
11/06/18
15:00
Tottenham
 
PSV Eindhoven
11/06/18
15:00
FC Schalke 04
 
Galatasary
Veltins Arena (61,673)

Return to Top