Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (12/13/19)
[ All times EDT ]
NBA
533 NOK   7:05 PM
534 PHI
531 HOU   7:05 PM
532 ORL
539 LAL   7:05 PM
540 MIA
535 IND   7:35 PM
536 ATL
537 MIL   8:05 PM
538 MEG
543 CHN   8:05 PM
544 CHI
547 GST   9:05 PM
548 UTA
541 LAC   9:35 PM
542 MIN
545 NYK   10:05 PM
546 SAC
CBB
NGRN 44 2nd  (12:48)
WOF 78
308295 WEBB   7:00 PM
308296 KENN
673 UTRG   8:00 PM
674 CREI
675 COLO   8:00 PM
676 CSU
671 NEB   8:00 PM
672 IND
NEK 7 1st  (11:01)
SDST 12
MULT   9:05 PM
EWU
EVRG   10:00 PM
PORT
HAWAIIAN AIRLINES DIAMOND HEAD CLASSIC - CAMPUS GAME
308297 PV   10:00 PM
308298 LMU
NHL
25 VGK   8:05 PM
26 DAL
27 NJD   9:05 PM
28 COL
SOC
PDID 0 FINAL
NMAZ 0
FLAD 0 FINAL
TSAZ 1
SBSH   7:45 AM
ESTG
MSOL   8:00 AM
PRJJ
PAYK 0 FINAL
SEPA 2
FATH 0 FINAL
ETFQ 1
BVRT 1 FINAL
ETAR 1
HUSA 3 FINAL
RBM 1
TAAW   POSTPONED
NASR
IZAP 1 FINAL
GORC 1
OLNC 6 FINAL
DOXA 2
BJAB 3 FINAL
MBOL 2
ZAGL 1 FINAL
GDYN 2
H96 1 FINAL
BCHM 2
JREG 0 FINAL
ERZG 1
207849 ANTL 0 FINAL
207850 ALAY 0
205165 FCN 3 FINAL
205166 ALBG 1
TRNA 2 FINAL
PRTZ 1
SEPS 2 FINAL
DBUC 1
CHTX 1 FINAL
NCY 2
ORLN 2 FINAL
LMNS 3
CNIR 2 FINAL
CBLY 3
CAE 1 FINAL
RODZ 2
PARS 0 FINAL
VNS 1
LHVR 1 FINAL
CLFT 2
AUX 0 FINAL
LRN 1
GRNB 1 FINAL
SCX 1
203909 TILB 2 FINAL
203910 HEE 1
JAJX 2 FINAL
CMBR 0
EIND 2 FINAL
UTII 2
MAAS 1 FINAL
VDAM 4
DENB 2 FINAL
NAC 1
DORD 1 FINAL
JPSV 0
TELS 2 FINAL
DGR 2
ALMC 3 FINAL
NEC 2
AZII 2 FINAL
ROD 2
EXC 2 FINAL
OSS 0
GAEG 2 FINAL
HSPO 1
202509 AUGS 4 FINAL
202510 HOF 2
PSZC 0 FINAL
KRAK 1
204697 MOUS 2 FINAL
204698 KRTK 1
200241 HULL 2 FINAL
200242 CATH 2
203381 MNT 1 FINAL
203382 LIL 2
AIRB 0 FINAL
CAER 5
1st Phase
GCQN 0 FINAL
CEFN 2
1st Phase
201933 LEGN 1 FINAL
201934 ALAV 1
TNS 4 FINAL
BTWN 1
1st Phase
GRNA 0 FINAL
NUMC 2
STAB 3 FINAL
CHV 2
208005 NEW 3 FINAL
208006 INDP 2
206689 RAVE 1 FINAL
206690 PRTI 1
JIVN   POSTPONED
NAPK
RADB   POSTPONED
MACV
RSUR   POSTPONED
PTZ
TSC   POSTPONED
INDJ
PNS   POSTPONED
VOJV
CVEZ   POSTPONED
CUKA
RDNN   POSTPONED
SUBO
VOZD   POSTPONED
MLUC
RVEL   POSTPONED
AKID
TRIG   POSTPONED
OLJB
MRBR   POSTPONED
MURA
DOMZ   POSTPONED
TBOR
BRVO   POSTPONED
CELJ
RIV 1 2nd  (49)
CCSE 0
Final
TKUV   11:00 PM
SBLL
Promotion/Relegation Playoff
WELL   1:00 AM
MVIC
CCM   3:30 AM
SYDN
SAHL   6:00 AM
TNIS
BIZR   6:00 AM
KAIR
TUNS   6:00 AM
MLAO
KOLO   7:00 AM
LVIV
200161 WATF   7:30 AM
200162 LIV
SKTZ   8:00 AM
MTA
SLIM   8:00 AM
