Login/Registration

Users
Email address:

Password:

  Keep me logged in

Forgot your password?

Register
Lastest Scores (1/28/20)
[ All times EDT ]
NBA
539 NYK   7:05 PM
540 CHN
541 GST   7:05 PM
542 PHI
545 NOK   7:35 PM
546 CLE
547 ATL   7:35 PM
548 TOR
543 BOS   8:00 PM
544 MIA
549 DEN   8:05 PM
550 MEG
551 WAS   8:05 PM
552 MIL
553 PHX   8:35 PM
554 DAL
555 LAC   10:05 PM
556 LAL
CBB
601 VILL 79 FINAL
602 SJU 59
603 TA&M 63 FINAL
604 TENN 58
607 BUFF 77 FINAL
608 AKR 74
623 BALL 61 FINAL
624 BGSU 67
605 MSST 78 FINAL
606 FLA 71
625 CMU   7:00 PM
626 M-OH
619 RICH 68 FINAL
620 VCU 87
617 URI 78 FINAL
618 GMU 64
611 SYR 70 FINAL
612 CLEM 71
613 FSU 56 FINAL
614 UVA 61
621 SMU 43 FINAL
622 CINN 65
615 MICH 79 FINAL
616 NEB 68
609 KENT 83 FINAL
610 TOL 70
MHSE 47 2nd  (4:19)
GT 73
631 OHIO   8:00 PM
632 NIU
627 PUR   8:00 PM
628 RUTG
629 VT   8:00 PM
630 MIA
633 UGA   8:30 PM
634 MIZZ
637 AUB   9:00 PM
638 MISS
635 FRES   9:00 PM
636 AFA
641 BUT   9:00 PM
642 GTWN
639 PITT   9:00 PM
640 DUKE
643 USU   11:00 PM
644 WYO
NHL
83 OTT   7:08 PM
84 BUF
85 STL   9:08 PM
86 CGY
SOC
KDAH 1 FINAL
SEUL 4
Playoffs
CERE 0 FINAL
TOKY 2
Playoffs
MVIC 1 FINAL
KASH 0
Playoffs
TUNS   6:00 AM
CHEB
SFAX   6:00 AM
SAHL
QUDS 0 FINAL
SUR 0
Playoff Round
BUNY 0 FINAL
AAIN 1
Playoffs
PDID 0 FINAL
SLYA 0
Playoffs
ESTG 5 FINAL
RYYN 0
Playoffs
BCHM 0 FINAL
ABEL 2
ZAML 1 FINAL
WDEG 1
203605 MNT 4 FINAL
203606 BELF 5
Round of 16
203601 STR 5 FINAL
203602 ANGR 4
Round of 16
203609 DIJ 2 FINAL
203610 LMON 1
Round of 16
ISTQ 0 FINAL
AHLI 1
Playoffs
FYN 1 FINAL
FSIT 1
Round of 16
H96 0 FINAL
JREG 1
SPAU 0 FINAL
SGF 3
ERZG 0 FINAL
WSBN 1
200217 QPR 1 FINAL
200218 BLK 2
200221 NOTT 1 FINAL
200222 BFRD 0
200225 WBR 1 FINAL
200226 CDF 2
200233 HUDT 2 FINAL
200234 HULL 1
200237 MWL 2 FINAL
200238 LEED 3
200241 DRBY 2 FINAL
200242 LTNT 3
200257 SHEF 1 FINAL
200258 WIG 2
BALB 2 FINAL
WMBN 2
PBU 2 FINAL
ACCR 0
STHE 1 FINAL
DONC 3
CVNT 0 FINAL
FWDT 0
PMTH 2 FINAL
LNCL 0
RCHD 1 FINAL
MLKY 2
IPSW 0 FINAL
RTHH 1
BPOL 1 FINAL
WYCM 2
CTWN 1 FINAL
BRDC 1
SALF 4 FINAL
CAMB 0
SWIN 1 FINAL
CLCH 3
LEYT 0 FINAL
CALX 2
CARU 4 FINAL
FGRV 1
STVG 1 FINAL
GRIM 3
MACT 0 FINAL
NEWP 1
SCUN 0 FINAL
NTWN 3
MNSF 1 FINAL
OLDH 3
CRWT 2 FINAL
PARG 2
EXCT 1 FINAL
PVLE 3
MRCM 2 FINAL
WALS 0
LNFD 1 FINAL
LRNE 3
GLNV 0 FINAL
GLNT 4
DOVR 2 FINAL
HFAX 4
WOKG 1 FINAL
EBBS 2
BARR 0 FINAL
SHUL 0
BWOD   POSTPONED
BRNT
ALDT 0 FINAL
ETLG 0
200613 LEIC 1 FINAL
200614 ASV 2
Semifinal (2nd Leg)
ARBR 0 FINAL
FALK 2
4th Round Replay
DUND 2 FINAL
HIBE 4
4th Round Replay
201613 TRNO 2 FINAL
201614 ACM 4
Quarterfinal
203613 STE 1 FINAL
203614 MNCO 0
Round of 16
200249 BCIT 1 FINAL
200250 REA 0
BROV 1 FINAL
BTN 1
202201 ATH 4 FINAL
202202 TNRF 2
Round of 16
206641 GVIC 1 FINAL
206642 FCP 2
BUCA 1 FINAL
OCAL 1
Apertura
LSER 0 FINAL
CURI 1
MDUR 1 FINAL
BOVA 3
Taça Guanabara - Group Stage
RNEG 1 FINAL
INDM 2
Apertura
PLES 0 FINAL
CLCL 3
224613 CRBB   7:30 PM
224614 UDEP
1st Round
ALS 2 2nd  (58)
TOL 1
Round of 16 (2nd Leg)
VDOS 0 2nd  (56)
UCA 1
Round of 16 (2nd Leg)
JBRQ 0 1st  (45)
DCAL 0
Apertura
GUA   10:10 PM
SNLO
Round of 16 (2nd Leg)
ASLS   10:10 PM
TJA
Round of 16 (2nd Leg)
DFEN   3:30 AM
PARO
1st Preliminary Round
LALE   3:30 AM
PSM
Playoff Round
HKS   12:00 PM
RAAN
MTA   1:15 PM
BESH
BOLV   2:00 PM
RPAR
Apertura
204701 BRUG   2:30 PM
204702 RCHR
ASNT   2:30 PM
SNDR
200081 LIV   2:45 PM
200082 WHM
ROSS   2:45 PM
RNGR
1st Phase
CEL   2:45 PM
STJN
1st Phase
JICA   4:00 PM
GRCA
Clausura
LIMN   4:00 PM
UCRA
Clausura
UPNF   4:00 PM
RSOC
Clausura
XEL   4:30 PM
SRAT
Clausura
SLCZ   4:30 PM
SRAT
Clausura
BTFG   5:15 PM
ITUA
OEST   5:15 PM
PALM
RPOT   5:15 PM
STRG
Apertura
PLMF   5:15 PM
NPOT
Apertura
SAO   7:30 PM
FROV
ARED   7:30 PM
BLMG
Apertura
MCPL   8:00 PM
MIXC
Clausura
IZTA   8:00 PM
COBN
Clausura
PLAT   8:00 PM
OLPA
Clausura
MOTG   8:15 PM
VIDA
Clausura
RESP   8:15 PM
HOND
Clausura
ANTG   9:00 PM
MTEC
Clausura
GUAS   9:00 PM
COMC
Clausura
MPZ   9:00 PM
CRTG
Clausura
HRDO   9:00 PM
GUAD
Clausura
ALAJ   9:00 PM
SCRL
Clausura
SGUA   9:00 PM
SAPR
Clausura

Soccer Schedule

[ All times are ET. ]


Date Range: to
Narrow By Team:
Date
Time
Home
Scores
Road
Venue (Capacity)
1/28/20
1/28/20
2:00
Shanghai SIPG FC
 
Buriram United FC
1/28/20
5:00
FC Seoul
 
Kedah FA
1/28/20
5:00
FC Tokyo
 
Ceres–Negros FC
1/28/20
5:00
Kashima Antlers FC
 
Melbourne Victory FC
1/28/20
9:40
Al-Ain FC
 
Bunyodkor PFK
1/28/20
10:10
Al-Sailiya SC
 
Padideh Khorasan FC
1/28/20
10:15
Al-Rayyan SC
 
Esteghlal FC
1/28/20
12:30
Al-Ahli Saudi SFC
 
FK Istiqlol
1/28/20
9:30
Sur FC
 
Hilal Al-Quds Club
1/28/20
17:15
Boavista SC
 
Madureira EC
1/28/20
18:30
CSD Colo-Colo
 
CD Palestino
1/28/20
16:00
CD Curicóo Unido
 
CD La Serena
1/28/20
18:05
Independiente Medellín
 
Rionegro Águilas
1/28/20
16:00
CD Once Caldas
 
CA Bucaramanga
1/28/20
20:10
AC Deportivo Cali
 
Junior de Barranquilla
1/28/20
19:30
Universitario de Deportes
 
Carabobo FC
1/28/20
12:30
Wadi Degla SC
 
Zamalek SC
1/28/20
14:45
Blackburn
 
Queens Park Rangers
Ewood Park (31,154)
1/28/20
14:45
Brentford FC
 
Nottingham Forest
Griffin Park (12,219)
1/28/20
14:45
Cardiff
 
West Bromwich Albion
1/28/20
14:45
Hull City
 
Huddersfield Town
KCOM Stadium (25,586)
1/28/20
14:45
Leeds United
 
Millwall
Elland Road (37,697)
1/28/20
14:45
Luton Town FC
 
Derby County FC
1/28/20
15:00
Reading
 
Bristol City
1/28/20
14:45
Wigan Athletic
 
Sheffield Wednesday
DW Stadium (25,138)
1/28/20
14:45
AFC Wimbledon
 
Burton Albion FC
1/28/20
14:45
Accrington Stanley FC
 
Peterborough United
Wham Stadium (5,057)
1/28/20
14:45
Doncaster Rovers
 
Southend United FC
1/28/20
14:45
Fleetwood Town FC
 
Coventry City
1/28/20
14:45
Lincoln City FC
 
Portsmouth
Sincil Bank (10,120)
1/28/20
14:45
Milton Keynes Dons
 
Rochdale AFC
Stadium:MK (22,000)
1/28/20
14:45
Rotherham United
 
Ipswich Town
1/28/20
14:45
Wycombe Wanderers
 
Blackpool
Adams Park (10,284)
1/28/20
15:00
Bolton
 
Bristol Rovers
1/28/20
14:45
Bradford City
 
Cheltenham Town FC
1/28/20
14:45
Cambridge United FC
 
Salford City FC
1/28/20
14:45
Colchester United FC
 
Swindon Town
1/28/20
14:45
Crewe Alexandra
 
Leyton Orient
1/28/20
14:45
Forest Green Rovers
 
Carlisle United
The New Lawn (5,147)
1/28/20
14:45
Grimsby Town FC
 
Stevenage FC
1/28/20
14:45
Newport County AFC
 
Macclesfield Town FC
1/28/20
14:45
Northampton Town FC
 
Scunthorpe United FC
1/28/20
14:45
Oldham Athletic AFC
 
Mansfield Town
Boundary Park (10,638)
1/28/20
14:45
Plymouth Argyle
 
Crawley Town FC
1/28/20
14:45
Port Vale FC
 
Exeter City FC
Vale Park (19,052)
1/28/20
14:45
Walsall FC
 
Morecambe
1/28/20
14:45
FC Halifax Town
 
Dover Athletic FC
The Shay (14,061)
1/28/20
14:45
Ebbsfleet United
 
Woking FC
1/28/20
14:45
Solihull Moors FC
 
Barrow AFC
1/28/20
14:45
Barnet FC
 
Boreham Wood FC
The Hive (5,176)
1/28/20
14:45
Eastleigh FC
 
Aldershot Town FC
Ten Acres (3,500)
1/28/20
14:45
Aston Villa
 
Leicester City
Villa Park (42,788)
1/28/20
15:00
CD Tenerife
 
Athletic Bilbao
1/28/20
12:30
Angers SCO
 
Stade Rennais FC
1/28/20
12:30
ASM Belfortaine FC
 
Montpellier HSC
1/28/20
12:30
FC Limonest
 
Dijon FCO
1/28/20
14:55
AS Monaco FC
 
AS Saint-Étienne
1/28/20
12:30
DSC Arminia Bielefeld
 
Vfl Bochum
Schüco Arena (27,300)
1/28/20
14:30
SSV Jahn Regensburg
 
Hannover 96
1/28/20
14:30
SpVgg Greuther Fürth
 
FC St Pauli
1/28/20
14:30
SV Wehen Wiesbaden
 
FC Erzgebirge Aue
BRITA-Arena (13,500)
1/28/20
14:45
AC Milan
 
Torino
1/28/20
20:00
Toluca
 
Atlas
1/28/20
22:10
CSD Sinaloa
 
Guadalajara
1/28/20
22:10
Club Tijuana
 
Atlético San Luis
1/28/20
20:00
Pachuca
 
Venados FC
1/28/20
14:00
Fortuna Sittard
 
Feyenoord
1/28/20
14:45
Larne FC
 
Linfield FC
Inver Park (3,000)
1/28/20
14:45
Glentoran FC
 
Glenavon FC
The Oval (26,556)
1/28/20
15:15
FC Porto
 
Gil Vicente FC
1/28/20
14:45
Falkirk FC
 
Arbroath FC
1/28/20
14:45
Hibernian FC
 
Dundee United FC
Easter Road (20,421)
1/28/20
6:00
CS Chebba
 
ES de Tunis
1/28/20
6:00
Étoile Sportive du Sahel
 
CS Sfaxien
1/29/20
1/29/20
3:30
Paro FC
 
Defenders FC
1/29/20
3:30
PSM Makassar
 
Lalenok United FC
1/29/20
4:00
Yangon United FC
 
Indera SC
1/29/20
5:00
Master 7 FC
 
Svay Rieng FC
1/29/20
14:30
R Charleroi SC
 
Club Brugge
1/29/20
14:00
Royal Pari FC
 
FC Bolívar
1/29/20
17:15
Club The Strongest
 
Real Potosí
1/29/20
17:15
CA Nacional Potosí
 
Atlético Palmaflor
1/29/20
19:30
Club Blooming
 
Club Always Ready
1/29/20
14:00
Bangú AC
 
Volta Redonda FC
1/29/20
18:30
Flamengo
 
Fluminense FC
1/29/20
18:00
Deportivo Pasto
 
Deportes Tolima
1/29/20
18:10
Boyacá Chicó FC
 
Patriotas FC
1/29/20
16:05
Jaguares de Córdoba
 
América de Cali
1/29/20
20:15
CD La Equidad
 
Atlético Nacional
1/29/20
17:15
Club Guaraní
 
CD San José
1/29/20
19:30
Barcelona SC
 
CA Progreso
1/29/20
21:00
CS Cartaginés
 
Pérez Zeledón
1/29/20
16:00
AD Grecia
 
ADR Jicaral
1/29/20
21:00
Guadalupe FC
 
Herediano
1/29/20
21:00
AD San Carlos
 
LD Alajuelense
1/29/20
21:00
Deportivo Saprissa
 
Santos de Guápiles FC
1/29/20
16:00
Univ de Costa Rica
 
Limón FC
1/29/20
10:00
Al-Masry Club
 
El Gouna FC
1/29/20
12:30
FC Masr
 
Pyramids FC
1/29/20
14:45
West Ham United
 
Liverpool
1/29/20
14:45
Gillingham FC
 
Shrewsbury Town FC
1/29/20
14:45
Tranmere Rovers
 
Sunderland
Prenton Park (16,567)
1/29/20
14:45
Manchester City
 
Manchester United
1/29/20
13:00
Rayo Vallecano
 
Villarreal
1/29/20
13:00
Cultural Leonesa
 
Valencia
1/29/20
15:00
Real Zaragoza
 
Real Madrid
1/29/20
15:00
CD Badajoz
 
Granada
1/29/20
15:00
Real Sociedad
 
Osasuna
Reale Arena (39,500)
1/29/20
12:30
Épinal
 
Lille
1/29/20
12:30
Pau FC
 
Paris Saint-Germain
1/29/20
15:05
Marseille
 
RC Strasbourg
1/29/20
18:00
CE Aimoré
 
SER Caxias do Sul
1/29/20
18:00
Ypiranga FC (Erechim)
 
EC Pelotas
1/29/20
18:00
EC Juventude
 
EC Novo Hamburgo
1/29/20
18:30
Brasil de Pelotas
 
CE Bento Conçalves
1/29/20
19:30
EC São Luiz
 
Internacional
1/29/20
12:30
Vfb Stuttgart
 
1. FC Heidenheim 1846
1/29/20
14:30
Holstein Kiel
 
SV Darmstadt 98
1/29/20
14:30
Dynamo Dresden
 
Karlsruher SC
1/29/20
14:30
Vfl Osnabrück
 
SV Sandhausen
1/29/20
21:00
Malacateco-Coatepeque
 
Antigua GFC
1/29/20
20:00
CSyD Mixco
 
CSD Municipal
1/29/20
16:30
Siquinalá FC
 
Xelajú MC
1/29/20
20:00
CSyD Cobán Imperial
 
Deportivo Iztapa
1/29/20
16:30
Deportivo Sanarate
 
Santa Lucía
1/29/20
21:00
CSD Comunicaciones
 
Deportivo Guastatoya
1/29/20
16:00
CD Real Sociedad
 
Lobos UPNFM
1/29/20
20:00
CD Olimpia
 
Platense FC
1/29/20
20:15
CSD Vida
 
CD Motagua
1/29/20
20:15
CD Honduras
 
RCD España
1/29/20
12:00
Hapoel Ra'anana AFC
 
Hapoel Kiryat Shmona
1/29/20
13:15
Hapoel Be'er Sheva FC
 
Maccabi Tel Aviv
1/29/20
14:45
Inter Milan
 
Fiorentina
1/29/20
22:10
Monterrey
 
Celaya FC
1/29/20
20:00
Morelia
 
Cafetaleros Tapachula
1/29/20
22:10
FC Juárez
 
Querétaro
1/29/20
20:00
Pumas UNAM
 
Santos Laguna
1/29/20
14:30
EC Santo André
 
EC Água Santa
Brunão (18,000)
1/29/20
17:15
Ituano FC
 
Botafogo FC (SP)
1/29/20
17:15
Palmeiras
 
Oeste FC
1/29/20
19:30
Ferroviária
 
São Paulo
1/29/20
15:15
Moreinense FC
 
Sporting Braga
1/29/20
14:45
Rangers FC
 
Ross County FC
Ibrox Stadium (51,082)
1/29/20
14:45
St Johnstone FC
 
Celtic
1/30/20
1/30/20
19:10
Vélez Sarsfield
 
CA Aldosivi
1/30/20
17:30
CD Guabirá
 
Oriente Petrolero
1/30/20
19:30
Club Aurora
 
Club Jorge Wilstermann
1/30/20
19:30
Real Santa Cruz
 
CD San José
1/30/20
17:15
Botafogo (RJ)
 
Resende FC
Engenhão (46,931)
1/30/20
19:30
CR Vasco de Gama
 
AD Cabofriense
1/30/20
18:05
Independiente Santa Fe
 
Envigado FC
1/30/20
20:10
Cúcuta Deportivo
 
Millonarios FC
1/30/20
16:00
Alianza Petrolera
 
Deportivo Pereira SA
1/30/20
10:00
Ismaily SC
 
El Entag El Harby SC
1/30/20
12:30
Al-Ittihad Alexandria
 
Smouha SC
1/30/20
13:00
FC Barcelona
 
CD Leganés
1/30/20
15:00
CD Mirandés
 
Sevilla FC
1/30/20
14:55
OGC Nice
 
Lyon
1/30/20
19:30
Grêmio
 
EC São José
1/30/20
14:30
Hamburger SV
 
FC Nürnberg
1/30/20
16:00
CD Marathón
 
CD Real de Minas
1/30/20
8:00
Damac FC
 
Al-Nassr FC
1/30/20
10:00
Al-Ettifaq FC
 
Al-Wehda Club
1/30/20
21:30
Alebrijes de Oaxaca
 
Cimarrones de Sonora
1/30/20
22:00
Veitongo FC
 
Tupapa Maraerenga
1/30/20
17:15
GE Novorizontino
 
CA Bragantino
1/30/20
17:15
Santos FC
 
AA Internacional de Limeira
1/30/20
19:30
Mirassol FC
 
Guarani FC
Campos Maia (15,000)
1/30/20
19:30
Ponte Preta
 
Corinthians
1/30/20
16:00
Portuguesa FC
 
Mineros de Guayana
1/31/20
1/31/20
19:10
CA Huracán
 
Gimnasia La Plata
1/31/20
3:30
Sydney FC
 
Brisbane Roar
1/31/20
14:30
KV Kortrijk
 
Standard Liège
1/31/20
16:30
Coquimbo Unido
 
Audax Italiano
1/31/20
19:00
CD Unión La Calera
 
Club Unión Española
1/31/20
12:00
NK Inter Zaprešić
 
NK Istra 1961
1/31/20
14:45
Cardiff
 
Reading
1/31/20
14:45
Derby County FC
 
Stoke City
1/31/20
15:00
CD Tenerife
 
Sporting Gijón
1/31/20
14:45
Stade Rennais FC
 
FC Nantes
Roazhon Park (31,127)
1/31/20
14:00
Chamois Niortais FC
 
Paris FC
1/31/20
14:00
Le Mans FC
 
AS Nancy-Lorraine
MM Arena (25,064)
1/31/20
14:00
Troyes
 
Grenoble Foot 38
1/31/20
14:00
FC Chambly-thelle
 
SM Caen
1/31/20
14:00
Rodez Aveyron
 
Valenciennes FC
1/31/20
14:00
EA Guingamp
 
AJ Auxerre
1/31/20
14:00
AC Ajaccio
 
LB Châteauroux
1/31/20
14:00
Clermont Foot
 
US Orléans
1/31/20
14:00
Le Havre AC
 
RC Lens
Stade Océane (25,178)
1/31/20
14:30
Hertha Berlin
 
FC Schalke 04
1/31/20
12:30
SSV Jahn Regensburg
 
SpVgg Greuther Fürth
1/31/20
12:30
FC Erzgebirge Aue
 
DSC Arminia Bielefeld
1/31/20
6:15
FC Pars Jonoubi Jam
 
Gol Gohar Sirjan FC
1/31/20
8:30
Foolad Mobarakeh Sepahan
 
Foolad Khuzestan FC
1/31/20
7:00
FC Nassaji Mazandaran
 
Saipa FC
1/31/20
6:45
Tractor Sazi Tabriz FC
 
Zob Ahan CSC
1/31/20
6:30
Paykan FC
 
Shahin Bushehr FC
1/31/20
15:00
US Cremonese
 
AC Pisa 1909
1/31/20
8:00
Abha Club
 
Al-Hilal FC (Riyadh)
1/31/20
10:25
Al-Hazem FC
 
Al Taawon FC
1/31/20
12:15
Al-Raed SFC
 
Al-Ittihad FC
1/31/20
18:00
Difaâ Hassani d'El Jadida
 
CA Youssoufia Berrechid
1/31/20
18:00
Wydad Casablanca
 
FUS Rabat
1/31/20
18:00
RSB Berkane
 
Olympique Club de Safi
1/31/20
18:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
Hassania US d'Agadir
1/31/20
18:00
Ittihad Riadhi de Tanger
 