MNST
201321 LEC   9:00 AM
201322 BRSC
235001 TUNS   9:00 AM
235002 HLAL
2nd Round
200177 ASV   10:00 AM
200178 SHEF
200165 NUD   10:00 AM
200166 BRNY
200169 BNMH   10:00 AM
200170 CHE
200173 NOC   10:00 AM
200174 LEIC
DONC   10:00 AM
WMBN
PMTH   10:00 AM
ACCR
GHAM   10:00 AM
FWDT
BROV   10:00 AM
IPSW
TRNM   10:00 AM
LNCL
OXFD   10:00 AM
MLKY
BTN   10:00 AM
PBU
CVNT   10:00 AM
SHRW
RTHH   10:00 AM
STHE
BPOL   10:00 AM
SUN
BALB   10:00 AM
WYCM
GRIM   10:00 AM
CARU
CAMB   10:00 AM
CTWN
PVLE   10:00 AM
CRWT
MNSF   10:00 AM
CALX
BRDC   10:00 AM
LEYT
STVG   10:00 AM
NEWP
FGRV   10:00 AM
NTWN
MRCM   10:00 AM
PARG
EXCT   10:00 AM
SALF
CLCH   10:00 AM
SCUN
OLDH   10:00 AM
SWIN
MACT   10:00 AM
WALS
DUNG   10:00 AM
BALY
CRAN   10:00 AM
CLIF
CRSD   10:00 AM
GLNT
GLNV   10:00 AM
INST
COLE   10:00 AM
LRNE
LNFD   10:00 AM
WPNT
HACD   10:00 AM
ABDN
1st Phase
STJN   10:00 AM
HMID
1st Phase
KILM   10:00 AM
ROSS
1st Phase
LVGS   10:00 AM
STMR
1st Phase
DUND   10:00 AM
ARBR
ALOA   10:00 AM
AYR
DUNF   10:00 AM
DNDE
QUEN   10:00 AM
GRNK
ICT   10:00 AM
PTHS
PHED   10:00 AM
AIRD
RROV   10:00 AM
FALK
DBAR   10:00 AM
FORF
CLYD   10:00 AM
MNTR
EFIF   10:00 AM
STRN
EDBC   10:00 AM
ANAN
COWD   10:00 AM
BREC
STNH   10:00 AM
COVE
AROV   10:00 AM
ELGN
STIR   10:00 AM
QPRK
DNSK   10:00 AM
ZORY
ARIS   10:15 AM
CRET
BYTA   10:30 AM
HKS
RALA   11:00 AM
POLT
RVA   11:00 AM
ADWC
SALZ   11:00 AM
HBRG
MEZO   11:00 AM
PKSA
FVAR   11:00 AM
KISV
ZLAG   11:00 AM
PUSK
DEBR   11:00 AM
KPSV
KSAB   11:30 AM
HAPO
CSPR   11:30 AM
DIAM
GORE   11:30 AM
TNGT
201325 PAR   12:00 PM
201326 NAP
PKNE   12:00 PM
DIAR
200181 WHM   12:30 PM
200182 SOU
LMIA   12:30 PM
PKOS
MPOL   12:30 PM
ODON
235005 SADD   12:30 PM
235006 REY
2nd Round
HAIF   12:50 PM
RAAN
ATHN   1:00 PM
XANT
THUN   1:00 PM
SERV
ZUR   1:00 PM
SGAL
UJPT   1:30 PM
BHON
BLMG   2:00 PM
ARED
Clausura
201329 SAMP   2:45 PM
201330 GEN
GDAZ   6:00 PM
CPOR
Clausura
LUQN   6:00 PM
SNTI
Clausura
LBRT   6:00 PM
CAPI
Clausura
RPLT   6:00 PM
SLOR
Clausura
NCNL   6:00 PM
GUAR
Clausura
OLMP   6:00 PM
SOLA
Clausura
AUDX  
ULAC
UCAT  
IQQ
UCHL  
CBRS
EVRT  
HUAC
PLES  
OHIG
UESP  
CURI
CLCL  
ANTO
COQU  
CONC
SONS   6:00 PM
ALIZ
Apertura - Semifinal (2nd Leg)
STEC   6:00 PM
FAS
Apertura - Semifinal (2nd Leg)
EMER   6:00 PM
CRCS
Championship Finals (2nd Leg)
REST   8:00 PM
MNGA
Apertura - Finals (1st Leg)
GUAS   9:00 PM
COMC
Apertura - Semifinal (2nd Leg)