Rapide Club Oued Zem
1/31/20
18:00
Raja de Beni Mellal
 
CR Khemis Zemamra
1/31/20
18:00
FAR Rabat
 
Raja Casablanca
1/31/20
18:00
OC de Khouribga
 
Moghreb Tétouan
Complexe OCP (11,000)
1/31/20
20:00
Atlético San Luis
 
Guadalajara
1/31/20
22:00
Atlas
 
Club Tijuana
1/31/20
20:00
Mineros de Zacatecas
 
Venados FC
1/31/20
20:00
Atlante
 
CSD Sinaloa
1/31/20
14:00
AZ Alkmaar
 
RKC Waalwijk
AFAS Stadion (17,023)
1/31/20
14:00
FC Eindoven
 
De Graafschap
1/31/20
14:00
FC Volendam
 
Helmond Sport
Kras Stadion (6,984)
1/31/20
14:00
MVV Maastricht
 
PSV II
De Geusselt (10,000)
1/31/20
14:00
Excelsior
 
NAC Breda
1/31/20
14:00
NEC Nijmegen
 
SC Cambuur
1/31/20
14:00
FC Oss
 
Roda JC Kerkrade
1/31/20
14:00
FC Den Bosch
 
AZ II
1/31/20
14:00
Almere City FC
 
SC Telstar
1/31/20
19:00
Costa del Este FC
 
Independiente
1/31/20
21:00
San Francisco FC
 
CD Plaza Amador
1/31/20
14:00
Benfica
 
CF OS Belenenses
1/31/20
16:15
Rio Ave
 
FC Famalicão
1/31/20
13:00
Universitatea Craiova
 
CS Gaz Metan Mediaş
1/31/20
13:00
Maritzburg United FC
 
Cape Town City FC
1/31/20
14:05
Partick Thistle FC
 
Ayr United FC
1/31/20
12:00
İstanbul Başakşehir FK
 
Gençlerbirliği SK
2/01/20
2/01/20
19:45
Argentinos Juniors
 
Racing Club
2/01/20
15:35
Independiente
 
CA Rosario Central
2/01/20
17:40
Estudiantes La Plata
 
Unión de Santa Fe
2/01/20
17:40
CA Tucumán
 
Defensa y Justicia
2/01/20
1:00
Newcastle Jets FC
 
Western United FC
2/01/20
3:30
Adelaide United
 
Melbourne Heart FC
2/01/20
5:45
Perth Glory FC
 
Melbourne Victory FC
HBF Park (20,441)
2/01/20
8:30
Neftçi Baku PFK
 
Sumgayıt FC
Bakcell Arena (15,000)
2/01/20
6:00
Zirə FK
 
Sabah FK
2/01/20
12:00
Genk
 
R Charleroi SC
Luminus Arena (21,500)
2/01/20
14:00
KAS Eupen
 
Cercle Brugge KSV
2/01/20
14:00
KV Oostende
 
Sint-Truiden VV
2/01/20
14:30
KV Mechelen
 
KAA Gent
2/01/20
8:00
TP Mazembe
 
ZESCO United FC
2/01/20
14:00
Étoile Sportive du Sahel
 
FC Platinum
2/01/20
14:00
Al-Hilal FC
 
Al Ahly SC
2/01/20
8:00
USM Alger
 
Petróleos Luanda
2/01/20
8:00
Mamelodi Sundowns FC
 
Wydad Casablanca
2/01/20
11:00
Raja Casablanca
 
AS Vita Club
2/01/20
11:00
JS Kabylie
 
ES de Tunis
2/01/20
8:00
CD 1º de Agosto
 
Zamalek SC
2/01/20
14:00
Madureira EC
 
Bangú AC
2/01/20
17:00
Fluminense FC
 
Boavista SC
2/01/20
10:00
CD Univ de Concepcíon
 
Santiago Wanderers
2/01/20
15:30
CD Palestino
 
CD Huachipato
2/01/20
18:00
Club Univ de Chile
 
CD Curicóo Unido
2/01/20
20:15
Atlético Nacional
 
Jaguares de Córdoba
2/01/20
18:10
Junior de Barranquilla
 
Independiente Medellín
2/01/20
16:05
CA Bucaramanga
 
Deportes Tolima
2/01/20
9:00
NK Lokomotiva
 
HNK Rijeka
2/01/20
11:30
NK Slaven Koprivnica
 
Dinamo Zagreb
2/01/20
10:00
Anorthosis Famagusta
 
Doxa Katokopia FC
2/01/20
10:00
Ethnikos Achna FC
 
Paphos FC
2/01/20
12:00
Olympiakos Nicosia FC
 
AC Omonia Nicosia
2/01/20
13:00
Zamalek SC
 
Misr Lel Makasa SC
2/01/20
13:00
Al-Masry Club
 
Ismaily SC
2/01/20
13:00
Aswan FC
 
FC Masr
Aswan Stadium (20,000)
2/01/20
13:00
Smouha SC
 
Al Mokawloon Al Arab SC
2/01/20
13:00
Tala'ea El Gaish SC
 
ENPPI SC
2/01/20
13:00
El Gouna FC
 
Al-Ittihad Alexandria
2/01/20
13:00
El Entag El Harby SC
 
Al Ahly SC
2/01/20
13:00
Wadi Degla SC
 
Haras El Hodoud SC
2/01/20
13:00
Pyramids FC
 
Tanta SC
2/01/20
7:30
Leicester City
 
Chelsea
2/01/20
10:00
AFC Bournemouth
 
Aston Villa
2/01/20
10:00
Crystal Palace
 
Sheffield United
Selhurst Park (26,309)
2/01/20
10:00
Liverpool
 
Southampton
Anfield (45,522)
2/01/20
10:00
Newcastle United
 
Norwich City
2/01/20
10:00
Watford
 
Everton
Vicarage Road (17,477)
2/01/20
10:00
West Ham United
 
Brighton & Hove
2/01/20
12:30
Manchester United
 
Wolverhampton
Old Trafford (75,957)
2/01/20
7:30
Hull City
 
Brentford FC
KCOM Stadium (25,586)
2/01/20
10:00
Birmingham City
 
Nottingham Forest
St Andrew's (30,016)
2/01/20
10:00
Charlton Athletic
 
Barnsley FC
The Valley (27,111)
2/01/20
10:00
Fulham
 
Huddersfield Town
2/01/20
10:00
Leeds United
 
Wigan Athletic
Elland Road (37,697)
2/01/20
10:00
Middlesbrough FC
 
Blackburn
2/01/20
10:00
Preston North End
 
Swansea City
Deepdale (24,500)
2/01/20
10:00
Queens Park Rangers
 
Bristol City
2/01/20
10:00
Sheffield Wednesday
 
Millwall
2/01/20
10:00
West Bromwich Albion
 
Luton Town FC
The Hawthorns (26,484)
2/01/20
10:00
Accrington Stanley FC
 
AFC Wimbledon
Wham Stadium (5,057)
2/01/20
10:00
Bolton
 
Tranmere Rovers
2/01/20
10:00
Bristol Rovers
 
Coventry City
2/01/20
10:00
Fleetwood Town FC
 
Doncaster Rovers
2/01/20
10:00
Ipswich Town
 
Peterborough United
Portman Road (30,311)
2/01/20
10:00
Milton Keynes Dons
 
Wycombe Wanderers
Stadium:MK (22,000)
2/01/20
10:00
Oxford United
 
Blackpool
2/01/20
10:00
Portsmouth
 
Sunderland
Fratton Park (21,100)
2/01/20
10:00
Rochdale AFC
 
Shrewsbury Town FC
2/01/20
10:00
Rotherham United
 
Burton Albion FC
2/01/20
10:00
Southend United FC
 
Lincoln City FC
Roots Hall (12,392)
2/01/20
10:00
Cambridge United FC
 
Colchester United FC
2/01/20
10:00
Cheltenham Town FC
 
Morecambe
2/01/20
10:00
Crawley Town FC
 
Scunthorpe United FC
2/01/20
10:00
Grimsby Town FC
 
Forest Green Rovers
2/01/20
10:00
Macclesfield Town FC
 
Northampton Town FC
2/01/20
10:00
Mansfield Town
 
Carlisle United
2/01/20
10:00
Oldham Athletic AFC
 
Bradford City
Boundary Park (10,638)
2/01/20
10:00
Plymouth Argyle
 
Newport County AFC
2/01/20
10:00
Port Vale FC
 
Salford City FC
Vale Park (19,052)
2/01/20
10:00
Stevenage FC
 
Leyton Orient
2/01/20
10:00
Swindon Town
 
Exeter City FC
2/01/20
10:00
Walsall FC
 
Crewe Alexandra
2/01/20
10:00
AFC Fylde
 
Boreham Wood FC
Mill Farm (6,000)
2/01/20
10:00
Aldershot Town FC
 
Harrogate Town FC
2/01/20
10:00
Barnet FC
 
Hartlepool United FC
The Hive (5,176)
2/01/20
10:00
Barrow AFC
 
Torquay United
2/01/20
10:00
Eastleigh FC
 
Woking FC
Ten Acres (3,500)
2/01/20
10:00
Ebbsfleet United
 
Sutton United FC
2/01/20
10:00
FC Halifax Town
 
Bromley FC
The Shay (14,061)
2/01/20
12:20
Notts County FC
 
Chesterfield FC
Meadow Lane (20,229)
2/01/20
10:00
Solihull Moors FC
 
Maidenhead United FC
2/01/20
10:00
Stockport County FC
 
Dover Athletic FC
Edgeley Park (10,841)
2/01/20
10:00
Wrexham FC
 
Dagenham Redbridge
2/01/20
10:00
Yeovil Town FC
 
Chorley FC
Huish Park (9,665)
2/01/20
10:00
Real Madrid
 
Atlético Madrid
2/01/20
15:00
Valencia
 
Celta Vigo
2/01/20
7:00
Granada
 
Espanyol
2/01/20
12:30
Mallorca
 
Real Valladolid
2/01/20
12:15
Deportivo La Coruña
 
UD Las Palmas
2/01/20
15:00
Elche CF
 
Málaga
2/01/20
10:00
Extremadura UD
 
CD Lugo
2/01/20
12:15
SD Ponferradina
 
SD Huesca
El Toralín (8,800)
2/01/20
14:00
Dijon FCO
 
Stade Brestois 29
2/01/20
14:00
Nîmes Olympique
 
AS Monaco FC
2/01/20
11:30
Paris Saint-Germain
 
Montpellier HSC
2/01/20
14:00
Angers SCO
 
Stade de Reims
2/01/20
14:00
RC Strasbourg
 
Lille
2/01/20
14:00
Amiens SC
 
Toulouse FC
2/01/20
9:30
FC Sochaux
 
FC Lorient
2/01/20
17:00
Ypiranga FC (Erechim)
 
Internacional
2/01/20
16:30
EC Pelotas
 
EC Juventude
2/01/20
9:30
FC Augsburg
 
SV Werder Bremen
WWK Arena (30,660)
2/01/20
9:30
Borussia Dortmund
 
1. FC Union Berlin
2/01/20
9:30
1899 Hoffenheim
 
Bayer 04 Leverkusen
PreZero Arena (30,150)
2/01/20
9:30
Fortuna Düsseldorf
 
Eintracht Frankfurt
2/01/20
9:30
FSV Mainz 05
 
FC Bayern München
Opel Arena (33,500)
2/01/20
12:30
RB Leipzig
 
Borussia M'gladbach
2/01/20
7:00
Hannover 96
 
SV Wehen Wiesbaden
HDI-Arena (49,000)
2/01/20
7:00
FC St Pauli
 
Vfb Stuttgart
2/01/20
7:00
Karlsruher SC
 
Holstein Kiel
2/01/20
10:15
Volos NFC
 
AS Lamia
2/01/20
12:30
Olympiakos
 
Skoda Xanthi FC
2/01/20
10:15
OFI Crete
 
AEL 1964 FC
2/01/20
21:00
Xelajú MC
 
Deportivo Sanarate
2/01/20
16:00
CSD Municipal
 
Siquinalá FC
2/01/20
20:00
RCD España
 
Platense FC
2/01/20
20:00
Lobos UPNFM
 
CSD Vida
2/01/20
11:00
Kisvárda FC
 
Ferencvárosi TC
2/01/20
11:00
Budapest Honvéd FC
 
Mezőkövesd-Zsóry SE
2/01/20
13:30
Újpest FC
 
Fehérvár FC
2/01/20
11:00
Diósgyőri VTK
 
Kaposvári Rákóczi FC
2/01/20
11:00
Paksi SE
 
Zalaegerszegi TE
Stadion PSE (5,000)
2/01/20
11:00
Puskás Akadémia FC
 
Debreceni VSC
Pancho Arena (4,500)
2/01/20
15:55
United States
 
Costa Rica
2/01/20
6:30
Sanat Naft FC
 
Persepolis FC
2/01/20
6:45
Padideh Khorasan FC
 
Gostaresh Foolad Tabriz
2/01/20
8:30
Esteghlal FC
 
Naft Masjed Soleyman FC
Azadi Stadium (84,412)
2/01/20
12:50
Hapoel Tel Aviv
 
Hapoel Haifa FC
2/01/20
8:00
FC Ashdod
 
Maccabi Netanya FC
2/01/20
11:30
Hapoel Hadera FC
 
Sektzia Nes Tziona FC
2/01/20
10:30
Maccabi Haifa
 
Hapoel Kfar Saba FC
2/01/20
9:00
Bologna
 
Brescia
2/01/20
12:00
Cagliari
 
Parma
2/01/20
14:45
US Sassuolo
 
AS Roma
Mapei Stadium (14,138)
2/01/20
9:00
AS Livorno
 
Ascoli Calcio 1898
2/01/20
9:00
Trapani Calcio
 
AS Cittadella
2/01/20
12:00
Empoli FC
 
FC Crotone
2/01/20
9:00
Spezia Calcio 1906
 
Pordenone Calcio SSD
2/01/20
9:00
Frosinone Calcio
 
Virtus Entella
2/01/20
7:25
Al-Adalah FC
 
Al-Ahli Saudi SFC
2/01/20
10:15
Al-Shabab FC
 
Al-Fateh SC
2/01/20
12:15
Al-Fayha FC
 
Al-Faisaly FC
2/01/20
18:00
Morelia
 
Club León
2/01/20
18:00
Monterrey
 
Querétaro
2/01/20
22:00
América
 
FC Juárez
Estadio Azteca (105,000)
2/01/20
20:00
Pachuca
 
UANL Tigres
2/01/20
18:00
Club Necaxa
 
Puebla
2/01/20
22:00
Santos Laguna
 
Pumas UNAM
2/01/20
20:00
CA Zacatepec
 
Celaya FC
2/01/20
22:00
Correcaminos UAT
 
Cafetaleros Tapachula
2/01/20
18:00
CD Walter Ferretti
 
Juventus FC
2/01/20
20:00
Real Estelí FC
 
CD Ocotal
2/01/20
20:00
Diriangén FC
 
Deportivo Las Sabanas
2/01/20
12:30
ADO Den Haag
 
Vitesse Arnhem
2/01/20
13:45
Feyenoord
 
FC Emmen
2/01/20
13:45
Twente Enschede
 
Sparta Rotterdam
2/01/20
14:45
PEC Zwolle
 
FC Groningen
2/01/20
15:00
CD Universitario
 
CA Chiriquí
2/01/20
18:00
Sporting San Miguelito
 
CD Árabe Unido
2/01/20
18:00
Alianza FC
 
Tauro FC
2/01/20
18:00
Cerro Porteño
 
Club Sol de América
2/01/20
18:00
CS Luqueño
 
Guaireña FC
2/01/20
18:00
Club River Plate
 
Club General Díaz FBC
2/01/20
18:00
Club Nacional
 
Club Libertad
2/01/20
18:00
Club Olimpia
 
CS San Lorenzo
2/01/20
18:00
12 de Octubre
 
Club Guaraní
2/01/20
14:30
Oeste FC
 
Ferroviária
Arena Barueri (35,000)
2/01/20
15:30
CD Santa Clara
 
FC Paços de Ferreira
2/01/20
10:30
Portimonense SC
 
CD Tondela
2/01/20
13:00
Vitória de Setúbal
 
FC Porto
2/01/20
6:00
FC Academica Clinceni
 
FC Voluntari
2/01/20
13:00
FC Dinamo Bucureşti
 
FC Astra Giurgiu
2/01/20
8:00
AFC Hermannstadt
 
Sepsi
2/01/20
8:30
Golden Arrows FC
 
SuperSport United FC
2/01/20
8:30
Chippa United FC
 
Orlando Pirates FC
2/01/20
8:30
Highlands Park FC
 
Baroka FC
2/01/20
10:00
Hibernian FC
 
St Mirren FC
Easter Road (20,421)
2/01/20
10:00
Kilmarnock FC
 
Ross County FC
Rugby Park (18,128)
2/01/20
10:00
Livingston FC
 
Motherwell FC
2/01/20
10:00
Rangers FC
 
Aberdeen FC
Ibrox Stadium (51,082)
2/01/20
10:00
St Johnstone FC
 
Heart of Midlothian FC
2/01/20
10:00
Dundee United FC
 
Arbroath FC
2/01/20
10:00
Inverness CT
 
Alloa Athletic FC
2/01/20
10:00
Greenock Morton FC
 
Dundee FC
2/01/20
10:00
Queen of the South FC
 
Dunfermliine Athletic FC
2/01/20
10:00
Airdrieonians FC
 
Raith Rovers FC
2/01/20
10:00
East Fife FC
 
Dumbarton FC
2/01/20
10:00
Forfar Athletic FC
 
Clyde FC
2/01/20
10:00
Montrose FC
 
Peterhead FC
Links Park (4,934)
2/01/20
10:00
Stranraer FC
 
Falkirk FC
Stair Park (5,600)
2/01/20
10:00
Albion Rovers FC
 
Cove Rangers FC
2/01/20
10:00
Annan Athletic FC
 
Stenhousemuir FC
2/01/20
10:00
Brechin City FC
 
Elgin City FC
Glebe Park (3,960)
2/01/20
10:00
Edinburgh City FC
 
Stirling Albion FC
2/01/20
10:00
Queen's Park FC
 
Cowdenbeath FC
Hampden Park (52,063)
2/01/20
13:00
FC Lugano
 
Neuchâtel Xamax
2/01/20
13:00
FC Luzern
 
Young Boys
swissporarena (17,800)
2/01/20
6:00
Antalyaspor
 
Torku Konyaspor
2/01/20
9:00
Çaykur Rizespor
 
Beşiktaş JK
2/01/20
12:00
Trabzonspor
 
Fenerbahçe
2/02/20
2/02/20
11:00
KF Tirana
 
KS Teuta Durrës
2/02/20
11:00
KS Flamurtari Vlorë
 
FK Kukësi
2/02/20
8:00
KS Luftëtari Gjirokastër
 
FK Partizani
2/02/20
15:35
River Plate
 
Central Córdoba (SDE)
2/02/20
17:40
Lanús
 
Godoy Cruz
2/02/20
17:40
CA Colón
 
Banfield
2/02/20
19:45
CA Talleres
 
Boca Juniors
2/02/20
0:00
Central Coast Mariners
 
Western Sydney
2/02/20
6:00
Qəbələ FK
 
Keşlə FK
2/02/20
8:30
Səbail FK
 
Qarabağ FK
2/02/20
8:30
Club Brugge
 
Royal Antwerp FC
2/02/20
12:00
Anderlecht
 
R Mouscron-Péruwelz
Lotto Park (21,845)
2/02/20
14:00
SV Zulte Waregem
 
Waasland-Beveren
2/02/20
15:00
CD San José
 
Royal Pari FC
2/02/20
15:00
FC Bolívar
 
CA Nacional Potosí
2/02/20
15:00
Atlético Palmaflor
 
CD Guabirá
2/02/20
15:00
Oriente Petrolero
 
Club Aurora
2/02/20
15:00
Club Jorge Wilstermann
 
Club Blooming
2/02/20
15:00
Club Always Ready
 
Club The Strongest
2/02/20
15:00
Real Potosí
 
Real Santa Cruz
2/02/20
14:00
FC Nouadhibou
 
Pyramids FC
2/02/20
14:00
Enugu Rangers FC
 
Al-Masry Club
2/02/20
14:00
RSB Berkane
 
Zanaco FC
2/02/20
14:00
DC Motema Pembe
 
Esae FC
2/02/20
11:00
Bidvest Wits FC
 
AA Santa Rita
2/02/20
11:00
Al-Nasr Club
 
Horoya AC
2/02/20
11:00
FC San-Pédro
 
Enyimba International
2/02/20
11:00
Hassania US d'Agadir
 
Paradou AC
2/02/20
14:00
Botafogo (RJ)
 