Nigerian Professional Football League Fixtures

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
12/15/19
12/15/19
10:00
Delta Force FC
 
Heartland FC
12/15/19
10:00
Plateau United FC
 
FC Ifeanyi Uba
12/15/19
10:00
Wikki Tourists FC
 
Enugu Rangers FC
12/15/19
10:00
Jigawa Golden Stars FC
 
Warri Wolves FC
12/15/19
10:00
Lobi Stars FC
 
Abia Warriors FC
12/15/19
10:00
Akwa Starlets FC
 
Enyimba International
12/15/19
10:00
Rivers United FC
 
Katsina United FC
12/15/19
10:00
Mtn of Fire & Miracles
 
Akwa United FC
12/15/19
10:00
Adamawa United FC
 
Sunshine Stars FC
12/15/19
10:00
Nasarawa United FC
 
Kano Pillars FC
12/18/19
12/18/19
10:00
Heartland FC
 
Kano Pillars FC
12/18/19
10:00
FC Ifeanyi Uba
 
Delta Force FC
12/18/19
10:00
Enugu Rangers FC
 
Plateau United FC
12/18/19
10:00
Warri Wolves FC
 
Wikki Tourists FC
12/18/19
10:00
Abia Warriors FC
 
Jigawa Golden Stars FC
12/18/19
10:00
Enyimba International
 
Lobi Stars FC
12/18/19
10:00
Katsina United FC
 
Akwa Starlets FC
12/18/19
10:00
Akwa United FC
 
Rivers United FC
12/18/19
10:00
Sunshine Stars FC
 
Mtn of Fire & Miracles
12/18/19
10:00
Adamawa United FC
 
Nasarawa United FC
12/18/19
10:00
Kano Pillars FC
 
FC Ifeanyi Uba
12/18/19
10:00
Delta Force FC
 
Enugu Rangers FC
12/18/19
10:00
Plateau United FC
 
Warri Wolves FC
12/18/19
10:00
Wikki Tourists FC
 
Abia Warriors FC
12/18/19
10:00
Jigawa Golden Stars FC
 
Enyimba International
12/18/19
10:00
Lobi Stars FC
 
Katsina United FC
12/18/19
10:00
Akwa Starlets FC
 
Akwa United FC
12/18/19
10:00
Rivers United FC
 
Sunshine Stars FC
12/18/19
10:00
Mtn of Fire & Miracles
 
Adamawa United FC
12/18/19
10:00
Nasarawa United FC
 
Heartland FC
12/22/19
12/22/19
10:00
FC Ifeanyi Uba
 
Heartland FC
12/22/19
10:00
Enugu Rangers FC
 
Kano Pillars FC
12/22/19
10:00
Warri Wolves FC
 
Delta Force FC
12/22/19
10:00
Abia Warriors FC
 
Plateau United FC
12/22/19
10:00
Enyimba International
 
Wikki Tourists FC
12/22/19
10:00
Katsina United FC
 
Jigawa Golden Stars FC
12/22/19
10:00
Akwa United FC
 
Lobi Stars FC
12/22/19
10:00
Sunshine Stars FC
 
Akwa Starlets FC
12/22/19
10:00
Adamawa United FC
 
Rivers United FC
12/22/19
10:00
Mtn of Fire & Miracles
 
Nasarawa United FC

Return to Top