CR Vasco de Gama
Engenhão (46,931)
2/02/20
14:00
Macaé
 
AD Cabofriense
2/02/20
16:00
Resende FC
 
Flamengo
2/02/20
10:00
CD Cobresal
 
CSD Colo-Colo
2/02/20
16:00
CD Univ Católica
 
O'Higgins FC
2/02/20
18:30
CD Iquique
 
CD Everton
2/02/20
17:20
Millonarios FC
 
CD La Equidad
2/02/20
15:15
Deportivo Pereira SA
 
Cúcuta Deportivo
2/02/20
19:30
América de Cali
 
Boyacá Chicó FC
2/02/20
9:00
NK Varaždin
 
HNK Hajduk Split
2/02/20
11:30
HNK Gorica
 
NK Osijek
2/02/20
11:00
Apoel Nicosia
 
Nea Salamis Famagusta FC
2/02/20
9:00
AEL Limassol
 
Apollon Limassol
2/02/20
9:00
Burnley FC
 
Arsenal
Turf Moor (22,546)
2/02/20
11:30
Tottenham
 
Manchester City
2/02/20
6:00
CD Leganés
 
Real Sociedad
2/02/20
15:00
FC Barcelona
 
Levante
2/02/20
12:30
Sevilla FC
 
Deportivo Alavés
2/02/20
10:00
Athletic Bilbao
 
Getafe
2/02/20
12:30
Villarreal
 
Osasuna
2/02/20
8:00
SD Eibar
 
Real Betis
Ipurúa (6,479)
2/02/20
10:00
Cádiz CF
 
Real Zaragoza
2/02/20
6:00
CF Fuenlabrada
 
Girona FC
2/02/20
12:15
CD Mirandés
 
Rayo Vallecano
2/02/20
12:15
CD Numancia
 
UD Almería
2/02/20
14:30
Real Oviedo
 
Albacete Balompié
2/02/20
14:30
Racing Santander
 
AD Alcorcón
El Sardinero (22,271)
2/02/20
9:00
OGC Nice
 
Lyon
2/02/20
15:00
Bordeaux
 
Marseille
2/02/20
11:00
FC Metz
 
AS Saint-Étienne
2/02/20
17:30
SER Caxias do Sul
 
Brasil de Pelotas
Centenarário (30,822)
2/02/20
14:00
Grêmio
 
CE Bento Conçalves
2/02/20
15:00
EC Novo Hamburgo
 
EC São Luiz
2/02/20
9:30
FC Köln
 
SC Freiburg
2/02/20
12:00
SC Paderborn 07
 
Vfl Wolfsburg
2/02/20
7:30
FC Nürnberg
 
SV Sandhausen
2/02/20
7:30
1. FC Heidenheim 1846
 
Dynamo Dresden
Voith-Arena (10,000)
2/02/20
7:30
SV Darmstadt 98
 
Vfl Osnabrück
2/02/20
8:00
Aris FC
 
Panionios GSS
2/02/20
10:15
FC Asteras Tripolis
 
Panetolikos GFS
2/02/20
10:15
Atromitos FC
 
AEK Athens
2/02/20
12:30
Panathinaikos
 
PAOK FC
2/02/20
13:00
Malacateco-Coatepeque
 
CSyD Cobán Imperial
2/02/20
14:30
Deportivo Iztapa
 
CSD Comunicaciones
2/02/20
15:30
Deportivo Guastatoya
 
CSyD Mixco
2/02/20
12:30
Antigua GFC
 
Santa Lucía
2/02/20
16:00
CD Real de Minas
 
CD Real Sociedad
2/02/20
17:00
CD Olimpia
 
CD Motagua
2/02/20
19:00
CD Honduras
 
CD Marathón
2/02/20
13:15
Beitar Jerusalem FC
 
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
2/02/20
6:30
Juventus
 
Fiorentina
2/02/20
9:00
Atalanta
 
Genoa
2/02/20
9:00
Lazio
 
SPAL 2013
2/02/20
9:00
AC Milan
 
Hellas Verona FC
2/02/20
12:00
Lecce
 
Torino
2/02/20
14:45
Udinese
 
Inter Milan
Dacia Arena (41,652)
2/02/20
9:00
SS Juve Stabia
 
AC Perugia
2/02/20
15:00
Benevento Calcio
 
US Salernitana
2/02/20
9:00
Chievo Verona
 
Venezia
2/02/20
13:00
Toluca
 
Cruz Azul
2/02/20
13:00
Univ de Guadalajara
 
Jaibos Tampico Madero
2/02/20
19:00
Managua FC
 
Chinandega FC
2/02/20
18:00
ART Municipal Jalapa
 
Real Madriz FC
2/02/20
6:15
Willem II Tilburg
 
SC Heracles Almelo
2/02/20
8:30
Fortuna Sittard
 
Heerenveen
2/02/20
8:30
vvv-Venlo
 
FC Utrecht
2/02/20
10:45
Ajax Amsterdam
 
PSV Eindhoven
2/02/20
10:00
Warri Wolves FC
 
Enyimba International
2/02/20
10:00
Enugu Rangers FC
 
Katsina United FC
2/02/20
10:00
FC Ifeanyi Uba
 
Akwa United FC
2/02/20
10:00
Heartland FC
 
Sunshine Stars FC
2/02/20
10:00
Kano Pillars FC
 
Adamawa United FC
2/02/20
10:00
Delta Force FC
 
Mtn of Fire & Miracles
2/02/20
10:00
Plateau United FC
 
Rivers United FC
2/02/20
10:00
Wikki Tourists FC
 
Akwa Starlets FC
2/02/20
10:00
Jigawa Golden Stars FC
 
Lobi Stars FC
2/02/20
10:00
Nasarawa United FC
 
Abia Warriors FC
2/02/20
9:00
EC Água Santa
 
Ituano FC
2/02/20
9:00
Corinthians
 
Santos FC
2/02/20
14:00
CA Bragantino
 
Palmeiras
2/02/20
17:00
Guarani FC
 
EC Santo André
2/02/20
15:00
Sport Boys
 
Deportivo Llacuabamba
2/02/20
15:00
Univ San Martín
 
Ayacucho FC
2/02/20
15:00
FC Carlos Stein
 
CD Carlos A Mannucci
2/02/20
15:00
Sport Huancayo
 
Atlético Grau
2/02/20
15:00
Univ César Vallejo
 
CCD Municipal
2/02/20
15:00
FBC Melgar
 
Universitario de Deportes
2/02/20
15:00
Cusco FC
 
Deportivo Binacional FC
2/02/20
15:00
UTC
 
Sporting Cristal
2/02/20
15:00
Academia Cantolao
 
Club Cienciano
2/02/20
15:00
Alianza Lima
 
Alianza Universidad
2/02/20
10:00
CS Marítimo
 
CD Aves
2/02/20
10:00
Gil Vicente FC
 
Moreinense FC
2/02/20
12:30
Sporting Braga
 
Sporting Portugal
Estádio AXA (30,154)
2/02/20
15:00
Boavista
 
Vitória de Guimarães
2/02/20
13:00
CFR Cluj-Napoca
 
FC Steaua Bucureşti
2/02/20
10:00
AFC Chindia Târgovişte
 
FC Botoşani
2/02/20
8:30
Black Leopards FC
 
Stellenbosch FC
2/02/20
8:30
AmaZulu FC
 
Polokwane City FC
2/02/20
7:30
Hamilton Academical FC
 
Celtic
2/02/20
15:00
AD Isidro Metapán
 
CD Sonsonate
2/02/20
15:00
Alianza FC
 
Independiente FC
2/02/20
15:00
Jocoro FC
 
CD Chalatenango
2/02/20
15:00
CD Once Municipal
 
Santa Tecla FC
2/02/20
15:00
CD Águila
 
CD FAS
2/02/20
15:00
CD El Vencedor
 
CD Municipal Limeño
2/02/20
10:00
FC Basel
 
FC St Gallen
St Jakob Park (38,512)
2/02/20
10:00
Servette FC
 
FC Thun
2/02/20
10:00
FC Sion
 
FC Zürich
2/02/20
5:30
MKE Ankaragücü
 
Kasimpaşa SK
2/02/20
8:00
Gazişehir Gaziantep FK
 
Sivasspor
2/02/20
8:00
Alanyaspor
 
Yeni Malatyaspor
2/02/20
11:00
Galatasary
 
Kayserispor
2/02/20
15:00
Llaneros FC
 
Caracas FC
2/02/20
15:00
CD Lara
 
Zulia FC
2/02/20
15:00
Yaracuyanos FC
 
Atlético Venezuela CF
2/02/20
16:00
Deportivo Táchira FC
 
Academia Puerto Cabello
2/02/20
15:00
Carabobo FC
 
Gran Valencia FC
2/02/20
15:00
Zamora FC
 
Trujillanos FC
2/02/20
15:00
Deportivo La Guaira
 
Estudiantes de Mérida
2/02/20
15:00
Metropolitanos FC
 
Aragua FC
2/02/20
15:00
AC LALA FC
 
Monagas SC
2/03/20
2/03/20
8:00
KF Laçi
 
KF Skënderbeu Korçë
2/03/20
8:00
KF Bylis Ballsh
 
KF Vllaznia Shkodër
2/03/20
19:10
Newell's Old Boys
 
San Lorenzo
2/03/20
17:00
Patronato de Paraná
 
Arsenal de Sarandí
2/03/20
18:00
R Charleroi SC
 
KV Mechelen
2/03/20
14:00
Volta Redonda FC
 
AA Portuguesa (RJ)
2/03/20
17:30
CD La Serena
 
Deportes Antofagasta
2/03/20
18:00
Alianza Petrolera
 
Deportivo Pasto
2/03/20
20:05
Rionegro Águilas
 
Independiente Santa Fe
2/03/20
12:00
Enosis Neon Paralimni
 
AEK Larnaca FC
2/03/20
7:30
Aswan FC
 
Ismaily SC
Aswan Stadium (20,000)
2/03/20
10:00
ENPPI SC
 
Al Mokawloon Al Arab SC
2/03/20
12:30
Smouha SC
 
Misr Lel Makasa SC
2/03/20
10:00
El Entag El Harby SC
 
Al-Ittihad Alexandria
2/03/20
14:45
Grenoble Foot 38
 
Le Havre AC
2/03/20
17:00
EC São José
 
CE Aimoré
2/03/20
14:30
Vfl Bochum
 
Hamburger SV
2/03/20
14:45
Sampdoria
 
Napoli
2/03/20
15:00
Pescara
 
Cosenza Calcio
2/03/20
14:00
FC Utrecht II
 
FC Dordrecht
2/03/20
14:00
Ajax II
 
Go Ahead Eagles
2/03/20
15:00
AA Internacional de Limeira
 
Ponte Preta
Limeirão (5,000)
2/03/20
18:00
Botafogo FC (SP)
 
Mirassol FC
Ribeirão (50,000)
2/03/20
18:00
São Paulo
 
GE Novorizontino
2/03/20
13:00
FC Politehnica Iaşi
 
FC Viitorul Constanţa
2/03/20
12:00
Denizlispor Kulübü
 
Göztepe AŞ
2/04/20
2/04/20
18:00
FC Neftchi
 
Ahal FK
2/04/20
18:00
Ulaanbaatar City FC
 
Taipower FC
2/04/20
20:05
Patriotas FC
 
AC Deportivo Cali
2/04/20
18:00
Envigado FC
 
CD Once Caldas
2/04/20
17:15
Coquimbo Unido
 
Aragua FC
2/04/20
17:15
CA Nacional Potosí
 
FBC Melgar
2/04/20
19:30
Vélez Sarsfield
 
SD Aucas
2/04/20
19:30
Fluminense FC
 
CD Unión La Calera
2/04/20
12:30
Tala'ea El Gaish SC
 
FC Masr
2/04/20
10:00
El Gouna FC
 
Wadi Degla SC
2/04/20
13:00
Ismaily SC
 
Wadi Degla SC
2/04/20
13:00
Al Ahly SC
 
Aswan FC
2/04/20
13:00
Al Mokawloon Al Arab SC
 
El Entag El Harby SC
2/04/20
13:00
Al-Ittihad Alexandria
 
Al-Masry Club
2/04/20
13:00
ENPPI SC
 
Smouha SC
2/04/20
13:00
Tanta SC
 
Haras El Hodoud SC
2/04/20
13:00
Misr Lel Makasa SC
 
El Gouna FC
2/04/20
13:00
Pyramids FC
 
Tala'ea El Gaish SC
2/04/20
13:00
FC Masr
 
Zamalek SC
2/04/20
14:45
Tranmere Rovers
 
Doncaster Rovers
Prenton Park (16,567)
2/04/20
14:45
Cardiff
 
Reading
2/04/20
14:45
Derby County FC
 
Northampton Town FC
2/04/20
14:45
Oxford United
 
Newcastle United
2/04/20
14:45
Birmingham City
 
Coventry City
St Andrew's (30,016)
2/04/20
14:45
Liverpool
 
Shrewsbury Town FC
Anfield (45,522)
2/04/20
18:00
FC Nantes
 
Paris Saint-Germain
2/04/20
18:00
Toulouse FC
 
RC Strasbourg
2/04/20
18:00
AS Saint-Étienne
 
Marseille
2/04/20
18:00
Stade de Reims
 
OGC Nice
2/04/20
18:00
Nîmes Olympique
 
Dijon FCO
2/04/20
18:00
Montpellier HSC
 
FC Metz
2/04/20
18:00
Lille
 
Stade Rennais FC
2/04/20
18:00
AS Monaco FC
 
Angers SCO
2/04/20
18:00
Lyon
 
Amiens SC
2/04/20
18:00
Stade Brestois 29
 
Bordeaux
2/04/20
15:05
Paris FC
 
AC Ajaccio
2/04/20
15:05
SM Caen
 
Chamois Niortais FC
2/04/20
15:05
AJ Auxerre
 
Clermont Foot
2/04/20
15:05
LB Châteauroux
 
FC Chambly-thelle
2/04/20
15:05
RC Lens
 
Troyes
2/04/20
15:05
FC Lorient
 
Le Mans FC
2/04/20
15:05
AS Nancy-Lorraine
 
FC Sochaux
2/04/20
15:05
US Orléans
 
Rodez Aveyron
2/04/20
15:00
Valenciennes FC
 
EA Guingamp
2/04/20
12:30
Eintracht Frankfurt
 
RB Leipzig
2/04/20
14:45
FC Schalke 04
 
Hertha Berlin
Veltins Arena (61,673)
2/04/20
14:45
SV Werder Bremen
 
Borussia Dortmund
2/04/20
12:30
FC Kaiserslautern
 
Fortuna Düsseldorf
2/04/20
21:30
Puebla
 
América
2/04/20
14:45
Linfield FC
 
Dungannon Swifts FC
2/04/20
14:45
Cliftonville
 
Carrick Rangers FC
2/04/20
13:30
Mamelodi Sundowns FC
 
Chippa United FC
2/04/20
13:30
Black Leopards FC
 
Orlando Pirates FC
2/04/20
13:30
Baroka FC
 
Bidvest Wits FC
2/04/20
18:00
ES de Tunis
 
US Monastirienne
2/05/20
2/05/20
6:00
Dhaka Abahani Limited
 
Maziya S&RC
2/05/20
14:45
SV Zulte Waregem
 
Club Brugge
2/05/20
14:30
GE Novorizontino
 
Figueirense FC
2/05/20
17:15
CEOV Operário
 
Santa Cruz FC
2/05/20
18:30
EC São Luiz
 
América FC (RN)
2/05/20
18:30
AA Coruripe
 
EC Juventude
2/05/20
18:30
EC XV de Novembro (SP)
 
Londrina EC
2/05/20
18:30
Palmas Futebol e Regatas
 
Paraná Clube
2/05/20
18:30
AD Bahia de Feira
 
Luverdense EC
2/05/20
18:30
Independente AC (PA)
 
CRB
Navegantão (8,000)
2/05/20
18:30
Alagoinhas Atlético Clube
 
Botafogo (PB)
2/05/20
18:30
Santos FC (AP)
 
América (MG)
2/05/20
18:30
Barbalha FC
 
Operário Ferroviário
2/05/20
19:30
Ríver AC
 
EC Bahia
Albertão (44,200)
2/05/20
19:30
SER Caxias do Sul
 
Botafogo (RJ)
Centenarário (30,822)
2/05/20
19:30
Vilhenense EC
 
Boa EC
2/05/20
19:30
Aquidauanense FC
 
ABC FC
2/05/20
20:30
Nacional Fast Clube
 
Goiás EC
2/05/20
13:00
Friburguense AC
 
Americano FC
2/05/20
13:00
América FC
 
Nova Iguaçu FC
2/05/20
17:15
CA Fénix
 
CD El Nacional
2/05/20
17:15
Mineros de Guayana
 
CS Luqueño
2/05/20
19:30
CR Vasco de Gama
 
Oriente Petrolero
2/05/20
19:30
Atlético Nacional
 
CA Huracán
2/05/20
15:00
LD Alajuelense
 
AD Grecia
2/05/20
15:00
ADR Jicaral
 
CS Cartaginés
2/05/20
15:00
Herediano
 
Univ de Costa Rica
2/05/20
15:00
Limón FC
 
Deportivo Saprissa
2/05/20
15:00
Pérez Zeledón
 
Guadalupe FC
2/05/20
15:00
Santos de Guápiles FC
 
AD San Carlos
2/05/20
12:00
Apoel Nicosia
 
Anorthosis Famagusta
2/05/20
12:30
Zamalek SC
 
Haras El Hodoud SC
2/05/20
14:45
Tottenham
 
Southampton
2/05/20
14:45
FC Bayern München
 
1899 Hoffenheim
Allianz Arena (69,000)
2/05/20
12:30
Bayer 04 Leverkusen
 
Vfb Stuttgart
BayArena (30,210)
2/05/20
14:45
1. FC Saarbrücken
 
Karlsruher SC
2/05/20
12:30
SC Verl
 
1. FC Union Berlin
2/05/20
1:00
CSD Comunicaciones
 
Malacateco-Coatepeque
2/05/20
1:00
Deportivo Sanarate
 
CSD Municipal
2/05/20
1:00
CSyD Cobán Imperial
 
Antigua GFC
2/05/20
1:00
Siquinalá FC
 
Deportivo Guastatoya
2/05/20
1:00
Santa Lucía
 
Xelajú MC
2/05/20
1:00
CSyD Mixco
 
Deportivo Iztapa
2/05/20
18:00
Foolad Khuzestan FC
 
Padideh Khorasan FC
Foolad Arena (30,655)
2/05/20
14:45
Lazio
 
Hellas Verona FC
2/05/20
8:00
Damac FC
 
Al-Adalah FC
2/05/20
10:25
Al Taawon FC
 
Al-Ittihad FC
2/05/20
12:20
Al-Hilal FC (Riyadh)
 
Al-Raed SFC
2/05/20
21:30
Club Necaxa
 
Monterrey
2/05/20
18:00
Deportivo Las Sabanas
 
Real Estelí FC
2/05/20
16:00
Chinandega FC
 
CD Walter Ferretti
2/05/20
20:00
CD Ocotal
 
Real Madriz FC
2/05/20
20:00
Diriangén FC
 
Managua FC
2/05/20
20:00
Juventus FC
 
ART Municipal Jalapa
2/05/20
10:00
Benfica
 
FC Famalicão
2/05/20
10:00
Academico Viseu
 
FC Porto
2/05/20
14:45
Motherwell FC
 
Celtic
2/05/20
14:45
Aberdeen FC
 
St Johnstone FC
2/05/20
14:45
Heart of Midlothian FC
 
Kilmarnock FC
2/05/20
14:45
Rangers FC
 
Hibernian FC
Ibrox Stadium (51,082)
2/05/20
14:45
Ross County FC
 
Livingston FC
2/05/20
14:45
St Mirren FC
 
Hamilton Academical FC
2/05/20
15:00
Independiente FC
 
Jocoro FC
2/05/20
15:00
CD Chalatenango
 
AD Isidro Metapán
2/05/20
15:00
CD Once Municipal
 
CD Águila
2/05/20
15:00
CD FAS
 
CD El Vencedor
2/05/20
15:00
CD Municipal Limeño
 
Alianza FC
2/05/20
15:00
Santa Tecla FC
 
CD Sonsonate
2/06/20
2/06/20
18:00
Standard Liège
 
Club Brugge
2/06/20
18:00
KAA Gent
 
Anderlecht
2/06/20
18:00
R Mouscron-Péruwelz
 
KV Oostende
2/06/20
18:00
Cercle Brugge KSV
 
KV Mechelen
2/06/20
18:00
R Charleroi SC
 
SV Zulte Waregem
2/06/20
18:00
Royal Antwerp FC
 
Genk
Bosuilstadion (16,649)
2/06/20
18:00
Waasland-Beveren
 
KV Kortrijk
2/06/20
18:00
Sint-Truiden VV
 
KAS Eupen
Stayen (12,125)
2/06/20
14:45
KV Kortrijk
 
Royal Antwerp FC
2/06/20
14:30
EC Santo André
 
Criciúma EC
Brunão (18,000)
2/06/20
17:15
Brasiliense FCT
 
Paysandu SC
2/06/20
18:30
Vitória FC (ES)
 
CS Alagoano
2/06/20
19:30
União EC (MT)
 
Goianiense
Caldeirão (18,720)
2/06/20
17:15
Club Blooming
 
ES Emelec
2/06/20
19:30
Unión de Santa Fe
 
Atlético MG
2/06/20
19:30
Millonarios FC
 
Club Always Ready
2/06/20
10:00
Al-Masry Club
 
Tanta SC
2/06/20
12:30
Pyramids FC
 
Al Ahly SC
2/06/20
18:00
AC Ajaccio
 
AJ Auxerre
2/06/20
18:00
Troyes
 
LB Châteauroux
2/06/20
18:00
FC Chambly-thelle
 
Paris FC
2/06/20
18:00
Rodez Aveyron
 
AS Nancy-Lorraine
2/06/20
18:00
EA Guingamp
 
FC Lorient
2/06/20
18:00
Clermont Foot
 
Valenciennes FC
2/06/20
18:00
Le Havre AC
 
SM Caen
Stade Océane (25,178)
2/06/20
18:00
RC Lens
 
Grenoble Foot 38
2/06/20
18:00
Chamois Niortais FC
 
US Orléans
2/06/20
18:00
FC Sochaux
 
Le Mans FC
2/06/20
7:30
Naft Masjed Soleyman FC
 
Foolad Mobarakeh Sepahan
2/06/20
7:00
Persepolis FC
 
Esteghlal FC
Azadi Stadium (84,412)
2/06/20
10:20
Al-Nassr FC
 
Al-Fateh SC
2/06/20
12:20
Al-Ahli Saudi SFC
 
Al-Ettifaq FC
2/06/20
22:15
Atlas
 
Morelia
2/06/20
20:00
Jaibos Tampico Madero
 
Atlante
2/06/20
13:00
FC Voluntari
 
FC Steaua Bucureşti
2/06/20
12:30
Bidvest Wits FC
 
Black Leopards FC
2/06/20
18:00
Caernarfon Town FC
 
Bala Town FC
2/06/20
18:00
The New Saints
 
Newtown AFC
2/06/20
18:00
Airbus UK Broughton FC
 
Cefn Druids AFC
The Airfield (1,600)
2/06/20
18:00
Pen-y-Bont FC
 
Carmarthen Town AFC
2/07/20
2/07/20
19:10
Argentinos Juniors
 
Lanús
2/07/20
17:00
CA Aldosivi
 
Central Córdoba (SDE)
2/07/20
18:00
Instituto
 
Club Villa Dálmine
2/07/20
18:00
CA Estudiantes
 
CA Mitre
2/07/20
18:00
San Martín de San Juan
 
Belgrano de Córdoba
2/07/20
18:00
Agropecuario
 
CA Alvarado
2/07/20
18:00
CA Barracas Central
 
CSA Guillermo Brown
2/07/20
18:00
Club Deportivo Morón
 
CA Nueva Chicago
2/07/20
18:00
CA Temperley
 
Estudiantes de Río Cuarto
2/07/20
18:00
CA Platense
 
Ferro Carril Oeste
2/07/20
18:00
Independiente Rivadavia
 
CA Atlanta
2/07/20
18:00
Defensores Belgrano
 
Gimnasia Mendoza
2/07/20
18:00
Quilmes
 
Tigre
2/07/20
18:00
Atlético Rafaela
 
CA Brown
2/07/20
18:00
All Boys
 
Chacarita Juniors
2/07/20
18:00
Gimnasia de Jujuy
 
CD Riestra
2/07/20
18:00
CSD Santamarina
 
Sarmiento de Junín
2/07/20
18:00
San Martín de Tucumán
 
Club Almagro
2/07/20
4:30
Melbourne Heart FC
 
Melbourne Victory FC
AAMI Park (30,050)
2/07/20
6:45
Perth Glory FC
 
Wellington Phoenix FC
HBF Park (20,441)
2/07/20
18:00
Keşlə FK
 
Səbail FK
ASK Arena (8,125)
2/07/20
18:00
Sabah FK
 
Qəbələ FK
2/07/20
16:30
O'Higgins FC
 
Santiago Wanderers
2/07/20
19:00
CD La Serena
 
CD Cobresal
2/07/20
18:00
NK Osijek
 
NK Inter Zaprešić
2/07/20
18:00
Dinamo Zagreb
 
HNK Gorica
2/07/20
18:00
HNK Rijeka
 
NK Slaven Koprivnica
2/07/20
18:00
HNK Hajduk Split
 
NK Lokomotiva
2/07/20
18:00
NK Istra 1961
 
NK Varaždin
2/07/20
18:00
Anorthosis Famagusta
 
Nea Salamis Famagusta FC
2/07/20
18:00
Doxa Katokopia FC
 
AEK Larnaca FC
2/07/20
18:00
Apoel Nicosia
 
Apollon Limassol
2/07/20
18:00
Enosis Neon Paralimni
 
Paphos FC
2/07/20
18:00
AEL Limassol
 
AC Omonia Nicosia
2/07/20
18:00
Ethnikos Achna FC
 
Olympiakos Nicosia FC
2/07/20
18:00
Stade Rennais FC
 
Stade Brestois 29
Roazhon Park (31,127)
2/07/20
18:00
Paris Saint-Germain
 
Lyon
2/07/20
18:00
Montpellier HSC
 
AS Saint-Étienne
2/07/20
18:00
Dijon FCO
 
FC Nantes
2/07/20
18:00
Angers SCO
 
Lille
2/07/20
18:00
Amiens SC
 
AS Monaco FC
2/07/20
18:00
OGC Nice
 
Nîmes Olympique
2/07/20
18:00
Marseille
 
Toulouse FC
2/07/20
18:00
FC Metz
 
Bordeaux
2/07/20
18:00
RC Strasbourg
 
Stade de Reims
2/07/20
18:00
FC Bayern München
 
RB Leipzig
Allianz Arena (69,000)
2/07/20
18:00
Bayer 04 Leverkusen
 
Borussia Dortmund
BayArena (30,210)
2/07/20
18:00
Borussia M'gladbach
 
FC Köln
2/07/20
18:00
Vfl Wolfsburg
 
Fortuna Düsseldorf
2/07/20
18:00
Eintracht Frankfurt
 
FC Augsburg
2/07/20
18:00
SV Werder Bremen
 
1. FC Union Berlin
2/07/20
18:00
Hertha Berlin
 
FSV Mainz 05
2/07/20
18:00
SC Freiburg
 
1899 Hoffenheim
2/07/20
18:00
FC Schalke 04
 
SC Paderborn 07
Veltins Arena (61,673)
2/07/20
18:00
Debreceni VSC
 
Fehérvár FC
2/07/20
18:00
Mezőkövesd-Zsóry SE
 
Újpest FC
2/07/20
18:00
Ferencvárosi TC
 
Budapest Honvéd FC
2/07/20
18:00
Zalaegerszegi TE
 
Kisvárda FC
ZTE-Aréna (8,990)
2/07/20
18:00
Kaposvári Rákóczi FC
 
Paksi SE
2/07/20
18:00
Puskás Akadémia FC
 
Diósgyőri VTK
Pancho Arena (4,500)
2/07/20
18:00
Újpest FC
 
Ferencvárosi TC
2/07/20
18:00
Fehérvár FC
 
Mezőkövesd-Zsóry SE
2/07/20
18:00
Paksi SE
 
Puskás Akadémia FC
Stadion PSE (5,000)
2/07/20
18:00
Kisvárda FC
 
Kaposvári Rákóczi FC
2/07/20
18:00
Budapest Honvéd FC
 
Zalaegerszegi TE
2/07/20
18:00
Diósgyőri VTK
 
Debreceni VSC
2/07/20
7:30
Shahin Bushehr FC
 
FC Nassaji Mazandaran
2/07/20
6:30
Gostaresh Foolad Tabriz
 
Paykan FC
2/07/20
7:00
Saipa FC
 
FC Pars Jonoubi Jam
2/07/20
7:30
Zob Ahan CSC
 
Sanat Naft FC
2/07/20
8:20
Gol Gohar Sirjan FC
 
Tractor Sazi Tabriz FC
2/07/20
18:00
Maccabi Haifa
 
Hapoel Tel Aviv
2/07/20
18:00
Hapoel Kfar Saba FC
 
Beitar Jerusalem FC
2/07/20
18:00
Bnei Yehuda Tel Aviv FC
 
Hapoel Hadera FC
2/07/20
18:00
Sektzia Nes Tziona FC
 
FC Ashdod
2/07/20
18:00
Maccabi Netanya FC
 
Hapoel Be'er Sheva FC
2/07/20
18:00
Maccabi Tel Aviv
 
Hapoel Ra'anana AFC
2/07/20
18:00
Hapoel Kiryat Shmona
 
Hapoel Haifa FC
2/07/20
8:00
Abha Club
 
Al-Wehda Club
2/07/20
10:30
Al-Hazem FC
 
Al-Fayha FC
2/07/20
12:20
Al-Faisaly FC
 
Al-Shabab FC
2/07/20
18:00
CR Khemis Zemamra
 
CA Youssoufia Berrechid
2/07/20
18:00
Ittihad Riadhi de Tanger
 
FUS Rabat
2/07/20
18:00
Mouloudia Club d'Oujda
 
Rapide Club Oued Zem
2/07/20
18:00
RSB Berkane
 
Hassania US d'Agadir
2/07/20
18:00
OC de Khouribga
 
Olympique Club de Safi
Complexe OCP (11,000)
2/07/20
18:00
FAR Rabat
 
Moghreb Tétouan
2/07/20
18:00
Raja de Beni Mellal
 
Raja Casablanca
2/07/20
18:00
Wydad Casablanca
 
Difaâ Hassani d'El Jadida
2/07/20
22:00
Puebla
 
Santos Laguna
2/07/20
22:10
Club Tijuana
 
Toluca
2/07/20
22:00
Venados FC
 
Celaya FC
2/07/20
20:00
Mineros de Zacatecas
 
Correcaminos UAT
2/07/20
14:00
SC Heracles Almelo
 
Fortuna Sittard
2/07/20
14:00
SC Cambuur
 
MVV Maastricht
2/07/20
14:00
FC Dordrecht
 
Almere City FC
2/07/20
14:00
NAC Breda
 
FC Oss
2/07/20
14:00
Go Ahead Eagles
 
FC Eindoven
2/07/20
14:00
Roda JC Kerkrade
 
FC Den Bosch
2/07/20
14:00
SC Telstar
 
NEC Nijmegen
2/07/20
14:00
Helmond Sport
 
Excelsior
2/07/20
20:00
CD Árabe Unido
 
CD Plaza Amador
2/07/20
17:15
Oeste FC
 
Guarani FC
Arena Barueri (35,000)
2/07/20
19:30
Mirassol FC
 
CA Bragantino
Campos Maia (15,000)
2/07/20
18:00
Arka Gdynia 1929
 
KS Cracovia
Stadion GOSiR (15,139)
2/07/20
18:00
Korona Kielce
 
KS Górnik Zabrze
2/07/20
18:00
Lech Poznań
 
Raków Częstochowa
INEA Stadion (43,629)
2/07/20
18:00
Legia Warszawa
 
ŁKS Łódź
2/07/20
18:00
GlKS Piast Gilwice
 
KGHM Zagłębie Lubin
2/07/20
18:00
Śląsk Wroclaw
 
Lechia Gdańsk
2/07/20
18:00
Wisła Kraków
 
Jagiellonia Bialystok
2/07/20
18:00
Wisła Płock SA
 
MKS Pogón Szczecin
2/07/20
18:00
CS Gaz Metan Mediaş
 
CFR Cluj-Napoca
2/07/20
18:00
FC Steaua Bucureşti
 
FC Academica Clinceni
2/07/20
18:00
FC Voluntari
 
FC Dinamo Bucureşti
2/07/20
18:00
FC Astra Giurgiu
 
AFC Chindia Târgovişte
2/07/20
18:00
FC Botoşani
 
AFC Hermannstadt
2/07/20
18:00
FC Viitorul Constanţa
 
Universitatea Craiova
2/07/20
18:00
Sepsi
 
FC Politehnica Iaşi
2/07/20
18:00
Neuchâtel Xamax
 
FC Luzern
2/07/20
18:00
FC St Gallen
 
Servette FC
Kybunpark (19,694)
2/07/20
18:00
FC Thun
 
FC Lugano
2/07/20
18:00
Young Boys
 
FC Sion
2/07/20
18:00
FC Zürich
 
FC Basel
2/07/20
18:00
ES de Tunis
 
US Tataouine
2/07/20
18:00
Étoile Sportive du Sahel
 
CS Chebba
2/07/20
18:00
CS Sfaxien
 
US Monastirienne
2/07/20
18:00
CS Hammam-Lif
 
CA Bizertin
2/07/20
18:00
Stade Tunisien
 
Club Africain
2/07/20
18:00
US de Ben Guerdane
 
ES de Métlaoui
2/07/20
18:00
AS Slimane
 
JS Kairouanaise
2/07/20
18:00
Barry Town United FC
 
Gap Connah's Quay
Jenner Park (3,500)
2/07/20
18:00
Cardiff Metro Univ
 
Aberystwyth Town FC
2/08/20
2/08/20
18:00
KS Teuta Durrës
 
KS Luftëtari Gjirokastër
2/08/20
18:00
KF Vllaznia Shkodër
 
KF Tirana
2/08/20
18:00
KF Skënderbeu Korçë
 
KF Bylis Ballsh
2/08/20
18:00
FK Kukësi
 
KF Laçi
2/08/20
18:00
FK Partizani
 
KS Flamurtari Vlorë
2/08/20
19:45
Boca Juniors
 
CA Tucumán
La Bombonera (49,000)
2/08/20
15:35
Gimnasia La Plata
 
Patronato de Paraná
2/08/20
17:40
Banfield
 
CA Rosario Central
2/08/20
15:35
Defensa y Justicia
 
CA Colón
2/08/20
17:40
Newell's Old Boys
 
Estudiantes La Plata
2/08/20
18:00
River Plate
 
Banfield
2/08/20
18:00
CA Huracán
 
CA Aldosivi
2/08/20
18:00
Vélez Sarsfield
 
Godoy Cruz
2/08/20
18:00
Independiente
 
Arsenal de Sarandí
2/08/20
18:00
Estudiantes La Plata
 
Defensa y Justicia
2/08/20
18:00
Lanús
 
Newell's Old Boys
2/08/20
18:00
Central Córdoba (SDE)
 
Boca Juniors
2/08/20
18:00
CA Rosario Central
 
Gimnasia La Plata
2/08/20
18:00
CA Colón
 
Racing Club
2/08/20
18:00
CA Talleres
 
San Lorenzo
2/08/20
18:00
Patronato de Paraná
 
Unión de Santa Fe
2/08/20
18:00
CA Tucumán
 
Argentinos Juniors
2/08/20
2:15
Sydney FC
 
Western Sydney
2/08/20
4:30
Brisbane Roar
 
Adelaide United
2/08/20
18:00
Sumgayıt FC
 
Zirə FK
2/08/20
18:00
Qarabağ FK
 
Neftçi Baku PFK
2/08/20
14:00
Flamengo
 
Madureira EC
2/08/20
13:00
Nova Iguaçu FC
 
Americano FC
2/08/20
13:00
América FC
 
Friburguense AC
2/08/20
10:00
CD Huachipato
 
CD Univ de Concepcíon
Estadio CAP (10,500)
2/08/20
16:00
Club Univ de Chile
 
CD Unión La Calera
2/08/20
18:30
CD Curicóo Unido
 
CD Iquique
2/08/20
18:00
Deportivo Pasto
 
CA Bucaramanga
2/08/20
18:00
Deportes Tolima
 
Envigado FC
2/08/20
18:00
CD Once Caldas
 
Rionegro Águilas
2/08/20
18:00
Independiente Santa Fe
 
Junior de Barranquilla
2/08/20
18:00
Independiente Medellín
 
Patriotas FC
2/08/20
18:00
AC Deportivo Cali
 
América de Cali
2/08/20
18:00
Boyacá Chicó FC
 
Atlético Nacional
2/08/20
18:00
Jaguares de Córdoba
 
Millonarios FC
2/08/20
18:00
CD La Equidad
 
Deportivo Pereira SA
2/08/20
18:00
Cúcuta Deportivo
 
Alianza Petrolera
2/08/20
12:00
AEK Larnaca FC
 
Apoel Nicosia
2/08/20
10:00
Olympiakos Nicosia FC
 
Anorthosis Famagusta
2/08/20
7:30
Al-Ittihad Alexandria
 
Aswan FC
2/08/20
12:30
Misr Lel Makasa SC
 
El Entag El Harby SC
2/08/20
10:00
FC Masr
 
Smouha SC
2/08/20
10:00
Arsenal
 
Newcastle United
2/08/20
10:00
Aston Villa
 
Tottenham
Villa Park (42,788)
2/08/20
10:00
Brighton & Hove
 
Watford
The Amex (27,350)
2/08/20
10:00
Chelsea
 
Manchester United
2/08/20
10:00
Everton
 
Crystal Palace
Goodison Park (40,157)
2/08/20
10:00
Manchester City
 
West Ham United
2/08/20
10:00
Norwich City
 
Liverpool
Carrow Road (27,033)
2/08/20
10:00
Sheffield United
 
AFC Bournemouth
Bramall Lane (32,702)
2/08/20
10:00
Southampton
 
Burnley FC
2/08/20
10:00
Wolverhampton
 
Leicester City
2/08/20
10:00
Barnsley FC
 
Sheffield Wednesday
Oakwell (23,009)
2/08/20
10:00
Blackburn
 
Fulham
Ewood Park (31,154)
2/08/20
10:00
Brentford FC
 
Middlesbrough FC
Griffin Park (12,219)
2/08/20
10:00
Bristol City
 
Birmingham City
2/08/20
10:00
Huddersfield Town
 
Queens Park Rangers
2/08/20
10:00
Luton Town FC
 
Cardiff
2/08/20
10:00
Millwall
 
West Bromwich Albion
The Den (20,146)
2/08/20
10:00
Nottingham Forest
 
Leeds United
2/08/20
10:00
Reading
 
Hull City
2/08/20
10:00
Stoke City
 
Charlton Athletic
2/08/20
10:00
Swansea City
 
Derby County FC
2/08/20
10:00
Wigan Athletic
 
Preston North End
DW Stadium (25,138)
2/08/20
10:00
AFC Wimbledon
 
Fleetwood Town FC
2/08/20
10:00
Blackpool
 
Southend United FC
2/08/20
10:00
Burton Albion FC
 
Gillingham FC
2/08/20
10:00
Coventry City
 
Bolton
Ricoh Arena (32,609)
2/08/20
10:00
Doncaster Rovers
 
Rochdale AFC
2/08/20
10:00
Lincoln City FC
 
Rotherham United
Sincil Bank (10,120)
2/08/20
10:00
Peterborough United
 
Oxford United
2/08/20
10:00
Shrewsbury Town FC
 
Milton Keynes Dons
2/08/20
10:00
Sunderland
 
Ipswich Town
2/08/20
10:00
Tranmere Rovers
 
Portsmouth
Prenton Park (16,567)
2/08/20
10:00
Wycombe Wanderers
 
Bristol Rovers
Adams Park (10,284)
2/08/20
10:00
Bradford City
 
Grimsby Town FC
2/08/20
10:00
Carlisle United
 
Swindon Town
Brunton Park (17,001)
2/08/20
10:00
Colchester United FC
 
Plymouth Argyle
2/08/20
10:00
Crewe Alexandra
 
Oldham Athletic AFC
2/08/20
10:00
Exeter City FC
 
Stevenage FC
2/08/20
10:00
Forest Green Rovers
 
Walsall FC
The New Lawn (5,147)
2/08/20
10:00
Leyton Orient
 
Macclesfield Town FC
2/08/20
10:00
Morecambe
 
Mansfield Town
Globe Arena (6,476)
2/08/20
10:00
Newport County AFC
 
Cambridge United FC
2/08/20
10:00
Northampton Town FC
 
Port Vale FC
2/08/20
10:00
Salford City FC
 
Crawley Town FC
2/08/20
10:00
Scunthorpe United FC
 
Cheltenham Town FC
2/08/20
10:00
Boreham Wood FC
 
FC Halifax Town
2/08/20
10:00
Bromley FC
 
Solihull Moors FC
2/08/20
10:00
Chesterfield FC
 
Wrexham FC
2/08/20
10:00
Chorley FC
 
Eastleigh FC
2/08/20
10:00
Dagenham Redbridge
 
Stockport County FC
2/08/20
10:00
Dover Athletic FC
 
Barrow AFC
2/08/20
10:00
Harrogate Town FC
 
Yeovil Town FC
CNG Stadium (3,800)
2/08/20
10:00
Hartlepool United FC
 
Aldershot Town FC
2/08/20
10:00
Maidenhead United FC
 
Ebbsfleet United
2/08/20
10:00
Sutton United FC
 
AFC Fylde
2/08/20
10:00
Torquay United
 
Notts County FC
2/08/20
10:00
Woking FC
 
Barnet FC
2/08/20
18:00
Deportivo Alavés
 
SD Eibar
Mendizorroza (19,840)
2/08/20
18:00
Atlético Madrid
 
Granada
2/08/20
18:00
Real Betis
 
FC Barcelona
2/08/20
18:00
Celta Vigo
 
Sevilla FC
Balaídos (31,800)
2/08/20
18:00
Espanyol
 
Mallorca
RCDE Stadium (40,500)
2/08/20
18:00
Getafe
 
Valencia
2/08/20
18:00
Levante
 
CD Leganés
2/08/20
18:00
Osasuna
 
Real Madrid
2/08/20
18:00
Real Sociedad
 
Athletic Bilbao
Reale Arena (39,500)
2/08/20
18:00
Real Valladolid
 
Villarreal
2/08/20
18:00
Albacete Balompié
 
SD Ponferradina
2/08/20
18:00
AD Alcorcón
 
Deportivo La Coruña
2/08/20
18:00
UD Almería
 
Racing Santander
2/08/20
18:00
Extremadura UD
 
CD Tenerife
2/08/20
18:00
Girona FC
 
SD Huesca
2/08/20
18:00
UD Las Palmas
 
Cádiz CF
2/08/20
18:00
CD Lugo
 
Elche CF
2/08/20
18:00
Málaga
 
CD Numancia
2/08/20
18:00
Rayo Vallecano
 
Real Oviedo
2/08/20
18:00
Sporting Gijón
 
CD Mirandés
El Molinón (29,538)
2/08/20
18:00
Real Zaragoza
 
CF Fuenlabrada
2/08/20
18:00
Vfb Stuttgart
 
FC Erzgebirge Aue
2/08/20
18:00
Hamburger SV
 
Karlsruher SC
2/08/20
18:00
Holstein Kiel
 
FC St Pauli
2/08/20
18:00
DSC Arminia Bielefeld
 
SSV Jahn Regensburg
Schüco Arena (27,300)
2/08/20
18:00
Dynamo Dresden
 
SV Darmstadt 98
2/08/20
18:00
SpVgg Greuther Fürth
 
Hannover 96
2/08/20
18:00
SV Sandhausen
 
1. FC Heidenheim 1846
2/08/20
18:00
Vfl Osnabrück
 
FC Nürnberg
2/08/20
18:00
SV Wehen Wiesbaden
 
Vfl Bochum
BRITA-Arena (13,500)
2/08/20
20:00
CSyD Cobán Imperial
 
CSD Comunicaciones
2/08/20
16:00
CSD Municipal
 
Santa Lucía
2/08/20
16:00
CD Marathón
 
RCD España
2/08/20
20:15
CSD Vida
 
CD Real de Minas
2/08/20
18:00
Fiorentina
 
Atalanta
2/08/20
18:00
AS Roma
 
Bologna
2/08/20
18:00
Genoa
 
Cagliari
2/08/20
18:00
Hellas Verona FC
 
Juventus
2/08/20
18:00
Parma
 
Lazio
2/08/20
18:00
Napoli
 
Lecce
2/08/20
18:00
Inter Milan
 
AC Milan
2/08/20
18:00
Torino
 
Sampdoria
2/08/20
18:00
SPAL 2013
 
US Sassuolo
2/08/20
18:00
Brescia
 
Udinese
2/08/20
9:00
Cosenza Calcio
 
Benevento Calcio
2/08/20
9:00
AC Pisa 1909
 
Chievo Verona
2/08/20
9:00
FC Crotone
 
US Cremonese
2/08/20
9:00
AS Cittadella
 
Empoli FC
2/08/20
9:00
Venezia
 
Frosinone Calcio
2/08/20
9:00
Ascoli Calcio 1898
 
SS Juve Stabia
2/08/20
9:00
Pordenone Calcio SSD
 
AS Livorno
Dacia Arena (41,652)
2/08/20
9:00
Virtus Entella
 
Pescara
2/08/20
9:00
AC Perugia
 
Spezia Calcio 1906
2/08/20
9:00
US Salernitana
 
Trapani Calcio
Stadio Arechi (37,245)
2/08/20
18:00
Cruz Azul
 
Pachuca
Estadio Azteca (105,000)
2/08/20
20:00
UANL Tigres
 
Guadalajara
2/08/20
22:00
Club León
 
Monterrey
Estadio León (33,943)
2/08/20
22:00
Cimarrones de Sonora
 
CA Zacatepec
2/08/20
18:00
Alebrijes de Oaxaca
 
CSD Sinaloa
2/08/20
20:00
Cafetaleros Tapachula
 
Univ de Guadalajara
2/08/20
19:00
CD Walter Ferretti
 
Diriangén FC
2/08/20
20:00
Real Madriz FC
 
Deportivo Las Sabanas
2/08/20
20:00
Real Estelí FC
 
Managua FC
2/08/20
12:30
FC Groningen
 
Vitesse Arnhem
2/08/20
13:45
PSV Eindhoven
 
Willem II Tilburg
2/08/20
13:45
Heerenveen
 
vvv-Venlo
2/08/20
14:45
RKC Waalwijk
 
PEC Zwolle
2/08/20
10:00
Ballymena United FC
 
Carrick Rangers FC
2/08/20
10:00
Cliftonville
 
Dungannon Swifts FC
2/08/20
10:00
Glenavon FC
 
Crusaders FC
2/08/20
10:00
Glentoran FC
 
Coleraine FC
The Oval (26,556)
2/08/20
10:00
Institute FC
 
Larne FC
2/08/20
10:00
Warrenpoint Town FC
 
Linfield FC
2/08/20
18:00
Independiente
 
Tauro FC
2/08/20
18:00
CA Chiriquí
 
Sporting San Miguelito
2/08/20
18:00
12 de Octubre
 
Cerro Porteño
2/08/20
18:00
Club Guaraní
 
Club Olimpia
2/08/20
18:00
CS San Lorenzo
 
Club Nacional
2/08/20
18:00
Club Libertad
 
Club River Plate
2/08/20
18:00
Club General Díaz FBC
 
CS Luqueño
2/08/20
18:00
Guaireña FC
 
Club Sol de América
2/08/20
13:00
EC Água Santa
 
Ferroviária
2/08/20
17:30
Ponte Preta
 
Palmeiras
2/08/20
18:00
CD Tondela
 
CS Marítimo
2/08/20
18:00
Sporting Braga
 
Gil Vicente FC
Estádio AXA (30,154)
2/08/20
18:00
FC Porto
 
Benfica
2/08/20
18:00
Sporting Portugal
 
Portimonense SC
2/08/20
18:00
FC Famalicão
 
Vitória de Guimarães
2/08/20
18:00
FC Paços de Ferreira
 
Boavista
2/08/20
18:00
CD Aves
 
Rio Ave
2/08/20
18:00
CF OS Belenenses
 
CD Santa Clara
2/08/20
18:00
Moreinense FC
 
Vitória de Setúbal
2/08/20
10:00
Greenock Morton FC
 
Queen of the South FC
2/08/20
10:00
Clyde FC
 
Montrose FC
2/08/20
10:00
Dumbarton FC
 
Airdrieonians FC
2/08/20
10:00
Falkirk FC
 
East Fife FC
2/08/20
10:00
Peterhead FC
 
Forfar Athletic FC
2/08/20
10:00
Stranraer FC
 
Raith Rovers FC
Stair Park (5,600)
2/08/20
10:00
Albion Rovers FC
 
Brechin City FC
2/08/20
10:00
Edinburgh City FC
 
Annan Athletic FC
2/08/20
10:00
Elgin City FC
 
Cove Rangers FC
2/08/20
10:00
Stenhousemuir FC
 
Cowdenbeath FC
2/08/20
10:00
Stirling Albion FC
 
Queen's Park FC
2/08/20
18:00
Fenerbahçe
 
Alanyaspor
2/08/20
18:00
Sivasspor
 
İstanbul Başakşehir FK
2/08/20
18:00
Torku Konyaspor
 
Denizlispor Kulübü
2/08/20
18:00
Yeni Malatyaspor
 
MKE Ankaragücü
2/08/20
18:00
Gençlerbirliği SK
 
Trabzonspor
2/08/20
18:00
Beşiktaş JK
 
Gazişehir Gaziantep FK
2/08/20
18:00
Göztepe AŞ
 
Çaykur Rizespor
2/08/20
18:00
Kasimpaşa SK
 
Galatasary
2/08/20
18:00
Kayserispor
 
Antalyaspor
2/09/20
2/09/20
15:35
San Lorenzo
 
Vélez Sarsfield
2/09/20
17:40
Racing Club
 
Independiente
El Cilindro (51,389)
2/09/20
19:45
Unión de Santa Fe
 
River Plate
2/09/20
1:00
Newcastle Jets FC
 
Central Coast Mariners
2/09/20
15:00
Real Potosí
 
CD San José
2/09/20
15:00
Real Santa Cruz
 
Club Always Ready
2/09/20
15:00
Club The Strongest
 
Club Jorge Wilstermann
2/09/20
15:00
Club Blooming
 
Oriente Petrolero
2/09/20
15:00
Club Aurora
 
Atlético Palmaflor
2/09/20
15:00
CD Guabirá
 
FC Bolívar
2/09/20
15:00
CA Nacional Potosí
 
Royal Pari FC
2/09/20
14:00
Fluminense FC
 
Botafogo (RJ)
2/09/20
14:00
Boavista SC
 
Volta Redonda FC
2/09/20
14:00
AD Cabofriense
 
Resende FC
2/09/20
14:00
Bangú AC
 
Macaé
2/09/20
14:00
AA Portuguesa (RJ)
 
CR Vasco de Gama
2/09/20
10:00
Deportes Antofagasta
 
CD Univ Católica
2/09/20
16:00
Audax Italiano
 
CSD Colo-Colo
2/09/20
18:30
Club Unión Española
 
CD Palestino
2/09/20
15:00
CS Cartaginés
 
AD San Carlos
2/09/20
15:00
Guadalupe FC
 
AD Grecia
2/09/20
15:00
Limón FC
 
Pérez Zeledón
2/09/20
15:00
Santos de Guápiles FC
 
Herediano
2/09/20
15:00
Deportivo Saprissa
 
LD Alajuelense
2/09/20
15:00
Univ de Costa Rica
 
ADR Jicaral
2/09/20
11:00
Paphos FC
 
AEL Limassol
2/09/20
10:00
Apollon Limassol
 
Enosis Neon Paralimni
2/09/20
9:00
AC Omonia Nicosia
 
Ethnikos Achna FC
2/09/20
12:30
Ismaily SC
 
Zamalek SC
2/09/20
10:00
Haras El Hodoud SC
 
El Gouna FC
2/09/20
14:00
CE Bento Conçalves
 
SER Caxias do Sul
2/09/20
14:00
EC Juventude
 
Ypiranga FC (Erechim)
2/09/20
14:00
Internacional
 
EC Novo Hamburgo
2/09/20
14:00
EC São Luiz
 
EC Pelotas
2/09/20
14:00
Brasil de Pelotas
 
EC São José
2/09/20
14:00
CE Aimoré
 
Grêmio
2/09/20
18:00
AEK Athens
 
Panathinaikos
2/09/20
18:00
FC Asteras Tripolis
 
Aris FC
2/09/20
18:00
Atromitos FC
 
Olympiakos
2/09/20
18:00
Panetolikos GFS
 
Volos NFC
2/09/20
18:00
Panionios GSS
 
Skoda Xanthi FC
2/09/20
18:00
PAOK FC
 
OFI Crete
2/09/20
18:00
AS Lamia
 
AEL 1964 FC
2/09/20
1:00
Deportivo Iztapa
 
Siquinalá FC
2/09/20
1:00
Malacateco-Coatepeque
 
CSyD Mixco
2/09/20
1:00
Deportivo Guastatoya
 
Deportivo Sanarate
2/09/20
1:00
Antigua GFC
 
Xelajú MC
2/09/20
15:00
CD Real Sociedad
 
CD Olimpia
2/09/20
17:00
CD Motagua
 
CD Honduras
2/09/20
17:00
Platense FC
 
Lobos UPNFM
2/09/20
13:00
Pumas UNAM
 
Atlético San Luis
2/09/20
19:00
Querétaro
 
América
2/09/20
21:00
FC Juárez
 
Club Necaxa
2/09/20
18:00
ART Municipal Jalapa
 
CD Ocotal
2/09/20
19:00
Juventus FC
 
Chinandega FC
2/09/20
6:15
FC Utrecht
 
Ajax Amsterdam
2/09/20
8:30
Sparta Rotterdam
 
ADO Den Haag
2/09/20
8:30
AZ Alkmaar
 
Feyenoord
AFAS Stadion (17,023)
2/09/20
10:45
FC Emmen
 
Twente Enschede
2/09/20
10:00
Enyimba International
 
Abia Warriors FC
2/09/20
10:00
Katsina United FC
 
Warri Wolves FC
2/09/20
10:00
Akwa United FC
 
Enugu Rangers FC
2/09/20
10:00
Sunshine Stars FC
 
FC Ifeanyi Uba
2/09/20
10:00
Adamawa United FC
 
Heartland FC
2/09/20
10:00
Mtn of Fire & Miracles
 
Kano Pillars FC
2/09/20
10:00
Rivers United FC
 
Delta Force FC
2/09/20
10:00
Akwa Starlets FC
 
Plateau United FC
2/09/20
10:00
Lobi Stars FC
 
Wikki Tourists FC
2/09/20
10:00
Jigawa Golden Stars FC
 
Nasarawa United FC
2/09/20
18:00
Alianza FC
 
San Francisco FC
2/09/20
18:00
Costa del Este FC
 
CD Universitario
2/09/20
14:00
Corinthians
 
AA Internacional de Limeira
2/09/20
14:00
EC Santo André
 
São Paulo
Brunão (18,000)
2/09/20
17:00
GE Novorizontino
 
Ituano FC
2/09/20
15:00
Deportivo Llacuabamba
 
Academia Cantolao
2/09/20
15:00
Ayacucho FC
 
Sport Boys
2/09/20
15:00
CD Carlos A Mannucci
 
Alianza Lima
2/09/20
15:00
Atlético Grau
 
Univ César Vallejo
2/09/20
15:00
CCD Municipal
 
UTC
2/09/20
15:00
Universitario de Deportes
 
Sport Huancayo
2/09/20
15:00
Deportivo Binacional FC
 
FBC Melgar
2/09/20
15:00
Sporting Cristal
 
Cusco FC
2/09/20
15:00
Club Cienciano
 
Univ San Martín
2/09/20
15:00
Alianza Universidad
 
FC Carlos Stein
2/09/20
15:00
CD Águila
 
Santa Tecla FC
2/09/20
15:00
CD El Vencedor
 
CD Once Municipal
2/09/20
15:00
Alianza FC
 
CD FAS
2/09/20
15:00
Jocoro FC
 
CD Municipal Limeño
2/09/20
15:00
AD Isidro Metapán
 
Independiente FC
2/09/20
15:00
CD Sonsonate
 
CD Chalatenango
2/09/20
15:00
Atlético Venezuela CF
 
Metropolitanos FC
2/09/20
15:00
Gran Valencia FC
 
Yaracuyanos FC
2/09/20
15:00
Monagas SC
 
Portuguesa FC
2/09/20
15:00
Estudiantes de Mérida
 
AC LALA FC
2/09/20
16:00
Caracas FC
 
Deportivo La Guaira
2/09/20
15:00
Zulia FC
 
Llaneros FC
2/09/20
15:00
Trujillanos FC
 
CD Lara
2/09/20
15:00
Academia Puerto Cabello
 
Zamora FC
2/09/20
16:00
Aragua FC
 
Deportivo Táchira FC
2/10/20
2/10/20
17:00
Arsenal de Sarandí
 
CA Talleres
2/10/20
19:10
Godoy Cruz
 
CA Huracán
2/10/20
17:30
CD Everton
 
Coquimbo Unido
2/10/20
12:00
Nea Salamis Famagusta FC
 
Doxa Katokopia FC
2/10/20
12:30
Al Ahly SC
 
Tala'ea El Gaish SC
2/10/20
7:30
Tanta SC
 
ENPPI SC
2/10/20
10:00
Wadi Degla SC
 
Al-Masry Club
2/10/20
12:20
Al-Ittihad FC
 
Damac FC
2/10/20
14:00
FC Utrecht II
 
Ajax II
2/10/20
14:00
PSV II
 
De Graafschap
2/10/20
14:00
AZ II
 
FC Volendam
2/10/20
18:00
Santos FC
 
Botafogo FC (SP)
2/10/20
17:00
Mineros de Guayana
 
Carabobo FC

Return to Top